تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: از کدام دوربین دیجیتال استفاده میکنید

راي دهنده
2236. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • kodak

24 1.07%
  • canon

1,135 50.76%
  • sony

539 24.11%
  • fuji

123 5.50%
  • panasonic

141 6.31%
  • samsung

46 2.06%
  • olympus

33 1.48%
  • nikon

178 7.96%
  • toshiba

2 0.09%
  • casio

15 0.67%
صفحه 102 از 1635 اولاول ... 2529298991001011021031041051061121522026021102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 16344

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی برای خرید دوربینهای عکاسی کامپکت و شبه حرفه ای / لوازم جانبی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی قیمت دوربین های
    Canon IXUS 90 IS
    Canon IXUS 85 IS
    Canon IXUS 80 IS
    Canon IXUS 70 IS
    Canon IXUS 60 IS
    را دارد
    متشکر

آخر فروم باز Senator_F's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    کسی قیمت دوربین های
    Canon IXUS 90 IS
    Canon IXUS 85 IS
    Canon IXUS 80 IS
    Canon IXUS 70 IS
    Canon IXUS 60 IS
    را دارد
    متشکر
    سایت دیجیکالا:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

3. این کاربر از Senator_F بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه esesdijital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پشت ميز كار

پيش فرض

آقا كاويان سلام
    من واقعا ديگه دارم گيج يشم نمي دونم با اين 250 هزار تومن چيكار كنم كنن 80 ميگين خوب نيست a1000 هم كه تعريفي نداره در مورد PowerShot SX110 Is Cano il;lkd
    هم كه با لوازم جانبي ميشه 300 هزار تومان شايدم بيشتر
    حالا من ميخوام تا قبل عيد يه دوربين بخرم به نظرتون تا اون موقع صبر كنم؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Excel-VB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض دوربين sx10

باسلام
    دستي بودن فلاش براي اين است كه هنگامي كه از فلاش خارجي استفاده ميشود بابازشدن فلاش دوربين برخوردي صورت نگيرد
    براي اجراي فيلمها از vlc استفاده كنيد يا codec مربوطه رانصب كنيد(klmcodec) تا مدياپلير آنرابا صدا پخش كند
    عكسهاي عمودي كيفيت فوق العاده اي دارند براي ديدن عكس عمودي به آدرس زير مراجعه كنيد

" [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] "

به نظر من تنها مشكل اين دوربين شارپ نبودن عكسها درمد auto است
    مصرف باطري خيلي كم است من با باطري 2100 mah سوني 380عكس و6 دقيقه فيلم وحدود 5 ساعت با دوربين وررفتم وحدود 30عكس رابا فلاش گرفتم
    ياحق
    با سلام
    بنده مدتي ماموريت بودم و اينك پس از حدود 1 هفته مجددا در خدمت عزيزان هستم ...
    در حالت اول در مورد دستي بودن دوربين مي توانيم با Off كردن فلاش داخلي دوربين آن مشكل را حل كنيم! بنابراين اين مزيت نيست ...
    در مورد اجراي فيلم ها بايد حتما Codec به كار برد و من هم دقيقا منظورم همين مساله بود و اين يك ضعف به شمار مي رود كه media Player بايد با نصب يك Codec قادر به اجرا فيلم ها باشد! البته بنده برنامه KM Player را پيشنهاد مي كنم كه هم سبك است و هم قوي ولي بهرحال اين يك ضعف محسوب مي شود
    در مورد عكس هاي عمودي نمي دانم شما تست كرده ايد يا خير اما بنده شخصا تست كردم و همانطور كه عرض كردم در حالتي كه دوربين را عمودي بگيريد، عكس شما رنجه مي شود! اين مطلب را در سايت هاي ديگر نيز مي توانيد سرچ كنيد و به حقيقت امر پي ببريد ..
    در مورد باطري حق با شماست .. مصرف بسيار كم است و عكس هاي بي شماري را مي توان با يكبار شارژ از نوع 2100 ميلي آمپر داشت ...
    با سپاس
    كاويان

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض دوربين 250 هزار توماني

آقا كاويان سلام
    من واقعا ديگه دارم گيج يشم نمي دونم با اين 250 هزار تومن چيكار كنم كنن 80 ميگين خوب نيست a1000 هم كه تعريفي نداره در مورد powershot sx110 is cano il;lkd
    هم كه با لوازم جانبي ميشه 300 هزار تومان شايدم بيشتر
    حالا من ميخوام تا قبل عيد يه دوربين بخرم به نظرتون تا اون موقع صبر كنم؟؟

با سلام خدمت شما دوست عزيز
    با عرض شرمندگي .. من 1 هفته در خدمت عزيزان نبودم ... عازم ماموريت كرمانشاه بودم و البته آنجا گير كردم .. برف سنگيني هم مي باريد و متاسفانه بليط برگشت سفر هوايي را به موقع نتوانستم بگيرم و مجبور شدم 2 روزي آنجا باشم ... بگذريم ..
    دوست عزيز انتخاب شما يا a720 باشد و يا sx110 گرچه تا 300 هزار برايتان تمام شود اما مطمئن باشيد ارزش دارد ...
    ضمنا بيش از اين تعلل نكنيد كه با نزديك شدن به سال نو ايراني، قيمت ها مجددا بالا خواهد رفت ...
    با احترام
    كاويان

داره خودمونی میشه esesdijital's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    پشت ميز كار

4 اقا كاويان

با سلام خدمت شما دوست عزيز
    با عرض شرمندگي .. من 1 هفته در خدمت عزيزان نبودم ... عازم ماموريت كرمانشاه بودم و البته آنجا گير كردم .. برف سنگيني هم مي باريد و متاسفانه بليط برگشت سفر هوايي را به موقع نتوانستم بگيرم و مجبور شدم 2 روزي آنجا باشم ... بگذريم ..
    دوست عزيز انتخاب شما يا a720 باشد و يا sx110 گرچه تا 300 هزار برايتان تمام شود اما مطمئن باشيد ارزش دارد ...
    ضمنا بيش از اين تعلل نكنيد كه با نزديك شدن به سال نو ايراني، قيمت ها مجددا بالا خواهد رفت ...
    با احترام
    كاويان
    بازم سلام
    اين a720 ديگه چيه به من معرفي ميكنين اين كه خيلي قديميه
    يعني مدل قبل از a1000 و a2000 هستش با اين اوصاف كه شما a720 رو به من معرفي ميكنين پس اين دو هم بايد خوب باشه البته
    sx110 رو فكر ميكنم يه چيز ديگست . در عين حال از راهنمائيتون خيلي متشكرم خيلي كمكم كرد حالا اگه توي اين هفته برم بخرم تازه با شما كار دارم در مورد تنظيمات و...... اميدوارم اونجا هم به من كمك كنين.انشاله

داره خودمونی میشه dj_shalam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام
    ببخشید میدونم خارج از ادب بود که سوال پرسیدم بعد دیگه رفتم شرمنده یه مدت به اینترنت دسترسی نداشتم
    منظورم مثلآ بین مدل ها(,S5IS cannon), (olympus, sp-570-uz ),(fz28 panasonic)
    و اینکه قدرت لنز به چیه شفافیته یا چیزه دیگه ایه و واحدش چیه ؟
    درضمن عمومیت خرید کانن بری تبلیغات زیاد و خدمات پس از فروش زیدش است (مثلآ در مورد پلیر هما میگن creative , sony در حالی که iriver , cowon , ipod اونا رو درو میکنن مهم اینه تو اران اسم جا بندازی همین)

داره خودمونی میشه dj_shalam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

سلام منظورم مثلآ بین مدل های S5IS cannon , sp-570 - u olympus, fz28 panasonic
    و کیفیت و قدرت لنز با چه معیاری سنجیده میشه
    و در ایران فقط کافیه اسمو جا بندازی که دیگه ..... مثلا همین پلیرهای creative , sony سر زبون همه هستند در حالی که cowon , iriver , ipod اونا رو از نظر کیفیت درو میکنه مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوستان نظرتون در مورد

Canon IXUS 90 IS

چیه؟ چطوری خوبه؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ايران عزيز

پيش فرض A720

بازم سلام
    اين a720 ديگه چيه به من معرفي ميكنين اين كه خيلي قديميه
    يعني مدل قبل از a1000 و a2000 هستش با اين اوصاف كه شما
    با سلام
    دوست من A720 گرچه قدیمی است (البته نه خیلی) ولی با این حال در این رنج قیمت حرف اول را از نظر کیفیت عکس می زند! توجه کنید که A1000 (که البته این مدل مدل جدیدی است و برای دخترخانم ها طراحی شده) و A2000 گرچه مدل جدید A720 است ولی توجه کنید که بسیاری از مزیت های A720 را ندارد! توجه کنید که این شرکت ها با بیرون دادن مدل جدید، فکر فروش مدل قدیمی تر را هم می کنند! A720 با اینکه فقط 2 مگاپیکسل (که البته اصلا مهم نیست) از A2000 کمتر دارد اما کیفیت عکس ها را مقایسه بفرمائید .. ضمنا با مراجعه به سایت دیجی کالا می توانید 2 دوربین را با هم به دقت بررسی کنید و متوجه می شوید که 2 مگاپیکسل بیشتر فقط برای فریب مشتری ها می باشد و A720 بازهم قوی تر و سرتر از A2000 است (در واقع اگر اینگونه نبود مدل A720 به کلی فراموش می شد و شرکت کنون در مورد فروش A720 های باقی مانده ضرر می کرد) .. شرکت ها فقط وقتی مدل های جدیدتر را با اولویت بسیار بالاتر تولید می کنند که مدل های قدیمی تر کاملا به فروش رفته باشند ... اصلا به A1000 فکر نکنید! خیلی ضعیف است ...
    با احترام کاویان

سلام
    ببخشید میدونم خارج از ادب بود که سوال پرسیدم بعد دیگه رفتم شرمنده یه مدت به اینترنت دسترسی نداشتم
    منظورم مثلآ بین مدل ها(,S5IS cannon), (olympus, sp-570-uz ),(fz28 panasonic)
    و اینکه قدرت لنز به چیه شفافیته یا چیزه دیگه ایه و واحدش چیه ؟
    درضمن عمومیت خرید کانن بری تبلیغات زیاد و خدمات پس از فروش زیدش است (مثلآ در مورد پلیر هما میگن creative , sony در حالی که iriver , cowon , ipod اونا رو درو میکنن مهم اینه تو اران اسم جا بندازی همین)
    با سلام
    دوست من هر سه دوربینی که فرمودید بسیار عالی هستند و نمی توان از بین آنها یکی را انتخاب نمود ولی توجه کنید که S5 دیگر تولید نمی شود و آنچه در مغازه ها بفروش می رسد اولا چینی است و دوم اینکه احتمال معیوبی و برگشتی از طرف مشتری و تعمیر شده و ... دارد!! ضمن اینکه مدل SX10 مدل بعدی S5 است که بسیار قوی تر (از لنز زوم و ماکرو و امکانات دیگر) و تنها ضعفش در مقابل S5 فیلم برداری می باشد که انصافا S5 فیلم برداری بسیار عالی دارد ... (توجه کنید که دوربین عکاسی می خرید برای عکاسی کردن نه فیلم برداری)
    قدرت لنز به سرعت f می باشد هرچه محدوده f از عدد کوچکتر شروع شود قوی تر است مثلا دوربین پاناسونیک LX3 از 2 شروع می شود تا 8/2 که این در بین دوربین های فشرده یا کامپکت بی نظیر است (البته این دوربین فقط سرعت f بالایی دارد و کلا توصیه نمی شود) و دقت کنید که هرچه سرعت f بیشتر باشد شما قادر خواهید بود در نور کم عکس های بهتری با ISO کمتر بگیرید .... در خرید دوربین به بزرگی سنسور توجه کنید .. هرچه سنسور بزرگتر باشد عکس ها نویز کمتری خواهد داشت (وقتی آنرا بزرگ می کنید)
    با احترام
    کاویان

دوستان نظرتون در مورد

Canon IXUS 90 IS

چیه؟ چطوری خوبه؟
    با سلام
    دوست من از نظر زیبایی ظاهری و عکس های خانگی در حالی که سوژه یا سوژه های شما در فاصله 1 تا 3 متری هستند خوب است ولی غیر اگر فاصله غیر از این باشد رویش حساب نکنید .... مثلا اگر می خواهید از یک منظره جنگل عکس بگیرید باید بدانید که جزئیات به آن صورت که مد نظر است، ثبت نمی شوند!
    با احترام
    کاویان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •