تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 545 اولاول 123456781454104504 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 5445

نام تاپيک: Resident Evil 5

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

بابا اين حرفهاي خارجكي يعني چي به فارسي بگو كي شروع ميشه؟
    براي پي سي يا براي پلي استيشن 2
    همونطور که دوست خوبم redblood عزیز گفت به صفحه های 1 و 2 یه نگاه بنداز. این که شما حاضر نیستی به خودت زحمت بدی دلیل بر این نمیشه که نظم تایپیک رو با سوال هایی که هم قبل از پرسیده شدن و هم قبلا جواب داده شده بهم بریزی.

تاریخ عرضه ، کنسول ، مدیا ، ... :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

آلپاچینو مرسی از راهنماییت.ولی باید اینو در نظر داشته باشی که اینجا تاپیک رزیدنت اویل 5 هست.پس لطفا مباحث مربوط به این بازی رو اینجا درج کنید.
    در ضمن برای اطلاع بقیه باید بگم که شخصیت اصلی این بازی کریس هست که احتمالش هست شخصیت های دیگری (مثل سری های قبل)در کنار اون برای بازی وجود داشته باشه.البته باید بگم که وجود وسکر 100% نباشه 99% هست.
    به احتمال 100% كريسه توي تريلرشم نوشته بود و به احتمال 80%‌ جيل هم توش هست اما وسكر رو نميدونم

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

به احتمال 100% كريسه توي تريلرشم نوشته بود و به احتمال 80%‌ جيل هم توش هست اما وسكر رو نميدونم
    من هم با شما موافقم. مطمئنا کریس هستش. به دو دلیل:
    1.در تمام عکس ها کریس هستش و خبری از لیون ، جیل ، کلایر ، ... نیست.
    2.خیلی وقت هستش که کریس به عنوان شخصیت سری بازی های اویل انتخاب نشده. (البته این نظر شخصی منه)
    Last edited by resident; 04-10-2007 at 20:27.

اگه نباشه جاش خالی می مونه redblood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران،شمرون،همین نزدیکا

پيش فرض

من هم با شما موافقم. مطمئنا کریس هستش. به دو دلیل:
    1.در تمام عکس ها کریس هستش و خبری از لیون ، جیل ، کلایر ، ... نیست.
    2.خیلی وقت هستش که کریس به عنوان شخصیت سری بازی های اویل انتخاب نشده. (البته این نظر شخصی منه)
    هر دو تایید میشه .حالا لطفا به خبر جدیدی که خوندم و براتون ترجمه میکنم دقت کنید.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران،شمرون،همین نزدیکا

13 اخبار جدید(اطلاعان جدید در مورد Re5)

خبر همچین جدید نیست،مربوط میشه به تاریخ 18 جولای 2007.ولی خوب تازه پیداش کردم.خلاصه شو مینویسم:
    در مصاحبه تازه ای که با آقای تاکوئوچی صورت گرفت،به چند مورد جالب اشاره شد.آقای تاکوئوچی این دفعه خلاصه ای از این داستان رو لو داد و گفت که داستان از این قراره که اتفاق عجیبی در یک صحرا رخ میده که گروهی به نام BSAA شخصی به نام Chris Redfield رو برای اکتشاف به این ماموریت میفرستند(پس دیگه مطمئن شدیم که شخصیت این دفعه کریس هست) ایشون به این موضوع اشاره کردن که در این قسمت دختری هم حضور دارد که نقش وی نیز در داستان و حتی خود بازی قابل توجه است.ولی از آشکار کردن شخصیت وی خودداری کردند و گفتند که در تریلر بعدی این شخصیت رو خواهید دید و امیدوارم که بشناسیدش.(راستی این قسمت با 3 شخصیت انجام میشه!!)
    همچنین اضافه کردند که در این قسمت با مسایلی مواجه میشید که برای شما بسیار جالب هست و در کل سورپرایز میشید.همچنین به این اشاره شد که در این بازی به نورپردازی بسیار اهمیت داده شده.برای مثال نور بیرون یک ساختمان با درونش متفاوت است و وقتی که وارد یک ساختمان میشوید باید کمی بگذرد تا چشمتان به نور محیط عادت کند(به حق چیزای نشنیده)
    در آخرین سخن نیز گفتند که شاید ممکن است در تریلر بازی به این نتیجه رسیده باشید که بازی همانند سری 4 آن میباشد،در صورتیکه اینطور نیست و دشمنان در این سری نه تنها زامبی نیستند،گانادو نیز نیستند(فکر کنم منظورش همون دشمنان سری 4 هست)
    در نهایت ایشون قولی بابت تاریخ انتشار بازی ندادند،ولی گفتند که قبل از سال 2010 این بازی با بهترین کیفیت و داستان در دست ما قرار میگیره.
    Last edited by redblood; 04-10-2007 at 21:56.

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

خبر همچین جدید نیست،مربوط میشه به تاریخ 18 جولای 2007.ولی خوب تازه پیداش کردم.خلاصه شو مینویسم:
    در مصاحبه تازه ای که با آقای تاکوئوچی صورت گرفت،به چند مورد جالب اشاره شد.آقای تاکوئوچی این دفعه خلاصه ای از این داستان رو لو داد و گفت که داستان از این قراره که اتفاق عجیبی در یک صحرا رخ میده که گروهی به نام BSAA شخصی به نام Chris Redfield رو برای اکتشاف به این ماموریت میفرستند(پس دیگه مطمئن شدیم که شخصیت این دفعه کریس هست) ایشون به این موضوع اشاره کردن که در این قسمت دختری هم حضور دارد که نقش وی نیز در داستان و حتی خود بازی قابل توجه است.ولی از آشکار کردن شخصیت وی خودداری کردند و گفتند که در تریلر بعدی این شخصیت رو خواهید دید و امیدوارم که بشناسیدش.(راستی این قسمت با 3 شخصیت انجام میشه!!)
    همچنین اضافه کردند که در این قسمت با مسایلی مواجه میشید که برای شما بسیار جالب هست و در کل سورپرایز میشید.همچنین به این اشاره شد که در این بازی به نورپردازی بسیار اهمیت داده شده.برای مثال نور بیرون یک ساختمان با درونش متفاوت است و وقتی که وارد یک ساختمان میشوید باید کمی بگذرد تا چشمتان به نور محیط عادت کند(به حق چیزای نشنیده)
    در آخرین سخن نیز گفتند که شاید ممکن است در تریلر بازی به این نتیجه رسیده باشید که بازی همانند سری 4 آن میباشد،در صورتیکه اینطور نیست و دشمنان در این سری نه تنها زامبی نیستند،گانادو نیز نیستند(فکر کنم منظورش همون دشمنان سری 4 هست)
    در نهایت ایشون قولی بابت تاریخ انتشار بازی ندادند،ولی گفتند که قبل از سال 2010 این بازی با بهترین کیفیت و داستان در دست ما قرار میگیره.
    خیلی ممنون از خبرت
    فکر کنم بهترین سری بازی اویل باشه من که همه سریهاش رو دوست دارم ولی گرافیک این یکی واقعا آخرشه
    شخصیت مورد علاقه منم کریس ردفیلد هست آلبرت وسکر هم به احتمال زیاد هستش با وسکرم خیلی حال می کنم

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

خودتو اینقدر اذیت نکن،بالاخره میاد دیگه،همش 2 سال دیگه(تازه نه برای PC)زمانی نیست که!!!!
    بعدشم اسم دختره اشلی بود،در ضمن کیفش به همونه.ولی مطمئنا این دفعه خیلی باید سختتر باشه

در مورد پست بعدیتم باهات هم عقیدم،ولی بنده خدا کمم زحمت نکشیده بود.
    من دقیقا منظورم شری بود همون دختر 8 ساله هه توی سری دوم که همراه کلر و لیون فرار کرد
    می گن اون توی شماره 5 هستش

من عاشق این بازی هستم هر کدومش رو 4 یا 5 دفعه تموم کردم مخصوصا اویل 4 رو که همه جوره تمومش کردم حالت موزدورانشم رو تموم کردم
    من خودم از کریس ردفیلد خیلی خوشم می یاد از آلبرت وسکر هم همینطور با ریوولور اسلوت جزو بهترین شخصیتهای منفی بازیها هستن
    بازی اویل 4 رو اگه تموم کنی 2 تا حالت بهت می ده که اگه یکیش رو انتخاب کنی اشلی زره می پوشه و دیگه نباید نگرانش باشی چون هیچ رقمه نمی میره امتحان کردم
    آره بخصوص اونجاهایی که لیون مجبور می شه اشلی رو از یه جای بلند بگیره خیلی خنده داره چون لیون بعدش کمرش رو از درد می گیره به سختی پا می شه!!!

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران،شمرون،همین نزدیکا

پيش فرض

خیلی ممنون از خبرت
    فکر کنم بهترین سری بازی اویل باشه من که همه سریهاش رو دوست دارم ولی گرافیک این یکی واقعا آخرشه
    شخصیت مورد علاقه منم کریس ردفیلد هست آلبرت وسکر هم به احتمال زیاد هستش با وسکرم خیلی حال می کنم
    منم همین نظرو دارم.به احتمال بالایی وسکر هم تو این قسمت هست.

من دقیقا منظورم شری بود همون دختر 8 ساله هه توی سری دوم که همراه کلر و لیون فرار کرد
    می گن اون توی شماره 5 هستش
    آها ببخشید آرام جان،چون من سری دومشو فقط اولاشو رفتم نمیدونستم و تو ذهنم اویل 4 بود.شاید اینی که میگی باشه و شخصیتی که شناخته شده هست همین شری باشه.

آره بخصوص اونجاهایی که لیون مجبور می شه اشلی رو از یه جای بلند بگیره خیلی خنده داره چون لیون بعدش کمرش رو از درد می گیره به سختی پا می شه!!!
    این اشلی که ما را بدبخت نمود.
    Last edited by redblood; 05-10-2007 at 13:57.

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران،شمرون،همین نزدیکا

پيش فرض

اگر یادتون باشه در قسمت دوم دختری به نام کلر ردفیلد به دنبال برادرش (همون کریس)به شهر راکون میره که در ابتدا با لیون روبرو میشه.چونکه خود تهیه کننده گفته که بازی 5 با یک شخصیت مرد و دو زن انجام میشه،ممکنه که منظورش کریس(100%) ، کلر و شری باشه.
    اگه خبر دیگه ای دستتون رسید ما رو هم در جریان بگذارید.

حـــــرفـه ای Maggy_P's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خيلي خيلي جالب بود ولي توي اين تريلر اوليه كه يه زن رو نشون ميداد به نظرم اومد كه جيله

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •