تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 291 اولاول 12345671353103 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 2908

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بايرن مونيخ: FC Bayern München News

پروفشنال faraz_n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Allianz Arena & Microsoft

پيش فرض

میرو مصدوم شد
    ميروسلاو كلوزه مهاجم ژرمن‌ها در جريان ديدارهاي هفته دوم بوندسليگا آسيب ديد تا حضورش در ديدار سنتي انگلستان و آلمان با ابهام روبرو شود.

ميرو كه در پيروزي چهار بر صفر بايرن مونيخ برابر وردربرمن باشگاه سابقش به ميدان رفته بود، از ناحيه زانو آسيب ديد. معاينه‌هاي دقيق‌تر روي اين بازيكن روز يكشنبه (دیروز) انجام گرفت تا وضعيت اين بازيكن روشن‌تر شود.

اوتمار هيتسفلد سرمربي بايرن درباره‌ي آقاي گل رقابت‌هاي جام جهاني گفت:«‌ميرو درد زيادي داشت. حضور او در بازي چهارشنبه بسيار بسيار سوال برانگيز و مبهم است.»

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

تیم منتخب هفته دوم بوندس لیگا

دروازه بان: لاتسوکا (بوخوم)

مدافعين: کمپانی (هامبورگ) - بوردون (شالکه) - پاندر ( شالکه)

هافبک ها: گالاسک ( نورنبرگ) - زی روبرتو ( بايرن) -

آسامواه (شالکه) - مارسلينيهو ( ولفسبورگ) - ريبری ( بايرن)

مهاجمين: تونی ( بايرن) - بکمن (بوخوم

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

فعلا 3 نفر بایرنی تو پی 30 هست!

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض مصاحبه با ze roberto

س:زی روبرتو این درست است که در 8 سالی که در آلمان بودید در پست اشتباه بازی می کردید؟

ج:بله شاید. خودم هم از همان اول می دانستم که کارایی من در هافبک میانی خیلی بیشتر است.حتی 8 سال پیش و قبل از اینکه به آلمان بیایم در برزیل و در تیم فلامینگو در این پست بازی می کردم و بهتر هم بازی می کردم.

س: در سلسائو چطور؟

ج: در تیم ملی برزیل هم مدتی طول کشید تا پست ایده آلم را شناختند.درست زمانی که پشت کاکا، رونالدینهو،رونالدو و آدریانو قرار گرفتم،توانستم توانایی هایم را به رخ مربیان بکشم،همین باعث شد تا در جام جهانی 2006 یکی از بهترین های برزیل باشم و هنگام بازگشت به کشورم هم در تیم سانتوز در خط میانی بازی کردم که در پایان فصل شناخته شدم.

س: آیا رنج آور نیست در دنیای فوتبال امروز که ادعا می شود آنالیزورها کوچکترین نکات را به مربیان تذکر می دهند،توانایی های بازیکنی مثل شما پنهان بماند و کسی متوجه نشود که در چه پستی کارایی بهتری دارید؟

ج:زمانی که به لورکوزن آمدم،قرار بود در هافبک میانی بازی کنم اما حضور پرتعداد بازیکنان آماده در خط میانی باعث شد که من را به بال چپ بفرستد.اعتراضی نکردم،چون می خواستم در ترکیب ثابت بازی کنم و همیشه در میدان باشم.

س:و همین شد که نام شما را فقط با این پست می شناختند.

ج: بله متاسفانه مربیان و هواداران این طور فکر می کردند که زی روبرتو باید در منطقه ی چپ زمین بازی کند.

س: فکر نمی کنید خود شما هم مقصر بودید و خجالتی بودن تان باعث شد هیچ اعتراضی نکنید؟

ج: نه این دلیل درستی نیست،چون در بال چپ هم همیشه جزو بهترین ها بودم و دلیلی برای اعتراض نمی دیدم.البته از طرفی می ترسیدم که اعتراض کنم،چون ممکن بود همان پست را هم از دست بدهم.

س: حالا از اینکه در پست تخصصی خود بازی می کنید،خیالتان راحت شده؟

ج:بله.خیلی.از همه مهمتر خوشحالم که دوباره به بزرگترین باشگاه دوران فوتبالم برگشتم،ترک بایرن و بازگشت به کشورم برایم خیلی سخت بود.اما حالا زندگی جدیدی را آغاز کردم.

س: زی روبرتوی جدید علاوه بر تغییر پستش دیگر چه تغییری کرده؟

ج:با تجربه تر شده ام.امروز در فوتبال تجربه گرانبهاترین چیزی است که می توان داشت.به عنوان مثال در لیگ قهرمانان،میلان که یکی از پیرترین تیم هاست،قهرمان می شود و دلیلش تجربه بالای بازیکنان است.به نظر من تجربه به تیم اعتماد به نفس میدهد.

س: بایرن چگونه توانست شما را برای بازگشت متقاعد کند؟

ج:اول اینکه آنها به نوعی از من خواهش کردند که برگردم،من هم وقتی دیدم بایرن در حال تشکیل تیم قدرتمندی است که قرار است چه در داخل و چه در خارج مورد احترام قرار گیرد،تصمیم گرفتم به در خواست آنها جواب مثبت دهم.

س: بایرنی باید برای آوردن مجدد شما دلیل محکمی داشته باشند؟

ج:من 2 سال پیش قرار بود قراردادم را تمدید کنم اما به خاطر مشکلاتی که در آن زمان با سرمربی تیم داشتم،حاضر نشدم در بایرن بمانم.

س:با فیلیکس ماگات؟

ج:بله متاسفانه خیلی به من توجه نمی کرد و این باعث شد بعد از مدتی اعتماد به نفسم را از دست بدهم.اگر ماگات نبود،آن یک سال هم از بایرن جدا نمی شدم اما به خاطر او دیگر تحمل ماندن نداشتم.او مربی عجیبی بود و خیلی با دیگران تفاوت داشت.مثلا یک روز در ترکیب بودی ،یک روز روی سکو.اصلا هم نمی دانستی چرا چون ماگات عادت نداشت با بازیکنانش حرف بزند و این مساله خیلی من را ناراحت می کرد.و همین باعث شد تا از بایرن مونیخ جدا شوم.

س:رابطه ی شما با هیتسفلد چطور است؟

ج: بسیار خوب. روز اولی که به بایرن برگشتم.من را صدا زد و گفت می خواهد در همان پستی که در تیم ملی برزیل بازی کردم بازی کنم و از اینکه برگشته ام احساس خوبی دارد.

س: شما در برزیل همه چیز دوست داشتید،شهرت،دوست و کشور مادری.چرا با این وجود آنجا را ترک کردید؟

ج:یک سالی که در برزیل بودم،برایم بسیار با ارزش بود.بعد از 8 سال حضور در اروپا می توانستم توانایی هایم را به هموطنانم نشان دهم.به هر حال مطمئن باشید که دوباره برمیگردم.همین یک سال باعث شد دوباره احیا شوم.

س:می توانید بگویید به جز بایرن،چه تیم های دیگری خواهان شما بودند؟

ج: میلان،آرسنال و نیوکاسل

س: آیا نداشتن امنیت در سائوپائولو هم دلیلی برای رفتن مجدد شما به اروپا شد؟

ج: بله.متاسفانه در این شهر اتفاقات بدی رخ می دهد و من همیشه نگران خاوانده ام بودم.

س:یعنی در آنجا احتیاج به محافظ ندارید؟

ج: شخصا با داشتن محافظ میانه ی خوبی ندارم اما شب ها وقتی می خواستیم جایی برویم فقط با ماشین ضد گلوله تردد می کردیم.

س:با این وجود باز هم می خواهید به برزیل بازگردید؟

ج:بله خانواده ام آنجاست و از طرفی همسر و فرزندانم دوست دارند در برزیل زندگی کنند.

س: آیا برای حذف تیم ملی برزیل از مسابقات جام جهانی با آن همه ستاره دلیلی هم دارید؟

ج: بله.فدراسیون فوتبال برزیل متاسفانه در طول دوران آماده سازی،مسئولان فدراسیون طوری رفتار می کردند که انگار یک سیرک مدیریت می کند.آنها فقط به دنبال پول درآوردن بودند.ما اصلا نمی توانستیم تمرکز کنیم و همیشه اطرافمان شلوغ بود.

س:درباره ی رونالدینهو چطور؟او قبل از جام جهانی فوق العاده بود اما در آلمان بازیکن دیگری بود.

ج:در این باره نظر خاصی ندارم.

س:دراین فصل بایرن هم مانند تیم ملی برزیل در جام جهانی تیم پرستاره ای است. آیا اتفاقی که برای برزیل رخ داد ممکن است برای بایرن هم اتفاق افتد؟

ج: فکر نمی کنم.چون دوران آماده سازی بایرن،خیلی حرفه ای تر از تیم ملی برزیل شد.اما اگر مراقب نباشیم دچار مشکل می شویم،چون همانند جام جهانی،در فصل جدید انتظارات از بایرن بسیار بالاست و فقط امیدوارم آنها را برآورده کنیم.

س:حرف دیگری برای گفتن ندارید؟

ج: خیر. فقط امیدوارم تیم خوبی که مسوولان بایرن دور هم جمع کرده اند در این فصل خوب بازی کند و امیدوارم قهرمان شویم

منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت

پيش فرض

یه چند تا عکس قشنگ از بازیکنای بایرن

باستی31

سلطان کان

لوسیو

فیلیپ کوچولو
    Last edited by faraz_n; 21-08-2007 at 17:23.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

ممنون فراز جان
    تا میتونی از الیور کینگ بزار
    دیونشم

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

فعلا 3 نفر بایرنی تو پی 30 هست!
    بیا آقا منم شدم چهارمی.9 ساله طرفدار بایرن هستم.یعنی ازون موقعی که با بایرن و فوتبال آلمان آشنا شدم.
    Last edited by بردیا; 23-08-2007 at 08:57.

کاربر فعال انجمن هنر هفتم بردیا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یه سوالی هم ازتون داشتم؟شما چطوری تصاویری رو که دارید توی سایت قرار میدید تا بچه ها ببینن؟من تو دمنتور این کارو بلد بودم ولی اینجا اون امکاناتو نمیبینم.بایرنیهای عزیز لطفا پاسخ بدید.

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

منم بایرن مونیخیم
    اینجوری میشیم 5 تاتقریبا از 7 سال پیش که افنبرگ کاپیتان بود اون وقت ها ازش خیلی خوشم میومد بعدا هم از اولی خیلی خوشم اومد چون که طرفدار تیم آلمان بودم(وهستم) و واقعا این چند ساله اولی بوده که باعث شده بالا بیایند.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

ایول دمتون گرم

.....................
    بردیا جان عکسو باید تئ یه سایت آپلود مثل تینی پیک اپ کنی.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    بعد لینک IMG رو میزاری اینجا

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •