تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 34 از 34 اولاول ... 243031323334
نمايش نتايج 331 به 340 از 340

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه يوونتوس: Juventus F.C. News

آخر فروم باز T I M S A R's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تاریانا

پيش فرض

مربی اتی یووه، مربی ای جوان است

موضوع انتخاب مربی یوونتوس یکی از مهمترین مباحث فوتبال ایتالیا طی هفته های اخیر است. در این میان مرد شماره یک باشگاه تاکید کرد مربی اینده یوونتوس یک مربی جوان خواهد بود. مدیران یووه در نشستی از انتخاب یک مربی جوان و شایسته در یووه خبر دادند و تاکید کردند توجه این باشگاه به جوانان از ارزش قابل توجهی برخوردار است و به احتمال فراوان از میان انتونیو کونته و چیرو فرارا یک گزینه به عنوان مربی اینده بانوی پیر برگزیده خواهد شد.
    کوبولی در خصوص شایعات حضور اسپالتی گفت: کاندید های مربیگری یووه ارزش و اعتبار خاصی دارند اما به نظر نمی رسد اسپالتی راه شهرتورینو را در پیش گیرد به اعتقاد من او راهی لیگا و یا میلان خواهد شد و این شایعات سودی ندارد.

----------------------------------------

کونته شانس اول سرمربیگری یوونتوس

منابع خبری سرزمین چکمه ای شانس پیوستن انتونیو کونته به یووه را بسیار بیشتر از ادامه حضور چیرو فرارا در یوونتوس می دادند و معتقدند به زودی شاهد عقد قرارداد یووه و کونته خواهیم بود. زمانی که یک مربی 38 ساله می تواند تیمی را قهرمان اروپا و کشورش نماید می توان انتظار داشت یک مربی جوان نیز چنین سرنوشتی را برای یوونتوس رقم زند. به این شرط که این مربی نیز قلبی بیانکونری داشته باشد.
    پس از تایید کوبولی از نشستن یک مربی جوان بر روی نیمکت بانوی پیر چند رسانه ایتالیایی کونته را مربی اینده یووه معرفی می کنند و تنها می گویند باید منتظر اعلام رسمی ان باشیم.
    juventus . ir

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تاریانا

پيش فرض

اینتر و یووه دنبال ستاره جوان لانوس

سایت گل : دو باشگاه اینتر و یوونتوس خواهان جذب ادواردو سالویو مهاجم آرژانتینی باشگاه لانوس هستند.گفته می شود مسئولان لانوس با انتقال مهاجم خود با رقمی بین 10 تا 12 میلیون یورو موافقت خواهند کرد.السیو سکو مدیر ورزشی یوونتوس اخیرا با آگوستین خیمنس و سالواتوره باگنی مدیر برنامه های این بازیکن در مورد انتقال او به تورین مذاکراتی را انجام داده است.
    باگنی معتقد است ادواردو به شدت مورد توجه دو باشگاه اینتر و یوونتوس قرار گرفته است و به احتمال فراوان فصل آینده پیراهن یکی از این دو تیم را بر تن خواهد کرد اما هنوز هیچ چیز مشخص نیست.هر دو باشگاه مدتی است عملکرد این بازیکن را زیر نظر دارند.او در این فصل رقابت های باشگاه های آرژانتین موسوم به کلاسورا نمایش فوق العاده ای داشته است.گفته می وشد ادواردو سالویو به زودی به یکی از ستاره های تیم ملی فوتبال آرژانتین نیز تبدیل خواهد شد.
    یوونتوس برای تقویت ترکیب خود برای فصل آینده چند بازیکن آمریکای جنوبی را زیر نظر دارد.آنها مذاکراتی برای جذب کیریسون بازیکن پالمیراس و همچنین دستینیو بازیکن کورینتیانس انجام داده است

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تاریانا

پيش فرض

خبر رسمی: خداحافظی پاول ندود از دنیای فوتبال

پس از هشت سال حضور در یووه و پوشیدن پیراهن سیاه و سفید یوونتوس لحظه ای سخت و غم انگیز فرا رسید. لحظه ای که برای تمام فوتبالیست ها و به ویژه ستاره های استثنایی دنیای توپ گرد خواهد رسید. لحظاتی پیش و در یک شب مانده به اتمام فصل جاری مسابقات سری A و در شرایطی که امیدها برای ماندن یک ساله عمو پاول بیانکونری ها پررنگ بود ستاره چک تبار بانوی پیر رسما از کناره گیری خود از دنیای توپ گرد و یووه اعلام کرد و غم فراوانی را به تیفوسی ها و سران بیانکونری تقدیم کرد.
    این بار پاول ندود هافبک ارزشمند یوونتوس و جهان فوتبال تصمیم خود را گرفت، تصمیمی که حاکی از کنار رفتن و ندیدن دوباره او در مستطیل سبز می داد. تیفوسی های بیانکونری او را دیگر با پیراهن سیاه و سفید یووه نخواهند دید و فردا یک عصر غم انگیز برای مجموعه بیانکونری رقم خواهد خورد. عصری همراه با هیجان و لبخند و گریه.
    " پس از هشت سال حضور در یووه لحظه ای فر رسید تا از تمام هواداران خداحافظی کنم. از تمام هم تیمی ها و مدیران یووه، ممنونم از کلیه هواداران و مربیان و مدیران یوونتوس که در این هشت سال بهترین برخورد را با من داشتند. در کنار یووه 4 اسکودتو و یک توپ طلا را به دست اوردم که بسیار لذت بخش بود. از دوشنبه هفته گذشته تصمیم خود را برای اینده گرفتم. می خواهم تشکر ویژه ای از همسرم ایوانا و فرزندان داشته باشم و کسانی که همیشه در کنار من بودند و بسیار به من کمک کردند و همواره نزدیک من بودند، هم تیمی هایم که در طول دوران بازیگری مرا شناختند و همواره حس خوبی به انان داشتم و کسانی که ارامش مرا در راه زندگی فراهم ساختند. "
    عمو پاول بیانکونری ها که با این تصمیم شوک بزرگی را در شب پایانی فصل داد تاکید کرد که هیچ مسئله ای به جز اینکه در خود توان ادامه حضور را ندید وجود نداشته و گفت: هیچ مشکل اقتصادی و اختلافی با مسولین یووه نداشتم و ندارم همواره رابطه ای صمیمی و خوب بین من و باشگاه وجود داشت و دارد. از خانواده انیلی متشکرم که همیشه کمک و یاری کردند و احساس نزدیکی زیادی با انان داشتم. از اینکه این خانواده فضا را برای حضورم در یک تیم بزرگ فراهم کردند ممنونم. با غرور پیراهن سیاه و سفید یوونتوس را بر تن کردم و با غرور از این تیم خداحافظی می کنم.
    juventus . ir

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تاریانا

پيش فرض

خبر رسمی: چیرو فرارا مربی یوونتوس شد

دقایقی پیش از سوی باشگاه یوونتوس رسما انتخاب چیرو فرارا برای مربیگری یوونتوس اعلام شد تا کاندیدی که بیش از همه شانس و محبوبیت داشت به عنوان مربی بیانکونری معرفی شود.
    به این ترتیب و با قرارداد دو ساله که میان دو طرف منعقد شد وی تا پایان فصل 2011 در کنار یووه و بر نیمکت این تیم بزرگ خواهد نشست.
    ارزش و توانایی این مربی با تایید مربیانی نظیر لیپی مشخص شد و بازیکنان بزرگی که ابراز داشتند امیدوارند او مربی تیم محبوب شان شود و یوونتوس را به شکوه همیشگی خود برساند.سخنان مارچلو لیپی مبنی بر ازاد کردن وی از تیم ملی شانس چیرو را برای هدایت یووه بیش از پیش افزایش داده بود که با اعلام رسمی سران یووه نگرانی هواداران نیز برطرف شد زیرا یک یوونتوسی وفادار هدایت تیم انان را به عهده گرفت تا در کنار ستارگان دوست داشتنی تیمی مقتدر را روانه رقابت های مختلف نمایند.
    گفتنی در کنار چیرو که در خیابان فراریس شهر تورینو راهی ساختمان باشگاه شد تا قرارداد خود امضا نماید، مدیر اجرایی سمپدوریا نیز حضور داشت. به په ماروتا نیز مرد جدیدی ست که یووه را از فصل اتی همراهی خواهد کرد اما نقش و پست مدیرتی او همچنان مشخص نشده اما احتمال دارد وی چیرو را در هدایت یووه یاری نماید.
    کنفرانس مطبوعاتی چیرو فرارا مربی جدید بانوی پیر نیز به زودی برگزار خواهد شد.
    juventus . ir

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تاریانا

پيش فرض

دي‌آگوستينو: يوونتوس فرصتي براي يک عمر

سايت گل- يوونتوس در آستانه خريد گائتانو دي‌آگوستينو از اودينزه است. گفته مي‌شود السيو سکو مدير انتقالات يووه روز دو شنبه قراري تعيين‌کننده با اودينزه خواهد داشت.

يوونتوس قصد دارد 6 ميليون يورو به همراه پائولو دچليه و ميکله پائولوچي را براي خريد دي‌آگوستينو پيشنهاد بدهد. دي‌آگوستينو در ديدار تيم ملي ايتاليا مقابل ايرلند شمالي خوش درخشيد. از او پس از ديدار درباره انتقالش به يووه پرسيدند و او پاسخ داد: «يووه تيم بزرگي است و اين مي‌تواند تنها فرصت تمام عمر من باشد. من به آينده اميدوارم.»

چيرو فرارا کمک‌مربي تيم ملي ايتاليا بود اما اين هفته سمت خود را ترک کرد تا سرمربي يوونتوس شود. دي‌آگوستينو مي‌گويد: «فرارا قبل از آن که اردوي تيم را ترک کند به من چشمک زد. معني‌ اين کار او را نمي‌دانم ولي ...»

آخر فروم باز m2stech's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

بازیکن خوب ولی گمنام زیاد داریم الان باید چند تا ستاره بخرن !

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تاریانا

پيش فرض

یوونتوس خواهان دیارا

السیو سکو مدیر ورزشی یوونتوس در مادرید به سر می‌برد.

سایت گل- یوونتوس می‌تواند یک هافبک دفاعی مستحکم دیگر از مالی به خط میانی خود اضافه کند. گفته می‌شود السیو سکو در مادرید به سر می‌برد تا بر سر خرید محمدو دیارا مذاکره کند.

یووه قصد دارد او را در کنار محمد سیسوکو، هم‌وطن اهل مالی او در خط میانی قرار دهد. این دو نفر دیه‌گو، خرید جدید یووه را حمایت خواهند کرد. او احتمالا در سیستم جدید 2-1-3-4 یووه در نقش بازیکن پشت مهاجمان بازی خواهد کرد. تلفیق سیسوکو و دیارا می‌تواند قدرت فیزیکی یوونتوس را بسیار تقویت کند. دیارا از سال 2006 در رئال است. این بازیکن 28 ساله در آن سال از ---- به رئال آمد.

تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    تاریانا

پيش فرض

مدافع قهرمان جام کنفدراسیون ها در لیست یووه

پس از مطرح شدن نام های نظیر گروسو - دوسنا اکنون سران یووه سانتوس مدافع کناری برزیل را زیر نظر گرفته اند. به گزارش رسانه های ایتالیا مدیران یووه سخت در پی پیدا کردن جانشینی مناسب برای مولینارو در تیم خود هستند و اکنون سانتوس مدافع تیم ملی برزیل و باشگاه کورینتیانس مورد توجه یووه قرار گرفته است.
    بازیکنان جوان و 26 ساله ی برزیل در مسابقات جام کنفدراسیون ها که با قهرمانی برزیل نیز به پایان رسید نمایش جالب توجهی از خود به جای گذاشت و مورد توجه باشگاه های مختلفی قرار گرفت و باشگاه یووه نیز به صورت جدی به دنبال خرید وی می باشد.
    گفتنی است مدافع کناری برزیل سابقه ی بازی در تیم های فلامینگو و اتلتیکو را نیز دارا می باشد.

juventus . ir

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

ندود شاید در فوتبال آمریکا
    بعید به نظر می رسد که ستاره باتجربه دنیای فوتبال تابستان امسال از زمین چمن خداحافظی کند.

سایت گل: مینو رایولا،مدیر برنامه های پاول ندود اعلام کرده که موکلش به احتمال فراوان در تابستان امسال با دنیای فوتبال خداحافظی نخواهد کرد.ولی در عین حال انتقالش به اینتر را نیز تکذیب ننموده است.

رایولا در این رابطه گفت:« ندود در حال حاضر مشغول سپری کردن تعطیلات است و به زودی بازخواهد گشت ولی من معتقدم که او در نهایت تصمیم خواهد گرفت تا به بازی ادامه دهد. البته من خبر پیوستنش به اینتر را رد نمی کنم. او می تواند به هر تیمی که دوست دارد بروم. ندود تیمی را می خواهد که به او نیاز داشته باشند، جایی که بتواند در آن توانایی هایش رابه نمایش گذاشته و مفید واقع شود.» احتمال زیادی وجود دارد که او مجددا به ترکیب لاتزیو بازگردد ولی از سوی دیگر شایعاتی نیز در مورد پیوستن ندود به لیگ ام ال سی، لیگ فوتبال آمریکا به گوش می رسد.

مدیر برنامه های او ادامه داد:«او پیشنهاد هیجان انگیزی از یکی از تیمهای آمریکایی دارد، کشوری که علاقه زیادی به آن دارد. در مورد پیشنهاد لاتزیو هم باید بگویم که باید صبر کردو دید که ندود چه تصمیمی می گیرد.» به رغم سن بالای ندود، این ستاره اهل جمهوری چک در تمام رقابتهای فصل گذشته، بیش از 40 بار پیراهن یوونتوس را بر تن کرد.

تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    rêves

پيش فرض

موجی در آستانه بازگشت به فوتبال ایتالیا

هورااسپرت: در حالی که شایعات زیادی در مورد بازگشت موجی به دنیای فوتبال به گوش می رسید، او اعلام کرد که تمایلی به پذیرش پیشنهاد تیم قرمزو آبی پوش بولونیا ندارد.

پس از آنکه سران بولونیا نسبت به جذب لوچانوموجی به عنوان مشاور امور نقل و انتقالات ابراز تمایل کرده بودند، تصور می شد او در آستانه بازگشت به فوتبال ایتالیاست . اما روزنامه توتوسپورت گزارش داده که موجی که به تازگی با فرانچسکا منارینی رئیس باشگاه دیدار کرده به او گفته به بولونیا نخواهد پیوست.

بدین ترتیب این دیدار به منزله پایان دادن به رابطه خوب دوطرف تلقی می شود هر چند که به نظر می رسد هواداران بولونیا هم نفرت خود را نسبت به او ابراز کرده بودند. خبر حضور موجی در بولونیا ، شایعات دیگری را نیز در پی داشت، از جمله اینکه بسیار معتقد بودند که با آمدن او، آنتونیو کونته به عنوان مربی جدید این تیم و پاول ندود به عنوان بازیکن جدید باشگاه ایتالیایی معرفی خواهد شد.

البته به نظر می رسد که این دو انتقال را باید در حد یک رویا دانست و مشخص نیست که آیا موجی در نهایت به فوتبال ایتالیا بازخواهد گشت یا راه دیگری را در پیش خواهد گرفت.
    =================

تردیدهای کاناوارو در مورد دیارا

هورااسپرت: ستاره باتجربه بینکونری معتقد است که سران باشگاه یووه برای خریداری محمدو دیارا، ستاره مالیایی رئال مادرید برنامه ای ندارند.

پیش از پیوستن فابیو کاناوارو، ستاره ایتالیایی به رختکن بینکونری ، شایعات متعددی در مورد پیوستن او به ناپولی به گوش می رسید ولی در نهایت او به یووه پیوست.

کاناوارو که پس از اتمام قراردادش با تیم مادریدی به عنوان بازیکن آزاد به فوتبال ایتالیا بازگشت در گفت و گو به اسکای گفت:« سران ناپولی مرا نمی خواستند؟ این برنامه ها و سیاستهای سران باشگاه است که به جذب بازیکنان جوان می اندیشند و معتقدند که من پیر شده ام و مشکل ، اصلا بحث مسائل اقتصادی نبود. در سن 35 سالگی، انتقال من هزینه زیادی ندارد.»

کاناوارو در ادامه در مورد احتمال پیوستن محمدو دیارا به یوونتوس با بیان اینکه احتمال تلاش سران یووه برای خرید او را کمرنگ می داند گفت:« دیارا دوست من است ولی من نقشی در خریدهای یووه در بازار نقل و انتقالات تابستانی ندارم.» کاناوارو که تابستان امسال به یوونتوس پیوست، به بهترین نحو ممکن مورد استقبال هواداران این تیم قرار نگرفت و امیدوار است که بتواند با نمایش قدرتمندانه در ترکیب این تیم، نظر مثبت هواداران این تیم را به خود جلب کند.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •