تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1621 از 1635 اولاول ... 62111211521157116111617161816191620162116221623162416251631 ... آخرآخر
نمايش نتايج 16,201 به 16,210 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام.....من میخوام یه دوربین دیجیتال بخرم....ولی هیچ اطلاعاتی ندارم....فقط انتظاراتم و سطح هزینه را میگم....شما بهترین را به من معرفی کنید....
    1- کیفیت قابل قبول عکس....
    2-کیفیت قابل قبول فیلم
    3-باتری قوی...یعنی سریع شارژ خالی نکنه...
    4-کیفیت عکس در شب
    راستش من دیگه نمیدونم که دوربین چه چیز های دیگه ای هم باید داشته باشه.....
    فقط من علاوه بر عکس میخواهم فیلم های زیادی بگیرم.....شاید بیشتر از عکس.....برای همین میخواهم کیفیت مناسبی داشته باشه...
    و موارد استفاده هم....بیشتر خانگیه....برای جشنی...عروسی...کوه و کمری...دشتی...بیابونی....البته من چون به موتورسواری یکم نیمه حرفه ای کار میکنم....گاهی اوقات میخوام بزارمش روی موتور و برام فیلم بگیره.....
    یه نکته دیگه این که هر چیزی ممکنه بیفته زمین.....دوربین هم ممکنه تو موه و کمر بیفته زمین ...برا همین میگم یه جنس مناسب باشه...که سریع خراب نشه...البته نمیگم ضد ضربه و ضد آب باشه.....

و در اخر به اصلی ترین نکته میرسیم.....توانایی من در هزینه.....
    من تا سقف 250 هزار تومن.....
    Last edited by HOSIN2; 10-03-2015 at 14:24.

کاربر فعال انجمن دوربین های دیجیتال و فیلم برداری و عکاسی naamre's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام.....من میخوام یه دوربین دیجیتال بخرم....ولی هیچ اطلاعاتی ندارم....فقط انتظاراتم و سطح هزینه را میگم....شما بهترین را به من معرفی کنید....
    1- کیفیت قابل قبول عکس....
    2-کیفیت قابل قبول فیلم
    3-باتری قوی...یعنی سریع شارژ خالی نکنه...
    4-کیفیت عکس در شب
    راستش من دیگه نمیدونم که دوربین چه چیز های دیگه ای هم باید داشته باشه.....
    فقط من علاوه بر عکس میخواهم فیلم های زیادی بگیرم.....شاید بیشتر از عکس.....برای همین میخواهم کیفیت مناسبی داشته باشه...
    و موارد استفاده هم....بیشتر خانگیه....برای جشنی...عروسی...کوه و کمری...دشتی...بیابونی....البته من چون به موتورسواری یکم نیمه حرفه ای کار میکنم....گاهی اوقات میخوام بزارمش روی موتور و برام فیلم بگیره.....
    یه نکته دیگه این که هر چیزی ممکنه بیفته زمین.....دوربین هم ممکنه تو موه و کمر بیفته زمین ...برا همین میگم یه جنس مناسب باشه...که سریع خراب نشه...البته نمیگم ضد ضربه و ضد آب باشه.....

و در اخر به اصلی ترین نکته میرسیم.....توانایی من در هزینه.....
    من تا سقف 250 هزار تومن.....
    دوست عزیز پیدا کردن گزینه مناسب با توجه به گفته های شما تو این رنج قیمت کار ساده ای نیست. مخصوصا در شرایط نور داخل اتاق و کم که حتی دوربینهای کامپکت تا 1 میلیون هم به چالش می کشه. دیگه حداقل دوربین شما یه لرزشگیر اپتیکال یا الکترونیک (نه دیجیتال) باید داشته باشه که موقع عکاسی و فیلم برداری به شما کمک کنه مثلا ایکسیوز 147 و ایکسیوز 150 کانن هست که ارزشگیر رو دارن قیمتی حدود 270 و 320 دارن . . مسئله ی دیگه عملکرد خود دوربین حتی در شرایط نور مناسب که اونم چنگی به دل نمی زنه پستهای چند صفحه آخر و مطالعه کنید چند مدل خوب معرفی شده ولی باید بودجه رو تقریبا دو برابر کنید یه راه دیگه هم اینه که تو بازار بگردید شاید مدلی چیزی به شما پیشنهاد بشه که از قلم افتاده باشه

ایزو 200

100 درصد کراپ

ایزو 400

100 درصد کراپ

3. 2 کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

دوست عزیز پیدا کردن گزینه مناسب با توجه به گفته های شما تو این رنج قیمت کار ساده ای نیست. مخصوصا در شرایط نور داخل اتاق و کم که حتی دوربینهای کامپکت تا 1 میلیون هم به چالش می کشه. دیگه حداقل دوربین شما یه لرزشگیر اپتیکال یا الکترونیک (نه دیجیتال) باید داشته باشه که موقع عکاسی و فیلم برداری به شما کمک کنه مثلا ایکسیوز 147 و ایکسیوز 150 کانن هست که ارزشگیر رو دارن قیمتی حدود 270 و 320 دارن . . مسئله ی دیگه عملکرد خود دوربین حتی در شرایط نور مناسب که اونم چنگی به دل نمی زنه پستهای چند صفحه آخر و مطالعه کنید چند مدل خوب معرفی شده ولی باید بودجه رو تقریبا دو برابر کنید یه راه دیگه هم اینه که تو بازار بگردید شاید مدلی چیزی به شما پیشنهاد بشه که از قلم افتاده باشه

ایزو 200

100 درصد کراپ

ایزو 400

100 درصد کراپ
    سلام عزیز من...
    برادر من... من که انتظارم از دوربین بالا نبود که شما فرمودی تو این رنج قیمت سخته....
    من فقط گفتم برای کارای معمولی و خانگیه و حرفه ای نمیخوام....فقط کیفیت قابل قبولی داشته باشه ....هم فیلمش و هم عکسش...من نگفتم کیفیتش بهترین کیفیت باشه....کیفیتش بالاخره از گوشی موبالی بهتر باشه....و این که میخوام روی موتور هم استفاده کنم....همین.......و جنسش هم مناسب باشه....یعنی با یه ضربه نابود نشه....

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام عزیز من...
    برادر من... من که انتظارم از دوربین بالا نبود که شما فرمودی تو این رنج قیمت سخته....
    من فقط گفتم برای کارای معمولی و خانگیه و حرفه ای نمیخوام....فقط کیفیت قابل قبولی داشته باشه ....هم فیلمش و هم عکسش...من نگفتم کیفیتش بهترین کیفیت باشه....کیفیتش بالاخره از گوشی موبالی بهتر باشه....و این که میخوام روی موتور هم استفاده کنم....همین.......و جنسش هم مناسب باشه....یعنی با یه ضربه نابود نشه....
    سلام

برای شما عکسهاس ایکسیوز 150 رو گذاشتم روشون کلیک کنید و در حالت فول ببینیداگر انتظارتون رو براورده می کنه پیشنهادش می کنم یا با قیمت پایین تر 147 رو می تونید انتخاب کنید. در ضمن برای هر دوربینی که می خرید کارت حافظه محافظ صفحه نمایش و کیف هم باید تهیه کنید.

6. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

سلام

برای شما عکسهاس ایکسیوز 150 رو گذاشتم روشون کلیک کنید و در حالت فول ببینیداگر انتظارتون رو براورده می کنه پیشنهادش می کنم یا با قیمت پایین تر 147 رو می تونید انتخاب کنید. در ضمن برای هر دوربینی که می خرید کارت حافظه محافظ صفحه نمایش و کیف هم باید تهیه کنید.
    سلام....
    برادرم....میگم من این عکس ها را در حالات فول دیدم....میگم این دوربین که شما فرمودی در حالت زوم این جوری عکس میگیره یا نه در حالت معمولی....اگر در حالت معمولیه...نه راستش ..کیفیتش به نظرم پایینه....یه چیز بهتر چی هست؟؟؟
    من توی سایت دیجی کالا یه نگاه انداختم این دوربین ها توی این حدود داشت...نظرتون دربارشون چیه؟؟؟
    Fujifilm FinePix AX550

Fujifilm FinePix JV500

Nikon Coolpix L29

Nikon Coolpix S2700

Nikon COOLPIX S2800

Fujifilm FinePix JX550

Fujifilm FinePix JZ100

Canon Ixus 145
    Last edited by HOSIN2; 10-03-2015 at 17:32.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام....
    برادرم....میگم من این عکس ها را در حالات فول دیدم....میگم این دوربین که شما فرمودی در حالت زوم این جوری عکس میگیره یا نه در حالت معمولی....اگر در حالت معمولیه...نه راستش ..کیفیتش به نظرم پایینه....یه چیز بهتر چی هست؟؟؟
    من توی سایت دیجی کالا یه نگاه انداختم این دوربین ها توی این حدود داشت...نظرتون دربارشون چیه؟؟؟
    سلام

عکس خروجی خود دوربینه و زوم نکردیم. ببنید شما هر ابزاری رو که می خوایید بخرید باید یه سری توانمندی بالقوه داشته باشه بعد از بررسی نتیجه ی کار به صورت عملی مشخص می شه چیزی که روی کاغذ ادعا می شده درست هست یا نه
    نمی خوام زیاد توی جزییات وارد بشم ولی در اون رنج قیمت حتی روی کاغذ هم مورد به چشم بیایی ندیدم. مدلهایی که شما گفتید کم بیش عین هم عمل می کنن و عکسی مشابه و شاید هم با کیفیت پایین تر ایجاد می کنن.

ببینید عکسهای این دوربین رو می پسندید ایزو 250

Last edited by naamre; 10-03-2015 at 20:56.

9. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenfhm's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    كرج

پيش فرض

سلام . حدود ۵۰۰ الی ۶۰۰ یک دوربین مناسب برای استفاده خانگی میخوام . ممنون میشم راهنمایی کنید. نظر خودم w60 سونی هست

اگه نباشه جاش خالی می مونه pooria_k2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام یه دوربین DSLR تا 2 میلیون برای استفاده ی حرفه ای میخوام. فیلم برداری زیاد برام مهم نیست.ممنون میشم راهنمایی کنین

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام . حدود ۵۰۰ الی ۶۰۰ یک دوربین مناسب برای استفاده خانگی میخوام . ممنون میشم راهنمایی کنید. نظر خودم w60 سونی هست
    صفحه قبل در این مورد صحبت شده یه نگاه بندازید.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام یه دوربین DSLR تا 2 میلیون برای استفاده ی حرفه ای میخوام. فیلم برداری زیاد برام مهم نیست.ممنون میشم راهنمایی کنین
    در بخش [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جواب شما رو دادم

14. این کاربر از naamre بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 4 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 4 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •