تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 1065 از 1635 اولاول ... 65565965101510551061106210631064106510661067106810691075111511651565 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,641 به 10,650 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

حـــــرفـه ای ELSIN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

دوربینهای nex-3 و nex-5 سونی لنز اصلیشون تا 3x زوم داره، مدل دو لنزه اشون، لنز دومش چقدر زوم اپتیکال داره؟
    بله لنز ها 18-55 هست
    کدوم مدل ها

نمیدونم هنوز به ایران وارد شدن یا نه ولی از این سری جدید NEX سونی هم خیلی تعریف میکنن.
    من مدل اول NEX سونی رو دیدم اما به قیمتش نمیارزه

پروفشنال tranceyou's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

نمیدونم هنوز به ایران وارد شدن یا نه ولی از این سری جدید NEX سونی هم خیلی تعریف میکنن.
    سری جدید و قدیمش کلا خریدش بزرگترین اشتباه

اگه نباشه جاش خالی می مونه kamy_R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ممنون اط لطفتون به خاطر پاسخ کامل،بچه ها منتظر سایر نظرات هم هستم
    نظرتون رو راجع به اون سونی هم که دوستمون گفتن بگین،رو کاغذ چیز خوبیه،اما باید دید در عمل چطوره
    دوست عزیز من حداقل 50تا نمونه عکسشو دیدم
    واقعا عکساش خوب و عالیه
    من برای نامزدم دنبال دوربین slr like میگشتم و اینو انتخاب کردم
    من حتی یکم شک کرده بودم که به جای اینکه 1100000پول 600d بدم فعلا همینو بگیرم چون نیازهای منو برطرف میکرد
    اصلا با sx230 مقایسش نکن
    رینگ فوکوس و زوم دستی هم داره
    lcdش هم متحرکه

4. این کاربر از kamy_R بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

سلام
    تسلیت ، درکت میکنم سر من هم اومده
    منم نظرم مثل دوستانه از کامپکتا بکش بیرون
    d3100 و 1100D اینا رو میتونی حدود 720 بخری که البته ارزش d3100 به نظر من بیشتر
    بعد از مدتی هم لنز هاتو بیشتر میکنی
    یه سواله کودکانه
    این d3100 با همون لنزی که روش داره(یعنی فلان نخوام لنز بگیرم براش) کیفیت عکس و فیلمش به پای همون SX230 میرسه ؟

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

بزرگواران و اساتید گرامی نظرتون درباره 60D چطور هست این مدل بهتره یا 600D , D5100

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

یه سواله کودکانه
    این d3100 با همون لنزی که روش داره(یعنی فلان نخوام لنز بگیرم براش) کیفیت عکس و فیلمش به پای همون SX230 میرسه ؟

پوریا d3100 یه حرفه ایه ، خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بهتره از SX230 هست فرقشون مثل ماشین اثباب بازی و ماشین واقعیه
    البته بزرگ نماییش مثل SX230 نیست کمتره اما عوضش DSLR هست
    برای یاد گیری کار با یه DSLR باید علاقه و پشتکار داشته باشی باید وقت بزاری ، اینو تو خودت میبینی ؟؟؟؟

---------- Post added at 02:20 PM ---------- Previous post was at 02:17 PM ----------

بزرگواران و اساتید گرامی نظرتون درباره 60D چطور هست این مدل بهتره یا 600D , D5100
    شما بودجه تون چقدره به چه سبک عکاسی علاقه دارید ؟؟؟
    آشناییتون از عکاسی چقدره ؟؟؟
    چقدر به عکاسی علاقه دارید ؟؟؟

8. 2 کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز pooria-ir's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    سگ دونی (تهران)

پيش فرض

پوریا d3100 یه حرفه ایه ، خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی بهتره از SX230 هست فرقشون مثل ماشین اثباب بازی و ماشین واقعیه
    البته بزرگ نماییش مثل SX230 نیست کمتره اما عوضش DSLR هست
    برای یاد گیری کار با یه DSLR باید علاقه و پشتکار داشته باشی باید وقت بزاری ، اینو تو خودت میبینی ؟؟؟؟
    بابا انقد تعجب نکن
    گفتم نکنه لنزی که روشه چیز مالی نباشه،میدونم اگه لنزش رو عوض کنی میشه یه چیز خیلی عالی باشه،اما نگرانم که با اون لنزی که روشه تو فیلم برداری یا عکس ناامیدم کنه

تا حالا تجربه استفاده از DSLR یا SLR رو نداشتم،اما به علاقه خودم در مورد عکاسی مطمئنم و میدونم که میخوام عکاسی رو بهتر یاد بگیرم
    تا حلا خیلی هم عکاسی کردم،کتاب هم زیاد خودنم و از نظر مباحث تئوری تقریبا آماتور رو به متوسط هستم،بیشتر الان حس میکنم نیاز به دید عکاسانه دارم
    2 تا مشکل هست در مورد DSLR :
    1- اول بودجه،قرار نبود دوربینی بخرم،یهو دوربین رفت،میدونی که تو اینجور مواقع سخت پول میدن خونواده
    2-یکم سر حمل و نقل و بعدش هم سر کیفیت فیلم برداری و اینا با لنز فابریکش نگرانم

ناظر انجمن MP3 Player peaceful1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Utopia

پيش فرض

شما بودجه تون چقدره به چه سبک عکاسی علاقه دارید ؟؟؟
    آشناییتون از عکاسی چقدره ؟؟؟
    چقدر به عکاسی علاقه دارید ؟؟؟
    عرض به حضور شما که برای خودم نمخوام یکی از دوستان یک دوربین خیلی خوب نگاتیوی کنون EOS10QD کلی سال داشته الان قصد داره از دبی تا 1 تومن هزینه کنه.
    همش تو بیابون داره شکار میکنه یا کوه نوردی و صخره نوردی میکنه بیشتر منظره میگیره و و طبیعت و... و از فاصله های زیاد هم گاهی میگیره مثل کل و آهو و..اینها رو از دور مییگریه و این ها ....
    Last edited by peaceful1; 10-09-2011 at 15:47. دليل: غلط املایی

اگه نباشه جاش خالی می مونه kamy_R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

بابا انقد تعجب نکن
    گفتم نکنه لنزی که روشه چیز مالی نباشه،میدونم اگه لنزش رو عوض کنی میشه یه چیز خیلی عالی باشه،اما نگرانم که با اون لنزی که روشه تو فیلم برداری یا عکس ناامیدم کنه

تا حالا تجربه استفاده از DSLR یا SLR رو نداشتم،اما به علاقه خودم در مورد عکاسی مطمئنم و میدونم که میخوام عکاسی رو بهتر یاد بگیرم
    تا حلا خیلی هم عکاسی کردم،کتاب هم زیاد خودنم و از نظر مباحث تئوری تقریبا آماتور رو به متوسط هستم،بیشتر الان حس میکنم نیاز به دید عکاسانه دارم
    1- اول بودجه،قرار نبود دوربینی بخرم،یهو دوربین رفت،میدونی که تو اینجور مواقع سخت پول میدن خونواده

تا جایی که میشه سعی کن d3100 بگیری
    برو dpreview نمونه عکساشو بگیر
    همشونم با لنز کیت 18-55 گرفته شده

تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

بابا انقد تعجب نکن

کیفیت لنزه خوبه اما بزرگ نماییش کمه
    سعی کن کسی رو پیدا کنی که داره و چند دقیقه هم که شده با یه DSLR کار کن حالا هر مدلی میخواهد باشه
    2 خوب بزرگ تره اما ارزش داره ، کیفیت فیلمش هم قابل قبوله 1080 با 24 فریم ، اما یادت باشه تو داری دوربین عکاسی میخری
    بعد از مدتی هم میتونی یه 28-300 بخری هرچند کیفیت بالای نداره اما قابل قبوله
    یا 18-135

عرض به حضور شما که برای خودم نمخوام یکی از دوستان یک دوربین خیلی خوب نگاتیوی کنون EOS10QD کلی سال داشته الان قصد داره از دبی تا 1 تومن هزینه کنه.
    همش تو بیابون داره شکار میکنه یا کوه نوردی و سخره نوردی میکنه بیشتر منظره میگیره و و طبیعت و... و از فاصله های زیاد هم گاهی میگیره مثل کل و آهو و..اینها رو از دور مییگریه و این ها ....
    پس یه D5100 یا یه D90 اما لنز برای ایشون مهم تره باید یه تله بخرند مثلا 70-200 که قیمت بالای داره
    یا مثلا یه 550D بخرند با یه 55 - 250 که مدل جدیدش هم اومده IS II این منطقی تره
    به فکر نیمه حرفه ای نیستند ؟؟؟

13. این کاربر از ELSIN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •