تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 34 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 340

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه يوونتوس: Juventus F.C. News

کـاربـر بـاسـابـقـه amirtaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستس نگفتین ازوال پیپرام خوشتون اومدیا نه اگه اومدیگین تابازم بزارم

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خوب فعلامااولیم اینترمساوی کردومیلان هم3-0برد.

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

امسال سال يوونتوس و بارسلوناست . هر دوشون بهترينند .

آخر فروم باز vorojax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

دل پیرو فقط چند دقیقه آخر رو به جای یا کوئینتا(اگه اشتباه نکنم) به بازی اومد
    یا حق
    اینجور که بوش میاد این راینری زیاد از این دل پیرو خوشش نمیاد.
    شروع طوفاني يوونتوس رو به طرفداران تبريك ميگم . انشاالله قهرماني ....
    انشاالله......

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینم فهرست تمامی بازیکنان یووه:

Emanuele Belardi
    Gianluigi Buffon
    Cristiano Novembre
    Jess Vanstrattan

Jorge Manuel Almeida Gomes Andrade
    Alessandro Birindelli
    Jean Alain Boumsong
    Giorgio Chiellini
    Domenico Criscito
    Zdenek Grygera
    Nicola Legrottaglie
    Cristian Molinaro
    Jonathan Zebina

Sergio Bernardo Almiron
    Mauro Camoranesi
    Tiago Cardoso Mendes
    Giuliano Giannichedda
    Marco Marchionni
    Pavel Nedved
    Antonio Nocerino
    Ruben Olivera
    Hasan Salihamidzic
    Cristiano Zanetti

Alessandro Del Piero
    Vincenzo Iaquinta
    Raffaele Palladino
    David Trezeguet

Claudio Ranieri

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پیروزی با گل های چهره های جدید

سیاه و سفید پوشان تورین در دیداری زیبا و پر گل با نمایشی بزرگ توانستند اولین دیدار جام حذفی را در فصل جدید با پیروزی پشت سر بگذارند و در دومین بازی رسمی در حیات تازه خود دومین برتری را از ان خود نمایند. یوونتوس در تاردینی به مصاف پارما رفت و در حالی که نیمه اول را با کمی ناهماهنگی به پایان رسانده بود توانست با تغییر تاکتیک در 45 دقیقه دوم سه گل مهم و حساس به ثمر برساند تا دومین پیروزی را طی یک هفته جشن بگیرد و تماشاگران حاضر در تاردینی شاهد فوتبالی زیبا و روان باشند.رانیری در ترکیب خود دل پیرو، ندود، کریشیتو و چند مهره دیگر خود را نداشت اما در مقابل یاران تازه وارد چهره خوبی به نمایش گذاشتند و یک برد شیرین و دلچسب را به هواداران بی شمارشان هدیه دادند. این برد را باید به یاران و چهره های تازه یووه نسبت دادو از آنها تشکر کرد.در این بازی دو نیمه متفاوت را از یووه دیدیم. 45 دقیقه نخستی که شاگردان رانیری کمی ناهماهنگ و گنگ بازی کردند و 45 دقیقه دومی که یک یووه هجومی و روبه جلو دیده شد . تیمی که همه این انتظار را دارند یک تیم پرقدرت و هجومی با انگیزه ای بالا .در این بازی المیرون به همراه تیاگو توانستند یووه را در بازی رو به جلو به خوبی تغذیه نمایند و در موقعیت سازی تیم مفید ظاهر شدند. این تیم در دو بازی خود انجام شده نشان داد که به رشد خوبی دست یافته و توان بهتر و با شکوه شدن را داراست به طور حتم اگر شاگردان کلودیو رانیری چنین بازی را در ادامه رقابت ها از خود ارائه دهند باید از این تیم به عنوان یک تیم خطرناک و مدعی نام برد.این یووه برای هوادارانش نوید یووه ای باشکوه را می دهد.یوونتوسی قدرتمند و با عظمت.

ترکیب یوونتوس:بوفون ،زبینا، آندراده، لگروتالیه، کیه لینی، نوچرینو، آلمیرون، تیاگو، صالح حمیدزیچ، یاکوینتا و ترزگه
    تعویض های یووه:بومسونگ جانشین لگروتالیه 45
    مولینارو جانشین نوچرینو 59
    پالادینو جانشین یاکوینتا 79

گلزنان یوونتوس:مولینارو 62- آلمیرون 72- صالح حمیدزیچ 85

صحبت های کلودیو رانیری:
    مربی موفق بیانکونری ها از نتیجه بازی راضی و خوشنود است او با ستایش از خط دفاع خود سخنانش را اغاز میکند.در خط دفاع عالی کار کردیم با این حال در آینده بسیاربهتر و هماهنگ تر خواهیم شد.در این بازی پارما یک بازی زیبا و خوب را به نمایش گذاشت و از آنها به خاطر فوتبال بازی کردنشان ممنونم.در شروع بازی یاران حریف بهتر ازما بودند و بازی را در دست گرفتند اما در ادامه یووه به خود امد .ما آهسته آهسته وارد می شویم و در نیمه نخست دیدارها کمی ناهماهنگ ظاهر میشویم اما در ادامه می توانیم با قدرت خود به برتری دست یابیم.در 45 دقیقه اول می توانستیم به گل برسیم.من از بازی تمام شاگردانم راضی هستم.یووه از روی ضربه پنالتی گلی را دریافت کرد و از این جهت بازی خوب یاران دفاعی یووه قابل تقدیر است. در غیاب کریشیتو لگروتالیه و بومسونگ عالی کار کردند .مربی بانوی پیر به گلزنی مولینارو اشاره کرد و گفت:وی به زمان بیشتری نیاز دارد و در اینده می تواند یکی از یاران تاثیر گذار تیم محسوب شود.من برای مهره های تازه وارد یوونتوس بسیار خوشحالم زیرا در این دیدار گل های تیم را چهره های جدیدی به ثمر رسانند که باعث شعف آنان شد.بازیکنان تازه یووه در حال رشد کردن هستند و هماهنگی خود را بیشتر نشان خواهند داد.وی در خصوص بازی بعد برابر کالیاری نیز افزود: امروز یک بازی در جام حذفی بود و ما دیدارهای مهم لیگ را پیش رو داریم باید به مسابقات خود فکر کنیم.کالیاری و این شهر رابه خوبی می شناسم و به مربی کالیاری علاقه دارم.بازی نخست شان نیز خوب بود . امیدوارم بتوانیم روندی که پیش رو گرفتیم را ادامه دهیم وبه پیروزی ها و موفقیعت های ارزنده ای دست یابیم.یوونتوس برای برتری و بازی خوب و زیبا به این شهر سفر خواهد کرد.

مولینارو زننده اولین گل دیدار دومین گلش را پس از گلزنی برابر ساندرلند تجربه می کند.بازیکنی که دقایقی پس از ورودش به زمین موفق به گلزنی شد در پایان بازی گفت:خیلی خوشحالم برای به ثمر رساندن گل در این بازی اما بیشتر برای پیروزی تیمم خوشحالم . در این دیدار در حمله عالی بودیم و خیلی خوب کار کردیم .همه می خواستیم یک بازی فوق العاده ارائه دهیم و نتیجه نیز بگیریم.این تیم و این گروه تمایل به برتری دارد و انگیزه برتری جویی و میل به پیروزی در وجودمان موج می زند.در ادامه و به مدت طولانی می خواهیم چنین بازی کنیم .

منبع:------------
    Last edited by amirtaker; 30-08-2007 at 10:58.

آخر فروم باز FarzadSport's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Tehran

13 کالیاری - یوونتوس

یوونتوس خود را برای حضور در دومین دیدار در رقابت های سری ا درفصل جدید بعد از کسب پیروزی برابر لیورنو و پارما اماده می کند.کلودیو رانیری مربی یووه پیش از اعزام تیم به کالیاری در کنفرانس خبری شرکت کرد و اظهار داشت: یک بازی مهم و زیبا دیگر را در پیش رو داریم. مطمئنا در استادیومی پراز تماشاگر بازی خواهیم کرد درست مانند هر زمان دیگری که یووه بازی دارد .کالیاری تیمی است که با فکر بازی می کند و نمایش خوبی با مربی تازه واردش داشته ، آنها در دیدار نخست برابرناپولی تیمی که تازه به سری ا صعود کرده به برتری دست یافتند و در بازی فردا به دنبال دومین موفقیت خود هستند .این بار صحبت های مربی بانوی پیر در چند بخش خلاصه شد .

پیشرفت ها :
    ما در بلندی هستیم و نیازی نیست خود را برای رسیدن به سکو پرتاب کنیم .ما فوتبال قانونی خود را ادامه می دهیم و به دنبال گرفتن پنالتی نیستیم . هر بازی از بازی قبل بهتر و شایسته تر می شویم . این تیم توانانی رشد کردن را داراست.ما دو نتیجه مثبت را داریم که بسیار مهم است .ما یوونتوس هستیم تیمی که همیشه برای پیروزی بازی می کند .بدون شک تیم ما یک تیم تازه به شمار می رود اما حیات ما یک حیات با سابقه است .باید بهتر باشیم و قدرتنمند تر ، برای همین بسیار تلاش می کنیم.ما در حال پیروزی هستیم و به افتخارات بیشتر فکر میکنیم.وی در ادامه به بازی میلان و سویا اشاره کرد وگفت:بله یک بازی خوب را مشاهده کردیم اما مطمئن باشید ما قوتبال متفاوتی را ارائه خواهیم کرد.

دفاع:
    بازی سریع در این خط نکرده ایم.اما سختی را این خط تاکنون متحمل نشده است . ما باید تا پایان به مانند آغاز خوب باشیم. شاید بازی با نیوکاسل بهترین شناخت را به ما داد.

بازار نقل و انتقالات:
    ما بدون جذب بازیکن دیگری پرونده تابستانی خود را بستیم.پیش از این نیز چنین گفته بودیم.برای بازی در سری ا به بازیکنانی نیاز داشتیم که همه آنها را هم اکنون در اختیار داریم.در ادامه بازی ها چهره های تازه خود را بیشتر با تیم هماهنگ می کنند و از انها نمایش خوبی خواهید دید.شما گروهی را مشاهده خواهید کرد که نشان می دهد بیشتر از کار یک مربی به قدرت رسیده اند .

ابراز علاقه هواداران:
    طرفداران یووه عادت به تیمی بزرگ دارند.اما در برگشت می خواهیم تیمی شویم که آنها می خواهند . ما تیم تازه هستیم و به کمک و حمایت انان بسیار نیاز داریم . فکر نمی کنم بعد از کسب دو پیروزی شاد نباشند.به طور طبیعی و خیلی ساده نیاز داریم که آنها با عشق تمام به ما بنگرند ،ما در حال حاضر به این نیاز داریم.

دل پیرو:
    یک قهرمان متفاوت، ممنونم از شعور و فهم الکس، او بسیار با شعور با شخصیت است.من بسیار بسیار زیاد منتظر او هستم.نه تنها در زمین بازی. اما او کاپیتان تیم است و همچنین پرچم دار و روح یوونتوس.او باید مثال پیروی کردن باشد.هیچ سوال تند و عجیبی برای قرارداد او نیست.در عوض همه دوست دارند که قرارداد او به خوبی تمدید شود.

کامورانزی:
    او تنها یک نیمه برابر بیه لزه بازی کرد.در این زمان نمی تواند بازی کند.ما به نزد ما آمده و تمرین می کند.او بازی می کند و کنار گذاشته نشده.اما توان حضور 90 دقیقه در زمین بازی را ندارد.با آمدن او یووه بهتر خواهد شد.

ترزگه و تیم ملی:
    من فکر میکنم که مشکلی برای بازی تیم ملی ترزگه وجود داشته باشد.او بازی نمی کند.چطور مشکلی پیش می اید؟هواداران ایتالیا نگران هستند زیرا ترزگه را دومنیک برای پیروز شدن دعوت کرده، به نظر من او توانایی بسیار زیادی دارد و می تواند برای تیم ملی کشورش بازی کند اما من دومنیک نیستم.

بومسونگ:
    ازاینکه او کنار ما ماند بسیار خوشحالم.برای اینکه فهمیدم و درک کردم که او آرزو دارد با یووه باشد و با یووه خوب بازی کند.او یک بازیکنی است که همیشه خوب بازی می کند اما ظاهرش این را نشان نمی دهد او نیز از گروه بازیکنانی مانند زالایتا و بلازی است.

نگاهی کوتاه به ده بازی آخر یوونتوس برابر کالیاری

در ده بازی این دو تیم برابر هم یووه توانسته 5 پیروزی ، 4 تساوی و یک شکست را به دست بیاورد.15 به ثمر رسانده و 7 گل نیز دریافت کرده. پرگل ترین بازی یووه و کالیاری به سال 2005 بازمیگردد که بیانکونری ها 4 بر 2 از سد حریف گذشتند.پرگل ترین برتری یووه نیز در دیدار رفت همان فصل برمی گردد که بانوی پیر 4 بر صفر به برتری رسید.در مجموع کلیه رقابت ها یوونتوس و کالیاری 62 بازی انجام داده اند که یووه به 25 برد، 25 تساوی و 12 شکست این تیم ختم شده.یووه 71 گل به ثمر رسانده و کالیاری 50 گل.

منبع : ------------

آخر فروم باز MORINIO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ESF

پيش فرض

امسال سال يوونتوس و بارسلوناست . هر دوشون بهترينند .
    پای تیمهای دیگر رو به این تاپیک نکش

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خداحافظی با فوتبال

پاول ندود ، هافبک کهنه کار یوونتوس اقرار کرد ممکن است به زودی ، به طور کلی کفش ها را آویخته و از فوتبال بازنشسته شود .ندود که به مناسبت تولدش با شبکه یوونتوس گفتگو می کرد گفت :برای یک سی و پنج ساله در اوج آمادگی بدنی بودن خیلی آسان نیست-پاول در ادامه افزود : من نمی خواهم به آینده خیلی دور نگاه کنم . در حال حاضر در حال آماده نگه داشتن خودم تا ماه ژوئن ( زمان اتمام کالچو ) هستم و بعد از آن نمیدانم که چه کار خواهم کرد ! حتی مطمئن نیستم که در گوشه ای از دنیا به بازی ادامه خواهم داد یا به طور کامل بازنشست خواهم شد . همسر من میدونه ، امروز صبح با همین مشکلی که در زانویم دارم ، چقدر سخت از رختخوابم بلند شدم .
    ندود در مورد پسرش و ادامه راه وی با خنده گفت : اگه بخوام حقیقت رو گفته باشم باید بگم ، دوست ندارم پسرم راه منو دنبال کنه . ترجیح می دهم به ورزش دیگری مشغول بشه تا به من تشبیه نشه و بتونه زندگی آرومی رو داشته باشه ...

خدایی خیلی حیف میشه ندودخداحافظی کنه من عاشق ندودم یکی ازدلایلی که یوونتوسی شدم حضورندود بود

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

گزارش مستقیم بازی یوونتوس - کالیاری

یوونتوس تورین در استادیوم سنت الیا در دومین هفته از رقابت های این فصل سری آ به مصاف کالیاری رفت تا بتواند دومین دیدارش را نیز با پیروزی به پایان برساند و بازگشت مقتدرانه ای را به نمایش گذاشته باشد.این بازی به قضاوت تالیاونتو در شهر کالیاری آغاز شد. .
    بازی توسط یاران میزبان شروع شد.

دقیقه 1:یووه در ترکیب خود یاران خوب و اماده ای را می بیند.
    دقیقه 2:حمله از صالح حمیدزیچ
    دقیقه 3:زوج موفق ترزگه و دل پیرو حمله خوبی را به سمت دروازه حریف تدارک دیدند.
    دقیقه 4:یک حلمه از یاران میزبان
    دقیقه 6: یک حرکت خوب از کالیاری
    دقیقه7: خطای پاول ندود بر روی بازیکن میزبان
    دقیقه8:دفاع یووه به خوبی توپ ارسالی را دفع کرد
    دقیقه 10:دل پیرو در آفساید قرار دارد و موقعیتی از دست رفت
    دقیقه 11:فوجا یار حریف توسط کیه لینی متوقف شد
    دقیقه 13:الکس یک فرصت خوب به دست آورد
    دقیقه 14:ضربه کرنر به سود یووه
    دقیقه 15:کرنر الکس توسط سنگربان دفع میشود
    دقیقه 16:کریشیتو یک کرنر را به یاران کالیاری اهدا میکند
    دقیقه 16:کرنر میزیان نیز به حارج زمین زده میشود
    دقیقه 20:یک فرصت بسیارخوب برای کالیاری.یک حمله تمرین شده از فوجا و ماتری که این بازیکن ضربه را به خارج زد
    دقیقه 22:یک ضربه از ندود و واکنش از فورتین دروازه بان کالیاری
    دقیقه 24:موقعیت خوب یاران میزیان توسط بوفون دفع شد.
    دقیقه 26:الکس یک فرصت عالی را با پاس صالح حمیدزیچ به دست آورد
    دقیقه 27:یک برخورد دیگر، کریشیتو بار دیگر خطا می کند
    دقیقه 27:کالیاری یک ضربه ازاد از سمت راست زمین تصاحب کرد
    دقیقه 28:این سمت زمین این بار خطا به سود یووه
    دقیقه 31:یک حمله هماهنگ از دل پیرو ترزگه و ندود
    دقیقه 31:دفاع کالیاری حمله یووه را دفع کرد
    دقیقه 32:توپ برگشتی نصیب زانتی شد اما توپ ارسالی او به دل پیرو نرسید
    دقیقه 33:خطا از زانتی و دریافت یک کارت زرد
    دقیقه 35:این بار خطای دل گروسو بر روی صالح حمیدزیچ
    دقیقه 35:کارت زرد برای یار کالیاری
    دقیقه 36:بازی خشن از سوی دو تیم ارائه می شود
    دقیقه 38:یک کرنر برای کالیاری
    دقیقه 39:دفاع توپ ارسالی را دور کرد
    دقیقه40:به 5 دقیقه پایانی بازی در نیمه نخست رسیدیم و گلی تا این لحظه زده نشده است.
    دقیقه 41:خطای زانتی در گوشه راست دروازه یووه
    دقیقه 42:بازی خشن دو تیم ادامه دارد.کارت زرد برای زبینا
    دقیقه 45:یک فرصت استثنایی و عالی برای کاپیتان الکس
    دقیقه 45:واکنش بسیار خوب از فورتین
    دقیقه 46:سوت پایان بازی در نیمه نخست بدون اینکه توپی از خط دروازه تیمی عبور کند.
    شروع نیمه دوم بازی میان دو تیم یوونتوس و کالیاری
    دقیقه 46:بازی با شروع بازیکنان یووه اغاز شد
    دقیقه 47:تعویض برای یووه کریشیتو جای خود را به لگروتایه می دهد
    دقیقه 48:دومین تعویض برای بیانکونری ها،صالح حمیدزیچ از زمین بازی حارج شد و کامورانزی بعد از مدتها در ترکیب یووه قرار گرفت
    دقیقه 51:با این دو تغییر منتظر بازی بهتر از یاران رانیری هستیم
    دقیقه 52:فرصت خوبی را فورتین دفع کرد
    دقیقه 53:گل برای یوونتوس
    دقیقه 54:ترزگه مهاجم فرانسوی یووه بار دیگر شایستگی خود را نشان داد و گل دیگر ی را با پیراهن یووه به ثمر رساند
    دقیقه 55:در برگشت یک فرصت عالی برای کالیاری
    دقیقه 55:خروج بوفون و اعلام ضربه پنالتی به سود کالیاری
    دقیقه 56:گل تساوی برای کالیاری
    دقیقه 56:دروازه بوفون توسط فوجا باز می شود
    دقیقه 60:یک حمله دیگر از میزیان
    دقیقه 61:ضربه کرنر برای تیم شهر کالیاری
    دقیقه 62:یک کارت زرد دیگر برای یاران بیانکونری، ندود با خطای خود کارت زرد می گیرد
    دقیقه 65:کامورانزی یک حرکت خوب را انجام می دهد
    دقیقه 65:اولین تعویض کالیاری.
    دقیقه 67:فورتین بار دیگر فرصتی را از الکس می گیرد
    دقیقه 69:خطای دیگر به سود کالیاری
    دقیقه 70:یک خطای دیگر از لگروتالیه بر روی یار تازه وارد کالیاری
    دقیقه 71:ضربه فوجا را بوفون به بیرون هدایت کرد
    دقیقه 72:کارت زرد برای کونتی
    دقیقه 75:گل برای یوونتوس
    دقیقه 75:یک گل بزرگ و زیبا از کاپیتان
    دقیقه 76:الکس روی حرکت زیبا و جادویی کامورانزی یک گل زیباو ارزشمند را به ثمر رساند
    دقیقه 78:کارت زرد برای لگروتالیه
    دقیقه 79:تعویض برای کالیاری اگوستینی جانشین فینی می شود
    دقیقه 80:گل تساوی برای تیم جان پائولو
    دقیقه 84:حرکت رو به جلو از ندود
    دقیقه 87:آخرین تعویض رانیری،نوچرینو جانشین آلمیرون می شود
    دقیقه 89:خظابر روی الکس
    دقیقه 90گل سوم برای یوونتوس
    دقیقه 90:کامورانزی با ارسال بی نقص خود کیه لینی را صاحب موقعیت کرد و این مدافع به زیبایی گل سوم یووه را در آخرین دقایق بازی به ثمر رساند
    دقیقه 90:5 دقیقه اضافی از سوی داور بازی در نظر گرفته شد
    دقیقه 90:دل پیرو فرصتی برای به ثمر رساندن گل دوم خودش داشت که از دست رفت
    دقیقه 90:در برگشت بوفون فرصت خوبی را از یاران حریف گرفت
    دقیقه 90:تا دقایقی دیگر بازی به اتمام می رسد
    دقیقه 90:خطا از کاپیتان الکس
    دقیقه 90:یک پیروزی دیگر در اخرین دقایق بازی برای شاگردان رانیری و شنیده شدن سوت پایان بازی

منبع:------------

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •