تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي:

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 0 0%
صفحه 1174 از 1174 اولاول ... 17467410741124116411701171117211731174
نمايش نتايج 11,731 به 11,737 از 11737

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

آخر فروم باز hosiyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ایـــــران ســـــبـــــز

پيش فرض پرس: چرا بنزما را خریدیم؟

رییس رئال مادرید گفته دیگر نمی‌توانست بیش از این منتظر داوید ویا بماند.

سایت گل: رئال مادرید به جذب کریم بنزما و داوید ویا علاقه داشت اما سرانجام بازیکن ---- را به خدمت گرفت، چرا که باشگاه ---- برای فروش او تاریخی را به عنوان ضرب‌الاجل تعیین کرده بود. گفته می‌شود ویا شاید به بارسلونا برود، اما والنسیا قصد ندارد هیچ پیشنهادی را برای فروش ویا بپذیرد.

فلورنتینو پرس رییس باشگاه مادریدی گفته دیگر نمی‌توانست منتظر ویا بماند، چرا که باشگاه ---- اعلام کرده بود بنزما را تنها تا 30 ژوئن خواهد فروخت: «والنسیا اعلام کرد ویا فروشی نیست و دیگر کاری از دست ما برنمی‌آمد.» وقتی از پرس پرسیده شد آیا ویا دیگر به رئال نخواهد رفت، او پاسخ داد: «در فوتبال هرگز وجود ندارد. نمی‌دانیم در آینده چه خواهد شد. فعلا والنسیا تمایلی به فروش او ندارد و ما تصمیم گرفتیم بنزما، یک بازیکن بزرگ دیگر را بخریم.»

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یه خبر دیگه هم نوشته بود منچستر به دنبال خرید زلاتانه . مگه با اینتر تمدید نکرد ؟!!!

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ایـــــران ســـــبـــــز

پيش فرض تاكيد رئال مادريد بر جذب سيلوا

یوفا: هيات مديره رئال مادريد بر خريد قطعي و بدون قيد و شرط داويد سيلوا مهاجم والنسيا اسپانيا تاكيد دارد.

به گزارش یوفا: فلورنتينو پرس مي كوشد داويد سيلوا مهاجم كليدي والنسيا را به خدمت بگيرد.

بسياري از كارشناسان سيلوا را در سطح داويد ويا مي دانند.

اگر سيلوا به رئال مادريد بيايد به واقع تصور اينكه سرمربي رئال مادريد چگونه خطوط هافبك و حمله را آرايش مي دهد سخت است.

سيلوا درخشش خيره كننده اي در تيم ملي اساپنيا به خصوص در يورو 2008 داشته و رغبتي براي تمديد قرارداد خود با والنسيا ندارد.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ایـــــران ســـــبـــــز

پيش فرض كريم بن‌زما: رئال مادريد تيم رويايي دوران كودكي من بود

یوفا: مهاجم تازه‌ وارد رئال مادريد گفت: از حضور در رئال خوشحالم چرا كه اين تيم، ‌تيم رويايي من است.

به گزارش یوفا كريم بن‌زما گفت: از كودكي آرزو داشتم روزي براي رئال مادريد بازي كنم اما تصور نمي كردم هرگز به چنين آرزوي بزرگي دست پيدا كنم.

وي افزود: براي مراسم معارفه خود لحظه شماري مي كنم و اميدوارم بتوانم دوران بسيار باشكوهي را در رئال مادريد تجربه كنم.

بن‌زما خاطرنشان كرد: هراسي از ترافيك ستاره در رئال مادريد ندارم و مي كوشم با رقابت سالم در رئال مادريد خود را به تركيب ثابت تيم تحميل كنم.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ایـــــران ســـــبـــــز

پيش فرض كريستيانو رونالدو: منچستر بدون من هم قهرمان مي‌شود

یوفا: بازيكن سابق منچستريونايتد گفت: مردان فرگوسن بدون من قهرمان فصل بعد ليگ برتر انگليس مي‌شوند.

به گزارش یوفا كريستيانو رونالدو اظهار داشت: سرآلكس فرگوسن كه از سال 2003 تا تابستان سال جاري مربي من بود، بركارش براي قهرماني منچستريونايتد مسلط است. او چنان خوب و مقتدرانه برنامه ريزي مي كند كه حتي الان بدون من هم منچستر خواهد رفت و قهرمان فصل آتي ليگ برتر خواهد شد.

اين بازيكن افزود: از نظر من قدرت منچستريونايتد فراتر از ساير رقبا در ليگ انگليس است. پس فصل بعد هم قهرمان مي شود و اين روند را براي هميشه حفظ خواهد كرد.

رونالدو تاكيد كرد: با وجودي كه مدت زيادي نيست از منچستر جدا شده ام، اما دلم براي هم تيمي هاي سابق، به ويژه وين روني تنگ شده است. از نظر من قدرت و قابليت هاي وين روني بسيار بالا و كم نظير است. او بر توپ بسيار مسلط است.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    جیگرتو بخورم خوش تیپ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ایـــــران ســـــبـــــز

پيش فرض گوارديولا: توقع غيرمنطقي از من نداشته باشيد !

(چون راجع به رئال صحبت کرده میزارم !)
    یوفا:
    سرمربي بارسلونا اسپانيا سكوت خود را شكست و گفت: با خريدهاي رئال مادريد و اوضاع حاكم بر بارسلونا توقع غيرمنطقي از من نداشته باشيد.

به گزارش یوفا: پپ گوارديولا تصريح كرد: رئال مادريد رونالدو و كاكا را دارد و شايد بعد از بن‌زما بتواند ريبري را هم به خدمت بگيرد. البته من به عنوان يك مربي اعتقادي به داشتن اين همه بازيكن خوب ندارم اما اين تيم در خط دفاعي نيز آلبيول را خريده و مانوئل پيگريني در صورت مديريت بر ترافيك ستارگان خود مي تواند مدعي اول قهرماني در لاليگا و ليگ قهرمانان اروپا باشد.

گوارديولا افزود: من بازيكنان بزرگي دارم و مي توانم با همين امكانات نيز قول قهرماني دهم اما نبايد از من توقع داشته باشند كه در صورت بروز بحران هاي مثل مصدوميت بازيكنان يا افت گروهي آنها همچنان تيم را در شرايط ايده آل حفظ كنم.

خیلی خیلی عذر میخوام ولی نمیتونم جلوی خودم رو بگیرم :

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ایـــــران ســـــبـــــز

پيش فرض با حضور در شبكه ملي اسپانيا / كاكا: كاري مي‌كنم شماره 8 را به نام من سند بزنند

یوفا: بازيكن برزيلي رئال مادريد در TVe گفت: در رئال مادريد جاودانه خواهم شد.

به گزارش یوفا: كاكا دو روز پس از مراسم معارفه خود در شبكه ملي اسپانيا گفت: كاري مي كنم شماره 8 را به نام من سند بزنند.

وي افزود: نمي خواهم اين تصور در هواداران رئال مادريد به وجود آيد كه من به خاطر پول زياد راهي رئال مادريد شده ام در واقع بيش از پولي كه گرفته ام براي رئال مادريد سود خواهم داشت و اين را به همه ثابت مي كنم.

كاكا خاطرنشان كرد: مردم جهان به خصوص آنها كه فوتبال را دوست دارند مي دانند كه من بازيكن بي تقاوتي نيستم و به تيم خود تعصب دارم.

آخر فروم باز aRThaS_08's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من از این 130صفحه ای که طی 12روزی که من نبودم جلو رفتید اینا دستگیرم شد : دی
    kaka 8
    gago 5
    ronaldo 9
    albiol 18
    drenthe to fiorentina
    nistelroy to lyon
    codina to getafe
    metzelder to bashiktash
    van der vaart to hamburger SV
    guti 14
    garay from racing santander
    saviola to benfica
    Negredo from Almeria
    eto'o to man city (che rabti be in topic dasht )

نظر من اینه :
    اشنایدر 23
    رونالدو 10
    بنزما 9
    آلونسو 14
    آربلوآ 15
    ریبری 11 (جای روبن)
    سیلوا هم 21 (بجای متزلدر) : دی
    فائوبرت کجا میره که نقل و انتقالات رو توی ساکر اعمال کنم ؟ : دی

پ.ن : منم که راموس هستم
    بعد از تورس عشق من راموس :ایکس
    بعد تورس و راموس هم کاکا رو دوس دارم :ایکس

اگه آلونسو و آربلوآ و ماسکرانو از لیورپول برن دیگه لیورپول تیم نمیشه که : ((
    اینهمه صبر کردم به یجایی برسه حالا که خوب کار کرده فقط تورس رو داریم : (

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •