تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 291 از 291 اولاول ... 191241281287288289290291
نمايش نتايج 2,901 به 2,908 از 2908

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بايرن مونيخ: FC Bayern München News

اگه نباشه جاش خالی می مونه ارمغان جنون's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ریبری پیشنهاد تمدید قرارداد با بایرن را رد کرد

ستاره فرانسوی بایرن پیشنهاد دستمزد سالانه 8 میلیون یورویی این تیم را نپذيرفت...

سایت گل : باشگاه های اروپایی از این که فرانک ریبری پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی بایرن را رد کرد خوشحال هستند.مسئولان بایرن پیش از این تمام پیشنهادها از جمله پیشنهاد رئال مادرید را رد کرده بودند و این موضوع چندان به مذاق ریبری خوش نیامد.به نوشته روزنامه اسپانیایی Sport مسئولان بایرن برای حفظ ریبری در آلیانس پیشنهاد دستمزد 8 میلیون یورویی را به او ارائه دادند، دستمزدی که دقیقا دو برابر دستمزد فعلی ریبری است ، اما این بازیکن این پیشنهاد را به راحتی رد کرد.

این اولین عکس العمل ریبری در جهت ترک بایرن بود.بایرن پیش از این برای فروش ریبری رقم 100 میلیون یورو را طلب کرده بود اما اوتمار هیتسفیلد سرمربی اسبق باواری ها پیش بینی کرد بایرن حداکثر پولی که از فروش ریبری به دست خواهد آورد 70 تا 80 میلیون یورو خواهد بود.اگر ریبری در مهلت نقل و انتقالات اجازه ترک بایرن را پیدا کند چلسی و منچستریونایتد از مشتریان پروپا قرص او خواهند بود.با توجه به این که رئال بنزما را با رقم 35 میلیون یورو به خدمت گرفت به نظر نمی رسد آنها دیگر علاقه ای به جذب ریبری داشته باشند.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ون گال يكي از بهترين هاي دنيا است

توني: گومز، اوليچ و كلوزه رقباى من هستند و براى رقابت با آنها كاملاً آماده ام ...

در حالى كه خبر رفتن لوكا تونى از بايرن روزبه روز قوت مى گرفت اين مهاجم ايتاليايى با حضور در تمرينات بايرن و ابراز تمايل خود براى ماندن در مونيخ به تمامى شايعات پايان داد. مهاجم ملى پوش بايرن در گفت وگو با روزنامه بيلد عنوان كرده است كه به هيچ عنوان قصد ترك كردن مونيخ را ندارد. در ادامه مى توانيد بخشى از مصاحبه روزنامه بيلد با لوكا تونى را بخوانيد:
    • هر روز اخبار جديدى درباره آينده شما به گوش مى رسد، بارسلونا، ميلان، اينتر، سيتى يا بايرن؟
    - بايرن! مدتى كه به همراه تيم ملى ايتاليا در آفريقاى جنوبى بودم شايعات زيادى درباره من منتشر شد كه با توجه به فشردگى رقابت ها من فرصت پيگيرى اين خبرها را نداشتم به همين خاطر هيچ كدام از اين خبرها از سوى من تكذيب نشدند اما حالا تمامى اين اخبار را تكذيب مى كنم. از همان ابتدا اولويت من ماندن در مونيخ بود. در بايرن مى مانم و به مانند اولين فصل حضورم بازى هاى قابل قبولى را با اين تيم به نمايش خواهم گذاشت.
    • گفته مى شد اضافه شدن گومز و اوليچ به جمع بايرنى ها باعث ناراحتى شده است.
    - چرا بايد ناراحت شوم، گومز و اوليچ بهترين هاى بوندس ليگا در فصل گذشته بودند از اينكه اين ۲ بازيكن به جمع ما ملحق شده اند بسيار خوشحالم. با آمدن چنين بازيكنانى بايرن راحت تر مى تواند به اهدافش برسد.
    • اما ترافيك در خط حمله بايرن بسيار فشرده شده و ممكن است شما به مهاجم شماره ۳ اين تيم تبديل شويد از اين بابت نگران نيستيد؟
    - خير، به هيچ عنوان در خط حمله بايرن نه شماره ۳ وجود دارد نه شماره يك! اين مربى است كه تصميم مى گيرد كدام بازيكنان در تركيب اصلى تيم قرار بگيرند. كسى مى تواند در بين نفرات اصلى قرار بگيرد كه در تمرينات بهترين باشد. گومز، اوليچ و كلوزه رقباى من هستند و براى رقابت با آنها كاملاً آماده ام. من دوست دارم تحت هر شرايطى سال هاى پايانى حضورم در مستطيل سبز را با يك تيم بزرگ به پايان برسانم. مطمئناً در هر تيمى كه باشم رقباى سرسختى خواهم داشت. برايم فرقى نمى كند رقبايم در تيم چه كسانى هستند. من سعى مى كنم با حضورى قدرتمند در تمرينات يكى از گزينه هاى اصلى مربى باشم. ونگال مى داند كه من چه توانايى هايى دارم. مطمئناً اگر در تمرينات آماده باشم يكى از نفرات اصلى او خواهم بود.
    • چه چيزى باعث شد كه تصميم بگيريد در بايرن بمانيد؟
    - من در مونيخ احساس راحتى مى كنم. باشگاه بايرن هرچه كه من مى خواهم دارد. بايرن باشگاه بزرگى است. فصل گذشته ديديم كه اين تيم در بدترين شرايط تا هفته پايانى در كورس قهرمانى بود. بايرن اگر در شرايط مطلوبى باشد در آلمان بى رقيب است. اين تيم در ليگ قهرمانان هم يكى از مدعيان كسب عنوان قهرمانى است. بايرن اين فصل در يارگيرى موفق بوده است. علاوه بر اين يك مربى بزرگ نيز هدايت اين تيم را بر عهده خواهد داشت. مطمئن باشيد بايرن در فصل جديد يكى از بهترين تيم هاى قاره سبز خواهد بود.
    • چقدر از ونگال شناخت داريد؟
    - كارنامه كارى ونگال كاملاً مشخص است. بدون شك ونگال يكى از بهترين مربيان حال حاضر دنياى فوتبال است. او در تيم هاى بزرگ اروپا مربيگرى كرده است و با شرايط اين تيم ها كاملاً آشنا است. او مى داند كه چطور بايد يك تيم بزرگ و پرمهره را هدايت كند. ونگال تيمى نه چندان قدرتمند همچون آلكمار را به عنوان قهرمانى ليگ هلند رسانده است. قهرمانى آلكمار در حضور تيم هايى همچون آژاكس ، فاينورد و آيندهوون نشانگر قدرت هدايت و مربيگرى لوئيز ونگال است. من اطمينان دارم كه اين مربى هلندى بايرن را دوباره به يكى از قدرت هاى برتر فوتبال اروپا تبديل خواهد كرد.
    • فكر مى كنيد بايرن توانايى رقابت با تيم هايى همچون بارسلونا، منچستريونايتد يا رئال مادريد را داشته باشد؟
    - چرا كه نه. بايرن همواره يكى از قدرت هاى فوتبال اروپا بوده و هست. به نظر من در فصل جديد بايرن يكى از تيم هاى صعودكننده به مراحل پايانى ليگ قهرمانان خواهد بود.
    • به نظر شما اصلى ترين رقباى بايرن در رقابت هاى فصل جديد بوندس ليگا چه تيم هايى خواهند بود؟
    - با توجه به عملكرد تيم ها در بازار نقل و انتقالات من فكر مى كنم اين فصل شاهد افزايش تعداد تيم هاى مدعى باشيم. تيم هايى همچون ولفسبورگ، شالكه، برمن و هامبورگ در كنار بايرن مى توانند جزو مدعيان اين فصل رقابت هاى بوندس ليگا باشند.
    • ۲ هموطن شما در ولفسبورگ حضور دارند بعد از قهرمانى اين تيم در فصل گذشته به آنها تبريك گفتيد؟
    - راستش را بخواهيد نه. ما زمانى كه در ايتاليا بوديم با هم رابطه خاصى نداشتيم. من حتى شماره آنها را هم ندارم.
    • كمى هم در مورد جام كنفدراسيون ها صحبت كنيم. چه چيزى باعث مى شود ايتاليا با تمام ستارگانش در همان مرحله اول رقابت ها حذف شود؟
    - ما خودمان را در نيمه نهايى رقابت ها مى ديديم به همين خاطر با انگيزه زيادى در مرحله گروهى رقابت ها حاضر نشديم. به نوعى رقباى خودمان را دست كم گرفتيم و همين امر باعث حذف زودهنگام ايتاليا از جام كنفدراسيون ها شد. به هر حال هرچند كه حضورى كاملاً ناموفق در اين رقابت ها داشتيم اما واقعاً تجربه خوبى بود. همه ما در اين رقابت ها چيزهاى زيادى ياد گرفتيم. مطمئن باشيد چنين عملكرد ضعيفى از ايتاليا ديگر تكرار نخواهد شد. ما در ادامه رقابت ها انتخابى جام جهانى با تمام قدرت ظاهر خواهيم شد و با صعود مقتدرانه خود ثابت خواهيم كرد كه ايتاليا در جام جهانى ۲۰۱۰ نيز مدعى اصلى كسب عنوان قهرمانى خواهد بود.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ريبري :‌ قصد ترك بايرن را دارم

بايرني ها: رئالي ها ميخواستند به مونيخ بيايند اما به آنها گفتيم كه آمدنشان بي فايدست...

فرانك ريبري ستاره فرانسوي بايرن مونيخ اعلام كرد قصد ترك باشگاه و پيوستن به نسل كهكشاني هارا دارد.
    بازيكن ملي پوش فرانسوي طي شش ماه گذشته در كانون توجه دو باشگاه رئال مادريد و منچستر قرار داشت.
    مقامات بايرن اعلام كردند كه موافق فروش ريبري با مبلغ پيشنهادي 30 ميليون يورو نيستند ، اما خود او تمايلش را نسبت به ترك بايرن و پيوستن به رئال اعلام كرد.
    ريبري 26 ساله مي خواهد با دريافت مبلغي قابل توجه به رائول آلبيول، كاكا ، كريستين رونالدو و كريم بنزمان بپيوندد.
    سر آلكس فرگوسن خواهان جذب بنزمان بود انا ستاره فرانسوي بهپيشنهاد منچستر ي ها را ناديده گرفت و در آستانه رفتن به اسپانيا مي باشد ريبري نيز مي خواهد مسير او را دنبال كند.
    ريبري در مصاحبه اش اعلام كرد : تصميم خود را گرفته ام و قصد ترك بايرن را دارم و مقصدم رئال است . بايد صبر كنم و ببينم چگونه كارها پيش مي رود ، بعد با مقامات بايرن به مذاكره خواهم نشست.
    مسئولين بايرن اعلام كردند :‌ اظهارات ريبري شرايط را عوض نمي كند. ما هيچ پيشنهاد قطعي درباره فرانك از رئال دريافت دريافت نكرده ايم . مقامات رئال مي خواستند به مونيخ بيايند اما ما به آنها گفتيم كه آمدنشان بي فايده است . ما به پول آنها هيچ احتياجي نداريم هر چه پيش آيد ، فرانك را حفظ خواهيم كرد.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ون‌گال: بارسلونا الگوي من‌ است

به جرات مي گويم بايرن هم به سويي خواهد رفت كه مثل بارسلونا باشد...

به نقل از كيكر، لوئيس ون گال اظهار داشت: وقتي به بارسلونا نگاه مي كنيم، ‌مي بينم مثل اين تيم اسپانيايي بازيكنان خيلي خوبي در اختيار داريم. پس بايد به اين سمت برويم كه بارسلونا را به عنوان الگو بپذيريم.
    اين مربي هلندي در جريان كنفرانس مطبوعاتي خود به مناسبت آغاز تمرينات فصل سرخپوشان گفت: بارسلونايي ها يك تيم به معناي واقعي هستند كه اين دليل اصلي كسب موفقيت هايشان است. به جرات مي گويم بايرن هم به سويي خواهد رفت كه مثل بارسلونا باشد.
    ون‌گال تاكيد كرد: فرهنگ حاكم بر باشگاه بايرن مورد پسندم است. به نظرم شكل زندگي بايرني‌ها به گونه اي دلچسب است كه گويي شما يك پالتو گرم را به تن مي كنيد. من كاري مي كنم كه اينجا فرد نباشيم و همه براي هم كار كنيم.
    وي ادامه داد: براي اين منظور اعتماد به نفس، درخشش، صداقت، پركاري، بانشاط بودن و دوست داشتن تيم را به بايرن بازمي گردانم. هدف ما تكامل تيم و پيشرفت تا حد دست يابي به كسب عنوان نخست ليگ قهرمان ليگ قهرمانان اروپا است.
    وي در مورد دو بازيكن اين تيم كه خواهان ترك مونيخ هستند، عنوان كرد: من به فرانك ريبري و لوسيو براي آينده نياز دارم . از باشگاه مي خواهم زمينه ادامه حضورشان را فراهم كند.
    ون گال در پايان فصل گذشته با امضاقرارداد با بايرن، جانشين يورگن كلينزمان شد. وي قبلا خود سابقه هدايت تيم بارسلونا اسپانيا را داشته است.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

زي‌روبرتو با هامبورگ قرارداد دو ساله بست

زي روبرتو در هامبورگ ساليانه 3.5 ميليون يورو درآمد ساليانه خواهد داشت...

به نقل از روزنامه مورگن‌پست، زي‌روبرتو روز گذشته قراردادي دو ساله با اين تيم شمالي آلمان امضا كرد. اين بازيكن 34 ساله كه قبلا اظهار مي كرد قصد خداحافظي از فوتبال در تابستان سال جاري دارد، با خاتمه قراردادش با بايرن،‌ بدون پرداخت پولي با تيم بندري قرارداد بست.
    او پيش از امضا قراردادش در تست پزشكي هامبورگ شركت كرد و بعد براي عقد قرارداد راهي باشگاه شد.
    زي روبرتو پس از انجام اين كار اظهار داشت: قبلا مي خواستم به فعاليت ورزشي خود خاتمه دهم. اما وقتي به پايان فصل رسيدم، از يك سو آمادگي بدني خودم را ديدم و از سوي ديگر پيشنهاد خوب هامبورگي ها، به اين خاطر تصميم گرفتم به درخواست اين باشگاه قديمي پاسخ مثبت دهم.
    وي افزود: قرارداد من با هامبورگ براي دو سال تنظيم شده است. اما درآن تبصره ايي وجود دارد كه به من اجازه مي دهد حتي براي سه سال در خدمت هامبورگ باشم.
    مطابق اين گزارش زي روبرتو در هامبورگ ساليانه 3.5 ميليون يورو درآمد ساليانه خواهد داشت.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

سرمربی جدید بایرن: من دیکتاتور نیستم

مونيخ شهر زيبايي است و من مايل هستم با فرهنگ مردم اين شهر از نزديک آشنا شوم...

مي گويند آشپز که دوتا باشد آش يا شور مي شود يا بي نمک. نمونه اين ضرب المثل را مردم آلمان هم در فرهنگ خود دارند که مي گويد از همکاري دو آشپز هرگز يک پوره سيب زميني درست و حسابي پخته نمي شود. باشگاه بايرن مونيخ با 18 مقام قهرماني در فوتبال آلمان رکورددار است و مي تواند بهترين مثال ممکن براي اين ضرب المثل باشد. مي گويند لوئيس فن گال مربي جديد بايرن مونيخ در ليست مربيان کله شق است و در کشور هلند به او لقب «ديکتاتور» داده اند. کنار آمدن او با اولي هوينس مدير ورزشي فعلي بايرن مونيخ که او نيز خيلي زود عصباني مي شود و جوش مي آورد، در درازمدت کمي سخت به نظر مي آيد. فن گال در مورد لقب خود مي گويد؛ «درست است که به من لقب ديکتاتور داده اند اما شخصاً يک انسان دموکرات هستم و زماني که لازم باشد سختگيري هم مي کنم.» لازم به گفتن است لوئيس فن گال زمان مربيگري خود در بارسلونا «لاله آهنين هلندي» هم ناميده شده است. مربي آينده بايرن مونيخ بهترين مثال و نمونه براي کساني است که به يک اندازه دوست و دشمن دارند. در مورد اين مربي حرف هاي زيادي گفته شده است مارکو فان باستن يک بار گفته بود لوئيس فن گال يکي از بدترين مربيان هلند در طول 20 سال گذشته است. از سوي ديگر فن گال در زمان مربيگري خود در بارسلونا با ژوزه مورينيو به قدري دشمن شد که مربي پرتغالي مانع از اين شد که او سمت مدير فني باشگاه چلسي را در زمان مربيگري اش بر عهده بگيرد. از سوي ديگر مارک فن بومل کاپيتان هلندي بايرن مونيخ درباره هموطن خود مي گويد؛ «فن گال انتخاب خيلي خوبي است، من به عنوان شاگرد او در تيم ملي هلند کار کرده ام. اينکه تيم ملي هلند با مربيگري فن گال براي جام جهاني 2002 انتخاب نشد به گروه سخت ما بستگي داشت. هرچه باشد با پرتغال و ايرلند جنوبي هم گروه بوديم. من مطمئن هستم او در بايرن مونيخ موفق عمل خواهد کرد.» در ادامه گفت وگو با اين مربي هلندي را مي خوانيد.

---

-روند بستن قرارداد با شما در بايرن مونيخ چگونه پيش رفت؟

سه بار با مسوولان بايرن مونيخ ملاقات داشتم. بار اول در تاريخ اول آوريل در آپارتمان من در آمستردام با هم ملاقات کرديم که بيشتر در مورد نکات ورزشي صحبت شد. مايل بودم بيشتر در مورد فلسفه و تصورات بايرن مونيخ اطلاعات کسب کنم. پس از آن با مديران تيم آلکمار تماس گرفتم و به آنها گفتم اين باشگاه را ترک خواهم کرد و احتمالاً به بايرن مي روم زيرا مي خواستم همه چيز روند عادي خود را طي کند و هيچ مخفي کاري در ميان نباشد.

-و بقيه داستان چگونه پيش رفت؟

يک هفته پس از آن ملاقات در مورد مسائل مالي صحبت کرديم و در برخورد سوم که روز چهارشنبه گذشته بود در مورد نقل و انتقال بازيکنان حرف زديم.

-شما چه فلسفه يي را در بايرن مونيخ پياده خواهيد کرد؟

تازه از امروز کارم شروع شده است. پس هنوز نمي توانم در مورد انديشه ها و ذهنيتم صحبت کنم. اين بستگي به بازيکناني که در اختيار خواهم داشت. دارد. در آژاکس با سيستم 4-3-3، در بارسلونا3-2-3-2 و در آلکمار 4-4-3 تيم را آرايش مي کردم. من در اين مورد خيلي انعطاف پذيرم، البته هميشه به فلسفه خود وفادار باقي مانده ام. همان طور که گفتم در بايرن مونيخ هنوز بايد کمي صبر کرد چون تا شروع فصل فرصت زيادي باقي مانده.

-آيا اين انديشه شما در همه جا کاربرد دارد و اصولاً محتواي ذهني آن چيست؟

اطمينان دارم اين فلسفه در همه جا قابل اجرا است. در اينجا در درجه اول طرز برخورد و برداشت بازيکنان تيم و مربي نسبت به يکديگر مطرح است. مربي هميشه حرف اول و آخر را زده، ولي با اين حال بايد رابطه يي باز و دوستانه با بازيکنان داشته باشد، تمام بازيکنان بايد مساوي باشند و بدون قيد و شرط قانون را رعايت کنند.

-با تيم آلکمار قهرمان ليگ هلند شده ايد، آيا رفتن به بايرن مونيخ يک ريسک بزرگ به حساب نمي آيد؟

يقيناً رفتن به باشگاه بزرگي مانند بايرن با ريسک همراه است اما من با باشگاه هاي بزرگي مانند بارسلونا و آژاکس هم کار کرده ام و مي توانم با فشار رسانه ها کنار بيايم.

-چه کساني را همراه خود به باشگاه بايرن آورده ايد؟

دستيار خودم «آندرياس يونکر» را همراه خود آورده ام. او در بارسلونا هم با من همکاري مي کرد. همچنين «يوسي فان ديک» به عنوان مربي بدنساز تيم را همراهي خواهد کرد. از سوي ديگر «ماکس رکرز» بازي تيم و حريفان را از طريق کامپيوتر آناليز خواهد کرد.

-تمام سمت ها و پست هاي بازيکنان را که تغيير نخواهيد داد؟

مسلماً نه چرا که فرهنگ و سنت قديمي بايرن مونيخ بايد حفظ شود. از سوي ديگر «سپ ماير» به عنوان مربي دروازه بان ها فعاليت مي کند.

-چه بازيکناني را از تيم آلکمار همراه خود آورده ايد؟

من پس از امضاي قرارداد با بايرن مونيخ با «مارسل برانتس» مدير ورزشي تيم آلکمار صحبت کرده و به او گفتم از اين تيم هيچ بازيکني را به بايرن مونيخ نخواهم برد، زيرا نمي خواهم اين تيم که با اقتدار قهرمان باشگاه هاي هلند شده است، با رفتن ستاره هايش دچار افت شود.

-به چه دليل «شرينگا» رئيس باشگاه آلکمار به شما اجازه داد از اين تيم جدا شويد و به بايرن مونيخ بياييد؟

خب، بهتر بگويم اين يک هديه از طرف او به من بود. هميشه اميدوار بودم او اين کار را انجام بدهد، از طرفي حق با شماست چرا که تا تابستان سال آينده با اين تيم قرارداد داشتم. اگر او اجازه رفتن را به من نمي داد باز هم با علاقه به کار خود در هلند ادامه مي دادم. ما هنوز دو دوست خوب هستيم.

-چه نظري درباره بايرن داريد؟

بايرن يکي از بزرگ ترين و باافتخارترين باشگاه هاي اروپايي است. پس از چند گفت وگو با رومنيگه حسابي به تيم علاقه مند شدم. مونيخ شهر زيبايي است و من مايل هستم با فرهنگ مردم اين شهر و به ويژه ايالت «باواريا» از نزديک آشنا شوم. از سوي ديگر اطمينان دارم در سطح اروپا با بايرن مونيخ در ليگ قهرمانان حرف زيادي براي گفتن خواهيم داشت.

-براي شما تا چه اندازه مهم بود که باشگاه آلکمار را با خيال راحت ترک کنيد؟

برايم اين مساله اهميت زيادي داشت که پس از قهرمان شدن در ليگ هلند با خيال راحت اين باشگاه را به مقصد مونيخ ترک کنم زيرا با رئيس باشگاه دوستان خوبي هستيم.

-اين تصميم ناگهاني بود يا قبلاً به آن فکر کرده بوديد؟

هميشه آرزو داشتم يک تيم بزرگ را مربيگري کنم. در گذشته با آژاکس و بارسلونا مقام هاي زيادي را به دست آوردم و اکنون اطمينان دارم با بايرن مونيخ هم موفق خواهم شد.

-خاطره جام جهاني 2002 و غيبت تيم ملي هلند در اين جام هنوز شما را آزار مي دهد؟

فکرم را روي شرايط فعلي متمرکز کرده ام. گذشته سپري شده و نبايد به آن فکر کرد. متاسفانه موفق نشدم با تيم ملي هلند در يک جام بزرگ شرکت کنم و فقط افسوس باقي مانده.

-بهترين خاطره ورزشي شما به چه زماني برمي گردد؟

به سال 1994 که نخستين قهرماني خود را با تيم آژاکس جشن گرفتم. از سوي ديگر چند ماه پيش از آن همسرم به علت سرطان درگذشته بود، به همين دليل اين بزرگ ترين موفقيت در تاريخ زندگي ورزشي ام محسوب مي شود که باعث شد کمي از آن حال و هوا خارج شوم.

منبع:اعتماد

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

گومز:با قهرماني بوندس‌ليگا به جام جهاني مي‌روم

با حضوری سرمربی چون ون گال در جام حذفی هم می توانیم موفق عمل کنیم...

به نقل از روزنامه زوددويچه سايتونگ ماريو گومز اظهار داشت: با اميد و انگيزه بسيار از اشتوتگارت جدا شدم و به بايرن پيوستم. فكر مي كنم امسال با حضور در بايرن و تحولات چشمگيري كه در اين تيم بوقوع پيوسته مقام نخست بوندس‌ليگا را از آن خود كرده و بعد شادمان و راحت تيم آلمان را در جام جهاني همراهي كنم.
    گومز كه با قراردادي 30 ميليون يورويي در ابتداي فصل و نقل وانتقالات تابستاني، گران قيمت ترين بازيكن تاريخ بوندس ليگا نام گرفت، اين اظهارات را در حاشيه نخستين تمرين فصل جديد بايرن مونيخ در روز چهارشنبه گذشته بيان كرد.
    وي عنوان كرد: با حضور ون گال به عنوان مربي و قدرت بازيكنان اين تيم ، بايرن حتي در جام حذفي نيز مي تواند موفق عمل كند.

تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

ریبری عزم خود را برای ترک رختکن باواریایی ها جزم کرده است

به نظر می رسد که فرانک ریبری علاقه ای ندارد تا فصل آینده را در بایرن سپری کند...

سایت گل:به نظر می رسد که فرانک ریبری علاقه ای ندارد تا فصل آینده را در بایرن سپری کند و بنا به اخبار منتشره تمایل زیادی دارد تا به هموطنش در رئال مادرید ملحق شود. این در حالی است که سران بایرن تاکنون تمام پیشنهادات برای خرید ریبری را رد کرده اند و کارل هاینز رومینیگه خاطرنشان کرده که به این بازیکن تحت هیچ شرایطی اجازه ترک آلیانس ارنا داده نخواهد شد.
    این در حالی است که این ستاره ملی پوش فرانسوی تمایل زیادی دارد تا با قدرت خود همه کار انجام دهد تا نشان دهد که می تواند برخلاف سران باشگاه آلمانی این تیم را ترک کند و این امر را با غیبت در تمرینات روز جمعه باواریایی ها به نمایش گذاشته است. توماس بائور، یکی از مسئولان بخش آلمانی گل دات کام در این رابطه گفت:« ریبری روز پنجشنبه نیز به بهانه مشاهده برجستگی برروی کف پایش تمرینات تیم را ترک کرده بود و روز جمعه نیز به طور کل برسر تمرینات حاضر نشد. سران بایرن صحبتهای زیادی در مورد این برجستگی می کنند ولی مطبوعات آلمان شک وشبهه زیادی برسر دلیل اصلی این ماجرا دارند و برجستگی را یک بهانه می دانند، شرایط بسیار ناآرامی حاکم است.»
    این در حالی است که ریبری تا سال 2011 با باشگاه آلمانی قرارداد دارد و قیمت کنونی او حدود 70 میلیون یورو برآورد می شود.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •