تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي:

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 0 0%
صفحه 104 از 1174 اولاول ... 454941001011021031041051061071081141542046041104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 11737

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

حـــــرفـه ای Majid393's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    P30\/\/0ЯLD

پيش فرض

قبول دارم شوستر آدم مغروریه ولی دانش فنیش خیلی بالاست. تازه من یه جورایی از غرورش خوشم میاد. شبیه مورینیوه!
    کاملا تایید میشه

راستی من دیشب خوابم برد و نتونستم بازی رو تا آخر ببینم
    یکی جریان گل مردود رئال و شادی بازیکنان رئال و شروع کردن بازی توسط تیم ختافه رو برام به طور مفصل توضیح بده.
    هر چی خوندم نفهمیدم چی شد

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

سلام...می خوام یخورده رک حرف بزنم....پس اگه به کسی برخورد....ببخشه
    راستش من از همون اولش از شوستر خوشم نمیومد....همون موقع که رای گیری کردن کاپلو بمونه یا بره من رای دادم بمونه (مثل بیش از 90 درصد رای دهندگان)....ویا موقع انتخاب جانشین به شوستر رای ندادم......
    دلیلم باخت این چند هفته نیست چون این تازه اول بحرانیه که شروع شده.........
    مربی که از همون اول کارش با غرور تمام میاد میگه من به نظر هوادارا اهمیتی نمیدم!!!!!!!!!!!!!!!خوب این یعنی چی؟؟؟؟؟؟اون تویه دوران بازیگریش هم همین طوری بود و نتونست اونطور که توانایش رو داشت موفق بشه.......
    یکی نیست بهش بگه اگه اون موقع که این حرف رو زدی هوادارا دیگه نمیومدن تویه ورزشگاه تو چه غلطی می کردی؟؟؟؟؟؟؟؟شانس اورد که هوادارای بی نظیر رئال تیم رو ول نکردن......
    با اینکه این مزدک اعصاب مارو بهم ریخت ولی با یک حرفش موافق بودم که گفت شوستر خیلی مغروره....
    کاسیاس اومد گفت که نباید مغرور بشیم....نباید بریم تو حاشیه......بقوله یکی از دوستان دشمن رئال خودشه........وقتی مدیرش تویه این شرایط حساس میگه می خوام از مدیر عاملی کنار برم یامربیش میگه قبل از پایان فصل می رم!!!!!!!!!!!!به نظر شما اینا تاثیر نداره؟؟؟؟؟؟واقعا جای تاسف داره......
    شوستر با غرور کاذبش رئال رو به اینجا کشوند......همه میدونن که غرور انسان رو نابود می کنه....ولی این شوستر از همون اول با غرور بود تا الان و متاسفانه با بازیکنان تیم هم غرور رو تزریق کرد....
    بیاین با هم دیگه صادق باشیم...غریبه که اینجا نیست همه رئالی هستیم...خدایش گلمون آفساید بود...خیلی مشخص بود....و همونطور که گوتی گفت یه تیمی مثل رئال نباید اینطوری ناشیانه موقع گلزنی خوشحالی کنه.........اگه دقت می کردید روی صحنه گل گوتی عقب بود....ولی نگیم که بازیکنان ختافه نامردی کردند!!!!مگه این هانری ضربات ایستگاهیش واسه چی معروف بود......چون سریع بود و غافلگیرکننده......الان هم هر تیمی که نتونه روی زد حمله خوب کار کنه ناموفقه....ومن به لادروپ و شاگردانش تبریک میگم چون واقعا در حد کلاس جهانی کار کردند و رئال رو شوکه کردند......
    به هر حال اگه همینطوری بخوایم با غرور کار کنیم نه تنها قهرمانی ها رو از دست می دیم بلکه صعودمون به دوره بعد لیگ قهرمانان هم بعید میشه....اگه غرورمون رو کنار گذاشتیم می تونیم همه کار کنیم....اما با این وضع...
    من نمیدونم ها به نظر من اینجوری باشه....
    به نظر من ختافه رو شوستر باهاش کازی نکرد که این جوری شد وگرنه الان نمی تونست توی برنابئو ما رو ببره ..
    بعد اگه به گذشته ی شوستر نگاه کرده باشید واقعا بد کار کرده .الان درست یادم نیست چه تیمی بود ولی
    اون رو از لا لیگا برد به دسته اول .بعد هم توی دسته اول خوب کار نکرد ......
    پارسالم که توی ختافه بود دیگه می دونید چی شد ...
    الان هم همین طوره وقتی بازیکنای خوبمون رو از دست دادیم جلوی همه ی تیم ها بد بازی می کنیم ...
    یعنی فک می کنم این بازیکنان که تیم های شوستر رو خوب جلوه می دن ... مثلا شوستر اومده بهش موقعیت داده که هر کاری دوست دارن بکنن ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

کاملا تایید میشه

راستی من دیشب خوابم برد و نتونستم بازی رو تا آخر ببینم
    یکی جریان گل مردود رئال و شادی بازیکنان رئال و شروع کردن بازی توسط تیم ختافه رو برام به طور مفصل توضیح بده.
    هر چی خوندم نفهمیدم چی شد
    هیچی . یکی از بازی کنا که فک کنم رائول بود یه ضربه زد که دروازه بان توپ رو دور کرد بعد رسید به روبن که روبن
    وقتی رائول ضربه رو زد توی افساید بود بعد اون کمک داور الاغ بعد از این که گل شد پرچم رو زد ...
    بعد همه داشتن خوشحالی از خودشون ول می کردن که ختافه ای ها عین مرده خور ها حمله کردن این در حالی بود که گوتی وایستاده بود دفاع ...

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

ایول ایول ...

فاصله شد 2 امتیاز ...

صدر جدول مال مـــــاست ...

یا حق

این ها هم خوشحالن ها ...
    فاصله هنوز دو امتیاز فک کردن چی ؟؟؟

آخر فروم باز end_of_world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلان همينجام

پيش فرض جواب !!!

عزيزان ميدونم همه تون بخاطر اين باخت ناراحت هستيد و اصلا مي تونيد رئال رو نبخشيد چون تيمي مثل رئال حداقل از 5 بازي 4 تارو نمي بازه
    همه و همه هم در اين باخت ها سهيم هستند
    از بازيكنان گرفته تا شوستر
    يكي از دوستان گفته شوستر غرور داره و شوستر رو با مورينيو مقايسه مي كنه
    به نظر من شوستر به اندازه يه تار موي مورينيو هم نميرسه
    من خودم از مورينيو متنفرم اما بايد حقيقتو گفت
    مورينيو مطمئنا بهترين مربي دنياست
    با اين گندهايي كه ما در اين بازي ها مي زنيم فكر نكنم بتونيم در صدر جدول بمونيم
    يكي از شما گفته بوديد بارسلونايي ها دارن از فاصله ي 2 امتيازي خوشحالي مي كنن
    منم بودم خوشحالي مي كردم
    كي ميدونه شايد رئال بازي بعد رو هم ببازه و بارسلون ببره
    و مطمئنم اگه ما از بارسلون عقب بيفتيم گرفتن بارسلون در صدر جدول خيلي خيلي مشكل خواهد بود
    ما كه اختلاف امتياز 9 تايي رو به 2 مي رسونيم بهتره بميريم
    در ضمن براي اولين در عمرم به اين نتيجه رسيدم كه رائول هم ممكنه به يه مهاجم مزخرف تبديل بشه
    ديشب هر وقت توپ به پاي نيستلروي مي رسيد اعصابم بهم ميريخت
    اين الاغ هم ديشب نه مي تونست گل بزنه و نه با توپ حركت كنه
    خدا كنه به قول يكي از دوستان اين بحران ها حل بشه
    در جواب يكي از دوستان كه گفته بود كاكا اون روز نتونسته خوب بازي كنه و رو نيمكت نشسته بايد بگم
    اگه كاكا بياد بارسلون و به رئال 5 تا 5تا گل بزنه اون موقع قدر كاكا رو ميدونيد؟
    اگه كاكا پدر رئال رو در بازي ها در بياره اون موقع قدر كاكا رو ميدونيد؟
    چرا ميلان سال گذشته قهرمان اروپا شد؟
    من ميگم چرا ... فقط بخاطر كاكا
    بازيكني كه به تنهايي يه تيم رو قهرمان اروپا مي كنه يعني تمام تيم هايي را كه ادعاي داشتن فوق ستارگان را داشتند شكست ميدهد بايد در بهترين تيم دنيا هم بازي كند تا قابليت هايش را نشان دهد
    خيليا فكر مي كنند كاكا لايق دريافت جايزه بهترين بازيكن جهان نبود اما به نظر من كسي كه چنين نظري داره اصلا فوتبال رو نمي فهمه
    كاري كه كاكا پارسال كرد قابل وصف نبود
    كاكا الان نمي تونه خوب بازي كنه چون تيم خوبي نداره
    همين رونالدينيوي زشت و سياه چرده كه اين همه ازش تعريف مي كردند همش بارسلون كمي افت كرد ديديد كه چي شد؟
    اصلا اسم رونالدينيو گم شد...
    حالا از كاكا چه انتظاري داريد
    بذاريد كاكا بياد رئال اون موقع خواهيد قدرت كاكا و رئال رو
    زنده باد ريكاردو كاكا و پيروز باد رئال مادريد

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سلام !

پيش فرض

اقا بسه ...
    کاکا = ارنولد
    شوستر=الپاچینو ...

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

12

از شما انتظار بیشتری هست! بابا شما رئالی هستید! همین شوستر بود که باعث پیشرفت روبینیو شد و الان اونو تبدیل به یه فوق ستاره کرده!

تا پنج هفته ی قبل رئال قدرتمندترین صدرنشین اروپا بود. و مربیش هم شوستر بود! لطفا مثل بارسلونیها نباشید! احساساتی برخورد نکنید.
    تاييد ميشه! فكر كنم با همين حرف، بايد اين بحث رو تموم كنيم!
    ميريم جلو! حتي اگه صدر جدول رو هم از دست بديم، بايد پشت شوستر باشيم!

Crisis Manager kasra_khan2003's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    رشت

7

كي ميدونه شايد رئال بازي بعد رو هم ببازه و بارسلون ببره
    و مطمئنم اگه ما از بارسلون عقب بيفتيم گرفتن بارسلون در صدر جدول خيلي خيلي مشكل خواهد بود
    ما كه اختلاف امتياز 9 تايي رو به 2 مي رسونيم بهتره بميريم

زنده باد ريكاردو كاكا و پيروز باد رئال مادريد
    اصلا موافق نيستم! ببينم اگه تو يه بارسلونايي بودي، تا چند هفته پيش كه با رئال 9 امتياز اختلاف داشتي، چيا مي گفتي به مربي و بازيكن و رئيس باشگاه و ...؟
    مي خوام بگم، به اين زودي به همه چيز پشت نكن! هنوز تا آخر فصل خيلي مونده!
    كي فكر مي كرد فصل پيشي كه ما اون همه بد بازي مي كرديم، قهرمان بشيم!
    بازي آخر حتي يادم هست گل اول رو كه ما خورديم، دوستم sms داد كه بيا، خاك بر سرش و فلان ... اما من مي دونستم مي بريم! برديم، قهرمان هم شديم!

آخر فروم باز end_of_world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    فعلان همينجام

پيش فرض

با برد هفته ی آینده مقابل رکرتیوو و متعاقب اون پیروزی مقابل رم و صعود به مرحله ی بعدی لیگ قهرمانان همه ی این اضطرابها و نگرانیها برطرف میشه
    تمام آرزوم در اين يه مورد خلاصه شده خدا كنه اينطور بشه
    ایول. آدمی که واقعا یه چیزی رو دوست داره در همه ی حالات ازش حمایت میکنه

اینم به افتخار برطرف شدن مصدومیت روبینیو :

منم حمايت مي كنم
    هميشه حمايت كردم و خواهم كرد اما انتظاراتي هم دارم
    اصلا انتظار نه هدف
    اصلا موافق نيستم! ببينم اگه تو يه بارسلونايي بودي، تا چند هفته پيش كه با رئال 9 امتياز اختلاف داشتي، چيا مي گفتي به مربي و بازيكن و رئيس باشگاه و ...؟
    مي خوام بگم، به اين زودي به همه چيز پشت نكن! هنوز تا آخر فصل خيلي مونده!
    كي فكر مي كرد فصل پيشي كه ما اون همه بد بازي مي كرديم، قهرمان بشيم!
    بازي آخر حتي يادم هست گل اول رو كه ما خورديم، دوستم sms داد كه بيا، خاك بر سرش و فلان ... اما من مي دونستم مي بريم! برديم، قهرمان هم شديم!
    ببين عزيز من
    اولا من طرفدار بارسلون نيستم كه بخوام خودمو جاي يه بارسلوني جا بزنم يا فكرشم بكنم اما ميخوام از بهترين تيم اروپا بازي هاشو ببره
    تاييد ميشه! فكر كنم با همين حرف، بايد اين بحث رو تموم كنيم!
    ميريم جلو! حتي اگه صدر جدول رو هم از دست بديم، بايد پشت شوستر باشيم!
    قبوله ...
    به اميد پيروزي هاي آينده و فوران آتشفشان قدرت رئال در بازي هاي آتي
    در ضمن از بقيه بخاطر كمي زياده روي معذرت ميخوام آخه خيلي دلخور بودم ... ببخشيد
    اقا بسه ...
    کاکا = ارنولد
    شوستر=الپاچینو ...
    با هيچ كدوم موافق نيستم
    ريكاردو كاكا = فوق كهكشاني فوتبال جهان كه جاش در رئال خاليه و خالي خواهد موند
    شوستر = شوستر

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

رئال دیشب چطوری گل خورد؟؟؟من نفهمیدم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •