تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 413 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 4127

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بارسلونا: FC Barcelona News

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

بارسا جام بکن باور را به خانه برد . با شکست دادن بایرن مونیخ .

مسی گل زیبایی زد .
    جام نمادین بکن باور

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تبریک برای جام. کلاه رونالدینیو هم جالبه.
    اگر کسی براش امکان داره تاریخ وتیم های روبروی بارسا تو چند هفته اولو بزاره.

آخر فروم باز Greatone's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    In My Mind

پيش فرض

كسي ميتونه در باره ي رودريك ژولي بنويسه.........
    امسال كه از بارسا نرفت"؟ .......به نظر من خيلي نقش اساسي اي تو تيم داره.......البته بيشتر نيمه دوم مياد

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

چرا رفت رم. به بنده خدا زیاد بازی نمی رسید من هم خیلی دوسش داشتم مخصوصا گلش رو به رئال وقتی موناکو بود. البته دوستان لطفا منو ببخشن من جسارتا جواب دادم در حضور بزرگان این تاپیک.( به خصوص اگه غلطه)

آخر فروم باز amir2011's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    منزل همیشگی ما قلب کسانی است که دوستشان داریم

پيش فرض

كسي ميتونه در باره ي رودريك ژولي بنويسه.........
    امسال كه از بارسا نرفت"؟ .......به نظر من خيلي نقش اساسي اي تو تيم داره.......البته بيشتر نيمه دوم مياد
    به نظر من ژولی خوب شد که رفت نه اینکه بازیکن بدی باشه ولی دیگه کارش برای بازی در بارسا خیلی سخت شده بود.

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض اتوئو: ما كهكشاني نيستيم

خبرگزاري فارس: مهاج كامروني تيم فوتبال اسپانيا گفت: هرگز كهكشاني نيستيم و نمي‌خواهيم مسير رئال مادريد را برويم.
    به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، اين روزها بسياري از مفسران، بارسلونا را در مسير رئال مادريد و به سوي كهشكاني شدن توصيف مي كنند.
    ساموئل اتوئو در اين باره گفت: هرگز كهكشاني نيستيم و نمي خواهيم همان مسيري را طي كنيم كه روزگاري رئال مادريد، آن را به اشتباه طي كرده است.
    اين مهاجم اظهار داشت: در فوتبال رسم بر اين است كه هميشه خوش بين باشيم و خود را مدعي جلوه بدهيم؛ اما حقيقت اين است كه بارسلونا تنها مدعي جدي قهرماني نيست. رقباي بزرگي مثل رئال مادريد، والنسيا، سويا و ... داريم. امسال سال بسيار سختي براي ما خواهد بود.
    اتوئو افزود: در بارسلونا هرگز با ستاره محوري موافق نيستيم. تلاش همه رؤسا، مربيان و بازيكنان اين است كه كار گروهي در اولويت قرار گيرد.

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض اميدواري جادوگر آسولگرانا / رونالدينييو: بارسلونا باز هم قهرمان مي‌شود

خبرگزاري فارس: باوجود انتقادات شديد عليه بارسلوناي نوين، رونالدينييو به قهرماني در لاليگا اميدوار است.
    به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اسپورت كاتالونيا، رونالدينييو گفت: بارساي نوين بدون شك قهرمان مي‌شود. به يك صدرنشيني طولاني مدت مي‌انديشيم و قصد داريم هر طور شده به يك قهرماني زود هنگام دست پيدا كنيم.
    اين مهاجم افزود: به شدت تمرين مي‌كنم و قصد دارم يك فصل كاملا رويايي را تجربه كنم. اكنون احساس مي‌كنم در ايده‌آل ترين حالت جسمي و روحي قرار دارم. مطمئنم امسال يكي از بهترين‌هاي بارسلونا خواهم بود.
    رونالدينييو عنوان كرد: نگران جوايز يوفا و فيفا نيستم. اصلا به دنبال اين مسائل نمي‌گردم. تنها هدفم اين است كه سهمي كوچك در قهرماني بارسلونا داشته باشم.
    رونالدينييو در رئوس مربع مرگ فرانك رايكارد كمترين نقش را دارد و احتمال نيمكت‌نشيني‌هاي طولاني مدت براي وي كم نيست.

کـاربـر بـاسـابـقـه Behroooz's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2005
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

كسي ميدونه ليگ اسپانيا از كي شروع ميشه و اولين بازي بارسا با چه تيمي هستش؟

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض اينيستا به "دكو" دلداري مي‌دهد

بهتر است صبر كني

ا "آندرس اينيستا" ضمن دلداري دادن به دكو هم تيمي پرتغالي‌اش در بارسلونا به وي اطمينان داده كه فرصت براي عرض اندام اين بازيساز طي فصل آينده فراوان خواهد بود.
    به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ دكو كه به نظر از حضور در تركيب ثابت تيم فرانك لمپارد نااميد شده بارها هشدار داده كه به دنبال باشگاه جديدي خواهد بود.
    اما اينيستا كه دوست ندارد شاهد جدايي هم تيمي‌اش باشد به وي اين چنين گفته است: همه بازيكنان بايد بدانند كه در تيم بزرگي چون بارسا فرصت براي حضور همه وجود دارد يك روز يكي از بازيكنان دعوت نمي‌شود و روزي ديگر يكي ديگر از بازيكنان اين مسائل در فوتبال حل و فصل شده و نبايد بابت آن ناراحت بود دكو نيزبايد اين مسائل را به خوبي درك كند و صبر پيشه نمايد.

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض اتوئو": خود را آماده نيمكت نشيني كرده‌ام

"ساموئل اتوئو"، مهاجم كامروني بارسلونا آمادگي خود را براي نيمكت‌نشيني اعلام كرده، چرا كه با حضور تيه‌ري آنري عرصه بر تمام مهاجمان سابق نيوكمپ تنگ‌تر شده است.
    به گزارش گروه فوتبال جهان خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ آبي و اناري پوشان به تازگي از تور بارسا در شرق دور بازگشته اند و به نظر مي‌رسد علاقه چنداني به آغاز فصل جديد ندارند و تعطيلات آنها را تنبل كرده است.
    با حضور تيه‌ري آنري، كاپيتان سابق آرسنال خط حمله كاتالان‌ها نمي‌تواند در آن واحد پذيراي ساموئل اتوئو، آنري، مسي و رونالدينيو باشد. لذا اتوئو از همين حالا موقعيت خود را اعلام كرده و طبق دستور سرمربي عمل خواهد كرد.
    شير كامروني آبي و اناري‌ها در اين باره گفت:" بايد بگويم كه با توجه به اين مساله كه تمام بازيكنان فرصتي براي عرض اندام مي‌خواهند و خط حمله جاي كافي براي 4 مهاجم را ندارد. آماده‌ام تا هر زمان كه سرمربي از من خواست نيمكت نشين شوم."

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •