تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 6 اولاول 123456 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 60

نام تاپيک: دوریبن دیحیتال می خوام بخرم. کمکم می کنین؟

پروفشنال beauty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

ببین عرفان جان من 1 ساله که w30 رو دارم واقعا دوربین خوبیه تا حالا هم اذیتم نکرده

زیاد هم به اون مگا پیکسلها نگاه نکن ـ(کیفیت مهم تر از سایزه)

من هم مثل شما خیلی وسواس داشتم دقیقا مثل شما کلی جستجو کردم

ولی با تمام قابلیت هایی که داره خیلی قیمت خوبی داره

البته مدل جدیدش w35 اومده که یکمی بهتره ولی به نظر من پول بی خودی میدی

چون همین w30 همه کار برات میکنه

اصلا هم به این حرف هایی که میگن واقعی عکس نمیگیره توجه نکن

اون رتینگ ها زیاد معتبر نیست یه موقع میبینی فروش یه جنس کم میشه میان رتینگش رو بالا میدن که فروش بره بالا

از من میشونی از این 4 مدل یکی رو انتخاب کن (من پیشنهادم w30 هستش)

w30 - w35 - w50 - w55

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

خب دوست عزیز این ماکرو چی هست اصلا.
    آخه تو این سایت فقط نوشته ماکرو دارد یا ندارد. از بین اون دو تا مدل کنون هم که انتخاب کردم هر دوشون ماکرو داشتن. شما یه لطفی کن به اون دو تا مدلی که گفتم نگاه کن . ببینم نظر شما در مورد اون تا دوربین چیه.
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ممنونم بازم دوستان
    ماكرو توانايي فوكوس دوربين در فواصل در حد چند سانتي متر هستش كه معمولا زير 40 سانت رو به حساب ميارن.
    البته خود ماكرو هم انواع مختلفي داره.
    به نظره من دوربين ديجيتالي كه ماكرو نداره اصلا بدرد نمي خوره!اگه دقت كنيد حتي گوشي هاي دوربين دار هم اين گزينه رو استفاده ميكنن!
    Last edited by Rjoun; 18-08-2007 at 21:16.

پروفشنال ram1600's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

دوست عزیز نمیدونم دوربین دیجیتالی رو که می خواستی خریدی یا نه
    من خودم زیاد دنبال سونی بودم ولی یه جورای زیاذه پول میگیره و به جز سونی این چهار مدل که تو رنج 250 تا 300 هست معرفی میکنم بهت
    kodak v803 بدی که ذاره زیرش زده مدین چین ولی لنزش اصل آمرکاست(به خاطر ممنوعیت واردات از آمریکا)
    canon ixus 75 نداشتن امکانات برتر به 3 مدل دیگه
    samsong s1000 نداشتن باطری قابل شارژ (استفاده از بطری 2 *AA(
    panasonic fx12

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

علاقه مند که خیلی هستم و دوست دارم بهترینو داشته باشم اما بیشتر کاربردم برای همین عکس های خانوادگی و یا مسافرتایی که میرم هستش.
    فقط بین اون دو تا مارک سونی موندم و هنوز از نقاط ضعفشون چیزی نمی دونم
    w55 ، صفحه نمایش بزرگتر و بهتری داره نسبت به w35 ... اصل تفاوتشون همینه ... که البته به نظر میاد بیرزه که بزرگتره رو بگیری ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه erfan2000volt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مازندران، قائمشهر

پيش فرض

ماكرو توانايي فوكوس دوربين در فواصل در حد چند سانتي متر هستش كه معمولا زير 40 سانت رو به حساب ميارن.
    البته خود ماكرو هم انواع مختلفي داره.
    به نظره من دوربين ديجيتالي كه ماكرو نداره اصلا بدرد نمي خوره!اگه دقت كنيد حتي گوشي هاي دوربين دار هم اين گزينه رو استفاده ميكنن!
    ممنونم عزیز.

ببین عرفان جان من 1 ساله که w30 رو دارم واقعا دوربین خوبیه تا حالا هم اذیتم نکرده

زیاد هم به اون مگا پیکسلها نگاه نکن ـ(کیفیت مهم تر از سایزه)

من هم مثل شما خیلی وسواس داشتم دقیقا مثل شما کلی جستجو کردم

ولی با تمام قابلیت هایی که داره خیلی قیمت خوبی داره

البته مدل جدیدش w35 اومده که یکمی بهتره ولی به نظر من پول بی خودی میدی

چون همین w30 همه کار برات میکنه

اصلا هم به این حرف هایی که میگن واقعی عکس نمیگیره توجه نکن

اون رتینگ ها زیاد معتبر نیست یه موقع میبینی فروش یه جنس کم میشه میان رتینگش رو بالا میدن که فروش بره بالا

از من میشونی از این 4 مدل یکی رو انتخاب کن (من پیشنهادم w30 هستش)

w30 - w35 - w50 - w55
    تو سایت خود سونی البته فارسیش فقط مدلای w35 و w55 وجود داره. منم هدفم بین همین چند تاست.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مازندران، قائمشهر

پيش فرض

w55 ، صفحه نمایش بزرگتر و بهتری داره نسبت به w35 ... اصل تفاوتشون همینه ... که البته به نظر میاد بیرزه که بزرگتره رو بگیری ...
    منم دقیقا همین فکرو می کنم. تازه رزولیشن صفحه نمایششم بهتره. حالا که قصد خرید هست بهترشو بگیرم خب.
    پس احتمالا می مونه فقط w50 و w55. در مورد w55 چیز زیادی نمی دونم. باید تحقیق کنم در موردش

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

سايبرشات DSC-W50 سوني دوربين بسيار جمع و جور و شکيلي است که در تمام مکان ها و موقعيت ها عکس هاي خوبي را ايجاد مي کند. اگر عکاسي هستيد که در نوردهي هاي طولاني مدت يا در شرايط غير معمول نوردهي کار مي کنيد بايد بگوييم که دوربين فوق براي هر کسي مناسب است غير از شما.
    DSC-W50 دوربين باريکي است که از فلز ساخته شده است و به يک حسگر 6 مگاپيكسلي،لنز زوم اپتيکال 3 برابر و صفحه نمايش 5/2 اينچي مجهز مي باشد. قطعات اين دوربين به شکل بسيار خوبي بر روي هم سوار شده اند و درپوش آن پورت DC و شيارهاي باتري/ کارت هاي حافظه را مي پوشاند. LCD آن اندازه اي بزرگ دارد و در نور کم به خوبي ديده مي شود. دوربين W50 سوني به يک منظره ياب اپتيکال مجهز است که به ندرت در دوربين هاي جمع و جور ديده مي شود. از لوازم جانبي موجود در اين دوربين مي توان به لنزهاي تبديل و محفظه مخصوص زير آب اشاره کرد.
    اين دوربين تقريبا در همه مکان ها عملکرد خوبي را از خود نشان مي دهد. به سرعت و بدون هر گونه تاخيري در عملکرد شاتر شروع به کار مي کند و عکس ها با حداقل فاصله زماني پشت سر هم گرفته مي شوند. سرعت فوکوس آن در زاويه بازبسيار خوب است. باتري اين دوربين از عمر مفيد بسيار خوبي برخوردار است. درباره عكسبرداري پياپي W50 مطلب خاصي براي گفتن نيست، جز اينکه عکس ها در فاصله زماني 4/1 ثانيه گرفته مي شوند.
    ميزان کيفيت سايبرشات W50 سوني به نوع استفاده شما از اين دوربين بستگي دارد. اين دوربين در فضاي باز و پر نور کسي را نااميد نخواهد كرد. عکس هايي که به وسيله اين دوربين تهيه مي شوند عکس هايي با وضوح رنگي بالا، ميزان نويز بسيار پايين، و حداقل ميزان حاشيه هاي بنفش هستند. ميزان نويز اين دوربين در ايزوي 400 و با توجه به نوع دوربين كه اندازه اي جمع و جور دارد، قابل قبول است. ولي در ايزوهاي بالاتر يعني ايزوي 800 و 100 ميزان نويز به سطح بالايي مي رسد، اشباع رنگي نيز کم و ضعيف مي شود. پيشنهاد مي شود در مود "P" عکاسي کنيد تا بدين ترتيب، بتوانيد با پايين نگه داشتن سطح ايزو تا آنجا كه لازم است، عکس بهتري بگيريد.

در مجموع، مدل W50ِDSC- سوني، دوربيني است که تقريبا به تمام کاربران پيشنهاد مي شود. کاربراني که در نور غير متعارف عکاسي مي کنند، يا آن دسته افرادي که با نوردهي هاي بلندمدت کارمي کنند همواره بايد در يک دوربين به دنبال تنظيمات دستي آن باشند (مثلا DSC-W50 قادر است سرعت را به طور دستي تنظيم کند، اما در مورد تراز سفيدي راه حلي ارائه نمي کند).

• کيفيت بسيار خوب عکس در بيشتر موقعيت ها
    • سطوح پايين نويز در ايزوي 400
    • بدنه جمع و جور و بسيار زيبا در دو رنگ نقره اي و مشکي
    • عملکرد بسيار سريع
    • صفحه نمايش بزرگ 5/2 اينچي
    • لامپ کمکي AF، فوکوس خوب اما با سرعت کم
    • عمر بيشتر از متوسط باتري
    • پشتيباني ازUSB 2.0 پرسرعت
    • ميزان نويز در ايزوهاي 1000 و 800 به حدي است که از کيفيت چاپ عکس کم مي کند
    • قرمزي چشم
    • سرعت پايين فوکوس در انتهاي تله فتوي لنز يا در نور کم
    • مود نا کارآمد عکاسي پياپي
    • عدم وجود تنظيمات دستي؛ تنظيم تراز سفيدي و تنظيمات سرعت شاتر مورد نياز هستند
    • نداشتن نرم افزار Mac
    Last edited by ram1600; 19-08-2007 at 13:36.

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

دوست عزیز می دونم هر چی بگم بی خیال سونی نمیشی ولی آیا همچین قیمتی واسه یه دوربین میدی ولی وقتی عکس می اندازد چشم رو قرمز می کند وفرد رو مثل (دیو) در می ارد

تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    BMW

پيش فرض

تمام دروبین های که بهت معرفی کردم ایزو شون 1000 به بالاست
    و تعداد پیکسل های ال سی دی شون بالا تره
    Last edited by ram1600; 19-08-2007 at 13:53.

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    مازندران، قائمشهر

پيش فرض

ram1600 جان ممنونم بابت زحمتت. اینا رو خونده بودم تو سایت. اما من منظورم w55 و w35 بود که اشتباهی نوشتم. w55 هم آیا چنین نقاط ضعفی رو داره؟ مشکل اینه که تو همون سایت در مورد نقاط ضعف w 55 چیزی نوشته نیست. همچنین w 35. من انتخابم بین این دو مدل خواهد بود که باز هم احتمالا w 55 رو میگیرم. فقط هنوز میگم نمی دونم نقاط ضعفش چیه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •