تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 104 از 1635 اولاول ... 454941001011021031041051061071081141542046041104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

از راهنمایی های دوست عزیز exel تشکر میکنم

p80 گرفتم . بسیار خوش دست و دوست داشتنی است( البته فعلا قصد ازدواج ندارم !!)

آنچه در خصوص معایب آن شنیده بودم بیشتر مربوط به نوع مود و تنظیمات دوربین هنگام عکسبرداری است . اگر حوصله کنید و آپشن های دستی را چک و استفاده نمایید مطمئنم با من هم عقیده میشوید . هرچند که روی اتومات هم واقعا عکسهای خوبی میگیرد( بخصوص outdoor )
    و عکسها با کیفیت 300 dpi ثبت میشوند نمی دانم دوربین های مشابه چند dpi دارند.
    به هر حال در هر دوربینی البته ضعف هایی مشاهده میشود مثلا برخلاف دوستانی که h50 را بهتر میدانند باید عرض کنم کافی است عکسی را در نور داخلی بگیرید به کامپیوتر منتقل کنید و روی آن زوم کنید تا هاله های قرمز h50 را روی بضی لبه ها مشاهده نمایید. هرچند که h50 هم مزایای خود را دارد و دوربین قابل احترامی است.
    اگر مقایسه ها بر مبنای این باشد که دوربین ها را روشن کنیم و روی اتومات عکس بگیریم و مقایسه کنیم معایبی در آن خواهید یافت . p80 (به نظر من البته) واقعا شبیه slr است و کمی حوصله میخواهد تا آن عکسی را که با وسواس بررسی اش خواهید کرد را بگیرید. فراموش نکنیم ما که عادت به عکسهای دوربینهای نگاتیو 35 با قطع چاپی معمولی 10 در 15 داشته ایم که امکان زوم یا دقت روی آن نداشته ایم اکنون توقع داریم توی کامپیوتر روی یک عکس زوم کنیم و هیچ نویز و خطایی نبینیم
    ضمنا از جمهوری خریدم 305.000 تومن با گارنتی ایده ال
    بهتره به سايت dpreview سري بزني ومقايسه بين 7 عدددوربين super zoom راببينيد p80 جزء دوربينهاي متوسط اين گروه است
    ياحق

داره خودمونی میشه habibi1374's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام
    ديشب بالاخره دوربين sx110 رو خريدم از مجتمع كامپيوتر تك مشهد به قيمت 250 هزار تومان با بيمه آهونگار كه مموري 8 گيگ و كيف و ...شد 300 هزار تومان البته فروشنده يك پايه دوربين كوچك و چاپ 50 عكس 10*15 رو اشانتيون داد به نظرتون چطوره؟
    مبارک باشه
    ببخشید میشه بگی ساخت کجاست آیا چینی من میخوام بین p80 و sx110 و ixus 960 رو بخرم که بیشتر دوتای اول مد نظرم بودند ولی فروشنده گفت که sx110 چینی و مدل ixus 960 که پاکت آن سبز است ژاپنی در مورد p80 نمیدونم اگه میشه راهنمایی کنید و بگید وسایل پک خودش چی روش هست ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

آنچه در خصوص معایب آن شنیده بودم بیشتر مربوط به نوع مود و تنظیمات دوربین هنگام عکسبرداری است . اگر حوصله کنید و آپشن های دستی را چک و استفاده نمایید مطمئنم با من هم عقیده میشوید . هرچند که روی اتومات هم واقعا عکسهای خوبی میگیرد( بخصوص outdoor )
    به هر حال در هر دوربینی البته ضعف هایی مشاهده میشود مثلا برخلاف دوستانی که h50 را بهتر میدانند باید عرض کنم کافی است عکسی را در نور داخلی بگیرید به کامپیوتر منتقل کنید و روی آن زوم کنید تا هاله های قرمز h50 را روی بضی لبه ها مشاهده نمایید. هرچند که h50 هم مزایای خود را دارد و دوربین قابل احترامی است.
    اگر مقایسه ها بر مبنای این باشد که دوربین ها را روشن کنیم و روی اتومات عکس بگیریم و مقایسه کنیم معایبی در آن خواهید یافت . p80 (به نظر من البته) واقعا شبیه slr است و کمی حوصله میخواهد تا آن عکسی را که با وسواس بررسی اش خواهید کرد را بگیرید. فراموش نکنیم ما که عادت به عکسهای دوربینهای نگاتیو 35 با قطع چاپی معمولی 10 در 15 داشته ایم که امکان زوم یا دقت روی آن نداشته ایم اکنون توقع داریم توی کامپیوتر روی یک عکس زوم کنیم و هیچ نویز و خطایی نبینیم
    مبارک باشه
    اگه میشه بگید چه وسایلی همراه اون است و ساخت کجاست؟
    بنظر شما بین sx110 که چینی و ixsu 960 که ژاپنی و p80 که شما خریدین کدومو بخرم لطفا کمک کنید.
    همچنین قیمت باطریش چقدره و چه جوری ؟ وفیلم برداری اون حد اقل به کیفیت vcd است ؟
    اگه میشه میخام شنبه بیام تهران آدرس یا تلفن جایی که گرفتی رو اگه میشه یجوری بم برسون
    همچنین دوستان اگه جایی روکه میشناسن مناسب حساب می کنه معرفی کنند
    با احترام
    Last edited by habibi1374; 22-01-2009 at 17:51.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Excel-VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض تبريك مي گم

سلام دوستان اين هفته ميخوام يه دوربين فيلمبرداري بگيرم اگه ممكنه راهنماييم كنيد كه كدوم مارك با كيفيت تره؟و آيا دوربنهايي كه فيلم رو رويه mini dvd ظبط مي كنند بهتره يا دوربينهايي كه رو نوار ويدوئي ظبط مي كنند؟

سلام دوست من
    شما اگر فيلم رو روي نوارهاي مغناطيسي ذخيره كنيد (حال هر كدام كه مي خواهد باشد چه مدل هاي قديمي مانند فيلم هاي پاناسونيك كه نوار تبديل مي خواهند چه مدل هاي جديد Mini Dv نوار خور) به هر حال يك روزي بايد آنها را به ديجيتال تبديل كنيد و براي اين كار افت كيفيت خواهيد داشت!! البته باز هم به كارت كپچر شما مربوط مي شود ولي در هر صورت مقدار بسيار بسيار كمي افت كيفيت خواهيد داشت كه شايد براي 99 درصد مهم نباشد (غير از كساني كه فيلم هاي عروسي و مجلس را براي مشتري تبديل مي كنند) بنابراين اگر از اين دسته دوربين ها مي خريد كه هزينه كمتري هم دارند پيشنهاد مي كنم مدل هايي را انتخاب كنيد كه Mini Dv نوار خور هستند (ترجيحا سوني با گارانتي ايران) و اگر چنانچه مقداري بيشتر هزينه كنيد دوربيني مي خريد كه ميني دي وي دي Mini Dvd مي خورند و درجا فيلم شما را روي mini Dvd بصورت ديجيتال با كيفيت بسيار عالي ذخيره مي كنند و اين چند وقت اخير نيز دوربين هاي فيلم برداري HD آمده اند كه خودشان درونشان Hard وجود دارد و فيلم را بصورت ديجيتال درون هارد خود ذخيره مي كنند كيفيت اين نوع دوربين يعني HD تفاوت زيادي با دوربين هاي Mini Dvd خور ندارند! بنابراين در انتخاب هر كدام كه خواستيد وسواس به خرج ندهيد ....

سلام
    ديشب بالاخره دوربين sx110 رو خريدم از مجتمع كامپيوتر تك مشهد به قيمت 250 هزار تومان با بيمه آهونگار كه مموري 8 گيگ و كيف و ...شد 300 هزار تومان البته فروشنده يك پايه دوربين كوچك و چاپ 50 عكس 10*15 رو اشانتيون داد به نظرتون چطوره؟
    سلام دوست من مباركه
    رم 8 گيگ شما دقيقا چه مدلي است؟ چه سرعت خواندن و نوشتني دارد؟ و چند خريديد؟؟؟

سلام
    ميخواستم يه دوربين حدود 300 بگيرم ازمطالب قبلي شما دوستان استفاده كردم و چند مدل را انتخاب كردم مي خواستم اگه مي شه راهنمايي كنيد كه نهايتا كدوم رو بگيرم:
    IXUS 960 IS يا870 يا 90
    Sx110
    نيكون p80
    سلام دوست من
    P80 و SX110 خوب هستند ولي P80 حرفه تر است و من شخصا اين مدل را پيشنهاد مي كنم (برد فلاش بسيار قوي دارد)

سلام دوست من
    مباركه
    ممكنه يك عكس Indoor (روي همين مد) در شب با نور كم درون اتاق بگيريد و ارسال كنيد ...
    ممنون مي شوم ...
    اگر نمي توانيد به سايت ارسال كنيد لطفا به ايميل من ارسال كنيد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    متشكرم
    با احترام
    كاويان

5. 2 کاربر از Excel-VB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال iraniran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض با سلام

كسي نيست جواب من رو بده
    من براي دوستم يه دوربين ميخوام حدود 140-150 تومن بيشتر نميخواد هزينه كنه. براي عكس خانوادگي هم بيشتر لازم داره. لطفا يه دوربين معرفي كنيد (قيمتش رو هم بگيد.)
    با تشكر.

داره خودمونی میشه esesdijital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پشت ميز كار

پيش فرض

مبارک باشه
    ببخشید میشه بگی ساخت کجاست آیا چینی من میخوام بین p80 و sx110 و ixus 960 رو بخرم که بیشتر دوتای اول مد نظرم بودند ولی فروشنده گفت که sx110 چینی و مدل ixus 960 که پاکت آن سبز است ژاپنی در مورد p80 نمیدونم اگه میشه راهنمایی کنید و بگید وسایل پک خودش چی روش هست ؟
    مال من ساخت چينه ولي تحت ليسانس ژاپنه وسايل خودش هم مموري 32- بند دوربين -سي دي و دفتر چه راهنما-

8. این کاربر از esesdijital بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Excel-VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض

بهتره به سايت dpreview سري بزني ومقايسه بين 7 عدددوربين super zoom راببينيد p80 جزء دوربينهاي متوسط اين گروه است
    ياحق

سلام دوست من
    سايت dpreview اين اواخر اشتباه زياد داشته و كلا اين اواخر منبع خوبي براي اطلاع رساني نيست! دوربين SX10 مدت هاست وارد بازار شده اما هنوز متاسفانه در اين سايت قرار داده نشده!‌ كلا سايت آپ ديتي نيست! دوربين هاي ديگر جديد هم متاسفانه در سايت قرار داده نشده!
    دوربين P80 يكي از بهترين سوپر زوم ها در رده قيمت خودش مي باشد و در اين هيچ شكي نيست و همه اين را تائيد مي كنند ... ثبت جزئيات بالا، وضوح، كنتراست مناسب، فلاش قوي، مصرف كم، ابعاد نسبتا كوچك تر نسبت به ساير دوربين هاي SLR LIKE و ... همه از محاسن اين دوربين مي باشد ...
    اتفاقا بد نيست اين دوربين را با SX10 مقايسه كنيم ...
    از دوست عزيز خواهش مي كنم نمونه عكسشان را در حالت indoor در سايت قرار دهند

كسي نيست جواب من رو بده
    من براي دوستم يه دوربين ميخوام حدود 140-150 تومن بيشتر نميخواد هزينه كنه. براي عكس خانوادگي هم بيشتر لازم داره. لطفا يه دوربين معرفي كنيد (قيمتش رو هم بگيد.)
    با تشكر.
    سلام دوست من
    Canon A470 قيمت حدود 115 هزار تومان 7 مگا پيكسل در رنگ هاي متنوع
    با احترام
    كاويان

10. این کاربر از Excel-VB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه esesdijital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پشت ميز كار

پيش فرض

سلام دوست من مباركه
    رم 8 گيگ شما دقيقا چه مدلي است؟ چه سرعت خواندن و نوشتني دارد؟ و چند خريديد؟؟؟

سلام الان كه در خدمتتونم دوربين پيشم نيست تا بدونم مموري چه مدلي ولي فروشنده گفت اصليه.
    در ضمن ميخواستم در مورد تنضيمات مختلف عكسبرداري مخصوصا از نماي نزديك كه از گل و گياه و حشره .و غيره ... منو راهنمائي كنين چيكار بايد بكنم.

تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

مال من ساخت چينه ولي تحت ليسانس ژاپنه وسايل خودش هم مموري 32- بند دوربين -سي دي و دفتر چه راهنما-
    با سلام و تشکر از راهنمایی شما و کاویان
    کلا چینی هستند یا هم چینی در بازار هست و هم ژاپنی ؟
    میشه بگید فیلمش چه کیفیتی داره حداقل مثل کیفیت vcd است؟ چون من خودم که کپچر میکن وقتی می خوام کیفیت پائین بزنم روی گزینهvcd میگذارم وحدودا 1300 میشود آیا این حد اقل کیفیت را دارد ؟
    اصلا باش فیلم گرفتی و روی کامپیوتر یا تلوزیون نگاه کردی ؟ اگه شد نتیجه اش را بمن بگو
    با احترام

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

كسي نيست جواب من رو بده
    با تشكر.

سلام دوست من
    Canon A470 قيمت حدود 115 هزار تومان 7 مگا پيكسل در رنگ هاي متنوع
    با احترام
    كاويان
    دوست عزیز بنده دوربین سونی w120 رو پیشنهاد می کنم.
    در مقام مقایسه با دوربین پیشنهادی جناب کاویان،این دوربین سبک تر و دارای زوم اپتیکال بیشتر(4x در مقابل 3x) دارد.
    و همچنین فلاش قوی تر و همچنین باطری لیتیومی که کمک کرده این دوربین سبک تر بشه.در بسته بندی کنون شارژر وجود ندارد (هیچوقت) و شما باید هزینه 30000 تومنی باطری و شارژر رو مد نظر قرار بدین.
    دوربین سونی ساخت ژاپن هستش و محدوده دیافراگم اون هم خیلی بیشتر از کنون هست و این به این معنی است که دست عکاس در شرایط مختلف نوری بازتر هست.
    محدوده شاتر این دوربین برای عکاسی در شرایط خیلی پر نور مثل کنار ساحل عالی است.حداکثر سرعت 1/6000 در مقابل 1/2000 کنون.
    در زیر صفحه مقایسه کامل مشخصات این دو دوربین رو براتون میذارم برای مطالعه کامل تر.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •