تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 7 اولاول 1234567 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 63

نام تاپيک: ► ▬ ◄ : اخبار ، نتايج ، حواشي و هر آنچه كه در ليگ برتر فوتبال در فصل 87-86 مي‌گذرد

Banned masoud908's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004
    محل سكونت
    :::: I.R :::: Tehran ::::

پيش فرض

ميثاقيان: برزيل نيستيم كه مغرور شويم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال راه‌آهن گفت: راه‌آهن هم مثل ساير تيم‌ها است چرا كه برزيل نيست كه با يك پيروزي مغرور شود.

اكبر ميثاقيان پس از باخت يك بر صفر مقابل برق شيراز، در گفت و گو با فارس اظهار داشت: اگر در زدن ضربات نهايي دقت لازم را داشتيم، بايد به پيروزي مي رسيديم. خود تيم باعث شد تا شكست بخوريم. آنقدر گل نزديم تا سرانجام دروازه خودمان باز شد.
    اين مربي تاكيد كرد: مثل سال گذشته نيستيم؛ اما نبايد هم توقع زيادي از راه‌آهن داشت. البته نبايد تلاش تيم برق شيراز را ناديده گرفت و ارزش پيروزي آنها را كمرنگ كنيم. هرچه باشد، آنها هم تلاش خود را كردند.
    سرمربي راه‌آهن تيم خود را مستحق باخت ندانست و افزود: اين بازيكن اگر قرار بود به صورت عادلانه تمام شود، بايد مساوي مي‌شد. 10 نفره شديم و همان موقع كه دفاع ما خطا كرد و اخراج شد، همان تبديل به گل شد. به نظرم داور در اخراج مدافع ما اشتباه كرد چون بازيكن برق در موقعيت تك به تك با دروازه‌بان نبود.
    اكبر ميثاقيان در پاسخ به اينكه شاگردانش به دليل پيروزي هفته گذشته مقابل سايپا مغرور شده‌اند، اظهار داشت: چنين چيزي نيست. راه‌‌آهن برزيل نيست كه مغرور شويم. برق شيراز هم تيم كمي نبود.
    وي در خصوص شايعاتي كه مبني بر احتمال تغيير كادر فني راه‌آهن به گوش مي‌رسد، گفت: همه چيز را به خدا سپردم. فقط مانده‌ام 17 تيم ديگر هم هست؛ اما همه فقط به من توجه مي‌كنند.

آخر فروم باز behnam_roli's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

داوران هفته‌ي‌ سوم ليگ برتر فوتبال انتخاب شدند

داوران هفته‌ي سوم هفتمين دوره‌ي رقابت‌هاي ليگ برتر (جام خليج فارس) معرفي شدند.

به گزارش ايسنا، رقابت‌هاي هفته‌ي سوم روز چهارشنبه - هفتم شهريور آغاز مي‌شود.

مقاومت شهيد سپاسي - برق شيراز (ورزشگاه حافظيه شيراز) ساعت 17

احمد صالحي (داور)، حسين سنجري (كمك اول)، عليرضا صفا (كمك دوم)، عبدالحسين ايازي (داور چهارم)، عبود سنگاشكن (ناظر)

پيكان تهران - فولاد مباركه سپاهان (ورزشگاه ايران خودرو تهران) ساعت 17

شاهين حاج بابايي (داور)، حسن كامراني‌فر (كمك اول)، رحيم شاهين (كمك دوم)، عبدالرسول رهبر فام (داور چهارم)، محمود خوشخوان (ناظر)

ابومسلم - پرسپوليس (ورزشگاه ثامن‌الائمه مشهد) ساعت 16:15

مسعود مرادي (داور)، حيدر شكور (كمك اول)، حسين خالبان (كمك دوم)، محمد ملكي (داور چهارم)، حميد خوشخوان (ناظر)

جمعه - نهم شهريور

پگاه گيلان - صنعت نفت آبادان (ورزشگاه عضدي رشت) ساعت 17

محمود رفيعي (داور)، صادق نوري (كمك اول)، حسين عباسي (كمك دوم)، پيروز سيف اله پور (داور چهارم)، بهرام مهرپيما (ناظر)

ذوب‌آهن - شيرين فراز (ورزشگاه ذوب‌آهن فولادشهر اصفهان) ساعت 17

محمد حسين اسدي (داور)، رضا سخندان (كمك اول)، رحيم مهرپيشه (كمك دوم)، مرداس جابري (داور چهارم)، حسين عسگري (ناظر)

راه‌آهن - صباباتري (ورزشگاه اكباتان تهران) ساعت 17

خداداد افشاريان (داور)، اسماعيل صفيري (كمك اول)، داود رفعتي (كمك دوم)، عليرضا شيخي (داور چهارم)، فريدون اصفهانيان (ناظر)

استقلال اهواز - ملوان انزلي (ورزشگاه تختي اهواز) ساعت 19

يداله جهانبازي (داور)، حسين نجاتي (كمك اول)، سعيد زارع (كمك دوم)، اسماعيل عامري (داور چهارم)، فرج اله يثربي (ناظر).

پاس - سايپا (ورزشگاه قدس همدان) ساعت 16:15

البرز حاجي‌پور (داور)، محمد حسين معتمدي (كمك اول)، حميد نظري (كمك دوم)، جواد شرفي (داور چهارم)، عبداله باعزم (ناظر).

استقلال تهران - مس كرمان (ورزشگاه آزادي تهران) ساعت 19

نويد مظفري (داور)، رسول فروغي (كمك اول)، محمد نجفي (كمك دوم)، جمشيد محمدي (داور چهارم)، ايرج نظري (ناظر).

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

امروز به گزارش واحد مرکزی خبر فیروز کریمی از یک جلسه همراهی تیمش محروم و محکوم به پرداخت

2 میلیون تومان جریمه شد.

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

13 پايان هفته ی سوم ليگ برتر فوتبال؛

هفته ی سوم ليگ برتر فوتبال كشور با تساوی تيم استقلال تهران به پايان رسيد.
    دو تيم استقلال و مس كرمان كه در ورزشگاه يك صد هزار نفری به مصاف يكديگر رفته بودند در پايان 90 دقيقه به تساوی 1 بر 1 رضايت دادند.
    در اين ديدار زيبا و پر حاشيه «پائلو زافدون» برای مس كرمان در دقيقه 54 گلزنی كرد و در دقيقه 81 نيز حميد شفيعی گل تساوی را وارد دروازه مس كرمان كرد.
    نويد مظفری داور اين ديدار نيز دو بازيكن از تيم‌های استقلال و مس كرمان را اخراج كرد.
    رجبی از مس كرمان و امير حسين صادقی از استقلال تهران بازيكنانی بودند كه به ترتيب با دريافت مستقيم كارت قرمز و دو كارت زرد از زمين بازی اخراج شدند.
    نكته‌ي قابل توجه در اين ديدار، بازی خوب سيد مهدی رحمتی دروازه بان سابق تيم استقلال بود كه بارها توانست دروازه مس كرمان را از حملات مستقيم استقلالی‌ها نجات دهد، به گونه‌ای كه در دقيقه 36 پنالتي معنيی را نيز گرفت.
    در ديگر ديدار پايان هفته ی سوم كه همزمان با اين ديدار برگزار می‌شد، تيم‌های استقلال اهواز و ملون انزلی به مصاف هم رفتند كه اين ديدار نيز با تساوی بدون گل به پايان رسيد.
    نتايج ساير ديدارها:
    شيرين فراز با انجام يك بازی برتر با نتيجه ی يك بر صفر حريف خود ذوب آهن را مغلوب كردند. عطايی در دقيقه 48 تك گل تيم شيرين فراز كرمانشاه را به ثمر رساند، اين در حالی است كه در دقيقه 73 زعفرانی پنالتی تيم شيرين فراز را به هدر داد.
    هم‌چنين ديدار تيم‌هاي راه‌آهن و صبا باتری نيز با نتيجه 1 بر صفر به نفع صبا باتری به پايان رسيد.
    پگاه گيلان هم در ورزشگاه شهيد عضدی رشت يك بر صفر مغلوب صنعت نفت آبادان شد.
    لئوناردو در دقيقه 88 تك گل صنعت نفت را به ثمر رساند، در حالی كه تيم پگاه از دقيقه 62 با اخراج محمد مختاری 10 نفره به بازي مي‌كرد.
    سايپا نيز سه بر يك از سد ميزبان خود پاس همدان گذشت.
    Last edited by FarzadSport; 01-09-2007 at 16:40.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض ناصر حجازی: بالاخره روز استقلال فرا می‌رسد

سرمربی تيم فوتبال استقلال تهران پس از تساوی تيمش مقابل مس كرمان گفت: از عملكرد بازيكنان تيم خود در اين ديدار كاملا راضی هستم.
    ناصر حجازی در جمع خبرنگاران اظهار كرد: بازيكنان ما عملكرد خوبی در اين ديدار داشته و بازی خوبی را به نمايش گذاشتند به هر حال فوتبال است و هزار اتفاق. متاسفانه امروز روز استقلال نبود و تنها توانسته‌ايم يك امتياز را به دست آوريم كه نتيجه‌ خوبی برای ما نيست با اين حال از عملكرد تمامی بازيكنانم راضی هستم چرا كه آنها بازی يك دستی را ارائه كردند.
    وی ادامه داد: مس كرمان تنها يك موقعيت را داشت كه همان يك موقعيت به گل تبديل شد اما ما از موقعيت‌های خود استفاده نكرديم و نتوانستيم پيروز شويم. عملكرد خط دفاعی ما در اين ديدار بد نبود اما مدافعان ما چند اشتباه فردی داشتند كه بايد در تمرينات آنها را بر طرف كنيم.
    حجازی تصريح كرد: هر چند امروز نتيجه خوبی نگرفتيم اما هفته به هفته آماده‌تر شده و سرانجام روزی،‌ روز استقلال خواهد بود. دروازه بان حريف ستاره زمين بود و موقعيت‌های زيادی را از ما گرفت و اين نشان می دهد كه ما بازی بسيار هجومی را به نمايش گذاشته‌ايم.
    وی افزود: اگر توپ‌های ما به گل تبديل می‌شد ديگر اين همه انتقاد نمی‌كرديد، هر چند نتيجه نگرفتيم اما بازی خوبی را به نمايش گذاشتيم و فكر می‌كنم اكثر هواداران و تماشاگران استقلال از بازی تيمشان راضی باشند.
    او گفت: من به بازی‌های هجومی علاقه زيادی دارم و حتی اگر چهار گل هم بخوريم اما با پنج گل حريف را شكست دهيم بسيار راضی خواهم بود. در بازی‌های آينده نيز به دنبال ارائه همين بازی‌های هجومی هستيم.
    وی تصريح كرد: فكر می‌كنم كه داور درباره گل ما اشتباه كرد، گل استقلال صحيح بود اما داور آن را نديد، درباره اخراج صادقی نيز ابهام وجود دارد، قبل از آنكه صادقی مرتكب خطایی شود بازيكن حريف بر روی او خطا كرده بود.
    سرمربی استقلال تهران تصريح كرد: هنوز زود است كه درباره سرنوشت قهرمانی اين فصل صحبت كنيم، بازی‌های زيادی پيش روی تيم‌هاست و بدون شك نيز استقلال نيز در بازی‌های آينده نتايج بهتری را به دست خواهد آورد. سرنوشت ليگ در فصل گذشته در هفته‌های پايان رقم خورد، بنابراين نبايد از حالا درباره سرنوشت اين فصل قضاوت كرد.
    وی در پاسخ به اين سوال كه آيا از نتايج درخشان پرسپوليس نگران نيستيد گفت: اصلا نگران اين موضوع نيستم قضاوت در اين باره زود است، 31 بازی تا پايان باقی است و تا آن زمان اتفاقات زيادی رخ خواهد داد.
    Last edited by FarzadSport; 01-09-2007 at 16:39.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض دايی: آرزو دارم سرمربی تيم ملی شوم

قهرمان ششمين دوره ی ليگ برتر فوتبال كشور در فصل جديد آغاز چندان موفقی نداشت، با اين حال سرمربی اين تيم معتقد است كه تيمش در اين فصل به دنبال دومين قهرمانی متوالی در فوتبال ايران خواهد بود.
    علی دایی از روياهای بلندپروازانه، آينده كاری و حتی درد دل‌هايش صحبت كرد كه در ادامه می‌آيد:
    * عملكرد سايپا در آغاز ليگ هفتم علاقه‌مندان به اين تيم را درمورد آينده نگران ساخته، شما نگران نيستيد؟
    - آنچه در تمرينات می‌بينم شرايط بسيار خوب بازيكنان است، تاكنون در بازی‌هایی شكست خورده‌ايم كه مستحق آن نبوديم.
    اما، وقتی ميپذيريم كه فوتبال برد و باخت دارد و زيبایی آن نيز به همين اتفاقات است جايی برای نگرانی نمی‌ماند. در حال حاضر بر روی نقاط ضعف‌مان كار می‌كنيم و اميد بسياری دارم كه به زودي زود تيم ما شكل كامل می‌گيرد و سايپایی ‌شود كه همه آن را دوست دارند. به نظر من بازيكنان تيم به هماهنگی بيشتری نياز دارند.

* دليل اين ناهماهنگی چيست؟ آيا در يارگيری ناموفق بوديد؟
    - زمانی كه ما چند بازيكن را تنها 5، 6 روز مانده به آغاز رقابت‌ها در اختيار می‌گيريم، طبيعی است كه هماهنگی اين نفرات با تيم زمان ببرد، البته بيشترين تحول در خط حمله بود چرا كه من، خليلی و مومن‌زاده به عنوان سه مهاجم اصلی و ثابت فصل گذشته ديگر حضور نداريم و با توجه به تغييرات در اين خط، مشكل اصلی ما نيز از همين نقطه است. ضمن آنكه يكی، دو گزينه برای خط حمله در نظر داشتيم كه نتوانستيم آنها را جذب كنيم اما، در حال حاضر با چند بازيكن در حال مذاكره هستيم تا خط حمله را تقويت كنيم. با اين وجود من به آينده بسيار اميدوارم و اطمينان دارم زمانی كه گلزنی‌های خط حمله سايپا آغاز شود بار ديگر دست نيافتنی می‌شويم.
    * سايپا ليگ ششم قدرتمندتر بود يا سايپا ليگ هفتم؟
    - معتقدم در اين فصل سايپا تيم بهتری است.
    * قهرمانان ليگ برتر تاكنون در ليگ قهرمانان آسيا موفق نبوده‌اند، آيا سايپا اين طلسم را می‌شكند؟
    - بسيار زود است كه در اين مورد صحبت كنم، ابتدا بايد به دنبال تثبيت موقعيت در ليگ برتر باشيم. بازی‌های ليگ به ما كمك می‌كند تا به طور كامل برای ليگ قهرمانان آسيا آماده شويم و نقاط ضعف و قوت تيم را تشخيص دهيم. قصد ندارم پيش‌بينی كنم اما، نبايد با چند نتيجه در ابتدای ليگ درمورد سايپا قضاوت كرد، اگر قرار بود ما تمام بازی‌هايمان را ببريم فصل پيش بايد با 100 امتياز قهرمان می‌شديم، زمانی ما 8 امتياز از استقلال پيش بوديم در هفته‌های پايانی آنها با 4 امتياز جلوتر بودند و در نهايت سايپا قهرمان شد، اين فوتبالی است كه از آن صحبت می‌كنيم. من نيز قبول دارم كه سايپا افت كرده اما، به كارم و تيمم اعتقاد دارم و اينكه می‌توانيم در ليگ آسيا نيز قهرمان شويم.
    * آيا بين ليگ برتر، جام حذفي و ليگ قهرمانان اولويت گذاري كرده‌ايد؟
    - ما قهرماني در هر سه جام را مي‌خواهيم، چرا كه سايپا در فصل گذشته نشان داد توانايي‌هاي بسياري دارد. در سايپا "نشد" معني ندارد. ما مي‌خواهيم نخستين تيمي باشيم كه دو قهرماني پياپي در ليگ برتر بدست مي‌آورد. ضمن آنكه معتقديم مي‌توانيم قهرماني در جام حذفي و ليگ قهرمانان آسيا را نيز بدست آوريم.
    * با اين حال زمزمه‌های احتمال بركناری شما در صورت تداوم نتايج ضعيف سايپا به گوش می‌رسد؟
    - مديران سايپا همان هفته ی نخست می‌توانستند من را اخراج كنند با سايپا قرارداد مادام العمر امضا نكرده‌ام كه بخواهم نگران باشم. اين حق سايپا است كه هر زمان خواست به قرارداد يك ساله‌اش با من پايان دهد. اما تاكنون چنين صحبتی نبوده است. هر زمان كه من را نخواهند بدون كوچكترين مشكلی با يكديگر خداحافظی می‌كنيم و من به سراغ كارم می‌روم. حتی اگر همين الان نيز به من بگويند از تيم بروم من اين كار را می‌كنم. اما اطمينان دارم كه به زودی شرايط سايپا خوب می‌شود.
    * بعضی از بازيكنانی كه در اين فصل از سايپا جدا شدند در اظهاراتی سياست‌های باشگاه را مورد انتقاد قرار دادند.
    - در هر صورت جدایی بازيكنانی چون يزدانی، مومن‌زاده و خليلی سياست‌های باشگاه بوده است. آنها برای تيم زحمت بسياری كشيدند و آرزوي قلبی من موفقيت آنهاست. طی يكسال گذشته ما بدون كوچكترين مشكل در كنار يكديگر فعاليت كرده‌ايم و تمامی آنها در قهرمانی سايپا نقش موثر داشته‌اند. اما، متاسفانه به دليل عدم توافق مالی آنها از سايپا رفتند. اين بازيكنان در ليست من حضور داشتند اما با باشگاه كنار نيامدند، در هر صورت من با هيچ كدام از اين بازيكنان مشكلی ندارم. حتی با حميد فرزانه كه كار غيرحرفه‌ای انجام داد و در شرايطی كه قرار بود با سايپا بماند با صبا باتری مذاكره كرد. در هر صورت ما به بازيكنانی نياز داريم كه دلشان با سايپا باشد و هر زمان كه بازيكنی دلش با سايپا نبود برای ماندن به وی اصرار نمی‌كنيم.
    * آيا در صورت بهتر نشدن نتايج ممكن است علی دایی به دنيای فوتبال بازگردد؟
    - به هيچوجه ديگر بازی نمی‌كنم، من مربی هستم و سعی می‌كنم مشكلاتی را كه بوجود آمده است با بازيكنانی كه به زودی به خدمت خواهيم گرفت جبران كنيم.
    * به تازگی در كلاس‌های مربيگری شركت كرده‌ايد، اين كلاس‌ها چگونه بود و به چه عنوانی بر روی نيمكت سايپا خواهيد نشست؟
    - من دركلاس‌های B آسيا شركت كردم كه فوق‌العاده عالی بود و به همين دليل از "محصص" مسوول كميته ی آموزش فدراسيون فوتبال تشكر می‌كنم. چرا كه فرصت بسيار خوبی برای افزايش سطح علمی من بود. قصد دارم تا در آينده نيز مدرك A مربیگری را بگيرم و در دوره‌های مربیگری در داخل يا خارج از ايران شركت كنم. ضمن آن كه اكنون با مدرك B می‌توانم به عنوان مربی بر روی نيمكت سايپا بنشينم.
    * علی دایی سابقه ی كار با مربيان بزرگی را دارد. آيا اين موضوع تاثيرش را در كار شما نشان می‌دهد؟
    - من از زمان حضور در فوتبال اروپا نكات بسياری ياد گرفته‌ام و از هر زمان و موقعيتی نيز برای يادگيری استفاده می‌كنم. در هر صورت اين شانس را داشته‌ام كه هم از نظر تجربی و هم از نظر علمی سطح داشته‌های خود را افزايش دهم. اما هيچ گاه برای دانستن كافی نيست و بايد اطلاعات خود را افزايش دهم. اكنون نيز در زمينه ی علمی قصد دارم تا پس از گرفتن مدرك فوق ليسانس تربيت بدنی دكترای اين رشته را بگيريم و از هر فردی كه كوچكترين نكته‌ای را به من آموزش دهد قدردانی می‌كنم.
    * شما به عنوان بازيكن جام جهانی، فينال ليگ قهرمانان اروپا و موفقيت‌های ديگری را تجربه كرده‌ايد كه شايد آرزوی هر بازيكنی باشد، اكنون به عنوان يك مربی چه آرزوهایی در سر داريد؟
    - آرزوهای بسيار بزرگی دارم كه اميدوارم با سعی و تلاش به آنها برسم. من در آغاز راه مربيگری قرار دارم و اميدوارم در آينده با آنچه كه فرا می‌گيرم بتوانم موفق‌تر شوم. در هر صورت روياهای بزرگی در سر دارم كه با اميد به خدا می‌خواهم به آنها برسم.
    * آيا مربیگری در پرسپوليس و حتی تيم ملی جزو اين آرزوها نيست؟
    - من پرسپوليس را كه سال‌ها با عشق در آن بازی كرده‌ام بسيار دوست دارم و بيشتر از آن تيم ملی ايران را كه هرچه دارم از آن دارم، بخصوص لطف مردم را. اكنون بسيار دوست دارم كه بتوانم روزی به پرسپوليس كمك كنم و موجب افتخارم خواهد بود تا هدايت تيم ملی را برعهده بگيرم اما، اكنون سرمربی سايپا هستم و تمام فكر و ذكرم سايپا است. با اين حال طبيعی است كه سرمربيگری در تيم ملی جزیی از آرزوهای من باشد.
    * ممكن است علی دایی روزی مديريت در فوتبال را نيز تجربه كند؟
    - برای اين پيش‌بينی بسيار زود است. در هر صورت بايد علم خود را افزايش دهم تا بتوانم در جایی كه می‌توانم به فوتبال كمك كنم.
    * آيا يك آناليزور در عرصه‌ ی فنی يك تيم نيز صاحب نظر است؟
    - در سال‌هایی كه در فوتبال اروپا بودم آناليزور بيشتر به عنوان ابزاری در اختيار مربی بود و در كار فنی دخالتی نمی‌كرد. اين سرمربی است كه تصميم نهایی را می‌گيرد.
    * قطبی به عنوان آناليزور تيم ملی كره جنوبی اكنون سرمربی پرسپوليس است. آيا وی می‌تواند به پرسپوليس كمك كند؟
    - من برای قطبی آرزوی موفقيت دارم. شناختی از كار وی و تجربيات گذشته‌اش ندارم كه بخواهم درمورد وی اظهار نظر كنم. اما، اگر باشگاه ابزار لازم را در اختيار اين مربی قرار دهد و تا آخر از وی حمايت كند قطبی می‌تواند در پرسپوليس موفق شود. آرزوی من موفقيت تمامی مربيان ايران است اما، درمورد پرسپوليس عده‌ای دوست ندارند كه سرمربی اين تيم موفق شود. من در آخرين سال حضورم در اين باشگاه زمانی كه بگوويچ سرمربی بود، شاهد اتفاقات بسياری بودم كه اميدوارم اين بار كاشانی اجازه ندهد همان حاشيه‌ها تكرار شود و افرادی بتوانند در كار سرمربی پرسپوليس دخالت كنند. در اين صورت پرسپوليس می‌تواند جزء مدعيان قهرمانی ليگ برتر باشد.
    * انتخابات فدراسيون فوتبال در راه است. چه تحليلی از اين انتخابات داريد؟ به نظر شما مدير ورزشي بهتر است يا غيرورزشی؟
    - در مورد انتخابات نظر خاصی ندارم. چرا كه نمی‌دانم چه كسانی كانديدا می‌شوند. اميدوارم فردی كه رييس فدراسيون می‌شود با قدرت و مستقل باشد، تا آن اندازه كه بتواند با قدرت و نظر خودش تصميم‌گيری كند. عقيده ندارم كه مدير آينده ی فدراسيون بايد به طور قطعی ورزشی باشد. چرا كه در باشگاه بارسلونا و يا ساير باشگاه‌های بزرگ فوتبال جهان مديرانی كه خود ورزشكار نبوده‌اند حضور دارند كه بسيار موفق هستند. اما، مدير آينده ی فدراسيون فوتبال اگر ورزشی نباشد بايد از مشاوران خوب ورزشی بهره‌مند شوند.
    * چه پيشنهادی برای رييس آينده ی فدراسيون فوتبال داريد؟
    - برنامه‌ريزی درست می‌تواند كمك بسياری به فوتبال ايران كند. آيين نامه‌ی انضباطی و نقل و انتقالات فوتبال نيازمند بازنگری كارشناسی است. در حال حاضر فصل نقل و انتقالات تا پنج روز مانده به آغاز رقابت‌ها ادامه دارد و بدين ترتيب بازيكنان می‌توانند برای باشگاه‌ها شرايط مختلفی بگذارند و در نهايت نيز به قول خود عمل نكنند، بهتر است فصل نقل و انتقالات يك ماه پيش از آغاز ليگ به پايان برسد. در هر صورت مهمترين نياز فوتبال ما تقويم برنامه‌ريزی شده است.
    * اظهاراتتان درمورد نقل و انتقالات آيا به موضوع حميد شفيعی ارتباط دارد؟
    -درمورد شفيعی هيچ صحبتی با اين بازيكن نداشته‌ام و به هيچ عنوان در جريان جذب وی در سايپا و يا رفتنش به استقلال نبودم. در هر صورت شفيعی دلش با استقلال بود و اگر به سايپا نيز می‌آمد نمی‌توانست برای ما مثمرثمر باشد.
    * تاكنون درمورد تيم ملی كمتر صحبت كرده‌ايد اما، به تازگی از قول شما عنوان شد كه نتايج تيم ملی در جام ملت‌ها همه چيز را روشن كرد. در اين مورد واضح‌تر صحبت كنيد؟
    - من چنين جمله‌ای نگفتم. البته درمورد تيم ملی صحبت كردم. اما با اين حال صحبت كردن درمورد مسائل حاشيه‌ای را مفيد نمی دانم، پس از جام ملت‌ها حرف‌های بسياری درمورد تيم ملی زده شد اما، زمانی كه كسی نه به اين حرف‌ها گوش می‌كند و نه عمل می‌كند، ديگر اين اظهارات فايده‌ای ندارد. من اعتقاد دارم كه حقايق بسياری روشن شده است، با اين حال نمی‌خواهم در مورد تيم ملی زياد صحبت كنم. چرا كه در اين شرايط بيهوده است.
    * با اين حال نتايج منفی در هر تيمی انتقاد را در پی دارد. آيا شما انتقاداتی كه از تيم ملی شد را منصفانه می‌دانيد؟
    - زمانی كه تيمی بد كار می‌كند معلوم است كه بازتاب منفی دارد. زمانی كه سايپا نتيجه نمی‌گيرد من انتظار تعريف و تمجيد ندارم. در هر صورت افرادی كه از تيم ملی انتقاد می‌كنند نيز همين موضوع را در نظر می‌گيرند. برخوردهایی كه پس از جام جهانی آلمان با من شد بسيار بدتر بود. پس از 13 سال كه با عشق برای تيم ملی بازی كردم برخوردی با من شد كه انتظارش را نداشتم و شايد با هيچ فرد ديگری در اين مملكت چنين برخوردی نشده است. در آن زمان سرمربی تيم ملی اعلام كرد كه من در تاكتيك بازی وی جایی ندارم و رسانه‌ها، صدا و سيما شروع به انتقاد از من كردند، با اين حال تاريخ هميشه می ماند و آن كسی كه سرش را بالا آورد و با اعتقاد به كارش ادامه داد، من بودم. پس از 13 سال برخوردی با من شد كه يك صدم آن با قلعه‌نویی صورت نگرفت. در هر صورت من با سرمربی تيم ملی مشكلی ندارم و اميدوارم اگر قلعه‌نویی در تيم ملی می‌ماند موفق شود. چرا كه موفقيت مربيان ايرانی را دوست دارم. من دشمن قلعه‌نویی نيستم، بلكه تنها نظراتی را كه تصور می‌كنم برای فوتبال ايران مفيد است، بيان می‌كنم.
    * آيا قلعه‌نویی در جام ملت‌ها موفق نبود؟
    - بهتر است از منتقدان ايشان سوال كنيد، در اين مورد من بسيار كم صحبت كرده‌ام. اما، نتايج خود گويا است. تيم ملی آرزو و اميد 70 ميليون نفر بوده است و زمانی كه نتيجه نگيرد نبايد انتظار تعريف داشت. اگر من در سايپا ناموفق باشم در كل شايد يك ميليون نفر نيز ناراحت نشوند، چرا كه در اينجا علی دایی يا يك باشگاه شكست خورده است اما، زماني كه تيم ملی نتيجه نگيرد يك ملت 70 ميليون نفری سرخورده می‌شود و بايد چهار سال ديگر برای موفقيت انتظار بكشند.
    * درمورد عضويتتان در كميته ی فوتبال فيفا توضيح دهيد؟
    - من عضو كميته ی فوتبال فيفا هستم، جايي كه بزرگان فوتبال چون بكن بائر در آن حضور دارند. البته هنوز در جلسات اين كميته شركت نكرده‌ام و به تازگي مداركم را براي آنها ارسال كرده‌ام. منتظرم تا پس از شركت در نخستين جلسه با وظايفم در اين كميته آشنا شوم.
    * رابطه علی دایی با مطبوعات چگونه است؟
    - مطبوعات نقش بزرگی در سازندگی و تخريب دارند. من از مطبوعات صدمه بسياری خورده‌ام و در مقابل انتقاداتی نيز وجود داشته است كه من را به خود آورده است. حتی برخی نكات آموزشی نيز وجود داشته است كه من از مطبوعات استفاده كردم.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض سرمربی تيم شيرين فراز:هر آنچه خواستم، در زمين پياده شد

سرمربی تيم شيرين فراز كرمانشاه بعد از پيروزی مقابلذوب آهن گفت: بازيكنانم بازی سالم و پاكی ارائه كردند و من از اين كه اين پيروزی به دست آمد كاملا خوشحالم. ضمن اين كه به تمام بازيكنانم به خاطر اين پيروزی تبريك می‌گويم.
    ميودراگ يسيچ افزود: در اين بازی هر دو تيم موقعيت‌های زيادی داشتند، و اين تيم ما بود كه بهتر توانست از موقعيت‌های خودش به خوبی بهره بگيرد. ضمن اين كه ما می‌توانستيم با به ثمر رساندن پنالتی‌مان پيروزی مطمئن‌تری را به دست آوريم.
    وی اضافه كرد: ما پيش از بازی، فيلم ديدارهای ذوب‌آهن را بررسی كرده بوديم و می‌دانستيم نقاط قوت اين تيم چه خواهد بود به همين دليل با بستن نقاط قوت حريف، تيم ذوب آهن را در خانه‌ خودش متوقف كرديم. با اين حال تيم ذوب‌آهن در مقابل ما بازی خویي به نمايش گذاشت و نشان دادند جوانان اين تيم در آينده حرفهای زيادی برای گفتن دارند.
    يسيچ گفت: تيم ما مدت كمی در كنار يكديگر به تمرين پرداختند و فرصت آنچنانی برای هماهنگ شدن نداشتند اما، همين بازيكنان علی رغم اين محدوديت‌ها، فرامين‌ من را در زمين به نمايش گذاشتند و هر آنچه كه خواستم در زمين پياده كردند. مطمئنم در آينده تيم شيرين فراز، قدرت‌مند‌تر از گذشته مقابل حريفان قرار خواهد گرفت.
    وی با اشاره به جذب 1 و 2 بازيكن تا يك و دو هفته ی آينده،‌ تصريح كرد: اميدوارم با آمدن اين بازيكنان تيم محكم‌تر و بهتری‌،‌ و روزهای درخشان‌تری در انتظار ما باشد و سطح تيم از اين بالاتر برود.
    ميودراگ يسيچ در خصوص بازی هفته‌ی آينده مقابل استقلال تهران و پيش بينی از جايگاه شيرين فراز در پايان فصل جاری گفت: الان به بازی با استقلال فكر نمی‌كنم چون تا آن زمان وقت زيادی باقی مانده هم اكنون به اين برد فكر می‌كنم و اميدوارم كه در بازی با استقلال نيز بازيكنانم آماده يك ديدار سخت و حساس باشند، در خصوص جايگاه پايان فصل‌مان بايد بگويم برای من كسب عنوان جايگاه درخور توجه چندان مهم نيست مهم اين است كه تيم ما بازی‌های تماشاگر پسندی به نمايش بگذارد و تماشاگران از ديدن بازی‌هايمان لذت ببرند.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

5 گريه‌ی «زوران جورجويچ» در كنفرانس مطبوعاتی

سرمربی تيم فوتبال ذوب آهن پس از شكست مقابل تيم شيرين فراز كرمانشاه گفت: هيچ كس به اندازه من از اين شكست ناراحت نيست و بسيار ناراحتم كه اين بازی را علی رغم نمايش خوبی كه داشتيم از دست داديم. از همه ی هوادران و فوتبال دوستان اصفهانی به خاطر اين شكست معذرت می‌خواهم.
    زوران جورجويچ در كنفرانس مطبوعاتی اين ديدار افزود: ما در اين ديدار چندين و چند موقعيت خوب گل‌زنی را به راحتی از دست داديم و دو بار هم تيرك دروازه شيرين فراز را به لرزه در آورديم اما، هيچ كدام از اين موقعيت‌ها به گل تبديل نشد تا تيم شيرين فراز با استفاده از تك اشتباه مدافعان به گل پيروزی بخش دست يابد.
    سرمربی صربستانی تيم فوتبال ذوب آهن تصريح كرد: اين پيروزی برای شيرين فراز يك پيروزی مصنوعی بود و ارزش چندانی نداشت من از اين كه بازيكنانم در حد انتظارم ظاهر شدند خوشحالم و مطمئنم در آينده نتايج بهتری را كسب خواهيم كرد.
    وی اضافه كرد: هوداران بايد بدانند ما در تدارك يك تيم جديد هستيم و من با افتخار می‌گويم هيچ كدام از اين بازيكنان در اين ديدار نه تنها دركمتر از حد انتظار ظاهر نشدند، بلكه نمايش بسيار زيبایی را ارائه كردند.
    جورجويچ خاطر نشان كرد: تيم حريف يك بازی بسته ای به نمايش گذاشت اما، تنها مزيتی كه اين تيم از آن برخودار بود حضور دو،‌ سه بازيكن باتجربه بود كه در نهايت اين تجربه آن‌ها به مدد آنها آمد تا اين بازی به سود آنها به پايان برسد.
    وی گفت: از بازی بعدی ما به همين روند رو به جلو ادامه می‌دهيم ما سعی می‌كنيم مثل ديدار با شيرين فراز يك بازی سراسر هجومی را به نمايش بگذاريم من در پايان اين ديدار هم به بازيكنانم خاطر نشان كردم كه تنها چاره اين نتيجه‌گيری‌های بعد، كار، تلاش و تمرين است و ما از فردا با جديت بيشتر كارمان را ادامه خواهيم داد.
    زوران جورجويچ از شدت ناراحتی به خاطر اين شكست در كنفرانس مطبوعاتی گريه كرد و از خبرنگاران درخواست كرد كماكان از اين تيم جوان حمايت كامل را داشته باشند.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض فرهاد كاظمی: از تلاش بازيكنانم راضی‌ام، از عملكردشان نه

سرمربی تيم فوتبالمس كرمان گفت: از تلاش بازيكنانم در ديدار مقابل استقلال تهران راضی هستم اما عملكرد آنها چندان قابل قبول نبود.
    فرهاد كاظمی پس از تساوی تيمش مقابل استقلال در جمع خبرنگاران اظهار كرد: درباره اين بازی تنها بايد به يك نكته اشاره كنم و آن اين است كه متاسفانه ما در اين ديدار اصلا شكل يك تيم واقعی نداشتيم، هر چند كه در بازي‌های تدراكاتی به آهنگ تيمی مطلوبی رسيده بوديم اما در سه بازی گذشته نتوانستيم آن آهنگ را ديگر تكرار كنيم و مقابل استقلال با تلاش فراوان بازيكنانم يك امتياز ارزشمند را به دست آورديم اما عملكرد بازيكنان ما چندان رضايت بخش نبود.
    وی ادامه داد: خط هافبك ما در اين ديدار بسيار ضعيف عمل كرد، هافبك‌های ما به خوبی به خط حمله اضافه نمی‌شدند و فاصله زياد اين دو خطوط آهنگ تيمی ما را مختل كرده بود به همين دليل در بسياری از دقايق بازی، بازی را به حريف واگذار كرديم تا آنها صاحب توپ و ميدان شوند.
    كاظمی با اشاره به درخشش مهدی رحمتی اظهار كرد: رحمتی با درخشش فوق‌العاده خود و گرفتن يك پنالتی از حريف نقش زيادی در كسب اين نتيجه داشت اما هدف ما اين است كه تمامی بازيكنان بهترين عملكرد داشته و به تيمی يك دست تبديل شويم.
    وی در پاسخ به انتقاد خبرنگاران مبنی بر ارائه بازی تدافعی گفت: با توجه به موجوديت‌ها و پتانسيل‌ تيم خود بازی كرديم طبيعی است وقتی كه در خانه حريف با يك گل جلو هستيم نبايد بی‌مهابا به دروازه حريف هجوم ببريم، منطقی اين بود كه بازی را كنترل كرده و از گل خود دفاع كنيم.
    دفاع كردن نيز جزیی از فوتبال است و با توجه به اينكه استقلال خط هافبك و حمله بسيار قدرت‌مندی داشت مجبور بوديم كه اين گونه بازی كنيم با اين حال هيچ گاه به بازيكنانم توصيه نكردم كه وقت كشی كنند و آنها نيز چنين كاری نكردند چرا كه می‌خواستيم جوانمردانه بازی كنيم.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض مسعود اقبالی: صبا يكي از چهار تيم بالای جدول خواهد شد

مربی تيم فوتبال صبا باتری تهران گفت: نتايج صبا در هفته‌های نخست ثابت می‌كند كه می‌توانيم يكی از چهار تيم برتر ليگ باشيم.
    مسعود اقبالی درباره پيروزی تيمش مقابل راه‌آهن تهران گفت: ترديدی نيست كه وقتی يك تيم در طول هفته تمرينات سنگين و منظمی را برگزار كرده و تمام اعضای آن برای موفقيت تلاش می‌كنند نتيجه موردنظرشان را نيز كسب كنند و به هدف خود برسيم. وضعيت صبا اكنون دقيقا مطابق با اين اصل است. بازيكنان ما در طول هفته‌های اخير تمرينات بسيار سنگينی را برگزار كرده و فشار زيادی را متحمل شده‌اند، از اين رو در بهترين شرايط و در اوج آمادگی فنی و فيزيكی به مصاف حريفان می‌روند.
    وی ادامه داد: بازيكنان ما روز به روز بهتر از قبل می‌شوند و از نظر تيمی و گروهی نيز بازی به بازی هماهنگ‌تر می‌شويم. مقابل راه آهن بازی بسيار خوبی را به نمايش گذاشتيم و با شناختی كه از نقاط ضعف حريف داشتيم به خوبی بازی را اداره كرده و موفق به كسب سه امتياز بازی شديم. در اين بازی اشتباهات و نقاط ضعفی كه در بازی‌های گذشته داشتيم تا اندازه زيادی برطرف شده و به تيم بسيار بی‌نقصی تبديل شده بوديم. اميدوارم كه اين روند مثبت و صعودی در هفته‌های آتی نيز ادامه يافته و نتايج خوب خود را همچنان ادامه دهيم.
    اقبالی تصريح كرد: در نيمه اول بازی كاملا در اختيار ما بود و بازيكنان ما صاحب توپ و ميدان بودند. اين روند در اكثر دقايق مسابقه ادامه داشت و سعی كرديم بازی هجومی و روبه جلويی را به نمايش بگذاريم. تنها در پانزده دقيقه پايانی بازی بود كه برای حفظ گل پيروزی خود به لاك دفاعی فرو رفته و بازی تدافعی را به نمايش گذاشتيم. اين سبك بازی هم با توجه به روند بازی و برتری ما كاملا طبيعی بود، چرا كه می‌خواستيم پيروز ميدان باشيم كه به هدف خود رسيديم. در نيمه دوم به دليل آسيب ديدگی از ناحيه زانو يحيی گل‌محمدی را از دست داديم كه خوشبختانه جانشين وی يعنی "اسدی" در قلب خط دفاعی بازی بسيار خوبی را به نمايش گذاشت و اجازه نداد تا جای گل‌محمدی خالی بماند.
    وی افزود: در اين بازی ارتباط خطوط هافبك و حمله ما بسيار عالی بود و هافبك‌های ما به خوبی مهاجمان را تغذيه كردند. عملكرد بازيكنانمان در اين ديدار بسيار رضايت بخش بود و از تمامی آنها راضی هستيم. آنها بازی منطقی را به نمايش گذاشتند كه با نتيجه مناسبی هم همراه بود. ما سعی كرديم تا بازيكنان كليدی آنها را مهار كرده و اجازه بازی‌سازی را به آنها ندهيم. خوشبختانه بازيكنان ما به خوبی به وظايف خود عمل كرده و برنامه‌های تاكتيكی كادر فنی را در زمين مسابقه پياده كردند. از اين راه نقاط قوت حريف را به نقطه ضعف تبديل كرده و اجازه نداديم كه حريف برنامه‌های تاكتيكی مورد نظرش را به درستی اجرا كند.
    اقبالی تاكيد كرد: هدف مسوولان باشگاه اين است كه در پايان فصل يكی از چهار تيم برتر ليگ باشيم، خوشبختانه شروع خوبی كه در ابتدای فصل داشتيم نشان می‌دهد كه در هدف خود راسخ هستيم. صبا باتری بازی به بازی هماهنگ‌تر و منسجم‌تر شده و بازی‌های بهتری را به نمايش خواهد گذاشت. ترديدی ندارم كه ظرف چند هفته آينده به يكی از بهترين‌های ليگ تبديل شده و يكی از تيم‌های بالایی جدول خواهيم بود. تمام اعضای تيم برای رسيدن به اين هدف متحد و يكدل هستند و بدون هيچ‌گونه حاشيه‌ای تمرينات و بازی‌های خود را پشت سر خواهيم گذاشت.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •