تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 545 اولاول 12345671353103503 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 5445

نام تاپيک: Resident Evil 5

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

redblood عزیز شما از این به بعد می توانید توی تایپیک زیر مباحث و اخبارهای بازی Resident Evil: The Umbrella Chronicles رو ارائه بدید.

تایپیک مخصوص بازی Resident Evil: The Umbrella Chronicles
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

12

اشتباهی به جای توی تایپیک Resident Evil: The Umbrella Chronicles توی این تایپیک پست دادم.

معذرت می خوام
    Last edited by resident; 22-09-2007 at 22:32.

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

مصاحبه در مورد Resident Evil 5 با آقای تاکئوچی:

طی محاصبه ای که در مجله معروف ژاپنی فامیتسو منتشر شد ،تهیه کننده ژاپنی جون تاکئوچی اطلاعات جدیدی از RE5 آشکار ساخت .هم اکنون بازی برای PS3 سونی و Xbox360 مایکروسافت دردست ساخت است و تا حالا تاریخ انتشاری ندارد .
    تاکئوچی صحبت های خود را با اشاره به تریلری که بنابه صحبت های وی تیم ،سازنده RE5 برای ساخت آن جزئیات زیادی را به کار برده بودند صورت داد . این تریلر در Play Staion Meeting و Xbox Summit در ژاپن به نمایش در آمد. تریلر مرد تنهایی را نشان می دهد که در حال جستجو در یک شهر کویری است و گروهی از مهاجمین که به رنگ سیاه بودند(احتمالا زامبی،هر چند که خیلی سریع بودند) به طرف کارکتر حمله ور میشدند .

تاکئوچی توضیح داد که تیم سازنده بازی به سختی بر روی صورت کارکتر کار کردند . او گفت که هر کدام از دسته های موی کارکتر از پولیگان های واقعی ساخته شده است و تیم سازنده ماهیچه های صورت کارکتر را هر چه واقعی تر ساخته اند که در پی آن حرکت واقعی پوست و سیستم تشخیص چهره واقعی بوجود آمده است.

تیم سازنده ظاهرا برای اعضایی از بدن کار کرده اند که در حالت طبیعی دیده نمیشود،از قبیل دندان ها. هر چند که تاکئوچی گفت مطمئن نیست که خود بازی بتواند آن همه جزئیات را جامه عمل بپوشاند .

با وجود ظاهر کارکتر مرموز که به صورت باور نکردنی جزئیات فراوانی دارد همچنان وی ناشناخته است . حدسی که در مورد هویت او میتوان زد این است که بگویم وی Chris Redfield شخصیت RE1 است . تائکوچی از فاش کردن هویت کارکتر اجتناب کرد ،ولی باید یاد آوری کرد که سازندگان RE5 را اعضای RE1 تشکیل میدهد . پس میتوانیم بگوییم که کارکتر اصلی همانی است که آنها دوست دارند .
    آن مرد اصلاح نکرده کمی به نظر پیر تر از Redfield می آید! در جواب تاکئوچی گفت که چند سالی گذشته است و توانایی های سخت افزار کنسول های نسل بعد این اجازه را به کاراکتر میدهند که به همان اندازه ای که سن دارد به نظر بیاید . تاکئوچی ادامه داد که سازندگان، کارکتر را به همان اندازه که هست نتوانستند نمایش بدهند و این به علت محدودیت سخت افزاری بود که در پلتفروم های نسل قبل وجود داشت .
    تاکئوچی تایید کرد که RE5 بین سری RE ها دارای بهترین و موفق ترین پایان است و تیم سازنده در فیلم نامه روی چند پایان کار کرده اند تا یکی را بعنوان بهترین برگزینند .
    وقتی پرسیده شد بین Wesker و chris چه اتفاقی می افتد تاکئوچی در جواب گفت که کار تهیه RE5 در مراحل اولیه خود به سر میبرد و بسیاری از جزئیات داستان تایید نشده اند .
    همانطور که انتظار می رود RE5 از تمامی قدرت گرافیک بالای PS3 و Xbox360 بهره میبرد .
    تاکئوچی امیدوار است که فیزیک دنیای واقعی را بکار بگیرد که اگر بازیکن به سمت یک شیئ شلیک کند آن شیئ از خود عکس العمل واقع گرایانه نشان دهد . تاکئوچی می خواهد از میان افزار های ثالثی برای موتور فیزیک بازی استفاده کند .
    گیم پلی RE5 آیا همانند RE4 است که دوربین از بالای شانه های کارکتر باشد؟ تاکئوچی گفت که RE4 هیجان فراوانی را برای بازیکن ها فراهم آورد . هر چند که Shinji Mikami تغییرات عمده ای در بازی به عمل آورده بود و انصافا هم موفق شده بود در این زمینه قدم های فراوانی رو به جلو برد و در حقیقت بسیاری از ماهیت های سری گذشته دست نخورده ماند . تاکئوچی همچنین گفت که او برنامه ای ریخته که بازی در 60 فریم در ثانیه اجرا شود که این رقم دو برابر فریم ریتRE4 است .
    تاکئوچی توضیح داد که به تازگی او هالف لایف 2 را بازی کرده و از خود داستان شگفت زده شده است چرا که در هیچ جای آن پرچم خطی از سوی بازیکن برای رسیدن به مرحله بعد بالا برده نمیشود .
    تاکئوچی نگفت که قرار است از آن تقلید کند یا اینکه قرار است ایده ای از آن بازی بگیرید . او گفت RE5 بازی نسل بعد است و گفت این مسئله باید در گیم پلی بازتابی داشته باشد . تاکئوچی با جرات گفت که نمیخواهد RE5 داستان خطی داشته باشد ،طوری که بازیکن یک تریلر ببیند و بعد از آن طبق دستوری که در بازی به او محول شده به سمت جلو برود و مراحل را طبق همین منوال پشت سر بگذراند .
    وقتی از تاریخ انتشار بازی از او سوال کردم گفت که پروژه نسل بعد به راحتی سه یا چهار سال برای ساخت زمان میبرد. او افزود که این عنوان اولویت شرکت کپکام برای ساختن است .

منبع خبر: سایت کپکام
    جالبه یه بار می گن اون شخصیته کریس نیست یه بار می گن نمی گیم کریس هست یا نه!!!!
    تاریخ انتشارش رو هم که هی عقب می اندازن!!!
    امیدوارم لازم نباشه توی اویل 5 مکافات شماره 4 رو بکشیم و شری رو نجات بدیم

گیم پلی RE5 آیا همانند RE4 است که دوربین از بالای شانه های کارکتر باشد؟ تاکئوچی گفت که RE4 هیجان فراوانی را برای بازیکن ها فراهم آورد . هر چند که Shinji Mikami تغییرات عمده ای در بازی به عمل آورده بود و انصافا هم موفق شده بود در این زمینه قدم های فراوانی رو به جلو برد و در حقیقت بسیاری از ماهیت های سری گذشته دست نخورده ماند .
    چه دروغ ها

4. این کاربر از Ar@m بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه redblood's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران،شمرون،همین نزدیکا

پيش فرض

بچه ها اول از همه معذرت که چند روزی نبودمو نتونستم جواب پست هارو بدم،چون بدجور گرفتار انتخاب واحد و این چیزا بودم.حالا برا شروع کار به پست همه دوستان و ابراز محبتشون پاسخ بدیم تا ببینیم چی میشه.

ايول حالا براي كامپيوتر مياد يا نه؟
    راستش اگه منظورت RE5 هست که باید گفت به احتمال زیاد،ولی در مورد "گذشته آمبرلا"زیاد مطمئن نیستم.باید صبر کنیم ببینیم منابع چی میگن.
    خواهش میکنم pink panther جان،وظیفه بود.

redblood عزیز شما از این به بعد می توانید توی تایپیک زیر مباحث و اخبارهای بازی Resident Evil: The Umbrella Chronicles رو ارائه بدید.

تایپیک مخصوص بازی Resident Evil: The Umbrella Chronicles
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    چشم.پست قبلی هم منتقل شد.

چه دروغ ها
    خودتو اینقدر اذیت نکن،بالاخره میاد دیگه،همش 2 سال دیگه(تازه نه برای PC)زمانی نیست که!!!!
    بعدشم اسم دختره اشلی بود،در ضمن کیفش به همونه.ولی مطمئنا این دفعه خیلی باید سختتر باشه

در مورد پست بعدیتم باهات هم عقیدم،ولی بنده خدا کمم زحمت نکشیده بود.
    Last edited by redblood; 26-09-2007 at 11:46.

6. این کاربر از redblood بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

چه دروغ ها
    من عاشق این بازی هستم هر کدومش رو 4 یا 5 دفعه تموم کردم مخصوصا اویل 4 رو که همه جوره تمومش کردم حالت موزدورانشم رو تموم کردم
    من خودم از کریس ردفیلد خیلی خوشم می یاد از آلبرت وسکر هم همینطور با ریوولور اسلوت جزو بهترین شخصیتهای منفی بازیها هستن
    بازی اویل 4 رو اگه تموم کنی 2 تا حالت بهت می ده که اگه یکیش رو انتخاب کنی اشلی زره می پوشه و دیگه نباید نگرانش باشی چون هیچ رقمه نمی میره امتحان کردم

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران،شمرون،همین نزدیکا

پيش فرض

من عاشق این بازی هستم هر کدومش رو 4 یا 5 دفعه تموم کردم مخصوصا اویل 4 رو که همه جوره تمومش کردم حالت موزدورانشم رو تموم کردم
    من خودم از کریس ردفیلد خیلی خوشم می یاد از آلبرت وسکر هم همینطور با ریوولور اسلوت جزو بهترین شخصیتهای منفی بازیها هستن
    بازی اویل 4 رو اگه تموم کنی 2 تا حالت بهت می ده که اگه یکیش رو انتخاب کنی اشلی زره می پوشه و دیگه نباید نگرانش باشی چون هیچ رقمه نمی میره امتحان کردم

آلپاچینو مرسی از راهنماییت.ولی باید اینو در نظر داشته باشی که اینجا تاپیک رزیدنت اویل 5 هست.پس لطفا مباحث مربوط به این بازی رو اینجا درج کنید.
    در ضمن برای اطلاع بقیه باید بگم که شخصیت اصلی این بازی کریس هست که احتمالش هست شخصیت های دیگری (مثل سری های قبل)در کنار اون برای بازی وجود داشته باشه.البته باید بگم که وجود وسکر 100% نباشه 99% هست.

آخر فروم باز Ali Pacino's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    021

پيش فرض

آلپاچینو مرسی از راهنماییت.ولی باید اینو در نظر داشته باشی که اینجا تاپیک رزیدنت اویل 5 هست.پس لطفا مباحث مربوط به این بازی رو اینجا درج کنید.
    در ضمن برای اطلاع بقیه باید بگم که شخصیت اصلی این بازی کریس هست که احتمالش هست شخصیت های دیگری (مثل سری های قبل)در کنار اون برای بازی وجود داشته باشه.البته باید بگم که وجود وسکر 100% نباشه 99% هست.
    ممنون از توضیحت
    ولی من در جواب دوستمون اونا رو گفتم

Banned S A M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    پشت مانیتور خونمون اســپــم ها : 0

پيش فرض

حالا دقيقا تاريخ عرضه اين بازي كي هست؟

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران،شمرون،همین نزدیکا

پيش فرض

حالا دقيقا تاريخ عرضه اين بازي كي هست؟

گفته شده که تاریخ عرضه بازی انتهای 2008 و یا ابتدای 2009 برای xbox و ps3 هست که مسلما برای pc خیلی دیرتره.اگه به صفحه 1 و 2 تاپیک رجوع کنید همه اخبار مربوطه رو می بینید.

Banned S A M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    پشت مانیتور خونمون اســپــم ها : 0

پيش فرض

بابا اين حرفهاي خارجكي يعني چي به فارسي بگو كي شروع ميشه؟
    براي پي سي يا براي پلي استيشن 2

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •