تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 34 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 340

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه يوونتوس: Juventus F.C. News

آخر فروم باز vorojax's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

جام در میلان ماند
    یوونتوس تورین با ترکیب اصلی خود درجام بولوسکونی برابر میلان حاضر شد .همه منتظر یووه ای با اقتدار بودند با اینکه بیانکونری ها بازی خوبی از خود ارائه کردند اما نتوانستند گلی را وارد دروازه حریف نمایند و در نهایت در دقیقه 43 بازی دروازه خود را توسط اینزاگی یار قدیمی خود باز شده دیدند تا نیمه نخست با تک گل روسونری ها به پایان برسد.در این نیمه باید به تک ضرب بازی کردن یوونتوس اشاره کرد که در آینده برای موفقعیت و نتیجه گیری مفید خواهد بود. با شروع نیمه دوم همه انتظارات از یووه بیشتر شد اما یاران رانیری درخشان ظاهر نشدند و تجربه الکس نیز نتوانست به یووه کمک کند . پالا جانشین یاکوینتا شد تا شاید دروازه روسونری ها گشوده شود .بازی ادامه داشت و هنوز لحظاتی از اغاز بازی در نیمه دوم نگذشته بود که فیلیپو اینزاگی گل دوم خود را نیز به ثمر رساند تا خود و تمیش را دو گل کند.در این بازی میلان مانند یک تیم قهرمان ظاهر شد و در حمله بسیار عالی و هماهنگ بازی کرد .یووه نیز نمایش خوبی داشت اما در نواختن ضربات اخر دقت کافی نداشت و نتوانست دیدار دوستانه را به خوبی به پایان برساند.به نظر می رسد یاکوینتا با الکس چندان خوب کار نمی کند و نبود ترزگه در کنار کاپیتان به ضرر یووه تمام شد و در نهایت بانوی پیر با دو گل اینزاگی جام برلوسکونی را نیز از دست دهد تا کارنامه دیدارهای دوستانه و تابستانی یووه چندان درخشان نباشد.ترکیب یوونتوس :بوفون گریگرا آندراده کریشیتو مولینارو صالح حمیدزیچ نوچرینو المیرون ندود دل پیرو و یاکوینتا

صحبت های رانیری:کلودیو رانیری با اینکه یووه شکست دیگری را تجربه کرد اما از کارنامه کاری و نمایش تیمش را است و به تیم و بازیکنانش کاملا اعتماد و اطمینان دارد وی در پایان این بازی گفت: در این بازی بسیار خوب بودیم و آنچه که می خواستیم را انجام دادیم من از بازیکنانم راضی هستم . دو گل از میلان با تیز هوشی اینزاگی دریافت کردیم . من به تیمم اعتماد لازم دارم و به خوبی می دانم که تا پایان می توانیم پیش برویم و نتیجه بگیریم .مربی بیانکونری ها در خصوص دفاع یووه اشاره کرد وافزود: ما به خوبی هماهنگ می شویم و در آینده به خود خواهیم آمد در این دیدار اینزاگی بسیار عالی بود و خیلی خوب کار کرد.وی هدف نهایی یووه را بودن و قرارداشتن در میان چهار تیم نخست خواند و توضیح داد ما می خواهیم به لیگ قهرمانان راه یابیم و این هدف بزرگ ما خواهد بود

صحبت های کوبولی: جووانی کوبولی مدیر بیانکونری ها نیز از یووه و نتایج آن راضی به نظر می رسد و می گوید: یووه را تیمی قدرتمند دیدم با اینکه کمی نا هماهنگ بودیم اما من و همه مسوولین به این تیم ایمان داریم من یک یووه خوب را دیدم و از این بابت خوشحالم . ما در این جام قوتبال را به نمایش گذاشتیم و از قوتبال حرف زدیم .در هر حال من از آنچه یووه در این بازی ارائه کرد خوشم آمد و راضی هستم.مرد شماره یک بانوی پیر در پایان سخنانش به ماندن الکس در یوونتوس تاکید کرد و آن را امری طبیعی و حیاتی در این باشگاه خواند و دل پیرو به عنوان اسطوره همیشگی یووه نام برد.الساندرو دل پیرو و یوونتوس با هم به قدرت می رسند و او در کنار ما زندگی خواهد کرد و تمدید قرارداد او به زودی انجام می گیرد.

وینچنزو یاکوینتا یار تازه وارد بیانکونری ها که در این دیدار خوب ظاهر نشد نیز در اتمام بازی به خبرنگاران گفت: باید همچنان به کار خود ادامه دهیم و بیشتر کار کنیم . از اینکه بازی را واگذار کردیم خیلی ناراحت هستم و از عملکرد خودم اصلا راضی نیستم . با کار بیشتر می توانیم به نتایج بهتری دست یابیم و من به بزرگی یووه ایمان دارم.ما کمی به تلاش و سعی نیاز داریم و همه به ادامه کار تیمی اطمینان داریم و تا شروع بازی ها به امادگی لازم می رسیم.
    منبع:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

الکس و قرارداد یک ساله
    بعد از گذشت دو روز از اخرین مذاکره دل پیرو با سران یوونتوس بار دیگر اسطوره طلایی تورین مذاکرات خود با کوبولی را از سر گرفت او تا ژوئن سال 2008 با بیانکونری ها قرارداد دارد اما سران یوونتوس فقط حاضر به تمدید قرارداد یک ساله با او هستند ولی دل پیرو حاضر به تمدید قرارداد با این شرایط نیست.جیوانی کوبولی مرد شماره یک یوونتوس گفت : الکس یک بازیکن بنیادی برای یوونتوس است و ما با او به مذاکرات خود ادامه خواهیم داد تا به نقطه روشنی برسیم و ما به فکر یک قرارداد یک ساله با او هستم. او در ادامه در مورد دیدار یوونتوس و میلان گفت:یوونتوس در مقابل میلان با دو گل مغلوب شد اما من همچنان به یوونتوس امیدوار هستیم چون اینده روشنی در انتظار یوونتوس خواهد بود.اینزاگی باعث شکست ما شد و ما می توانیم با هماهنگی بیشتر به اهداف خود دست یابیم.کوبولی در مورد اضافه شدن بازیکنان جدید به یوونتوس نیز گفت:ما بازیکن دیگری را جذب نخواهیم کرد و پرونده نقل و انتقالات ما بسته شده است

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    آنجا که دل خوشست....

پيش فرض

سلام.
    بابا 2 تا يووه اس تو اين انجمن به اين گندگي نيست؟
    در چهره مدير ارشد بيانکونري ها رضايت ديده مي شود او يک تيم با کيفيت و کامل در اختيار دارد به اعتقاد اين مسول اينتر و ميلان از يووه قدرتمند تر نيستند و يووه توانايي يووه هميشگي خود را به دست مي آورد وي تمديد قرارداد الکس را يک قرارداد ويژه مي خواند و تاکيد ميکند که تا پايان آگوست اين امر صورت خواهد گرفت
    کامل بودن تيم:تيم ما با کيفيت خوب و بالايي بسته شده و بسيار خوب کار مي کند ما براي بهتر شدن کار مي کنيم و در طول دوران بازگشت از عملکرد تيم راضي هستيم به نظر من ميلان و اينتر از يووه بسيار قوي تر نيستند ما به خود ايمان داريم و در حال بهتر و رشد هستيم
    اله و ويژگي تمديد قرارداد:هيچ مشکل و برخوردي در تمديد قرارداد الساندرو دل پيرو نيست بهتر بگويم او يک بازيکن ويژه و مهم است و اين يک قرارداد ويژه و با ارزش به شمار مي رود در مذاکرات به توافقات خوبي رسيديم و منتظر زمان مناسب هستيم درست مانند آنچه براي بوفون و ترزگه رخ داد ما به يک زمان با ارزش و ويژه نياز داريم تا اين امر مهم را انجام دهيم ما تا پايان ماه يک ملاقات ارزشمند را با کاپيتان برگزار خواهيم کرد
    اعتماد و اطمينان جان الکان:دقيقا چنين نظري را حان الکان در خصوص دل پيرو دارد وکيل و يکي از نايب ريسان شرکت فيات به اين موضوع توجه شديدي دارد و خواستار رسيدگي و تکميل سريع اين مسئله شد الکان در باره الکس معتقد است: بايد با دل پيرو مانند يک قهرمان واقعي و بزرگ برخورد کنيم زيرا او يک قهرمان بزرگ است همه از بودن او در تيم خوشحالند و مي خواهند او همچنان نقش خود را در يووه ادامه دهد همه ما به تيفوسي ها بيانکونري قول مي دهيم که هر چه زودتر قرارداد کاپيتان دوست داشتني را تمديد کنيم بلانک پس از اشاره به سخنان الکان در ادامه به اتمام خريد هاي تابستاني يووه تاکيد مي کند و مي گويد : ما از بازار نقل و انتقالات راضي هستيم مهره هاي خوب و مورد نظر را جذب کرديم و نيازي به جذب مهره ديگري نداريم وي در پايان گفتگويش نسبت به هواداران يووه که روز گذشته در زمين وبلا پروزا از وضيعت الکس سوال مي کردند و اقدام سران يووه را در نمايش پيراهن جديد تيم بدون نمايش پيراهن شماره ده کاپيتان انتقاد شديد کردند گفت : ما تمرينات را درکنار هم ادامه مي دهيم ما يک تيم بزرگ و در عين حال جوان شده اي هستيم بدون شک مي خواهيم ثابت کنيم که ياران تازه براي تيم ما مورد احترام هستند و طرفداران يووه اطمينان داشته باشند که الکس براي ما يک مهره واقعي است که اهميت خاصي دارد در همين خصوص سکو مدير ورزشي بانوي پير نيز توضيح داد تيفوسي ها يووه بايد از تيم راضي باشند ما در حال حرکت هستيم کار را شروع کرديم و به زودي به شکوه مي رسيم و در ادامه به موضوع دل پيرو اشاره کرد و گفت:همه مي دانيم که وي پرچم دار باشگاه است و از محبوبيت فراواني برخوردار است ما براي موفقيت به او نياز داريم و همه مطمئن باشيد تا پيش از اتمام ماه قرارداد بزرگ ترين بازيکن يووه تمديد مي شود اما لازم به ذکر است که هواداران سياه وسفيد به هيچ وجه حرکت روز گذشته سران باشگاه را درخصوص نمايش پيراهن تازه يوونتوس بدون ارائه پيراهن شماره ده که ويژه الساندرو دل پيرو کاپيتان ارزشمند و دوست داشتني و اسطوره بيانکونري ها است را مورد قبول نداستند
    منبع:يوونتوس دات اي ار

کـاربـر بـاسـابـقـه amirtaker's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام ,من تو این تایپیک راه میدین؟میخوام باکمک شما بترکونم

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

لباس جدیدیووه معرفی شد:

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینم یک سری وال پیپر:
    بوفون:
    کد:
    دل پیرو:
    کد:
    پاول ندود:
    کد:
    ستاره ی جدیدیووه یاکوینتا:
    کد:
    ترزگه:
    کد:
    اینم هدیه امشب من:
    کد:
    Last edited by amirtaker; 24-08-2007 at 22:37.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی کسی فرکانس کانال یووه رو داره؟
    ترکیب احتمالی بازی امروز:بوفون,آندراده,کریستی و,مولینارو,گریگرا,آلمیرون, یاگو,نوسرینو,ندود,یاکوینتا ,ترزگه
    Last edited by amirtaker; 25-08-2007 at 13:15.

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اینم وال پیپر امروز:
    یونتوس 1 ;
    کد:
    یوونتوس2:
    کد:
    یوونتوس3:
    کد:
    یوونتوس4:
    کد:
    یوونتوس5:
    کد:
    یوونتوس6:
    کد:

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

باباخدایی خیلی نامردیه من جون بکنم یک تشکرخشک وخالی هم نکنین

تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که دیونه نیستم برای خودم عکس بزارم تشکرکنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •