تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي:

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • 0 0%
صفحه 1003 از 1174 اولاول ... 350390395399399910001001100210031004100510061007101310531103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 10,021 به 10,030 از 11737

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه رئال مادريد: Real Madrid C.F. News

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

12 کاکا به رئال مادرید رفت

به گزارش RmadridFC: سرانجام ستاره برزیلی میلان به جمع کهکشانی ها ملحق شد.

ریکی کاکا مهاجم برزیلی میلان سرانجام به رئال مادرید انتقال یافت. رسانه های اسپانیایی طی چند روز گذشته از انتقال کاکا به رئال خبرداده بودند تا اینکه شب گذشته هردوباشگاه میلان و رئال مادرید این خبر را به طور رسمی تائید کردند. کاکا بدین ترتیب با قراردادی معادل 65 میلیون یورو به تیم اسپانیایی پیوست.

در بیانیه ای که باشگاه رئال مادرید بدین منظور منتشر کرده آمده که کاکا بعد از توافق حاصل شده میان این باشگاه و مسوولان میلان، رسما بازیکن رئال مادرید محسوب می شود.او حتی معاینات پزشکی را هم پشت سرگذاشته و یک قرارداد شش ساله با رئال مادرید امضا کرده است.

در همین حال سایت اختصاصی باشگاه میلان نوشت: از فصل آینده کاکا در تیم رئال مادرید توپ خواهد زد. باشگاه میلان از او که قهرمانی بزرگ برای این تیم بوده و نقش مهمی در موفقیتهای این تیم در شش سال گذشته ایفا کرده است، قدردانی می کند. پرکردن جای خالی او که یک الگوی کامل از بازیکن حرفه ای است برای این تیم بسیار سخت خواهد بود. مسوولان باشگاه میلان و بازیکنان و هواداران این تیم برای او بهترین آرزوها را در حرفه ورزشی اش دارند.

کاکا در محل اردوی تیم ملی برزیل درسائوپائولو معاینات پزشکی لازم برای پیوستن به رئال مادرید را پشت سرگذاشت. این قرارداد زمانی رسمی شد که کاکا 27 ساله با سیلویو برلوسکونی رئیس باشگاه میلان تلفنی صحبت کرد و این درحالی بود که مسوولان روسونری طی روزهای پیش احتمال اینکه کاکا از میلان جدا شود را مطرح کرده بودند.

کاکا سال 2003 به میلان پیوست و نقش مهمی درکسب اسکودتویی که میلان در سال 2004 بدست آورد، ایفا کرد و سال 2007 با این تیم به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان دست یافت.

فلورنتینو پرس از ماهها پیش گفته بود که هرطور شده کاکا و بسیاری از بازیکنان بزرگ جهان را به جمع کهکشانی ها می آورد و ظاهرا کاکا اولین بازیکن در فهرست او بود. ..

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

12 کاکا: نمی خواستم ازمیلان بروم

به گزارش RmadridFC: ستاره جدید رئال مادرید از انتقال به این تیم و ترک میلان حرف زده است...

کاکا سرانجام بعد از مذاکرات طولانی میان رئال ماردید و میلان با عقد قراردادی 65 میلیون یورویی به تیم اسپانیایی پیوست. ستاره 27 ساله تیم مادریدی بعد از عقد این قرارداد در مورد دلایل ترک میلان و انگیزه هایش در تیم جدیدش گفته است.

او در گفت و گویی با رسانه ها اعلام کرد:" من می خواستم در میلان بمانم. ولی بحران اقتصادی کنون جهان باشگاه را بیش از حد روی تیمها و به خصوص میلان تاثیر گذاشته است. برای همین من با مسوولان میلان حرف زدم و ما به این نتیجه رسیدیم که فروش من بهترین راه برای هر دو طرف است."

کاکا حتی در مورد اینکه زین الدین زیدان گفته که پیراهن شماره پنج خود را به او می دهد صحبت کرد:" پوشیدن این پیراهن مسوولیت سنگینی می طلبد.زیدان برای رئال مادرید و تیم ملی فرانسه بازیکن بزرگی بوده و من ترجیح می دهم پیراهنی که شماره او را دارد استفاده نکنم. ولی بگذارید کمی در این مورد صبرکنیم و سپس تصمیم بگیریم. بازی کردن در رئال مادرید واقعا فوق العاده است. من 27 سال دارم و تا امروز به هرافتخاری به عنوان یک بازیکن دست یافته ام. من به عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان به این تیم می روم ولی هنوز با رئال به هیچ عنوانی نرسیده ام و این انگیزه من برای شروع این رقابت جدید خواهد بود. من مطمئن هستم با رئال به افتخارات زیادی دست می یابم. فلورنتینو پرس هنوز درتلاش است تا تیم را کامل ترکند و بدین ترتیب ما می توانیم دوباره قهرمان اسپانیا و اروپا شویم"

کاکا همچنین گفت که بکام هم تیمی سابق او در میلان، کمی در مورد رئال مادرید با او حرف زده است:" بکام به من گفت که رئال مادرید یک باشگاه عالی برای بازی کردن است و به من کمک می کند تا بیشتر از این به عنوان یک بازیکن پیشرفت کنم.من از اینکه با اسطوره هایی مثل رائول و کاسیاس هم تیمی شده هم هیجان زده هستم و می خواهم نقش کلیدی و مهمی درتیم داشته باشم و با این باشگاه تاریخ ساز شوم."

کاکا در پایان گفت که توافق با رئال مادرید مدتها قبل انجام شده بود ولی او ترجیح داده تا امروز و بعد از بیانیه رسمی باشگاه برای اعلام رسمی این خبر به رسانه ها صبر کند.
    کاکا درپایان در مورد میلان گفت:" من همیشه به این تیم و به برلوسکونی مدیون هستم و خاطرات خوبی از آنها در ذهن دارم."

--------------------------

اون تیکه قرمزه رو اونایی بخونن که تا همین چند ساعت پیش رفتن کاکا به رئال رو شایعه میدونستن!!!!
    Last edited by MORINIO; 09-06-2009 at 12:51.

آخر فروم باز h_starboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

کاملا مشخص بود که واقعیت داره .
    حالا باید بریم برای بازیکنای دیگه مثل ریبری ویا رونالدو و ...

آخر فروم باز hosiyar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    ایـــــران ســـــبـــــز

پيش فرض

آخ جووووون . پرز عاشقتم ! ایول کاکا .

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    سانتیاگو برنابئو

پيش فرض

اوه اوه چه خبره
    سلام بچها
    یعنی نبودین دیگه نبودین
    دیشب غوغایی بود
    تو یه فورم انگلیسی دقیقه به دقیقه گفته میشد که چه خبره
    وقتی گفت که کاکا رسما اعلام کرده رئالی هستش غوغا شد
    یعنی ترکید فورم
    بعضی غیر رئالی ها فحش میدادن
    رئالیها فقط میگفتن
    هالا مادرید هالا پرز
    میلانیها گریه میکردن دی
    غوغایی بودش
    منم تا 6 صبح اینجا داشتم پست میذاشتم و اولین کسی بودم که خبر شدم تو ایران فکر کنم
    خلاصه جای شما دیشب اینجا خالی بودش
    با یه میلانی دعوا کردم
    عجب شبی بود دیشب.
    حالا عجب شبی شود فردا شب که رونالدو میاد دی
    -

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

حالا پرز باید بره سراغ رونالدو و ریبری و سیلوا و ویا!!: دی

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

مگه قراره فردا شب رونالدو بیاد ؟!

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

مگه قراره فردا شب رونالدو بیاد ؟!
    حالا فردا نشد پس فردا : دی

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    سانتیاگو برنابئو

پيش فرض

دو خبر خوشحال کننده دیگر واس شما رئالیها عزیز تر از جان.
    راستی td جان و دوست عزیزم کسری (اها بندریش کن بلاخره یاد گرفتم ) و ارتاس و حسین و بقیه دوستان از همه تون متشکرم خدایشش امروز ترکوندین
    خیلی ممنون
    خسته نباشین.
    =====================
    و حالا این دو خبر:
    1:خبر اول و بسی خوشحال کننده اینه که
    فرانک ریبری هافبک خلاق باشگاه بایرن خطاب به مدیران باشگاه گفته :
    کمی منطقی باشید همه از عشق و علاقه من به رئال مادرید و زیدان میدونند پس خواهشا سد راه موفقعیت من نشوید.
    این واقعا بسی جای خوشحالی داره .
    ==========
    و اما خبر دوم که کم از اولیش نیست:
    داوید ویا ابراز داشته که رئال مادرید خانه امن من است.
    اینو در حالی گفته که شایعه ها از احتمال پیوستنش به چلسی می گویند.
    ولی چطور است کسی به تیم انلگیسی بپیوندد در حالی که وکیلش در مادرید است .
    =================
    این دو خبر رو هم از من داشته باشید

حـــــرفـه ای Sam Fisher 11's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    فیس فود

پيش فرض

ولی نه به اون که نمیومد..
    نه به این که قرارداد 6 ساله امضا کرد
    : دی آره خوب...
    اگه مصدوم نشه سنش کفاف میده: دی
    امیدوارم تا حدی روزهای خوش زیدان رو تکرار کنه....

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •