تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 105 از 1635 اولاول ... 555951011021031041051061071081091151552056051105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

پروفشنال iraniran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض با سلام

با تشكر از پاسخهاي شما دوستان.
    حدود 40- 50 تومن ديگه به بودجم اضافه شد. يعني حدود 200 تومن،‌حالا چي پيشنهاد ميديد.
    فرق ژاپني و چيني اگه خيلي زياده از همين مدل هاي ژاپني بگيد.
    اين حالت ماكرو هم اگه به درد من ميخوره لطفا داراي حالت ماكرو هم باشه.
    وايد انجل هم اگه خوبه و به بودجه ما ميخوره، اين ويژگي رو هم داشته باشه بد نيست؟
    با تشكر.

داره خودمونی میشه esesdijital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پشت ميز كار

پيش فرض

با سلام و تشکر از راهنمایی شما و کاویان
    کلا چینی هستند یا هم چینی در بازار هست و هم ژاپنی ؟
    میشه بگید فیلمش چه کیفیتی داره حداقل مثل کیفیت vcd است؟ چون من خودم که کپچر میکن وقتی می خوام کیفیت پائین بزنم روی گزینهvcd میگذارم وحدودا 1300 میشود آیا این حد اقل کیفیت را دارد ؟
    اصلا باش فیلم گرفتی و روی کامپیوتر یا تلوزیون نگاه کردی ؟ اگه شد نتیجه اش را بمن بگو
    با احترام
    در مورد سوال اولتون فروشنده ميگفت توي ايران فقط چينيش هست
    كيفيت فيلمبرداريشم كه از هندي كم فول سوني كه دارم بهتره ولي يه عيبي داره اونم اينه كه در حين فيلمبرداري نميشه زوم كرد ولي تصويرش از هنديكم بهتره نتيجه كيفيت در كامپيوتر و تلوزيون usb دار خيلي عاليه ولي بارابط معمولي يك كم كيفيت مياد پائين.

3. این کاربر از esesdijital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad_reza72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من-میخوم-دوربین-sx100-دسته دو بخرم (مطمئنه مال پسر خالمه ) حدود یه یال خریدش قیمت چقدر خوبه؟؟؟؟
    مشکلات و معایب و مزیت شو میشه لطف کنید؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohamad_reza72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

من-میخوم-دوربین-sx100-دسته دو بخرم (مطمئنه مال پسر خالمه ) حدود یه یال خریدش قیمت چقدر خوبه؟؟؟؟

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

دوربین خیلی خوبیه زوم بالا و کیفیت عکسبرداری خوب داره.البته چند وقتیه جایگزین شده با sx110 .
    کلا در ردیف آماتوری قرار داره ولی در طبقه بندی دوربینای آماتور در رده های بالا قرار داره.
    زوم ده برابر و هشت مگاپیکسل قدرت سنسور هست.
    دوست عزیز بنا به اینکه جایگزین شده با مدل جدید و مدل جدید هم 250 تومن قیمت داره،بنده پیشنهاد نمی کنم با قیمت 150-140 تومن بالاتر بخرین.
    الان اگه اون دوربینو بخواین بیرون بفروشین نهایت 100 تومن بر میدارن ازتون.

7. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان دوربينهاي آماتور نيكون چه جور دوربينهايي هستن . محدوده قيمتشون هم از 120 تومن براي يه مدل 7.1 مگاپيكسلي هست به بالا .
    در مقايسه با دوربينهاي اماتور فوجي چطور؟؟؟؟؟
    چند تا دوربين آماتور فوجي با مشخصات و قيمت ميگيد . ممنون

پروفشنال iraniran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض با سلام

معذرت ميخوام كه كمي عجول هستم، ميشه پاسخ من رو هم بديد.
    حدود 40- 50 تومن ديگه به بودجم اضافه شد. يعني حدود 200 تومن،‌حالا چي پيشنهاد ميديد.
    لطفا چندتايي پيشنهاد بديد كه دستم تو انتخاب باز باشه. و از نظر خودتون هم به ترتيب بگيد كدوم بهتره.
    با تشكر.

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

معذرت ميخوام كه كمي عجول هستم، ميشه پاسخ من رو هم بديد.
    لطفا چندتايي پيشنهاد بديد كه دستم تو انتخاب باز باشه. و از نظر خودتون هم به ترتيب بگيد كدوم بهتره.
    با تشكر.
    دوست عزیز اگر بتونید 80-70 تومن دیگه هم روش بذارید،از رده دوربینای اماتور به طرف دوربینای نیمه حرفه ای می بریمتون که مطمئنا راضی خواهید بود.
    این یک پیشنهاده و پس از این که نظرتون مشخص شد انشا الله بحث می کنیم.
    محدوده قیمت 200 با 150 فرق در کیفیت عکسبرداری برایتون پدید نخواهد آورد و فقط می تونین مگاپیکسل رو ببرین بالا.مثلا به جای w120 میتونین مثلا w130 یا w150 پیشنهاد خواهد بود و همچنین در کنون.
    ولی در محدوده قیمت 300-280 تومن دو دوربین H10 سونی و sx110 کنون در انظار هستند.
    ما در خدمتیم.

11. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت blues-kambiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان عزیز سلام

بنا به درخواست جناب کاویان عکسهایی که با p80 در اتاق و با نور کم گرفته ام تقدیم میکنم با این توضیح که آپلود عکس در این سایت را بلد نیستم !! و هر چی سعی کردم همینجا عکس بزارم نشد. ( لطفا بگین چه جوری میشه . . !؟ )

اما در این آدرس (webshot) لطفا ملاحظه فرمایید . از نام عکسها توضیح مختصری دریافت خواهید کرد اما چنانچه توضیحات بیشتری (در خصوص عکسهایی که با تنظیمات دستی گرفته ام) علاوه بر اطلاعات خود عکس که با ذخیره روی pc شما و properties گرفتن مشخص میشود ( نظیر iso- دیافراگم- سرعت و . . ) در خدمتم .
    (آموزش عکس گذاری در کامنت فراموش نشود لطفا)
    (در مورد عکسها نظر بدید)

----: فاصله دوربین و سوژه در تمامی عکسها ثابت است

URL="http://community.webshots.com/album/569754144NYfKmS
    Last edited by blues-kambiz; 23-01-2009 at 02:12. دليل: adress

در آغاز فعالیت blues-kambiz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض سلام

مبارک باشه
    اگه میشه بگید چه وسایلی همراه اون است و ساخت کجاست؟
    بنظر شما بین sx110 که چینی و ixsu 960 که ژاپنی و p80 که شما خریدین کدومو بخرم لطفا کمک کنید.
    همچنین قیمت باطریش چقدره و چه جوری ؟ وفیلم برداری اون حد اقل به کیفیت vcd است ؟
    اگه میشه میخام شنبه بیام تهران آدرس یا تلفن جایی که گرفتی رو اگه میشه یجوری بم برسون
    همچنین دوستان اگه جایی روکه میشناسن مناسب حساب می کنه معرفی کنند
    با احترام

دوست عزیزم

ساخت مالزی است

وسایل داخل جعبه : دوربین - دفترچه های راهنما - درب لنز - بند درب لنز - باطری - شارژر باطری - cd نرم افزار - کابل av - کابل usb
    -بند دوربین-کارت گارانتی
    -کیفیت فیلم 640 در 480 و 30 فریم در ثانیه - کیفیت در نور خیلی خوب است در تاریکی و نور کم نویز دارد

شخصا دوست ندارم دوربینی را به شما توصیه کنم - از خریدی که کرده ام البته بسیار بسیار راضی ام - اما تجربه من در خرید اینگونه ابزار و وسایل این است که عجله نکنید و با تحقیق بسیار خرید کنید ! نفس این کار لذتبخش است__ جستجو و شناخت --مهم این است - تا پس از خرید به دلیل تلاشی که در شناختن کرده اید آنچه بدست می آورید بهترین باشد . اما از sx110 کاملتر (zoom 18 (و البته بزرگتر است و در جیب( حداقل در جیب امثال ما ! ) جا نمیشود اما sx110 در جیب جا میشود حتی جیب من و شما !! بستگی به سلیقه شما دارد . اگر دوباره هم میخواستم خرید کنم انتخابم p80 است . از سایت های خارجی غافل نشوید دوستانمان سایتهای خوبی را که نمونه های تصویری هم دارند بسیار معرفی کرده اند.( با امکان مقایسه) اگر تصمیم گرفتید به خرید p80 بفرمایید تا آدرس را جهت جلوگیری از تبلیغ برایتان pm کنم اتفاقا sx110 و دوربین های دیگر هم داشت و بچه های باحال و خوبی هم بودند.
    دوربین دیگری که گفته اید نمی شناسم . ارادتمند : کامبیز
    Last edited by blues-kambiz; 23-01-2009 at 15:07.

14. این کاربر از blues-kambiz بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •