تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 413 اولاول 1234561252102 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 4127

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه بارسلونا: FC Barcelona News

آخر فروم باز R10MessiEtoo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

آسولگرانا تصميم خود را گرفت

آغاز لاليگا با مربع مرگ ريكارد

براساس دستور كتبي فرانك ريكارد به كادر فني، بارسلونا لاليگا امسال را با 4 مهاجم آغاز خواهد كرد.
    به گزارش وب سايت رسمي بارسلونا، مربع مرگ فرانكي متشكل از ليونل مسي، رونالدينييو، ساموئل اتوئو و تيري هانري از نگاه بسياري از كارشناسان، خطوط دفاعي حريفان مدعي را درهم خواهد شكست.
    اين 4 مهاجم، هماهنگي فوق العاده‌‌اي با هم دارند و در تمرينات اخير بسيار خوب ظاهر شده‌اند.
    پس از بازگشت از تور آسيايي، 4 مهاجم بارسلونا از ريكارد خواسته‌اند تا به جاي تشكيل زوج‌هاي تهاجمي، مربع مرگ را بسازند تا با آغاز لاليگا، مورد استفاده قرار بگيرد.

بـه افـتـخـارشـون بــرو مـــــــــــــوج مـــكــزيــكــي رو

آخر فروم باز Greatone's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    In My Mind

پيش فرض

من ادرس انجمن و سايت رسمي بارسا رو گم كردم.....كسي نداره؟ ( فارسيش رو هااااااااا)

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

دوست عزیز کسی با ایجاد تاپیک‌های دسته‌جمعی مخالف نیست.

بفرمایید، بسم ا...

از فعالیتتون سپاسگزارم.

خیلی ممنون از شما دوست گرامی

پس شاهد ترکوندن این تاپیک هستیم از جانب دوستان بارسا ئی

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

درباره ي اين پديده سياهه يه كم توضيح ميدي؟

جيوواني دوس سانتوس
    17 ساله
    مكزيكي
    سابقه بازي در تيم جوانان بارسا
    شركت در جام جهاني نوجوانان و جوانان همراه با تيم مكزيك و درخشش در آنها (بردن توپ برنز رقابت هاي جوانان و قهرماني با مكزيك در نوجوانان)

اظهارات فرانك رايكارد در مورد او:

فرانک رایکارد اعتقاد دارد که جیووانی دوس سانتوس توانست ثابت کند که اسلحه مخفی این فصل اوست. او به عنوان یک ستاره ی کوچک مکزیکی اثر گزاری خودش را در پیش فصل ادامه می دهد.
    هنگامی که توجه بر روی مربع قدرت بارسا، رونالدینیو، تیری آنری، سامو ئل اتوو و لیونل مسی است، مربی بارسا معتقد است که او هنوز انتخاب دیگری است.
    دوس سانتوس در هر دو بازی بلوگرانا در آسیا گل زد و بخصوص در نیمه ی دوم بازی در برابر یوکوهاما مارینوس در سه شنبه که به پیروزی انجامید، بسیار تأثیر گزار بود.

حرفهاي خودش:

در مورد تجربه ی حضورش در تیم اصلی می گوید:" در بارسا بسیار راحت هستم. سایرین کمک بسیاری به من می کنند. در بهترین باشگاه اروپا توپ می زنم ، چیزی که همواره آرزویش را داشته ام و اکنون که به حقیقت پیوسته بسیار هیجان زده هستم. آرزوی دیگرم این است که همانند مسی و رونالدینیو در تیم موفق باشم"
    جیووانی در مورد فصل جدید لا لیگا و احتمال نیمکت نشینی در تیم گفت:" من تمام تلاش خود را خواهم کرد تا از فرصت هایی که مربی به من می دهد استفاده کنم. دوست دارم در راه قهرمانی تیمم موثر باشم" او در ادامه بار دیگر به تمجید از دو فوق ستاره ی تیم پرداخت:" همواره مسی را الگوی خود قرار داده و خود را با وی مقایسه می کنم. اما او یک فوق ستاره در فوتبال است در حالی که من تازه در جو فوتبال حرفه ای قرار گرفته ام. خیلی دوست دارم روزی همانند لئو شوم. رونالدینیو دیگر قهرمان من است ، او در دنیای فوتبال بازیکنی بزرگ است. می خواهم در فصل جدید در کنار او چیزهای زیادی یاد بگیرم."

باشگاه بارسلونا در مراسمي باشكوه، از ستاره جوان خود بابت درخشش در تور آسيايي تقدير كرد.
    به گزارش ماركا اسپانيا، خوان لاپورتا، رئيس بارسلونا از دوس‌سانتوس مكزيكي بابت گلزني و ايجاد موقعيت گل در تور آسيايي تقدير كرد.
    دوس سانتوس از سوي لاپورتا لقب پادشاهي تابستاني را دريافت كرد.
    وي مقابل هواداران بارسلونا از پشت تريبون تلويزيون بارسا متعهد شد تعداد گل‌هاي خود را براي بارسلونا به مرز 20 گل نزديك كند

تازه بارسا يك پديده ديگه رو كرده اسمش بوخان كركيچ هست. البته تو تور بارسا شركت نكرد چون مصدوم بود.

سمت چپي:

Last edited by R10MessiEtoo; 14-08-2007 at 23:32.

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

فابيو كاپلو: بارسلونا مهم‌ترين مدعي ليگ قهرمانان است

فابيو كاپلو بر اين باور است كه بارسلونا مدعي اصلي قهرماني در ليگ قهرمانان اروپاست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي فصل گذشته‌ي رئال مادريد پيش از شروع فصل جديد رقابت هاي لاليگا پيش بيني كرد كه بارسلونا مهم‌ترين مدعي قهرماني در مسابقات ليگ قهرمانان اروپاست.

كاپلو گفت:« بارسلونا به خوبي راه موفقيت را مي‌داند و تيم‌شان نيز در مناطق مختلف حريفان را مجبور به اشتباه مي‌كند. به ويژه آن كه آنها به تازگي با تيري آنري نيز قرارداد بسته‌اند. ضمن آنكه نبايد چلسي را هم ناديده گرفت، چرا كه آنها يكي از قوي‌ترين تيم‌ها هستند. اما منچستريونايتد تيمي است كه هنوز نتوانسته من را درباره‌ي قدرتش متقاعد كند.»

زماني كه كاپلو با اين پرسش روبرو شد كه چرا براي رئال مادريد شانس قهرماني قائل نيستي، در پاسخ گفت:« مادريد در حال پيشرفت است اما آنها هنوز به دنبال بازيكنان جديد هستند.»

اظهار نظر جالب ديگر كاپلو درباره‌ي لودويك ژولي است. او معتقد است كه ژولي پس از جدايي از بارسلونا و پيوستن به رم بهترين بازيكن سري A خواهد شد:« رم در فصل نقل وانتقالات فوق‌العاده عمل كرد. آنها بسيار هوشمندانه عمل كردند. ژولي و خوآن بازيكنان بسيار خوبي براي باشگاه‌هاي بزرگ هستند اما بهترين خريد تابستاني رم ژولي بود.»

ببين كار به كجا كشيده كه كاپلو هم داره تعريف بارسا رو مي كنه

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

اينم براي حال گيري دوستان:

با موافقت لاپورتا حضور رونالدينييو در آث ميلان قطعي شد

خبرگزاري فارس: باشگاه آث ميلان ايتاليا از خريد قطعي بازيكن برزيلي بارسلونا در فصل آينده خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فوتبال ايتاليا، خوان لاپورتا، رئيس باشگاه بارسلونا در نهايت پذيرفت براي فصل آينده لاليگا بدون رونالدينيو فوتبال حرفه‌اي را تجربه كند.
    طبق اين توافق رسمي كه متن آن از وب سايت رسمي ميلان هم منتشره شده است، رونالدينيو يك سال ديگر بصورت رسمي با آث ميلان قرارداد خواهد بست و هيچ راهي براي انتقال وي براي همين فصل وجود ندارد.
    =================
    ولي تصور من اينه كه رونالدينيو بيشتر از بارسا ضرر مي كنه. ريوالدو رو كه يادتونه؟
    البته كو تا سال ديگه؟! معلوم نيست كي مرده كي زنده

آخر فروم باز Greatone's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    In My Mind

پيش فرض

مرتيكه تا 2 روز پيش ميگفت بارسا خونمه حالا ميخواد بره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

وستهام در پي مهاجم بارسلونا

گوديانسن دوباره در ليگ برتر

خبرگزاري دانشجويان ايران: باشگاه ليگ برتري وستهام يونايتد گفت‌وگوهايش با ايدور گوديانسن مهاجم ايسلندي بارسلونا را تاييد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اين باشگاه روز دوشنبه از علاقه‌مندي براي خريد اين ايسلندي خبر داد.

شانس اندك گوديانسن براي قرار گرفتن درتركيب اصلي بارسلونا جدايي‌اش از اين تيم اسپانيايي را قطعي‌تر مي‌كند. بارسلونا در صورت واگذاري او مي‌تواند ده ميليون يورو دريافت كند.

گرت ماگنوسن، رييس هيات مديره باشگاه وستهام گفت:« گفت‌وگوهايي صور مي‌گيرد. ما هنوز پيشنهاد بارسلونا را نپذيرفته‌ايم.»

====
    به نظر من هم براي خودش خوبه هم براي بارسا. امسال ترافيك بالايي تو خط حمله هست.

حـــــرفـه ای boy iran's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    طحرآن

پيش فرض

مرتيكه تا 2 روز پيش ميگفت بارسا خونمه حالا ميخواد بره؟
    بالاخره هر کی یک روز خونشون رو میفروشه یا اجاره میده میره

هر جا بره من عاشقش هستم

پروفشنال shahi-007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

ای ول با این تاپیک خیلی حال کردم.دمتون گرم.من حدود 10 سالی هست طرفدار بارسلونام.
    بچه های عزیز بترکونید دیگه.
    پوز این رئالی ها و طرفداراشو این فصل می زنیم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •