تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي:

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 0 0%
صفحه 49 از 1174 اولاول ... 3945464748495051525359991495491049 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 11737

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

************************************************** *********************************

فان نيستلروي: با حضور رائول خوب بازي مي‌كنيم
    مهاجم هلندي رئال مادريد حضور كاپيتان تيمش را دليلي بر درخشش خود و سايرين دانست.

به نقل از ال موندو دپورتيوو، رود فان نيستلروي گفت: پيروزي مقابل اوساسونا ما را مغرور نمي كند. با تمام قوا مقابل بارسلونا حاضر خواهيم شد.
    گلزن اول رئال مادريد عنوان كرد: قصد دارم امسال آقاي گل بشوم؛ ولي قهرماني رئال مادريد از اين مسائل مهمتر است.
    مهاجم هلندي رئال مادريد اظهار داشت: كار تيمي در موفقيت‌هاي ما نقش اساسي دارد؛ اما برخي مهره ها بسيار تاثيرگذار هستند. با وجود رائول، خوب بازي مي كنيم.
    وي افزود: هرگاه رائول در زمين حضور دارد، ما نيز خوب بازي مي كنيم. رائول براي رئال مادريد يك نعمت است و نقش يك كاپيتان را براي ما بازي مي‌كند.
    ************************************************** ***********************************
    رئال خواهان تمدید با کاناوارو
    به گزارش سایت هواداران رئال مادرید و به نقل از تریبال فوتبال رئال مادرید آماده است تا قرارداد فابیو کاناوارو را تمدید کند .
    گیتانو وکیل این ستاره در حال مذاکره با سران رئال است تا قرارداد او را برای دو سال تمدید کند و این ستاره ی 33 ساله تا سال 2011 در رئال یماند .
    ************************************************** ***********************************
    کاسیاس : اتوو جای مسی را گرفته است .
    به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از تریبال فوتبال ، ایکر کاسیاس اعتقاد دارد که بازگشت اتوو اندکی کار رئال را برای امید موفقیت در نیوکمپ کاهش می دهد .
    وی گفت : درست است که مصدومیت لیونل مسی برای بارسلونایی ها بسیار مهم است چرا که او رم خارق العاده ای قرار داشت . اما آنها افتی نخواهند کرد چرا که مسی نیست اما اتوو بازگشته است . اتوو با گلهایی که به ثمر رساند نشان داد آماده شده است .
    ************************************************** *********************************
    پاداش 3 ميليوني براي بازيكنان رئال مادريد
    رئيس باشگاه رئال مادريد پس از پيروزي دو بر صفر مقابل اوساسونا، مبلغ 3 ميليون يورو را براي پاداش بازيكنان اختصاص داد.

به نقل از لارازون اسپانيا، رامون كالدرون در آستانه ال دربي كلاسيكو و در شب 60 سالگي برنابئو، مبلغ 3 ميليون يورو را به عنوان جايزه به بازيكنان اختصاص داد.
    رئيس باشگاه رئال مادريد در ضيافت شام باشكوه اين تيم، از بازيكنان خواست تا نيم فصل مادريدي‌ها را با پيروزي در نيوكمپ پيوند داده و هديه كريسمس هواداران را در هفته هفدهم به اين وسيله بدهند.

کالدرون : کاپلو در انگليس موفق خواهد شد

با وجود اینکه رامون کالدرون در تابستان فابیو کاپلو را از رئال اخراج کرد اما معتقد است کاپلو در انگلیس موفق خواهد شد.

او در مصاحبه با روزنامه مارکا گفت :

امیدوارم که او بتواند در کار جدیدش یعنی سرمربیگری تیم ملی انگلیس موفق شود و مطمئنم که موفق می شود چون او ادمی است که در وضعیتهای سخت رو به جلو حرکت می کند و انگلیس نیز در حال حاضر وضعیت خوبی ندارد.

او در مورد موفق نبودن تیم ملی انگلیس نیز گفت :

انها به این دلیل تیم ملی شان خوب بازی نمی کند چون تیمهای بزرگ انها از بازیکنان انگلیسی زیاد استفاده نمی کنند.

کالدرون : هميشه به تيمم اعتماد داشته ام
    رامون کالدرون اخیرا از سفر به ژاپن برگشته است او یکی از اعضای کمیته اجرایی جام باشگاههای جهان است وی در مورد سفرش گفت :

سفرم خیلی با عجله انجام شد اما باید می رفتم چون من یکی از اعضای کمیته اجرایی جام باشگاههای جهان هستم و رفتن من باعث می شد شانس رئال برای میزبانی فینال جام باشگاههای اروپا در سال ۲۰۱۰ بیشتر شود سفری خسته کننده اما ضروری بود.

اگر برنابئو میزبان فینال جام باشگاههای اروپا در سال ۲۰۱۰ شود این اتفاق بعد از ۳۰ سال دوباره تکرار می شود.

ما امشب می خواهیم ۶۰ سالگی برنابئو را جشن بگیریم. این ورزشگاه یک پروژه بزرگ بود از سانتیاگو برنابئو. او زمانی که می خواست این ورزشگاه را بسازد همه او را دیوانه می پنداشتند اما این ورزشگاه به شاهکار بزرگ او تبدیل شد.

من خیلی خوشحال می شدم و احساس غرور می کردم وقتی در نشستهای بین المللی مردم در مورد رئال مادرید ان گونه صحبت می کردند.

من همیشه به تیمم اعتماد داشته ام چون تاثیر به سزایی بر روی تیم خواهد داشت جنگ ما با بارسلونا تا پایان فصل ادامه دارد اما ما حسابی اماده هستیم.
    ************************************************** ********************************
    پيروزی مهمی بود
    په په

پیروزی مهمی بود و ما می دانستیم باید برنده شویم من از حمایتی که طرفداران از من کردند بسیار خوشحال شدم و از همه انها به خاطر تشویقهایشان ممنونم.

بازی امشب بهترین بازی من نبود امیدوارم جلوی بارسلونا بهترین بازی ام را ارائه دهم.

ما بازی مهمی روز چهارشنبه در جام حذفی داریم.

امیدوارم از ال کلاسیکو لذت ببرم چون برایم خیلی مهم است و سعی می کنم بهترین بازی ام را برای رئال انجام دهم.

کاناوارو

بازی امشب خیلی سخت بود و به همین دلیل ما خیلی خوب بازی نکردیم. به هر حال ما بردیم و همیشه مهم پیروزی است در این بازی برنابئو نیز نقش مهمی داشت. پارسال ما اینجا جلوی تیمهای کوچک امتیازهای زیادی را از دست دادیم اما امسال بهتر نتیجه گرفته ایم و این باعث خوشحالی است.

داربی داستان دیگری دارد و در ان بازی ما انگیزه زیادی داریم و می خواهیم برنده شویم.

ما واقعا از مصدومیت مسی خوشحال نشدیم چون بارسلونا مهاجمان زیادی دارد رئال باید سعی کند بارسلونا را شکست دهد چون قادر به این کار هست.

خیلی مهم بود که سال را با ۴ امتیاز اختلاف و به عنوان صدرنشین به پایان برسانیم اما من بیشتر می خواهم. مهم صدرنشینی بود همان کاری که در لیگ قهرمانان هم انجام شد رئال مادرید در این یک سال و نیم اخیر خیلی پیشرفت کرده است.
    ************************************************** *****************************
    نيستلروی : بازی پارسال ما در نيوکمپ باعث قهرمانی ما شد
    دیشب نیستلروی توانست در ۵۰ امین بازی خود در رئال برای این تیم گلزنی کند.

فکر می کنم امشب اوساسونا خیلی خوب بازی کرد برای همین ما نتوانستیم خوب بازی کنیم اما تواسنیتم قبل از بازی با بارسلونا ۳ امتیاز را کسب کنیم که خیلی مهم بود.

ما ۲ گل زدیم و خوب دفاع کردیم در کل بازی خوبی نبود و ما هم نمی توانیم در تمام بازیها خوب بازی کنیم ولی باید برنده شویم.

فکر نمی کنم به خاطر اینکه با بارسلونا بازی کنیم هفته سختی داشته باشیم به هر حال بازی پارسال ما در نیوکمپ یکی از عوامل قهرمانی ما بود.

بازی مقابل بارسلونا همیشه از مهمترین بازیهای فصل است و همه ما دوست داریم بازی کنیم اما من دوست دارم در همه بازیها به زمین بروم.

اشنایدر خیلی خوب بازی کرد او امشب توانست دوباره گلزنی کند و روی فرم بودن او به نفع ماست و روبن نیز در حال بهبودی است و به زودی بازخواهد گشت.

************************************************** ******************************
    مياتوويچ : ما امشب بايد برنده می شديم
    میاتوویچ که از پیروزی رئال احساس شادی می کرد گفت :

واقعا مهم بود که ما امشب برنده شویم که همین طور هم شد. ما موقعیتهای دیگری برای گلهای بیشتر داشتیم اما مهم پیروزی است. ما نباید فراموش کنیم که باید در خانه همیشه عالی باشیم برد امشب باعث شد با ۴ امتیاز فاصله در صدر قرار بگیریم که این به ما ارامش می دهد.

ما حداقل باید صدرنشینی خود را حفظ کنیم هر چند کار سختی است اما باید انجامش دهیم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

شوستر : اين بازی يک تمرين نبود ما بايد برنده می شديم
    بازی امشب نسبتا اسان بود ...

اوساسونا برای ما مشکلاتی بوجود اورد و به همین دلیل است ما ۲ --- ۰ بردیم این پیروزی برای ما مهم بود چون اخرین بازی است که ما امسال در خانه خود انجام می دادیم.

رائول در نیمه اول کمی مشکل داشت ایا او به شما چیزی گفت؟ ایا او می توانست تا اخر بازی کند؟

دیدید که او تا اخر بازی کرد.

ایا بازیکنی در اوساسونا نظر شما را جلب کرد؟

نمی دانم من وقت نداشتم تا به انها فکر کنم.

ایا بازی امشب یک تمرین بود برای بازی مقابل بارسلونا؟ نظرتان در مورد مصدومیت مسی چیست؟

این هم یک بازی از لیگ بود و به هیچ وجه یک تمرین به حساب نمی امد چون ما نمی دانیم هفته دیگر چه کسی بازی خواهد کرد. وظیفه ما امشب برد بود هر چند بازی زیبایی نبود اما بردیم. مصدومیت مسی برای بارسلونا مساله مهمی است چون او در سطح بالایی بازی می کند. اما دوست داشتم او هفته دیگر بازی می کرد هر چند شما نمی توانید جلوی اتفاقات بگیرید.

اشنایدر دوباره در وسط زمین بازی کرد ...

او بازی کرد چون بهش احتیاج داشتیم و او نیز در فرم خوبی قرار داشت

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

وحید جووووووون ایول ترکوندیx:x:x:x:x:

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

رقابت کاسياس و نادال برای مبارزه با مالاريا
    بعد از اینکه کاسیاس سال گذشته به سنگال سفر کرد او تصمیم گرفت برای مبارزه با مالاریا یک بازی خیرخواهانه با رافائل نادال انجام دهد و پول به دست امده از فروش بلیطهای این بازی را خرج خرید واکسن برای بیماران مبتلا به این بیماری کند.

بازی خیرخواهانه شما برای مبارزه با مالاریا در چه وضعیتی است ایا همه کارها انجام شده است؟

بله. ما دعوت نامه ها را فرستاده ایم و این مسابقه نمایشی بزرگ برای پیر و جوان خواهد بود ما امیدواریم تمام بلیطهای این بازی به فروش برسد.

ایا واقعا شما همه پولهای به دست امده را صرف خرید واکسن می کنید؟

من واقعا از انجام این کار خوشحال خواهم شد. مبارزه با مالاریا کاری است بزرگ که من نمی توانم ان را تقبل کنم اما من و نادال می خواهیم فقط شروع کننده باشیم و امیدواریم این کار سالهای اینده نیز تکرار شود و می خواهیم اعلام کنیم که این بیماری هزاران کودک را کشته است و این پولها در جهت خرید واکسنهای این بیماری خرج خواهد شد.

شما به چه کمکی احتیاج دارید؟

از طرفداران می خواهم که ما را تنها نگذارند هر چند می دانم انها حضور پیدا خواهند کرد رافائل نادال ورزشگار دیگری است که انجا می اید و امیدوارم زمین مسابقه پر از تماشاگر شود. اگر این کار با همراهی زیاد مردم انجام روبرو شود ما سعی می کنیم سال اینده ان را بزگتر اجرا کنیم.

چه کسانی به این مسابقه دعوت شده اند؟

راموس - رائول - پریرو و کاناوارو با من خواهند بود. رائول - مویا و سرجیو گارسیا با نادال رقابت خواهند کرد. باید بگویم هر کس رو که دعوت کردیم به ما جواب مثبت داده است. کانوته و دیارا که هر دو اهل مالی هستند نیز می ایند کشور انها به کمک ما احتیاج دارد.

اتوئو و اینیستا هم هستند؟

انها هر کاری که توانستند انجام دادند و حالا فقط به اجازه باشگاهشان احتیاج دارند. خیلی دوست دارم انها هم بیایند و می دانم انها نیز به امدن به این مسابقه خیلی علاقه دارند. ما دیوید ویا و مورینتس نیز دعوت کردیم اما متاسفانه انها مصدوم هستند.

شما وقتی از سنگال برگشتید تصمیم به این کار گرفتید ...

بله. نمی دانید ان سفر چه تاثیری بر من گذاشت. انها هیچی نداشتند و من از دیدن نحوه زندگی بچه های انها شوکه شدم. انجا اب - غذا - لباس و برق نبود. انها با کمترین پوشش ممکن زندگی می کردند و من به همین دلیل دوست دارم کمک کنم.

بهای بلیطهای این بازی فقط ۶ یورو است ...

بله و این پول زیادی برای هیچ کس به حساب نمی اید و اینها صرف بچه هایی می شود که در فاصله زیادی از اینجا زندگی می کنند.

ایا فرناندو الونسو هم هست؟

داریم سعی خودمان را می کنیم او ورزشکاری بزرگ است و امدنش باعث خوشحالی ما می شود.

هم تیمی هایت اجازه نمی دهند شما ناراحت شوید و همه انها خواهند امد ...

همه انها ادمهای بزرگی هستند رائول - راموس - دیارا و کاناوارو می ایند. همه می توانند بیایند اما ما می خواهیم قهرمانان کشورمان از ورزشهای مختلف به این بازی بیایند.

داور کیست ؟

او داور نیست اما همه او را می شناسند رافا گررو. او دوست دارد به ما کمک کند.

و در پایان ...

من از همه اسپانسرها و رسانه هایی که رقابت ما را حمایت می کنند تشکر می کنم.
    ************************************************** *****************************
    كاسياس: هراسي از اتوئو ندارم
    دروازبان ملي پوش رئال مادريد در آستانه ال دربي كلاسيكو گفت: هيچ هراسي از اتوئو ندارم.

به نقل از آس اسپانيا، ايكر كاسياس گفت: رئال مادريد براي شكست دادن بارسلونا كاملا آماده است و مي تواند با نتيجه اي منطقي، حريف مدعي را از پيش رو بردارد.
    وي ادامه داد: هيچ هراسي از اتوئو ندارم و از چنين بازي هايي كه طي آنها قرار است روي دروازبانان فشار زيادي باشد به شدت استقبال مي كنم.
    كاسياس در مورد غيبت مسي گفت: ليونل از دوستان من است و به خاطر مصدوميتش ناراحت شدم. در مورد ال دربي بايد بگويم كدام مادريدي را مي شناسيد كه از مصدوميت يك بارسلونايي غير بومي خوشحال نشود؟
    ************************************************** ********************************
    شوستر: مي خواستم بارسا را با مسي شكست دهم
    سرمربي تيم فوتبال رئال مادريد اسپانيا گفت: مي خواستم بارسلونا را با حضور ليونل مسي شكست دهم.

به نقل از اسپورت كاتالونيا، برنارد شوستر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از ديد من غيبت مسي در سرنوشت ال دربي تاثير غير قابل انكاري مي گذارد و نمي شود قبول كرد كه بارسلونا متكي به مسي نيست.
    شوستر افزود: براي شكست دادن بارسلونا در نيوكمپ كاملا آماده ايم و مشكل خاصي از اين بابت وجود ندارد؛ اما دوست داشتم حريف را در شرايطي كه مسي را هم دارد شكست دهم.
    تيم هاي بارسلونا و رئال مادريد روز يكشنبه هفته آينده در ورزشگاه نيوكمپ به مصاف هم مي روند.
    ليونل مسي به دليل مصدوميت اين بازي را از دست داد است.
    ************************************************** ******************************
    اشنايدر: ال دربي بدون مسي لطفي ندارد
    مهاجم هلندي تيم فوتبال رئال مادريد در آستانه ال دربي كلاسيكو غيبت مسي را موجب سردي اين جدال سنتي دانست.

به نقل از رويترز، وسلي اشنايدر گفت: ال دربي بدون مسي لطفي ندارد و بهتر بود چنين بهانه اي به دست بارسلونا براي شكستي كه در موردش شك ندارم، نمي افتاد.
    اشنايدر افزود: بهترين كار در نيوكمپ اين است كه بازي خود را ارائه دهيم و تحت تاثير جوسازي هاي رقيب قرار نگيريم.
    وي در ادامه افزود: مسي بازيكن بزرگي است و نقشي كليدي در بارسلونا دارد. نبودنش در تركيب قابل پيش بيني بارسلونا غير قابل جبران است.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

اب پاکی روی دست رئال مادريد ؛ کاکا : تا اخر عمر در ميلان می مانم
    بهترين بازيكن جهان در پايان مراسم اتخاب برترين هاي فوتبال تاكيد كرد: تا پايان عمر در ميلان مي مانم.

به نقل از آس اسپانيا، كاكا در جمع خبرنگاران گفت: پيشنهادات فراواني از باشگاه هاي بزرگ جهان از جمله رئال مادريد دارم؛ اما ضمن احترام به همه بايد بگويم كه خانه اصلي من آ.ث ميلان ايتاليا است و هرگز اين تيم را ترك نمي كنم.
    كاكا كه تازه ترين افتخارش قهرماني در جام باشگاه هاي جهان با لباس ميلان است، جايزه بهترين بازيكن سال جهان از نگاه فيفا را به همسرش تقديم و از تمام هم تيمي هاي خود در تيم ملي برزيل و ميلان ايتاليا تشكر كرد.
    باشگاه رئال مادريد پيش از اين براي خريد كاكا در ماه ژانويه مبلغ 100 ميليون پوند پيشنهاد داده بود.
    ************************************************** **************************************
    نيستلروی : از انگليس کاپلو می ترسم
    نیستلروی که سابقه کار کردن در کنار فابیو کاپلو را در کارنامه دارد و به خوبی این مربی را می شناسد وی در مورد کاپلو و انگلیس گفت :

او ادمی بزرگ است یک مربی بزرگ و او موفقیت را به انگلیس می اورد. شاید برای من شرم اور باشد به عنوان یک هلندی اما نمی توان تیم انگلیس را فراموش کرد به خصوص که حالا کاپلو نیز در ان حضور دارد.

او روحیه پیروزی و نظم را به تیم تزریق خواهد کرد. وی شخصیتی قوی دارد و این چیزی است که انگلیس به دنبال ان بود.

او در مورد اختلاف کاپلو با بکهام و اینکه کاپلو بکهام را به تیم دعوت نخواهد کرد گفت :

این یک افسانه است و اگر دقت کنید می بینید که بکهام در همه بازیهای مهم حضور داشته است.

مياتوويچ: رئال مادريد با قدرت و اعتماد به نفس به نوكمپ مى رود
    «پردراگ مياتوويچ» مدير ورزشى باشگاه رئال مادريد ابراز اميدوارى كرد اين تيم با اعتماد به نفس كامل بارسلونا را شكست دهد.

«مياتوويچ» كه مديريت ورزشى باشگاه رئال مادريد را عهده دار است در اظهار نظرى در مورد بازى مقابل بارسلونا گفت:

رئال مادريد با قدرت و اعتماد به نفس كافى در نوكمپ به ميدان مى رود تا ۳ امتياز اين ديدار را كسب كند.وى افزود: سال گذشته رئال مادريد در وضعيت بدى مقابل بارسلونا قرار گرفت اما امسال شرايط متفاوت است و رئال مى تواند ال كلاسيكو را به نفع خود به پايان برساند.
    /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

شوستر: مصدوميت روبن زياد جدى نيست
    برند شوستر سرمربى باشگاه رئال مادريد گفت: مصدوميت آرين روبن پيستون هلندى اين تيم جاى نگرانى ندارد.

آرين روبن اين هفته در تمرينات رئال مادريد مصدوم شد و بايد ۳ هفته استراحت كند.به اين ترتيب او ديدار حساس رئال مادريد و بارسلونا را نيز از دست داد.

با وجود آن كه مصدوميت روبن پزشكان باشگاه را خيلى نگران كرده اما برند شوستر معتقد است وضعيت روبن جاى نگرانى ندارد.

شوستر گفت: مصدوميت روبن زياد جدى نيست اما ما بايد آن را كنترل كنيم او اين هفته مشكلاتى داشت اما با بقيه بازيكنان تيم تمرين كرد و نشان داد وضعيتش خيلى بهتر از قبل است.

روبن در نيم فصل اول به علت مصدوميت در بيشتر بازى ها غايب بود.
    مردان برتر مستطيل سبز

از سال ۱۹۹۱ و با نظرسنجى از مربيان و كاپيتان هاى تيم هاى ملى مختلف دنيا، بهترين بازيكن فوتبال سال جهان معرفى مى شود. در ۱۶ دوره گذشته اين انتخابات زين الدين زيدان، بازيكن اسطوره اى فوتبال فرانسه و رونالدو برترين گلزن ادوار مختلف جام جهانى، ۳ مرتبه اين عنوان معتبر را از آن خود كرده اند و پس از آنها رونالدينيو ۲ بار به اين افتخار رسيده است.همچنين لوتارماتيوس، ماركو فان باستن، روبرتو باجو، روماريو، ژرژ وه آ، ريوالدو، لوئيس فيگو و فابيو كاناوارو ديگر بازيكنان مطرح جهان بوده اند كه در ادوار مختلف اين افتخار ارزشمند را كسب كردند.در بين كشورهاى جهان، برزيل با داشتن ۴ بازيكن و كسب ۷ عنوان بهترين بازيكن سال جهان در رده نخست اين رده بندى قرار دارد. پس از اين كشور، فرانسه با يك بازيكن و كسب ۳ عنوان بهترين بازيكن سال جهان در رده بعدى قرار گرفته و ايتاليا نيز با ۲ بازيكن و كسب ۲ عنوان بهترين بازيكن سال جهان در رده سوم قرار دارد. آلمان، پرتغال، ليبريا و هلند در اين رده بندى عناوين بعدى را به خود اختصاص داده اند. اما نكته جالب توجه در اين رده بندى حضور ژرژ وه آى ليبريايى به عنوان تنها بازيكن قاره آفريقا در بين بازيكنانى است كه موفق شدند عنوان بهترين بازيكن سال جهان را به دست آورند.اما در بين باشگا ه هاى جهان، ۴ بازيكن بارسلونا تا پيش از انتخابات سال جارى، ۶ عنوان بهترين بازيكن سال جهان را به خود اختصاص داد ه اند. رئال مادريد هم با داشتن ۴ بازيكن ۴ عنوان را از آن خود كرده است. يوونتوس هم با ۳ بازيكن و كسب ۴ عنوان بهترين بازيكن سال جهان در رده سوم قرار گرفته است.
    مردان سال فوتبال جهان
    ۱۹۹۱- لوتار ماتيوس(مليت: آلمانى باشگاه: اينتر)
    ۱۹۹۲- ماركو فان باستن (مليت: هلندى باشگاه: ميلان)
    ۱۹۹۳- روبرتو باجو (مليت: ايتاليايى باشگاه: يوونتوس)
    ۱۹۹۴- روماريو(مليت: برزيلى باشگاه: بارسلونا)
    ۱۹۹۵- ژرژ وه آ (مليت: ليبريايى باشگاه: پارى سن ژرمن و ميلان)
    ۱۹۹۶- رونالدو(مليت: برزيلى باشگاه: آيندهوون و بارسلونا)
    ۱۹۹۷- رونالدو (مليت: برزيلى باشگاه : بارسلونا و اينتر)

۱۹۹۸ زين الدين زيدان (مليت: فرانسوى باشگاه: يوونتوس)
    ۱۹۹۹- ريوالدو (مليت: برزيلى باشگاه: بارسلونا)
    ۲۰۰۰- زين الدين زيدان (مليت: فرانسوى باشگاه: يوونتوس)
    ۲۰۰۱- لوئيز فيگو(مليت: پرتغالى باشگاه: رئال مادريد)
    ۲۰۰۲ - رونالدو (مليت: برزيلى باشگاه: اينتر و رئال مادريد)
    ۲۰۰۳- زين الدين زيدان (مليت: فرانسوى باشگاه: رئال مادريد)

۲۰۰۴ - رونالدينيو (مليت: برزيلى باشگاه : بارسلونا)
    ۲۰۰۵- رونالدينيو (مليت: برزيلى باشگاه : بارسلونا)
    ۲۰۰۶- فابيو كاناوارو (مليت: ايتاليايى باشگاه: يوونتوس و رئال مادريد)
    اسامى ۱۰ مربى برتر جهان در سال ۲۰۰۷
    اسامی ۱۰ مربی برتر در سال ۲۰۰۷ اعلام شد.

۱- سرآلكس فرگوسن( منچستريونايتد) ۴/۲۶ درصد
    ۲- خوآنده راموس (تاتنهام) ۶/۲۵ درصد
    ۳- كارلو آنچلوتى (ميلان) ۸/۱۴ درصد
    ۴- آرسن ونگر( آرسنال) ۴/۸ درصد
    ۵- روبرتو مانچينى( اينتر) ۵/۶ درصد
    ۶- خوزه مورينيو ( مربى سابق چلسى) ۲/۵درصد
    ۷- ژوروان ويه را( عراق) ۲/۴ درصد
    ۸- آلكس مك ليش (اسكاتلند) ۱/۳ درصد
    ۹- فابيو كاپلو (مربى سابق رئال مادريد) ۲/۱ درصد
    ۱۰- رافائل بنيتز (ليورپول) ۵/۰ درصد

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

په په : ال کلاسيکو دوئل من و اتوئو نيست
    بعد از اولین باری که از سوی تماشاگران تشویق شدید چه احساسی دارید؟

احساسی خوب چون می دانی که کارت را خوب انجام داده ای. تماشاگران بیش از هر وقت دیگر مرا تشویق کردند و ارزویی بود که تحقق پیدا کرد.

برای تماشاگران خیلی اسان نیست که به این زودی از یک مدافع راضی شوند ...

من خیلی از مدافعین مرکزی را می شناسم که در این تیم مشکل داشتند اما فکر می کنم من تا الان موفق بوده ام مثل سایر بازیکنان حال حاضر. من همیشه به خودم اعتماد داشتم هرچند مردم از وودگیت و ساموئل برای من حرفهایی می زنند.

بعضی ها می گویند شما فرناندو هیرو جدید هستید ...

وی یکی از بزرگان بود و اعتراف می کنم که همیشه سعی می کنم کارهایی که او انجام می داد انجام دهم. او همیشه الگوی من بوده است و بازیهای او را نگاه می کردم.

به نظر می رسد مردم خیلی زود پولی که بابت شما صرف شد را فراموش کرده اند...

خیلی خوب است اما من از این بابت هیچ نگرانی نداشتم و تمرینات خودم را انجام می دادم تا با این تیم افتخار کسب کنم.

ایا به خاطر ۳۰ میلیون یورویی که بابت شما صرف شد احساس فشار می کردید؟

نه اما مردم حق داشتند در مورد این موضوع صحبت کنند چون هر تابستان این پول صرف خرید یک بازیکن پرتغالی نمی شود من همیشه ارامش خود را حفظ می کنم.

مردم می گویند که این روی شما تاثیر گذاشته بود و مصدومیت شما به همین دلیل ۲ ماه طول کشید ...

من فقط به خاطر اینکه مصدوم شده بودم احساس ناراحتی می کردم اما اصلا احساس نگرانی و استرس نداشتم. من یک قراداد ۵ ساله دارم و زمان زیادی دارم تا به موفقیت برسم. پرداخت ۳۰ میلیون یورو مشکل باشگاه است نه من. انها مدتزمان زیادی به دنبال من بودند و تصمیم گرفتند این پول را بپردازند. مطمئنا انها از کار خود اطمینان داشتند که همچین کاری کردند و این باعث ارامش من می شود.

ایا از وضعیت روبن خبر دارید؟ او گرانترین خرید تیم بود و مردم می گویند او نیز از این بابت رنج می برد ...

او بازیکنی ویژه است وی مدتزمان زیادی در چلسی مصدوم بود و فرصت می خواهد تا به فرم ایده ال برسد چون رسیدن به فرم مناسب بعد از یک مصدومیت طولانی خیلی سخت است.

وقتی مصدوم بودید چه کسی بیشترین کمک را به شما کرد؟

خوزه لوئیز سن مارتین مربی بدنساز باشگاه کمک زیادی به من کرد.

شما قبلا بیشتر در حمله شرکت می کردید اما حالا دیگر این کار را نمی کنید ...

بله اما در حال حاضر من اول باید خوب دفاع کنم.

چرا دفاع کردن در رئال سخت است؟ ایا فشار زیادی بر روی مدافعین است؟

چون در رئال مادرید فقط پیروزی نمی خواهند انها بازی زیبا را نیز می خواهند. ما با بازیکنان کمی دفاع می کنیم و این رو رقیبان ما می دانند برای همین ما را به سمت زمین خود می کشند تا بتوانند در ضد حمله برای ما مشکلساز شوند.

بعد از بازی خوب شما مقابل اوساسونا حالا طرفداران به این فکر می کنند که شما در برابر بارسلونا چه خواهید کرد ...

خیلی سخت است که مانع حمله کردن انها شوید اما ما در خارج از خانه نیز خوب بازی می کنیم.

همه فکر می کنند که بازی مقابل بارسلونا دوئل شما و اتوئو است ...

خیر این دوئل من و اتوئو نیست بلکه رقابتی برای کل تیم است.

ایا در مورد اتوئو اطلاعاتی نیز کسب کرده ای؟

لازم نیست چون او یکی از بزرگترین بازیکنان است و باید همیشه جلوی او احتیاط کنی چون کمی غفلت باعث پشیمانی خواهد شد بارسلونا خیلی به او احتیاج داشت.

ایا رمز موفقیت در دربی کنترل اتوئو است؟

رمز موفقیت کنترل کردن ژاوی و اینیستا است و اگر این کار کنیم قسمت زیادی از زمین را تصاحب خواهیم کرد.

ایا پیروزی در نیوکمپ تاکیدی قوی بر روی عملکرد تیم در این فصل خواهد بود؟

ما می دانیم بازی سختی خواهد بود اما تمام سعی خود را برای پیروزی می کنیم تا در کریسمس ارامش بیشتری داشته باشیم و خیلی مهم است که با بارسلونا ۷ امتیاز فاصله داشته باشیم اما دلیل نمی شود انها را فراموش کنیم چون فصل بسیار طولانی است.

مسی نیز به بازی نمی رسد ...

خبر بدی برای بارسلونا است اما برای رئال مادرید خوب است.

و حرفهایی که در مورد جو داخل باشگاه بارسلونا زده می شود ...

من در مورد اتفاقات داخل باشگاه بارسلونا اطلاعی ندارم اما می دانم تیم ما مثل یک خانواده است و برای همدیگر احترام زیادی قائل هستیم.

ایا تعجب می کنید رونالدینهو نیمکت نشین باشد؟

بله اما این تصمیم با مربی بارسلونا است.

ایا دوست دارید گوتی همیشه در ترکیب اصلی باشد؟

بله او بازیکنی با استعداد است.

و رائول ...

او مانند نفس تیم است وقتی او انطور می دود من هم مجبور می شوم حداقل مثل او بدوم او جامهای زیادی کسب کرده و احتیاجی ندارد این همه سخت تمرین کند اما وی همیشه سخت کار می کند.

شما در برابر اتوئو قرار می گیرید و میلیتو در برابر نیستلروی ...

شما به طور قاطع نمی توانید بگوئید چه کسی بازی خواهد کرد اما او از اولین فرصتی که به دست می اورد گل می زند و بازیکنی عالی است.

گاگو : پيروزی در بازی فردا اعتماد به نفس ما را برای بازی با بارسلونا بالا می برد
    مسی دربی را از دست داد ...

او یکی از دوستان من است و در تیم ملی ارژانتین با هم بازی می کنیم و در کنار یکدیگر جامهای زیادی کسی کرده ایم و اصلا دوست نداشتم این اتفاق برایش بیافتد و واقعا برایش ناراحت هستم.

الیسانته امسال بر روی بلیطهای بازیهایشان عکس بازیکنانشان را با لباس گلادیاتورها حک کرده اند ایا فکر می کنید انها انگیزه زیادی برای بازی فردا دارند؟

احتمالا بازی سختی خواهد بود انها می خواهند برنده شوند و ما نیز می خواهیم برنده شویم و بهترین بازی خود را ارائه دهیم.

ایا تمرکز کردن روی جام حذفی اسان است در حالی که با بارسلونا در اینده ای نزدیک بازی دارید؟

بله. ما باید به بازی فردای خود فکر کنیم چون بازی سختی است و پیروزی در این بازی اعتماد به نفس ما را در بازی مقابل بارسلونا بالا می برد.

ایا پیروزی در دربی شانس پیش تازی در لیگ را به شما می دهد؟

بله. فکر می کنم ما اعتماد به نفس لازم را داریم و این را ثابت خواهیم کرد و این عامل خوبی می شود که دربی را ببریم از طرف دیگر این اخرین بازی ما در سال ۲۰۰۷ خواهد بود و پیروزی در این بازی فرصت خوبی است تا قدمی بزرگ برداریم اما می دانیم که کار سختی است.

ایا بازیکنان در بازی فردا به خاطر اینکه با بارسلونا بازی دارید ریسک هم می کنند؟

بازیکنان همیشه می خواهند که پیروز شوند و اگر من بازی کنم بهترین بازی خودم را ارائه می دهم و به دیگر بازیها فکر نمی کنم.

همه شما با هم ناهار خوردید. چگونه بود؟

این ناهار برای کریسمس بود و باعث شد همه در کنار هم قرار بگیریم.

شما این هفته ۳ بازی دارید : بازی در جام حذفی - بازی برای مقابله با مالاریا و بارسلونا. ایا فکر می کنید راه خوبی است برای اماده شدن برای بازی مقابل بارسلونا؟

ما به دلیل صدرنشینی روحیه مناسبی داریم و از نظر ذهنی نیز امادگی داریم بازی برای مقابل مالاریا نیز یک بازی برای طرفداران است تا انها لذت ببرند و به نیازمندان کمک کنند.

فکر می کنید در دربی جز ۱۱ نفر اصلی باشید ؟

تصمیم با مربی است من تمرینم را انجام می دهم.

ایا اینکه شوستر اکثر بازیکنان اصلی خود را به جام حذفی دعوت نکرده است یک نوع بی احترامی به جام حذفی است؟

این تیم ۲۵ بازیکن دارد تا برای هر بازی اماده شوند و این طبیعیه که بعضی از بازیکنان مرتب بازی کنند اما استفاده کردن از دیگران نشانه بی احترامی به این جام نیست مطمئنا بقیه بازیکنان بهترین بازی خود را ارائه خواهند داد.

ایا غیبت مسی به سود رئال مادرید خواهد بود؟

بله اما فکر کردن به این موضوع برایم سخت است چون ما دوستانی صمیمی هستیم و از این بابت برای او متاسفم.
    ************************************************** *******************************

روبينيو پدر شد
    روبینیو ستاره برزیلی رئال مادرید توسط همسرش باخبر شد که وی پدر و صاحب یک پسر شده است.

گلوبو اسپورت اشکار کرد که رابسون جونیور دیروز در مرکز استان سائوپولو یعنی شهر سانتوس به دنیا امد.

به گزارش همین خبرگزاری حال فرزند و مادر خوب است اما روبینیو به خاطر بازی اخر هفته رئال مقابل بارسلونا تا پیش از این بازی نمی تواند به جمع انها بپیوندد.

روبینیو ماه می توسط همسرش باخبر شده بود که به زودی پدر خواهد شد به همین دلیل بعد از هر گلی که به ثمر می رساند انگشت شصت خود را در دهانش می گذاشت.

او همچنان پیش از مسابقات کوپا امریکا نام پسرش یعنی رابسون جونیور را روی کفشهایش نوشت و توانست در ان جام عنوان بهترین بازیکن و اقای گل بازیها را به دست بیاورد.
    نظر شخصی :

این بچه انگار خیلی خوش قدمه با نوشتن اسمش روی کفش باباش بهترین گلزن و بهترین بازیکن جام کوپا امریکا شد خدا کنه خوش قدمیش ته نکشه و تا اخر هفته ادامه داشته باشه تا رئال بتونه بارسلونا را شکست بده.

اسامی بازيکنان دعوت شده به بازی فردا
    برند شوستر ۱۶ نفر را به بازی فردای رئال مقابل الیسانته در چارچوب رقابتهای جام حذفی مرحله یک شانزدهم نهایی دعوت کرد.

دروازه بانان : دودک - کودینا

مدافعین : په په - مارسلو - درنت - هاینزه - متذلدر - سالگادو - تورس

هافبکها : گاگو - روبن - گوتی - بالبوا

مهاجمین : سولدادو - ساویولا - هیگوئین

شوستر به بازیکنانی مانند رائول - نیستلروی - راموس - کاناوارو - کاسیاس - دیارا - باپتیستا - اشنایدر و روبینیو استراحت داد.
    پیش بینی اشنایدر : دوس سانتوس به جای مسی .
    به گزارش سایت هواداران رئال و به نقل از تریبال فوتبال ، وسلی اشنایدر اعتقاد دارد که ریکارد برای الکلاسیکو رونالدینیو را روی نیمکت بنشاند .
    هنگامی که از او درباره ی جایگاه رونالدینیو پرسیده شد پاسخ داد : نمی دانم .من مربیشان نیستم . آنها باید با 11 یار به زمین بروند و من نمی توانم حدس بزنم چه کسانی هستند . ایتدا باید جای مسی را پر کرد او بازیکن بزرگی است و یکی از بهترینهای اروپا و جهان است من متاسفم که او نمی تواند بازی کند و بهتر است که دوس سانتوس جای او بازی کند . او در بازی این تیم با والنسیا به جای مسی بازی کرد . هر چند که من تصمیم گیرنده نیستم .

در آغاز فعالیت DJHossein's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

آقا وحید ممنون از خبر های جالبی که می ذاری!

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    سانتیاگو برنابئو

پيش فرض

به به به وحید جان ترکوندی ما یک هفته نبودیم ها و تا تقریبآ یک ماه هم نیستم اخه درسها سخت شده و امتحانات می دونید که؟
    اره خودشه و از اینها گذشته باید به شما بگم که اول تولد بچه روبینهو بر شما مبارک
    ودومن که برد شیرین مقابل اوساسونا و بارسلونا رو واس شما تبریک میگم
    و اینکه جدیدآ به دلیل بی احترامی شوستر به رئال من خیلی عصبانی هستم خواستم اخراجش کنم که گفتم اول با شما مشورت کنم که نظرتون چیه ؟دکش کنم یا نه ؟میگم حالا ببخشیمش ها؟
    باز هم از همه شما ها ممنون و تا دیدار دوباره وحید جان جای مارو میدونم خالی نمی گذاری و تا یک ما دیگر.
    باور کنید دلم نمیاد سند کنم این پست رو اخه یک ماه خیلی وقته چون کار دارم و درس مجبورم تا دیدار دوباره خدا حافظ.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

کالدرون : رئال احتياجی به کاکا ندارد
    رامون کالدرون ادعا کرد که رئال مادرید ان قدر قوی است که نمی شود در این تیم جایی برای کاکا پیدا کرد.

این وکیل اسپانیایی گفت :

ما تیمی قوی داریم که توانایی قهرمانی در هر جامی را داراست. ممکن است این حرف کمی مغرورانه به نظر برسد اما باید بگویم که نمی شود در این رئال مادرید جایی خالی برای کاکا پیدا کرد.

نظر شخصی :

گربه دستش به گوشت نمی رسید می گفت اه اه پیف پیف

************************************************** **************************
    آتش زير خاكستر
    داستان كاپلو و بكهام ادامه دارد. به نظر مى رسيد با جدايى دن فابيو از رئال مادريد و قطع همكارى بكهام با قوهاى سپيد، اين ۲ نفر هرگز كنار يكديگر ديده نشوند اما وقتى برايان بارويك، فابيو را بهترين گزينه براى هدايت شيرها عنوان كرد و سرانجام به خواسته خود رسيد، جنگ اعلام نشده آنها وارد مرحله جديدى شد.

براى اينكه بدانيد طرفين ماجرا چقدر مشتاق ديدن يكديگر هستند، اظهارات اخير كاپلو را بخوانيد:

« نمى توانم حضور ثابت بكهام در تركيب تيم ملى انگلستان را تضمين كنم. در فلسفه مربيگرى من، ضمانت حضور عده اى خاص در تركيب اصلى تيم جايى ندارد. هر كسى كه بهتر باشد فرصت بازى را به دست خواهد آورد و بكهام هم از اين قاعده مستثنى نيست.»

كاپلو طى دوران حضور در رئال مادريد با بكهام برخورد نامناسبى داشت و يك بار با به رخ كشيدن اضافه وزن او، جنجال بزرگى به وجود آورد. سرانجام نيمكت نشينى در چند بازى حساس، موعد جدايى كاپيتان سابق تيم ملى انگلستان از شهر فرشتگان را نزديك كرد. هرچند بكهام بازگشت پرفروغى داشت و از اركان سى امين قهرمانى رئال مادريد در لاليگا نام گرفت اما سرانجام ترجيح داد به آمريكا برود؛ غافل از اينكه دست تقدير دوباره او را روياروى كاپلو قرار مى دهد...
    ************************************************** **************************
    دودک : دوست دارم در يورو ۲۰۰۸ بازی کنم
    یرزی دودک اظهار کرد که همچنان وضعیت خود در رئال مادرید را مورد بررسی قرار می دهد.

دروازه بان سابق لیورپول گفت :

وضعیت سختی است این اولین بار است که لهستان به مرحله نهایی مسابقات اروپا صعود کرده است و دوست دارم که در این مسابقات بازی کنم.

این احتمال دارد که من در این رقابتها بازی کنم اگر به باشگاه دیگری منتقل شوم اما مربی به من گفت که اجازه نمی دهد باشگاه را ترک کنم.

من منتظر یک تصمیم از طرف باشگاه هستم این مساله ای نیست که در اختیار من باشد مردم به من می گویند که من در بهترین باشگاه دنیا حضور دارم این حرف درست است اما چه فایده وقتی نمی توانم بازی کنم.

نگاه کنید من نمی گویم باشگاه را ترک کنم فقط می گویم که به یک باشگاه دیگر انتقال پیدا کنم ( فکر کنم منظورش این باشه که به طور قرضی بره به یه باشگاه دیگه ) و اگر امکانش هم که نباشد من مجبورم که بمانم.

در ۲ و ۳ هفته اینده می نشینیم و صحبت می کنیم اگر بعد از زمستان نیز اینجا بودم که تا پایان دوران بازیگریم در مادرید می مانم تنها مشکل من مسابقات یورو ۲۰۰۸ است من می خواهم در انجا حضور داشته باشم و بازی کنم.
    کالدرون : حرفهای کاپلو حقيقت ندارد
    رامون کالدرون اعلام کرد که هر کاری از دستش بر بیاید می کند تا رئال مادرید در ال کلاسیکو برنده شود.

وی در مورد این بازی گفت :

بازی اسانی نیست اما تیم من اماده است بازیکنان من هر جا که هستند سعی می کنند هر کاری انجام دهند تا پیروز شوند البته وضیت بارسلونا نیز همین گونه است.

بارسلونا در این بازی مسی را به همراه ندارد کالدرون در این مورد گفت :

درست است که انها یکی از مهمترین بازیکنانشان را از دست داده اند و بر روی تیم تاثیر خواهد گذاشت اما انها تیم پر قدرتی دارند. از دست دادن مسی مثل این است که ما رائول را از دست بدهیم و باعث می شود شانس رقیب بیشتر شود.

او در مورد اظهارات اخیر کاپلو در مورد وضعیت رائول در سال گذشته نیز گفت :

ما از او به خاطر کارهایش در رئال مادرید بسیار تشکر می کنیم که نوانست جام را برای ما به ارمغان بیاورد اما رائول همیشه برای رئال یک اساس است و ما می خواهیم که او دوباره وضعیت ارمانی خود را به دست بیاورد.

او در مورد وضعیت گوتی و نیستلروی نیز گفت :

گوتی؟ او بازیکنی با استعداد است و نیستلروی نیز اگر بتواند ۳۵ بازی انجام دهد خود به خود قراردادش تمدید خواهد شد.

وی همین طور در مورد اینکه سال پیش قصد داشتند بوفون را جایگزین کاسیاس کنند گفت ( این حرف رو کاپلو زده بود ) :

من خیلی ناراحت می شوم که اسرار بین رئیس باشگاه و سرمربی فاش شود و اصلا این قاعده را زیر پا نمی گذارم.

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
    دودك: تازه دليل هيجان در لاليگا را مي فهمم
    دروازبان دوم رئال مادريد گفت: هر چه به ال دربي كلاسيكو نزديك مي شويم بيشتر دليل هيجان در لاليگا را مي فهمم.

به نقل از آس اسپانيا، ژرزي دودك در جام حذفي اسپانيا سنگربان اصلي اين تيم محسوب مي شود و در آستانه ال دربي كلاسيكو مشخص است كه به شدت تحت تاثير جو حاكم بر فوتبال اسپانيا قرار گرفته است.
    دودك اذعان داشت: تازه مي فهمم فوتبال يعني چه و كم كم متوجه مي شوم كه تفاوت هاي فوتبال اسپانيا با ساير كشور ها در چيست.
    وي در ادامه گفت: هيچ روزنامه اي بيهوده تلاش نمي كند اين بازي را مانند بازي هاي ديگر تحت پوشش خبري قرار دهد، چرا كه حقيقت اين جدال بزرگ غير قابل انكار است و همه دنيا مي دانند كه هواداران دو تيم براي تماشاي يك فوتبال ساده وارد نيوكمپ نمي شوند.

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

و اینکه جدیدآ به دلیل بی احترامی شوستر به رئال من خیلی عصبانی هستم خواستم اخراجش کنم که گفتم اول با شما مشورت کنم که نظرتون چیه ؟دکش کنم یا نه ؟میگم حالا ببخشیمش ها؟
    بابا داشته خبر نگاره رو مسخره می کرده ....
    روبینیو
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    يک پيشنهاد خنده دار از يوونتوس ؛ معاوضه ديارا با تياگو
    بنا به گزارش توتو اسپورت مسئولان تیم یوونتوس قصد دارند پیشنهاد خود را برای به خدمت گیری دیارا تقدیم مسئولان رئال کنند.

یوونتوسی ها که به دنبال یک هافبک مرکزی می گردند تا به حال با بازیکنان زیادی از قبیل لمپارد - ون در فارت و محمد سیسکو موارد مذاکره شده اند و به نظر می رسد نفر بعدی محمد دیارا باشد.

انها قصد دارند در عوض دیارا هافبک نیمکت نشیت خود تیاگو را همراه با ۱۰ میلیون یورو به رئالی ها بدهند.

نظر شخصی :

بابا عجب ...

اینها دیگه چه رویی دارن اخه تیاگو کجا دیارا کجا ادم واقعا خندش می گیره از این پیشنهاد تیاگو به جای دیارا !!!!!!!!!!!!!!!!!
    ************************************************** ***************************
    رئال مادريد در تمديد قرارداد با نيستلروی شکيبايی می کند

هر چند که هم رئال مادرید و هم نیستلروی اماده تمدید قرارداد هستند اما مسئولان رئال منتظرند ببینند ایا این بازیکن توانایی بازی حداقل در ۳۵ مسابقه دارد یا خیر.

نیستلروی می داند که تمدید قراردادش نزدیک است اما باید صبر کند.

در ملاقاتی که وکیل این بازیکن با مسئولان رئال داشت هیچ پیشنهادی دریافت نکرد.

کالدرون و میاتوویچ معتقدند که باید این بازیکن حداقل ۳۵ بازی انجام دهد و باید نشان دهد توانایی بازی در سطح بالای مسابقات دارد.

نظر شخصی :

این دو تا انگار عقلشون رو از دست دادن بابا این همه دست دست کردن برای چیه؟ دارن همون کاری می کنن که با بکهام کردن و مفت مفت بکهام رو از دست دادن حالا دارن با نیستلروی اون کار رو تکرار می کنن فردا پس فردا هم این بازیکن با قانون بوسمن از رئال میره و دوباره روز از نو روزی از نو باید دوباره بریم دنبال یه مهاجم درست حسابی بگردیم. مگه میشه نیستلروی نتونه ۳۵بازی انجام بده؟!!!!!!!!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •