تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567
نمايش نتايج 61 به 63 از 63

نام تاپيک: ► ▬ ◄ : اخبار ، نتايج ، حواشي و هر آنچه كه در ليگ برتر فوتبال در فصل 87-86 مي‌گذرد

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض بيك زاده برابر پرسپوليس بازی می كند

تنها بازيكن مصدوم مقاومت سپاسي نيز براي بازي با پرسپوليس به شرايط بازي رسيده و پيرواني با مشكل خاصي در اين خصوص مواجه نيست.
    به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ هاشم بيك زاده كه به دليل مصدوميت در چند بازي گذشته در تمرينات و ديدارهاي تيم مقاومت سپاسي حضور نداشت، به شرايط ايده‌آل رسيده و بارهايي از بند مصدوميت در صورت صلاحديد پيرواني قادر است برابر پرسپوليس تيمش را همراهي نمايد.
    اعضاي تيم فوتبال مقاومت سپاسي پنج‌شنبه هفته جاري براي رويارويي با پرسپوليس به تهران خواهد آمد.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض بگوويچ:محرومم كنند به فيفا شكايت می كنم

اگر می خواستم به داور حمله كنم كسی جلودارم نبود
    سرمربي كروات پاس همدان به تصميمات داور بازي با صباباتري و خصوصا صحنه مشكوک به پنالتي اعتراض داشت و در پايان مسابقه با فريادهاي بلند اين اعتراض را اعلام كرد. در پي اتفاقات اين مسابقه ، بگوويچ از سوي كميته انضباطي به حالت تعليق در آمد تا حكم محروميت وي صادر شود. سرمربي پاس در گفت و گو با خبرگزاري فوتبال نسبت به اين حكم اعتراض كرد و حتي گفت:اگر محرومم كند به فيفا شكايت خواهم كرد!
    - مثل اينكه فعلا از همراهي پاس محروم هستيد.

نمي دانم ،‌ چيزهايي شنيده ام و البته خيلي هم عصباني هستم چون نمي دانم به چه دليلي بايد محروم شوم و چه اشتباهي كرده ام كه بايد جريمه شوم؟

- اعتراض تند شما به داور مسابقه دليل اين محروميت عنوان شده است.

كدام اعتراضي؟‌ هر كاري كه دوست دارند انجام مي دهند و سرنوشت بازي را تغيير مي دهند. من روي نيمكت تيم خودم نشسته ام و فقط فرياد مي زنم. اين شايسته محروميت است؟‌ مگر چه كار كرده ام؟

- به نظر مي رسد شما در آن صحنه قصد داشتيد به سمت داور برويد و به او حمله كنيد.

چه كسي گفته من مي خواستم به داور حمله كنم؟‌فقط با صداي بلند اعترض كردم در حالي كه ديدم حق تيم من را ناديده گرفت و پنالتي مسلم ما را فراموش كرد. من اگر مي خواستم به داور حمله كنم هيچ كس در دنيا نمي توانست جلودارم باشد. اعتراض كردم و خودم به سمت رختكن حركت كردم ،‌قصد ديگري هم نداشتم. من فقط داشتم اعتراض مي كردم اما انگار حرف زدن هم جرم است. هر كاري كه دوست دارند انجام مي دهند و ما بايد دهانمان را ببنديم.

- قبول كنيد كه اعتراض شديدي داشتيد

من در تمام اين سال ها عليه كدام داور حرف زده ام؟ چه تخلفي انجام دادم؟‌همه مربيان ليگ ايران از محدوده مربيان خارج مي شوند اما تا امروز وينكو چه زماني وارد زمين شده ؟‌به كدام داور بي احترامي كرده؟
    اينبار اما شرايط فرق مي كرد. داور همه چيز را خراب كرد،‌ همه زحمت تيم ما را به باد داد. من هم حق داشتم اعتراض كنم. ما انسان هستيم ،‌احساس داريم ، نمي توانيم چشممان را روي همه چيز ببنديم.

- اشتباهات داوري در خيلي از بازي ها پيش مي آيد.

بايد با اين اشتباهات برخورد كرد. در كرواسي اگر چنين اتفاقي روي بدهد داور را محروم مي كنند اما اينجا اشتباهات داوري كاملا طبيعي و عادي است . هيچ كس برخورد نمي كند و چيزي عوض نمي شود. فوتبال ايران با اين شرايط مريض شده و اصلا وضعيت عادي ندارد!

- براي ارائه توضيحات به كميته انضباطي مي رويد؟

بله ،‌مي روم و همه حرف هايم را مي زنم. اگر با اين شرايط محروم شوم اعتراض مي كنم ،‌حتي به فيفا شكايت مي كنم چون حق ما را ناديده گرفته اند. مطمئن هستم هيچ دليلي براي محروميت من وجود ندارد چون هيچ تخلفي انجام نداده ام.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض قاسمپور:ديروز به طور رسمی استعفا دادم

600 ميليون هم بدهند، نمی‌مانم

ابراهيم قاسمپور، سرمربی صنعت‌نفت آبادان روز گذشته استعفای خود را تقديم مديرعامل باشگاه كرد و ديگر در اين تيم مربيگری نخواهد كرد.
    وی در گفت‌وگو با خبرگزاری فوتبال ايران با تاييد اين خبر اظهار داشت: قبل از بازی مقابل مس‌كرمان، به بازيكنان و كادرفنی گفتم هر نتيجه‌ای بگيريم، استعفا خواهم داد و پس از پايان مسابقه اين كار را كردم. من ديگر سرمربی صنعت‌نفت نيستم و اگر 600 ميليون هم به من بدهند، در اين تيم نمی‌مانم.
    قاسمپور تاكيد كرد: مشكلات زيادی در اين باشگاه وجود دارد و ديگر شرايط براي ادامه همكاری‌ام با صنعت‌نفت وجود ندارد. به خاطر صنعت‌نفت از 400 ميليون گذشتم و با اين تيم قرارداد 110 ميليونی بستم. تا به امروز هم پولی نگرفته‌‌ام و اگر 600 ميليون هم اضافه بدهند، در اين تيم نمی‌مانم.
    وی افزود: بازيكن خارجی ما را در ابتدای هفته در خيابان كتك زده‌اند و او 3 روز سر تمرين حاضر نشده، اين يكی از هزار مشكل صنعت‌نفت است و بهتر است حرفی نزنم. مسئولان باشگاه در امارات به من گفتند كه 5 ميليارد هزينه خواهند كرد ولی از پاس كردن چك ميليونی عاجزند.

صفحه 7 از 7 اولاول ... 34567

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •