تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 24

نام تاپيک: کمک کنید دارم دیونه می شم(لپ تاپ)

اگه نباشه جاش خالی می مونه dkhx2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    جنوبی ترین نقطه استان فارس

پيش فرض

سلام مجدد
    من همین چند روز پیش یه چیزی دیدم که حیفم اومد اینجا نگم
    یه نفر رو دیدم که (اونجایی که کار می کنم ) یه لپتاپ دل گرفته بود و سی پی یو ی اون هم دوال کر 2000 بود و رم اون هم 1 گیگا و باحال تر از همش اینه که گرافیکش هم 256 pci express اونم مارک جی فورس 7200بود که یک میلیون و 100 براش خرج برداشته بود و اونم بهش وام یک ساله داده بودند که 100 تومان هم سودش بود

ولی من با این قدرتی که ازش دیدم ارزشش رو داشت

اگه نباشه جاش خالی می مونه faghat AMD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    دره سیلیکون

پيش فرض

سلام دوستان.
    تا اطلاع ثانوی از خرید لپ تاپ توشیبا با باتری سونی پرهیز کنید. چون باتریش داغ میشه و ممکنه منجر به انفجار هم بشه. خود شرکت توشیبا هم به این مشکل اعتراف کرده و برای بازپس گیری باتری هاش فراخوان داده. لازم به ذکر است که باتری های سونی در مجموع کیفیت خوبی ندارند و لپ تاپ های سونی در مدل های برابر با برندهای دیگر زیادی گرون هستند ومن خریدشو توصیه نمی کنم.
    یه سوال هم دارم:
    کسی راجع به لپ تاپ های فوجیتسو زیمنس که همشون ساخت آلمان هم هستند اطلاعاتی داره؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام.

پیشنهاد من با توجه به هزینه ای که مد نظر شماست Asus Z53J است. شاید اسم و رسم نداشته باشه اما شرکت اسوس نگرش خود رو نسبت به تولید قطعات تغییر داده است و در حال حاضر در اغلب کشورها پر فروش ترین برند است. شرکت دیجیتال و ویستا پخش رایانه (یا همان الماس) نماینده فروش و خدمات پس از فروش این محصولات هستند. من قبل از سال نو برای دوستانم 5 دستگاه خریداری کردم که تا بحال به هیچ مشکلی برخود نکرده اند و اظهار رضایت می کنند. ناگفته نماند که شرکت دیجیتال دو سال گارانتی لپ تاپ و یک سال گارنتی باتری مجزا می دهد و شرکت ویستا برای لپ تاپ سه سال گارانتی می دهد که فکر می کنم تنها لپ تاپی باشد که بیش از یک سال گارنتی می دهد آنهم با نماینده انحصاری.
    در مورد جزییات : کارت گرافیک 512 مگابایت و دوربین 1.3 مگاپیکسل از جزییات استثنایی این محصولات و ضمنا در هنگام خرید یک موس و یک کیف هم هدیه شرکت هستند.

و ضمنا اگر بیشتر هزینه می کنی ASUS W7J رو پیشنهاد می کنم.

اطلاعات این محصولات در سایت ASUS.COM به طور کامل درج شده است.

موفق باشید.
    Last edited by saeedsabz; 22-08-2007 at 15:57.

اگه نباشه جاش خالی می مونه soheilsos's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

برو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بخش لپ تاپ دستگاه ها با قثیمت هستن اگه میتونی سری dv hp بگیر خوب جواب داده

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

هیچی سونی نمیشه

اکثر مارک ها خوب هستند و بین شرکت ها تفاوت زیادی نیست اما باز سونی چون شرکت بزرگی هست ریزه کاری های بیشتری بلده و انجام میده و خیال آدم تا حدودی راحت تره ، حتی مدلهای چینیش از مدلهای دیگه شرکت های دیگه هیچی کم نداره و عالی هست ....

عمر باطریش با توشیبا یا دل یا hp هم فرق نمیکنه من کنار هم گذاشتم امتحان کردم . شاید تفاوتشون 30 ثانیه هم نشه

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

البته سونی مارک خوبیه ولی اختلاف قیمت زیادی داره در ضمن همه مارک ها در رنج های مختلف دستگاه خوب زیاد دارن بستگی به سری ساخت مدل داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

درسته سونی خوبه فقط گرونتر هست و این گرونی هم بخاطر اسمش هست .
    عجیبه که دوستانی میگن سونی خوب نیست !!

آخر فروم باز ehsankalak's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوستان عزیز خواهشنا برای نظراتشون دلیل فنی هم بیارن تا ماهم متوجه بشیم آخه اینجوری که نشد که .....

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

قیمت گرون سونی بخاطر LCD و سیستم خنک کننده و چیپ هاش است برای اینک اگر شما تو بازار هم تلویزون هم برید سونی گرون تره چون تصویرش بهتره و چیپ هاش هم ژاپن هست من خودم تست کردم چون به دستگاه های زیادی دست رسی دارم ؛ولی مشکل سونی اینکه از کارت گرافیک های بالا استفاده نمی کنه البته نیازی هم نداره چون جواب میده در ضمن طراحی بدنه سونی نسبت به بقیه برند ها بهتره اما در حال حاضر hp با سری جدید دستگاه های سری dv تو طراحی از سونی جلو زده

تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Home

پيش فرض

در مورد dell اگر میبینید که ازون تره چون وارد کننده ها تا جای که شده از همه چیز کم گذاشتن تا سود خوذشئن بالا بره و قیمت دستگاه پایین بیاد و فروش بیشتری بکنه مثلا dell 6400 جدیدا با cache 2mb اومده که از 4mb
    تبدیل شده به 2 mb این هم دلیل در ضمن تو بخش طراحی فقط سری xps dell حرفی داره که بزنه اونم هم گرونه هم 12 اینچ

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •