تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 45

نام تاپيک: کمک برای قفل گذاشتن روی dvd

پروفشنال persiankitty's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من اطمينان نداشتم براي همين جواب ندادم ، اين كار روي استامپر شدنيه اما روي دي وي دي هاي قابل نوشتن فكر نميكنم بشه. ميتوني امتحان كني ، اگر فرمت كلون سي دي ورودي هاي A0 , A1 ,A2 براي ايميج دي وي دي ميسازه A2 رو تغيير بده وسعي كن رايتشون كني. يك برنامه معمولا مياد و توي بلاك 16 تعداد LBA ايميج رو نگهداري ميكنه ... اما اين قابل استناد نيست.. و تغييرش نميتونه تفاوت مهمي ايجاد كنه... حتي توي بعضي قفل ها اين رو صفر ميكنند ... برنامه هايي كه ايميج ميگيرند معمولا اين مقدار رو از اون سه تا تگ A0 , A1 ,A2 بدست ميارند. يعني A0 ميگه شروع از كجاست ( كه با توجه به نوع سي دي مشخص ميشه ) A1 ميگه چند تا ترك روي سي دي هست و A2 ميگه كه آدرس LeadOut كجاست .
    به هر حال در مورد شدن يا نشدنش ، اطمينان ندارم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خوب اولا ممنونم از اینکه جواب ارسال کردید
    من می خواستم اینکارو روی ایمج Iso بکنم نه امیج کلون
    بعدش این کارو چطوری میشه روی استمپر انجام داد من می خواهم دیویدی سیلور یا همان استمپر تولید کنم
    یعنی برای کارخونه باید چی ارسال کنم که TOC تغییر کرده باشه
    میشه یکه کمکی بکنی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

در ضمن اگه نام نرم افزاری رو که تو کارخانه های استمپر ازش استفاده می کنند فقط نامشو همین بزارید ازتون خیلی ممنون میشم

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

در مورد نام نرم افزار نميدونم. يك فرمتي هست كه با DDPID تعريف ميشه ، اين رو برنامه هايي مثل Gear Mastering هم ميتونند ايجاد كنند. قديمها اين فرمت رو روي DLT يك جور تيپ ديجيتال ميزدند و به عنوان ورودي به دستگاههاي مسترينگ ميدادند. اما اين روزها امكان ذخيره كردن اين فايلها روي Storage ها ديگر هم هست ( مثل هارد يا ftp ) . به طور كلي وقتي شما يك DVD رو ميفرستيد كارخونه ، توسط يك نرم افزار ( با توجه به سازنده دستگاههاي كارخونه ) از روش ايميج هاي مسترينگ رو ميگيرند ، بعد اون ايميج تبديل به استمپر ميشه ... دليل ناتواني در توليد استمپرهاي خاص هم اينه كه نرم افزارهاي مبدل نمي تونند اون تغييرات رو بدرستي ايميج بگيرند. اما در مورد ISO بايد بگم كه اطلاعات ذخيره شده ( فقط ديتا ) در سي دي در بلاكهاي اول صرفا مربوط به FileSystem ميشه و تغييراتي كه در اون ايجاد ميشه نميتونه اتفاق زيادي در ساختار سي دي يا دي وي دي بوجود بياره. ممكنه كه مثلا با تغيير چند بايت FS گول بخوره و دو تا دايركتوري رو ليست نكنه ، اما بالاخره ديتا قابل خوندن و نوشتن هست. به طور كلي وقتي صحبت از ISO ميكنيد يعني اينكه هيچ كنترلي روي ساختار CD/DVD نداريم. براي تغيير ساختار ( مثلا دو تراكي كردن يك CD/DVD ) يا بايد يك فايل جانبي مثل CUE داشته باشيم و يا مشخصات TOC رو داشته باشيم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

خوب مامی تونیم cue را برای کارخانه بفرسیم اونا می تونند بخونند
    اگه با این نرم افزاری که معرفی کردی فرمت DDP بفرسیتم چطور این فرمتو می تونند در حال حاضر کارخونه های ایران استفاده کنند.
    برای ساخت مشخصات Toc برای دی وی دی از چی استفاده کنم که تو کارخونه بتونند استفاده کنند

تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

اي كاش خدا به من يك كارخونه بده ، دعا كنيد برام. فكر ميكنم براي اين سوال ها بايد با خودشون صحبت كنيد. اما سوژه جالبي رو مطرح كرديد ، به نظر ميرسه حتي تغيير TOC هم با درايوهاي معمولي به اين راحتي ها نيست ، پس اگر اين كار به نتيجه برسه يك قفل ساده ولي محكم ميشه ساخت ( صرفا با خوندن TOC ) . يك موضوع ديگه هم اينه كه به طور كلي قابل اعتماد نيست ولي براي امروز قابل استفاده است. چون به يقين در آْينده يا FirmWare هك شده مياد يا درايوهاي رايتر DVD كه بشه اين كارها رو باهاش انجام داد. اين مثل موضوع تغيير تكنولوژي سي دي رايتر در سالهاي حدود 96 تا 98 بود كه مبناي به وجود آمدن CloneCD شد. قبل از اون درايوها نمي تونستند RAW بخونند يا بنويسند ( در حقيقت كامند 0xBE بعد از درايوهاي 8x مستند سازي شد )

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

چطور میشه بد سکتور روی دوی دی درست کرد
    من که پوستم کنده شد و لی نشد
    کسی نمی تونه راهنمایی کنه
    هیچ کس به نتیجه نرسیده هنوز !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بد سکتور فیزیکی رو نمی گم ها

با دیتا چطوری بد سکتور بسازیم - این استفاده از سوراخهای روی دی وی دی که نوشتی یعنی چی میشه یه راهنمایی کنی

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

بد سکتور فیزیکی رو نمی گم ها

با دیتا چطوری بد سکتور بسازیم
    فايلهاي imp نرم افزار WTM رو پخش كن در سطح دي وي دي يا پوشه Copykiller برنامه Copykiller رو در root دي وي دي كپي كن.
    رو سيدي كه جواب ميده DVD رو مطمئن نيستم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

نه عزیز جان یعنی شما که 5 تا ستاره داری نمی دونی که با این فایلها در صورتی که مودرایتو رو raw بذاریم بدسکتور ایجاد میشه و رو دیویدی نمی شه با این مد رایت کرد

از اساتید یعنی کسی راهی پیدا نکرده ):

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •