تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: رتبه اين فصل پرسپوليس

راي دهنده
475. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • قهــرمانی در هــــــــــر ســــــــــه جــــــــــــــام

144 30.32%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و لـیـگ بـرتـر

50 10.53%
  • قهــرمانی در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا و جـام حــذفـی

18 3.79%
  • قهــرمانی در لـــیـــگ بـــرتـــر و جـــــام حــــذفــی

13 2.74%
  • قهــرمانی فــقــط در لـیـگ قـهـرمانان آسـیا

16 3.37%
  • قهــرمانی فــقــط در لـــیـــگ بـــرتـــر

30 6.32%
  • قهــرمانی فــقــط در جــــام حـــــذفـی

20 4.21%
  • نـاکـامـی در هر سـه جـــام

184 38.74%
صفحه 4 از 2014 اولاول 1234567814541045041004 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 20140

نام تاپيک: »» خـبــرها و تـحــولات بــاشـگاه پرسپوليس: Persepolis F.C. News

اگه نباشه جاش خالی می مونه borderlessboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Under My Skin

پيش فرض کنفرانس مطبوعاتی باشگاه پیروزی برگزار شد

اولین کنفرانس مطبوعاتی باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی(پرسپولیس) در فصل جدید، صبح امروز با حضور خبرنگاران رسانه های گروهی برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پیروزی(پرسپولیس)، در کنفرانس مطبوعاتی و رادیو-تلویزیونی باشگاه پیروزی که در سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه 9 برگزارشد، حبیب کاشانی مدیرعامل، افشین قطبی سرمربی، حمید استیلی مربی و محمود خوردبین سرپرست این تیم به سؤالات خبرنگاران پاسخ گفتند.

این کنفرانس از ساعت 9:30 صبح شروع شد و قریب به 3 ساعت به طول انجامید.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Under My Skin

پيش فرض

اولین کنفرانس مطبوعاتی و رادیو- تلویزیونی باشگاه پیروزی صبح امروز با حضور خبرنگاران رسانه های گروهی در سالن آمفی تئاتر شهرداری منطقه 9 برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پیروزی(پرسپولیس) در ابتدای این کنفرانس خبری حبیب کاشانی مدیرعامل باشگاه پیروزی با قدردانی از خبرنگارانی که در طول مدت شروع به فعالیت مدیریت جدید، با انتقادات، تحلیل ها و تذکرهای خود نقاط ضعف و قوت باشگاه را نشان دادند گفت:«پرسپولیس تیمی است با خیل عظیم هواداران و سعی مدیریت جدید باشگاه بر این بوده است تا با عملکرد خود آرامش را به این هواداران هدیه کنند. رسانه ها و خبرنگاران نیز در طول این مدت وظیفه خود را به خوبی انجام دادند و هر کجا که لازم بود از ما انتقاد کردند و اگر کار مثبتی صورت گرفت به آن اشاره کردند. امیدواریم بتوانیم با تعامل با رسانه ها باعث پیشرفت و موفقیت این باشگاه پرهوادار کشور شویم. »

حبیب کاشانی با اشاره به حاشیه ها و شایعاتی که همیشه در کنار تیم پرسپولیس بوده است افزود:«جا دارد از همه رسانه ها به خصوص رسانه ملی تشکر کنم که هرگاه شایعه ای درباره تیم پرسپولیس مطرح شده است با گرفتن ارتباط مستقیم با مسئولان باشگاه و انعکاس ان از طریق سیما، تلاش ارزنده ای را برای اطلاع رسانی شفاف و به موقع انجام داده اند.»

وی تصریح کرد:«بنا داریم هر هفته با حضور اعضای کادر فنی در کنفرانس های مطبوعاتی پاسخگوی عملکردمان چه در مواقع برد و چه در صورت باخت در برابر رسانه ها باشیم.»

کاشانی با اشاره به تأثیر گذاری بسیار زیاد مطبوعات و رسانه ها در عملکرد باشگاه ها و اطلاع رسانی به جامعه گفت:«از شما خبرنگاران می خواهم برای دور شدن حاشیه ها از تیم پرسپولیس یاریگر باشگاه باشید تا بتوانیم به دور از مسائل جانبی به اعتلای فوتبال در یکی از بزرگترین باشگاه های کشور بپردازیم. قلم شما می تواند باعث آرامش و یا بالعکس نگرانی هواداران شود و جایگاه شما جایگاه مهم و تأثیرگذاری است. امیدوارم در کنار نظارت بر عملکرد مدیران باشگاه و بیان انتقادات خود باعث جاری شدن فضای مثبت و امیدبخش در میان هواداران شوید.»

در ادامه این کنفرانس خبری افشین قطبی، حمید استیلی، محمود خوردبین در کنار مدیرعامل باشگاه پیروزی پاسخگوی سوالات خبرنگاران بودند. حبیب کاشانی در پاسخ به این سوال که با توجه به دو شغله بودن شما آیا می توانید برای رسیدگی به کارهای تیم پرسپولیس وقت کافی بگذارید گفت:«من 24 سال است در آموزش و پرورش هستم. در شورای شهر دوم به صورت تمام وقت برای شورا مأمور شدم و با انتخاب شدن برای شورا شهر سوم نیز این مأموریت تمدید شد. اما در حال حاضر بنده از سوی آموزش و پرورش مأمور به باشگاه پرسپولیس هستم و فقط در جلسات علنی شورا حضور پیدا می کنم.»

وی با اشاره به حضور اعضای شورای شهر در هیأت مدیره دیگر تیم ها از جمله تیم استقلال گفت:«در نامه ای که به سازمان بازرسی کل کشور نوشتم، وضعیت مأموریت شغل خود را توضیح داده ام و در هر صورت نیز تابع قانون هستم.»

مدیرعامل باشگاه پیروزی در ادامه در پاسخ به سؤال خبرنگاری که از نحوه تعامل وی با مطبوعات پرسید،گفت:«سیاست ما ارتباط و تعامل نزدیک با مطبوعات و اطلاع رسانی صحیح و به موقع است. اما حدود 50 روز بود که در تلویزیون نیز حضور پیدا نمی کردم چرا که مخاطب ما سؤالاتی داشت که هنوز مذاکرات و فعالیت های ما به نتیجه نرسیده بود و جواب قطعی نداشتیم. سؤالات بسیاری درباره حضور افشین قطبی در ایران، اسپانسر، زمین تمرین تیم و خرید بازیکنان جدید وجود داشت و نیاز به زمان بود تا درباره همه این ها به نتایج مطلوب برسیم. تصمیم مان بر این بود که هرگاه به حداقل شرایط دست پیدا کردیم با خبرنگاران گفت و گو کنیم که این نشست نیز گواه همین مطلب است. به هر حال ما نیز علاقمند به انعکاس فعالیت های باشگاه هستیم چرا که اگر کاری صورت بگیرد و کسی از آن مطلع نشود ارزشی نخواهد داشت.»

حبیب کاشانی درباره میزان حمایت خود از افشین قطبی در صورت عدم نتیجه گیری تیم پرسپولیس در کوتاه مدت گفت:«عملکرد ما برای حضور آقای قطبی در ایران مشخص است و میزان حمایت ما را از ایشان نشان می دهد. همانگونه که آقای دنیزلی فرصت بدست آوردن سه جام را داشتند، به آقای قطبی نیز فرصت لازم داده می شود و ما پشتیبان و حمایت کننده ایشان هستیم.در مورد آقای قطبی شایعات زیادی درست کردند. یکبار گفتند ایشان با خاندان پهلوی نسبت دارند، یکبار دین ایشان را زیر سؤال بردند، بار دیگر مسائل سیاسی را مطرح کردند و عدم امکان صدور پاسپورت و ده ها شایعه دیگر. اما ما ایستادیم علیرغم همه شایعات و جو بدی که علیه ایشان ساخته شد ، شرایط انتقالشان را به ایران فراهم کردیم. برای آقای قطبی ظرف کمتر از 40 دقیقه پاسپورت صادر شد.»

وی افزود:«در عقد قرارداد با افشین قطبی نهایت دقت صورت گرفته است و نه ما و نه ایشان در این قرارداد به صورت یک طرفه فکر نکردیم و فقط به فکر منافع خودمان نبودیم.»

در ادامه این کنفرانس افشین قطبی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید شما نتیجه گرا هستید یا به بازی زیبا فکر می کنید گفت:«در فوتبال مدرن بازی زیبا در کنار نتیجه معنی می دهد.ما در پرسپولیس با کمک آقای کاشانی، خوردبین، استیلی، مرزبان و عزیزیان می خواهیم تیمی درست کنیم که مردم از دیدن بازی های ما لذت ببرند. فوتبال مثل زندگی است. گاهی خوب دارد گاهی بد. اما مهم این است که آخر فصل اول شویم.خیلی ها به من می گویند نگو اول می شویم اما من برای همین به ایران آمده ام که پرسپولیس را قهرمان کنم. تیم پرسپولیس را طوری درست می کنم که فوتبال ایران را متحول کند. بازیکنان ایرانی تکنیک، تاکتیک و احساس را همزمان دارند و تیم ایران می تواند با تمام تیم های دنیا بازی کند.»

سرمربی تیم فوتبال پیروزی افزود:«آقای کاشانی بیرون تیم را درست می کند و ما تیم داخل زمین را. پنج سال است که هواداران پرسپولیس آواز می خوانند و این تیم را تشویق می کنند ولی این تیم قهرمان نشده است. امسال آنها تشویق می کنند و ما قهرمان می شویم.»

افشین قطبی در پاسخ به این سؤال که پیشنهاد اول مدیران پرسپولیس به شما برای مدیریت فنی بود یا سرمربیگری گفت:«اولین باری که آقای کاشانی با من حرف زدند به من گفتند اگر بیایی ایران می خواهی چطور به ما کمک کنی؟ و من گفتم فقط برای سرمربیگری می آیم.»

در ادامه خبرنگاری از حبیب کاشانی سؤال کرد:«مربیان بزرگی مثل آری هان و دنیزلی برای پرسپولیس آمدند ولی حاشیه ها و مشکلات نگذاشت نتیجه بگیرند. شما برای رفع این حاشیه ها چه برنامه ای دارید؟»

کاشانی در پاسخ گفت:«ما امسال سعی کردیم به همه تعهداتمان به بازیکنان پایبند باشیم و شرایط مطلوبی را برایشان مهیا کنیم. از آن طرف نیز بازیکنان تیم تا روزی سه جلسه تمرین را هم پشت سر گذاشته اند و برای اولین بار است که جوی در تیم حاکم شده است که بدون حاشیه داریم به فعالیتمان می پردازیم. برنامه ما برای دور کردن حاشیه ها این است که می شود در ورزش هم به صداقت پایبند بود. بخشی از حاشیه های تیم به خاطر عدم اعتماد بین بازیکنان و مدیریت باشگاه است و ما هدفمان اعتماد سازی بر اساس صدق و راستی است.»

کاشانی افزود:«برای مثال چند روز پیش چند نفر از بازیکنان پیش من آمدند و گفتند که به خاطر مشکلاتشان به پول نیاز دارند. من گفتم در حال حاضر 120 میلیون تومان در باشگاه داریم و خودتان بگویید چطور این پول را برای حل مشکلاتتان تقسیم کنیم. آنها نشستند و با هم این کار را کردیم.»

مدیرعامل باشگاه پیروزی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسید علت تأکید شما بر روزشمار فعالیتتان در باشگاه پرسپولیس چیست، گفت:«روزشمار من در باشگاه پرسپولیس مثل روزشمار سربازی است که دارد خدمت می کند و هر روز آن را برای خودش یادآوری می کند. من دو سال حکم دارم و برای هر روز آن برنامه دارم. روزهای فعالیت خودم در باشگاه را برای خودم یادآوری می کنم تا بتوانم به برنامه مدون خود عمل کنم.»

همان خبرنگار از افشین قطبی پرسید قبل از آمدن به ایران گفتید برای خبرنگاران سورپریز دارید، سورپریزتان چیست؟ افشین قطبی پاسخ داد:«آن زمان تماس های زیادی با من گرفته می شد و سؤال می کردند بالاخره می آیی یا خیر؟ خیلی ها هم می گفتند که من برای سرمربیگری تیم پرسپولیس به ایران نمی آیم. حالا سورپریز من همین است که اینجا در ایران و در کنار پرسپولیس هستم.»

مدیرعامل باشگاه پیروزی درباره میزان بدهی های باشگاه گفت:«حسابرسی برای سال های 84 و 85 انجام شد و میزان بدهی 5 میلیارد و 900 میلیون تومان اعلام شده است. تا پایان مرداد ماه هم میزان بدهی باشگاه در سال 86 را اعلام می کنیم.»

کاشانی گفت:«شاید روزی به این نتیجه برسیم که باید از هوادارهای پرسپولیس کمک بخواهیم. شاید ارائه سهام باشگاه در بورس تصویب شود و راه کارهای دیگر که می تواند در حل مشکل بدهی باشگاه مدنظر باشد. اما بیشترین سرمایه این باشگاه هواداران خوبش هستند و ما دلگرم به این هواداران هستیم.»

خبرنگاری از حبیب کاشانی پرسید شایع است که حمایت مالی شورای شهر پشت سر شماست در حالی که حمایت مالی ار باشگاه پرسپولیس وظیفه دولت است. آیا این موضوع صحت دارد؟ مدیرعامل باشگاه پیروزی گفت:«شورای شهر یک نهاد اجتماعی و فرهنگی است و بودجه خودش را از شهرداری می گیرد و عملاً نمی تواند به جایی کمک کند. اسپانسرها تعاونی اعتباری شهر است و طبق قراردادی که با این تعاونی داریم از ما حمایت مالی می شود.»

وی درباره مساحت ورزشگاه اختصاصی برای تیم فوتبال پیروزی نیز تصریح کرد:«اولین حکم باشگاه پرسپولیس در دور جدید برای مشاور فنی باشگاه آقای دکتر شکیب ریاست کمسیون عمران شورای شهر صادر شد و برنامه ریزی برای احداث ورزشگاه اختصاصی از مسائل مهمی است که مدنظر ما است اما مکان یابی و مکان سنجی و فراهم کردن شرایط اولیه حدود 8 ماه طول می کشد. تأیید محل احداث، دسترسی محلی و مسائل امنیتی از جمله مسائلی هستند که باید کار کارشناسی دقیقی روی آنها صورت بگیرد و یک شبه نمی شود صاحب ورزشگاه اختصاصی شد. در حال حاضر ما تازه توانسته ایم برای تیم فوتبالمان زمین تمرین مهیا کنیم. در ماه شعبان نیز مراسم کلنگ زنی هتل آپارتمان اختصاصی باشگاه را برای استفاده مربیان و بازیکنان خارجی و شهرستانی خواهیم داشت.»

در ادامه افشین قطبی در پاسخ به این سؤال که آیا دیر تحویل گرفتن تیم به کارش لطمه نمی زند گفت:«مربیان زیادی را می شناسم که در همین شرایط کارشان را شروع کرده اند، ضمن اینکه آقای استیلی و مرزبان در کنار من هستند و به من کمک می کنند.برخلاف برخی شایعات ما خیلی با هم دوست و حتی برادر هستیم و همه به موفقیت پرسپولیس فکر می کنیم. هرچند تصمیم نهایی با من است اما کار با یک تیم فوتبال کاری گروهی است. در بازی اول هم سیستم بازی و بازیکنان را آقایان استیلی و مرزبان انتخاب می کنند.»

خبرنگاری درباره برنامه های باشگاه پیروزی برای درآمدزایی سؤال کرد و مدیرعامل باشگاه پیروزی گفت:«برای درآمدزایی باید برنامه ریزی شود چون برای همیشه نمی شود به سازمان تربیت بدنی وابسته بود. یک راه آن قرارداد های مناسب با اسپانسرهاست که امسال خیلی خوب عمل شده است. در گذشته برای تبلیغ روی سینه پیراهن 800 میلیون توان پیشنهاد شده بود که در این فصل ما صبر کردیم و بعد از بررسی های انجام شده با دو برابر این رقم قرارداد بستیم. همچنین برای پیراهن و تجهیزات ورزشی با قراردادی مناسب حدود 200 میلیون تومان وارد باشگاه کردیم.»

افشین قطبی نیز در پاسخ به چگونگی برآورده کردن توقعات هواداران تیم پرسپولیس گفت:«من تا به حال چنین هوادارانی را در دنیا ندیده ام. در کره جنوبی که بودم می گفتند بهترین هواداران برای آنها هستند اما الان می گویم که بهترین هواداران دنیا هواداران پرسپولیس هستند. فوتبال مثل پازل است و هر بازی مشکلات خاص خود را دارد. من توقعات هواداران را می دانم و مطمئن هستم که می شود هم خوب و زیبا بازی کرد و هم نتیجه گرفت. من و همه همکارانم فقط و فقط این را می خواهیم که پرسپولیس در آخر فصل اول شود. من تمام جانم، قلبم و خونم را به پرسپولیس می دهم.»

در ادامه این کنفرانس خبری در مورد برنامه مدیریت باشگاه برای تیم های پایه سؤال شد حبیب کاشانی اینگونه پاسخ داد:«تیم های پایه تا سال گذشته به صورت پیمانکاری اداره می شدند و با گرفتن مبلغی تیم را به پیمانکار واگذار می کردند.پیشکسوتانی هم که در تیم های پایه مشغول بودند حقوق بگیر پیمانکارها بودند. اما ما تیم های پایه را از پیمانکارها گرفتیم و آن را به خود پیشکسوت ها واگذار کردیم. چون اعتقادمان این است که این کار هزینه کردن نیست بلکه سرمایه گذاری است. سرمایه هایی که در بلند مدت به باشگاه خودشان بر می گردند.»

سرمربی تیم پیروزی نیز در پاسخ به ای سؤال که چه فاکتورهایی را در تیم پرسپولیس دیدید که قول قهرمانی می دهید تصریح کرد:«بازیکنان خوب، یارگیری مناسب، مدیریت خوب و بهترین هوادارها باعث می شود که بگویم ما قهرمان خواهیم شد. بازیکنان تیم پرسپولیس این کنفرانس و صحبت های من را در روزنامه ها می خوانند و می خواهم با خواندن آن فقط و فقط به اول شدن فکر کنند.»

خبرنگاری نظر استیلی را درباره افشین قطبی و حضور او در تیم پرسپولیس جویا شد و مربی تیم پیروزی گفت:«آقای قطبی تجربیات زیادی دارند و سه دوره جام جهانی را با تیم های ملی کره جنوبی و آمریکا تجربه کرده اند. روحیات ما بسیار به هم نزدیک است و این همدل بودن باعث موفقیت ما می شود. امیدواریم بتوانیم از تجربیات آقای قطبی استفاده کنیم.»

حمید استیلی درباره بازی با صنعت نفت آبادان گفت:«بازی اول برای ما خیلی مهم است و طوری برنامه ریزی کردیم که بتوانیم شروع خوبی را در این فصل داشته باشیم. فرصت کافی برای تمرینات داشتیم و با آمدن آقای قطبی توان و انگیزه بازیکنان دوچندان شد.»

مربی تیم فوتبال پیروزی افزود:«امسال در گرفتن بازیکن خیلی دقت کردیم. بخصوص در مورد بازیکنان خارجی که می خواهیم بازیکنی را جذب کنیم که یک سر و گردن بالاتر از بازیکنان ایرانی باشد.»

استیلی درباره استفاده از عبارت عهدنامه ترکمچای برای قرارداد پرسپولیس با دنیزلی گفت:«در مورد آقای دنیزلی به هر چیز که او گفت تن داده شد، فقط برای اینکه یک سال در ایران بماند حتی پول رفتن به کافی شاپ و چیزهای دیگر هم به وی پرداخت می شد و در مقابل شاهد کمترین پاسخگویی از جانب ایشان درباره عملکردشان بودیم. آقای دنیزلی حتی به مدیریت باشگاه هم پاسخگو نبودند و هیچ ضابطه ای هم برای برخورد با دنیزلی وجود نداشت.»

مدیرعامل باشگاه پیروزی نیز در ادامه درباره نقد عملکرد مدیریت گذشته تأکید کرد:«نقد عملکرد مدیریت پیشین و بررسی آن به من ارتباطی ندارد و نهاد نظارتی باشگاه در صورت لزوم به این مسأله رسیدگی می کند. وظیفه من بهترین نحوه عملکرد در شرایط کنونی است. ما در سال های گذشته در خیلی از قرارداد ها و محاکم بین المللی محکوم شده ایم و امسال نمی خواهیم قراردادی تنظیم کنیم که از آن لطمه ببینیم»

خبرنگاری از حمید استیلی درباره دروازه بان اول پرسپولیس سؤال کرد و مربی تیم پیروزی در پاسخ گفت:«من به همراه آقای مرزبان و عزیزیان تشخیص دادیم که رودباریان دروازه بان ملی پوش کشورمان به تیم افزوده شود. به این ترتیب ما برای این فصل دروازه بان های آماده ای داریم و اینکه چه کسی در درون دروازه می ایستد قبل از هر بازی مشخص می شود. مهم رقابت سالمی است که بچه ها به هم دارند و رفاقتی که بین شان وجود دارد.»

از افشین قطبی سؤال شد« تیم های بزرگ ایران مثل پرسپولیس دچار کمبودهایی هستند که معمولاً مربیان بزرگ خارجی را برای ادامه کار دلزده و دلسرد می کنند. آیا وقتی سرمربیگری پرسپولیس را قبول می کردید از این مسائل آگاهی داشتید؟»

سرمربی تیم پیروزی پاسخ داد:«همه چیز را درباره فوتبال ایران می دانستم و با عشق آمدم. کسی که در رگش خون ایرانی است و قلبش ایرانی است و این احساسات را می بیند خیلی سخت تر کار می کند و مسلماً مثل دیگران دلسرد نمی شود.»

خبرنگاری از مدیرعامل باشگاه خواست از ارتباط خویش با رئیس جمهور برای حل مشکل بدهی های پرسپولیس استفاده کند و حبیب کاشانی هم در پاسخ گفت:«در تلاش هستیم و سعی می کنیم از لطف آقای احمدی نژاد به نفع پرسپولیس استفاده کنیم. کمااینکه تا به حال هم این لطف شامل حال پرسپولیس شده است. استفاده از زمین نفت و یا موضوع آقای شیرزادگان از جمله این مسائل است.»

کاشانی افزود:«یک بار باید مشکل بدهی های باشگاه با کمک دولت حل شود. کمک های سازمان به باشگاه پرسپولیس مدون نیست و مثلاً ما نمی داینم برای سال 86 قرار است چقدر در اختیارمان قرار گیرد در حالی که برنامه های مالی تیم هایی مثل سایپا، پیکان، فولا، ذوب آهن و سپاهان مدون است و به راحتی می تواند برای چگونگی هزینه کردن سرمایه شان برنامه ریزی کنند. به هر حال لازم است از آقای علی آبادی تشکر کنیم چراکه به آقای احمدی نژاد نامه نوشتند و خواستند که به هر کدام از باشگاه های پرسپولیس و استقلال 3 میلیارد تومان تعلق بگیرد. البته 3 میلیارد پول کمی نیست و معلوم نیست دولت بتواند 6 میلیارد از بودجه خود را صرف این در باشگاه کند.»

در ادامه این کنفرانس خبری، خبرنگاری از افشین قطبی پرسید« آیا بهتر نبود از اول در جریان یارگیری تیم پرسپولیس حضور داشتید؟ پرسپولیس رودباریان را گرفته در حالی که در دفاع چپ نیاز به بازیکن دارد و مجبور است از بازیکنان در پست های غیر تخصصی شان استفاده کند.»

افشین قطبی در این باره گفت:«من درگیر بازی های جام ملت های آسیا بودم و نمی توانستم زودتر در ایران حضور پیدا کنم. دوم اینکه آقای استیلی بازیکن باسابقه تیم ملی ایران و تیم پرسپولیس بوده است و کنار دو مربی بزرگ کار کرده است. فکر می کنم شناخت او شناخت کاملی است و اگر کسی قرار باشد انتخاب مناسبی را از بازیکنان ایرانی انجام دهد، او کسی نیست جز حمید استیلی.»

وی افزود:«تیم بزرگی مثل پرسپولیس حتماً به 2 گلر حرفه ای و بسیار خوب نیاز دارد و یک گلر جوان هم می خواهد. تا به حال انتخاب بازیکنان خیلی خوب بوده و ما هنوز می توانیم 2 بازیکن دیگر هم بگیریم و با پر کردن لیستمان نقاط ضعف را پوشش دهیم.»

حبیب کاشانی نیز درباره اضافه شدن یک فوروارد سرزن به تیم پیروزی گفت:«از ابتدا هم به دنبال چنین گزینه ای بودیم و مذاکراتمان با آدریانو آلوز در همین راستا بود اما آن زمان باشگاه مس کرمان 80 میلیون برای آدریانو آلوز می خواست که در باشگاه موجود نبود.الان هم در میان گزینه های خارجی به دنبال یک مهاجم خوب و سرزن هستیم.»

خبرنگاری به کاشانی گفت:«شما می گویید چهار ماه است درباره آقای قطبی تحقیق کرده و به دنبال مهیا کردن شرایط حضورشان در ایران بوده اید، در حالیکه خودتان هم می گویید 54 روز است آمده اید چنین چیزی چطور ممکن است؟»

حبیب کاشانی در پاسخ خاطر نشان کرد:«بنده 54 روز است که مدیر عامل باشگاه شده ام و 4 ماه پیش عضو هیأت مدیره بودم . از همان زمان و براساس وظایفه مان در هیأت مدیره به این فکر می کردیم که اگر پرسپولیس با آقای دنیزلی نتیجه نگرفت چه باید کرد؟ این بررسی ها در راستای وظایف ما در هیأت مدیره بود و از همان زمان بحث آقای قطبی در میان بود. گمان نمی کنم اینکه من 54 روز است مدیر عامل شده ام با اینکه 4 ماه است در تدارک حضور آقای قطبی در ایران بوده ایم منافاتی داشته باشد. »

در ادامه برنامه خبرنگاری از حبیب کاشانی پرسید:« تا به حال از سازمان تربیت بدنی شارژ مالی شده اید یا خیر؟»

مدیر عامل باشگاه پیروزی گفت:« تا امروز یک ریال هم از سازمان تربیت بدنی نگرفته ایم . قول داده اند که قرارداد ها بیاید بعد پول می دهیم که امروز و فردا می شود. به هر حال فصل آغاز شده است و اگر اسپانسر های باشگاه نبودند امروز شرمنده هوادارها بودیم.»

پایان بخش کنفرانس امروز سوالی از محمود خوردبین سرپرست پیروزی بود ، خبرنگار گفت:« خوردبین قدیمی ترین پرسپولیسی تاریخ است . با 12 مدیر عامل و 22 سرمربی کار کرده است . جایگاه حبیب کاشانی را از زمان آقای عبدو ، اولین مدیر پرسپولیس تا به حال چطور می بینید ؟»

محمود خوردبین در پاسخ گفت:« از سال 1384 تا به حال با پرسپولیس هستم و اولین پرسپولیسی ایران هستم و با مدیر عامل های زیادی کار کردم. مرحوم آقای عبدو آدم خوبی بود که توانست این تیم را راه بیاندازد و از آقای عابدینی هم می توانم به عنوان کسی نام ببرم که کمک زیادی به پرسپولیس کرد. اما دوستان دیگر نتوانستند به این باشگاه کمک کنند و متاسفانه مشکلات زیادی را برای پرسپولیس به وجود آوردندو این بدهی هایی که می بیند نتیجه عملکرد آنها است. »

خوردبین با اشاره به 54 روزی که در باشگاه پرسپولیس در کنار حبیب کاشانی بوده است گفت:« در تمام دقایقی که کنار آقای کاشانی بودم به چیزهای جدیدی پی بردم. همیشه در هنگام حضور بازیکن من در اتاق مدیرعامل و در کنارشان بودم و صحبتهای ایشان با بازیکنان از زمین تا آسمان با مدیران قبلی تفاوت داشت . صداقت و راستگویی همه چیز است که می توانم درباره ایشان بگویم و این مسأله چیزی است که تا به حال ندیده بودم به عنوان یک پرسپولیسی افتخار می کنم که در کنار آقای کاشانی کار می کنم واز صداقت ایشان چیزهای زیادی آموختم.»

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض 19بازيكن پرسپوليس راهي آبادان شدند

کاروان تیم فوتبال پرسپولیس برای حضور در اولین مسابقه خود در هفتمین دوره لیگ برتر با پرواز اختصاصی و 19 بازیکن به آبادان سفر کرد. کاروان تیم فوتبال پرسپولیس با 19 بازیکن ساعت 18:30 دقیقه امروز و با پرواز چارتر راهی آبادان شده و پس از ورود به این شهر در هتل کاروانسرا مستقر شد.
    طبق تشخیص کادر فنی پرسپولیس بازیکنان این تیم با کت و شلوارمتحدالشکل، با 19 بازیکن به آبادان رفتند و عصر فردا پیش از دیدار با صنعت نفت آبادان یک بازیکن از لیست پرسپولیس خارج می شود. محمد نصرتی که در تمرین عصر امروز پرسپولیس شرکت کرد بازیکن نوزدهم این لیست است تا درصورت آماده نبودن برای حضوردراین مسابقه، ازلیست 18 نفره پرسپولیس خارج شود.
    درصورتیکه این بازیکن مشکلی برای حضور برابر صنعت نفت نداشته باشد، حسن رودباریان که به تشخیص دکتر زرینه بهتر است در این دیدار شرکت نکند، از لیست بازیکنان خارج می شود.
    19 بازیکنی که در این سفر حضور دارند، به شرح زیر هستند: مهدی واعظی، فرشید کریمی، حسن رودباریان، سپهر حیدری، محمد نصرتی، شیث رضایی، پژمان نوری، نبی الله باقری، ضیاءالدین نیک نفس، کریم باقری، محمدرضا مامانی، حسین بادامکی، فرزاد آشوبی، بهادرعبدی، احسان خرسندی، فرهاد خیرخواه، علیرضا نیکخت واحدی، محسن خلیلی و فراز فاطمی
    در این سفر علیرضا حقیقی به علت مصدومیت، الونگ الونگ به علت حضور نیافتن در تهران و کامیارقنبری و حمید علی عسکر، تیم پرسپولیس را همراهی نکرده اند. کاروان تیم فوتبال پرسپولیس ساعت 23 فردا شب و پس از دیدار با صنعت نفت آبادان، با پرواز چارتر به تهران بازمی گردد.

آخر فروم باز ReZa DN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

پيش فرض اخبار باشگاه : پرسپوليس اولين ضربه را محكمتر بزن!

هفتمين دوره ي مسابفات ليگ برتر باشگاه هاي كشور از فردا رسما استارت خواهدخورد و محبوب ترين تيم آسيا درگام اول مي بايست در آبادان در مقابل صنعت نفت اين شهر قرار بگيرد .
    تيمي كه بعد از 5 سال دوري مجددا به سطح اول فوتبال ايران بازگشته است و قصددارد با مديريت جديد و هدايت ابراهيم قاسمپور و بازيكنان خوبي كه جذب كرده است يك فصل درخشان را براي خود وهواداران پرتعدادش رقم بزند . اما ازبدشانسي اين تيم درديدار اول درمقابل پرسپوليس قرارگرفته است .
    پرسپوليسي كه بعد از يك فصل تقريبا خوب و فوتبال زيبا با سرمربيگري مصطفي دنيزلي حالا چشم به فصل جديد دوخته است . مربي كه هرچند درمدت حضورخود درپرسپوليس از سه جام دست نخورده هيچ كدام را تصاحب نكرد اما داراي محبوبيتي زياد دربين هواداران شده و هنوزهم هواداران براي اين مربي احترام زيادي قائل هستند . تنها نقطه ي تاريك درپرونده ي دنيزلي به نيمه نهايي جام حذفي بازمي گردد بازي كه اين مربي بااشتباهات فراوان خود صدهزار هوادار داخل استاديوم وميليون هواداررا مايوس كرد كه همان نتيجه باعث كناررفتن او وپايان يافتن مديريت محمدحسن انصاري فرشد .
    اما با روي كارآمدن حبيب كاشاني رويه جديدي در پرسپوليس بوجود آمد و افشين قطبي به عنوان سرمربي تيم منصوب شد . قطبي كه مورد تاييد مربيان بزرگ و صاحب سبكي چون گاس هيدينگ و ادوكات است .
    كاشاني همچنين در فصل نقل و انتقالات نيز فعالانه كرد وبدوراز سرصدا و به اصطلاح مديرتيم رقيب بدون تركاندن بمبي توانست بازيكنان مورد نظر كادرفني كه همچنين مورد تاييد هواداران نيزهستند را جذب كند .
    اما همانطوري كه گفته شد پرسپوليس فردا درمقابل صنعت نفت آبادان قرارخواهد گرفت . دو تيمي كه ازنظر فوتبالي شباهتي به هم ندارند و حتي نوع بازي اين تيم آباداني مي تواند بزرگترين برگ برنده ي پرسپوليس در بازي فردا باشد زيرا آنها هنوز سنت تيم هاي خوزستاني رارها نكردند و به همان شكل كندبازي مي كنند كه قطعا درمقابل تيم سرعتي
    پرسپوليس روز بسيار سختي را پشت سرخواهند گذاشت .
    بدون شك اگر افشين قطبي وكادرفني دراين مسابفه در ارنج تيم خوب عمل كند و مهره هايي را كه بايددر پست هاي تخصصي خود بازي بگيرد پرسپوليس مي تواند از ميدان آبادان 3امتياز حساس را بدست بياورد در غير اين صورت كار مشكل خواهد شد .

احتمال برد پرسپوليس: 30 درصد
    احتمال برد صنعت نفت : 20 درصد
    احتمال مساوي : 50 درصد

به اميد موفقيت و پيروزي ارتش سرخ

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

پيش فرض اخبار باشگاه : زرينه :‌ نصرتي را به بازي فردا مي رسانيم

در حالي‌كه رسانه‌ها خبر از غيبت محمد نصرتي در بازي با صنعت‌نفت داده‌اند، پزشك پرسپوليس ابراز اميدواري كرد كه اين بازيكن براي بازي روز پنج‌شنبه آماده شود.
    فريد زرينه در گفتگويي اظهارداشت : نمي‌دانم رسانه‌ها بر چه اساسي خبر داده‌اند كه نصرتي به بازي مقابل صنعت‌نفت نمي‌رسد، ما در اين مورد اظهارنظر قطعي نكرده‌ايم و در تلاشيم تا نصرتي به بازي فردا برسد.
    وي افزود: نصرتي از ناحيه عضلات ران آسيب‌ ديده ولي ما براي رساندن اين بازيكن به شرايط بازي، نااميد نيستيم. احتمال بازي نصرتي مقابل صنعت‌نفت وجود دارد و تلاش مي‌كنيم تا اين بازيكن در اولين بازي پرسپوليس به ميدان برود.
    زرينه در خصوص مصدوميت رودباريان و خرسندي گفت: آسيب‌ديدگي اين دو بازيكن برطرف شده و آنها مشكلي براي بازي كردن ندارند. اگر كادرفني صلاح بداند، رودباريان و خرسندي مي‌توانند پرسپوليس را همراهي كنند.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

1 اخبار باشگاه : قطبي : پرسپوليس من قهرمان خواهد شد

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: وقتي مربي قصد فعاليت در تيم بزرگي مانند پرسپوليس را دارد، بايد بداند كه تيمش بايد در هر بازي برنده باشد.
    افشين قطبي در نشست مطبوعاتي باشگاه پرسپوليس گفت: وقتي يك مربي قصد فعاليت در تيم بزرگي مانند پرسپوليس را دارد، بايد بداند كه اين تيم با اين تاريخ و هوادار در هر بازي پيروز باشد. اطمينان دارم كه با كمك خوردبين، كاشاني، استيلي و مرزبان پرسپوليس مي‌تواند تيمي باشد كه بازي‌هاي تماشاگر پسندي را انجام دهد.
    من تا به حال در چهار جلسه تمريني پرسپوليس حضور داشته‌ام و خوشبختانه بازيكناني را در تيم مي‌بينم كه دوست دارند ياد بگيرند.
    وي با ابراز رضايت از بازيكناني كه جذب پرسپوليس شده‌اند گفت: فوتبال مانند زندگي است. در بعضي زمان‌ها همه چيز بر وفق مراد است و بعضي وقت‌ها نيز اين چنين نيست. مهم اين است كه پرسپوليس در پايان فصل قهرمان ليگ مي‌شود. بسياري به من مي‌گويند كه نگو كه پرسپوليس قهرمان ليگ خواهد شد؛ اما، من به دليل اعتقادي كه به تيمم دارم مي‌خواهم از هم‌اكنون بگويم كه تيمم قهرمان است. در واقع من براي همين كار به اين جا آمده‌ام. مي‌خواهيم با كمك كادر مديريتي، فني و بازيكنان تيمي را بسازيم كه فوتبال ايران را عوض كند.
    قطبي ادامه داد: بازيكنان ايراني احساس و تكنيك خوبي دارند و از فيزيك خوبي نيز بهره مي‌برند. آن‌ها بايد تنها در مسايل تاكتيكي و استفاده از ضربات ايستگاهي بهتر باشند و آن گاه تيم‌هاي ايراني مي‌توانند با بزرگ‌ترين تيم‌هاي جهان مسابقه بدهند.
    وي با ابراز رضايت از وضعيت باشگاه گفت: كاشاني همه چيز را از بيرون زمين درست كرده است. او سخت تلاش مي‌كند كه بيرون از زمين همه چيز براي پرسپوليس صحيح باشد و ما نيز در تلاشيم كه درون تيم همه چيز به خوبي پيش برود.
    دوست دارم كه بار ديگر تاكيد كنم كه پرسپوليس امسال قهرمان ليگ خواهد شد و بازيكنان نيز براي همين سخت تلاش مي‌كنند. هواداران پنج سال پرسپوليس را تشويق كردند؛ اما نتوانستيم قهرمان شويم. امسال آنها ما را تشويق مي‌كنند و ما نيز قهرمان مي‌شويم.
    قطبي در مقايسه خود با مورينيو اظهار داشت : مورينيو نيز زماني كه در پورتو بود تنها يك مترجم بود و پس از آن به عنوان مدير تيم جوانان بارسلونا انتخاب شد. پس از اين سمت با پورتو قهرمان اروپا شد و پس از آن چلسي را قهرمان انگلستان كرد. من مورينيو نيستم؛ اما اگر در فوتبال خوش فكر باشي و تجربه‌ي خوبي نيز داشته باشي مي‌تواني مربي يك تيم بزرگ شوي.
    فكر نمي‌كنم براي سن چهل و سه سالگي رزومه‌ي بدي داشته باشم.
    قطبي در پاسخ به اين سوال كه آيا شما يك مربي نتيجه‌گرا هستيد گفت: تيم‌هاي ايراني بازيكنان تكنيكي خيلي بزرگي دارند؛ اما در فوتبال مدرن نتيجه بسيار مهم است. متاسفانه تيم‌هاي ايراني از جمله تيم ملي ايران سازماندهي خوبي در خط دفاع و حمله ندارند و نخستين چيزي كه براي من مهم است، سازماندهي ساختار حمله و دفاع است.
    در تمرينات پرسپوليس ديدم كه بازيكنان مي‌توانند همه حمله كنند؛ اما، آن‌ها همگي نمي‌خواهند كه دفاع كنند. ما اگر مي‌خواهيم در يك بازي به پيروزي برسيم، اول بايد دفاع كنيم و پس از آن است كه مي‌توانيم به فكر پيروزي باشيم. در سال‌هاي قبل قشنگ بازي كردن بسيار مهم بود؛ اما هم اكنون در پرسپوليس مي‌خواهيم فوتبال مدرن بازي كنيم. ضمن آن كه مي‌توانيم هم پيروز شويم و هم زيبا بازي كنيم؛ اما اين به صرف زمان زيادي نياز دارد و بازي مقابل صنعت نفت نخستين گام ما خواهد بود.
    وي درباره‌ي ديدار برابر صنعت نيز گفت: در بازي‌هاي اول بر اساس سيستمي كه استيلي و مرزبان كار كرده‌اند، مقابل حريفان قرار خواهيم گرفت و انتخاب يازده بازيكن به عهده‌ي كادر فني است. اطمينان دارم كه در بازي‌ برابر صنعت نفت به پيروزي مي‌رسيم.
    وي درباره‌ي هواداران پرسپوليس نيز گفت: تا به حال در عمرم چنين هواداراني را در هيچ جاي دنيا نديده‌ام. در كره مي‌گفتند كه بهترين تماشاگران متعلق به اين كشور است؛ اما هم‌اكنون من مي‌گويم پرسپوليس بهترين تماشاگران دنيا را دارد.
    باور اين كه هواداران از آبادان و تبريز به تهران مي‌آيند تا تمرين تيم را تماشا كنند، باور نكردني است. ما براي آن‌ها تمام تلاش خود را خواهيم كرد. مي‌بريم و خوب نتيجه مي‌گيريم و فكر مي‌كنم در بيشتر بازي‌ها نيز قشنگ بازي كنيم.
    يكي از خبرنگارهاي خانم از قطبي پرسيد چه قولي به هواداران زن پرسپوليسي مي‌دهيد كه قطبي نيز گفت: اولين چيزي كه مي‌خواهم بگويم اين است كه ما همه براي اول شدن در ليگ مي‌جنگيم. من روزي كه به پرسپوليس آمدم، گفتم كه تمام قلب و خونم را به پرسپوليس مي‌دهم.
    در زمان كودكي تمام زندگي‌ام فوتبال بود. در اتاقم يك راديو داشتم و جورابي را به صورت توپ درآورده بودم. ز
    ماني كه از راديو بازي‌هاي پرسپوليس پخش مي‌شد و كلاني، پروين و خوردبين گل مي‌زدند من با آن جوراب شوت مي‌زدم. فوتبال مانند عشق است و مردم را دور هم جمع مي‌كند. خوشحالم كه چنين هواداراني داريم.
    خبرنگاري پرسيد چه فاكتورهايي را در پرسپوليس ديده‌ايد كه قول قهرماني مي‌دهيد؟ قطبي پاسخ داد: وقتي تيمي مي‌خواهد قهرمان شود بازيكنان بسيار مهم هستند. در مدت چهل روز كه از تمرينات گذشته، فضاي بسيار مثبتي در تيم وجود دارد.
    من در تمرينات چيزهايي را مي‌بينم كه شايد هر كس نتواند آنها را ببيند. من با گاس هيدينكي كار كردم كه پس از ده دقيقه نشستن بر روي نيمكت متوجه مي‌شد كه كدام بازيكن خوب بازي مي‌كند و كدام بازيكن بد. ادوكات نيز مربي بود كه هميشه پيروز بود. فكر مي‌كنم با كار كردن در كنار چنين مربياني چيزهاي زيادي را آموخته‌ام كه مي‌توانم آن را به تيم وارد كنم. ما بازيكنان و مديريت خوبي داريم. ضمن آن كه از هواداران فراواني برخورداريم.
    اين بسيار مهم است كه من صحبت از قهرماني مي‌كنم. اين صحبت من را بازيكنان مي‌خوانند. از آن‌ها مي‌خواهم كه بفهمند ما يك وظيفه داريم و آن قهرماني پرسپوليس است.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

1 اخبار باشگاه : خوردبين : پرسپوليس با اختلاف گل بالا صنعت نفت را شكست مي‌دهد

سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: مي‌توانيم صنعت نفت را با اختلاف گل زياد شكست بدهيم.
    محمود خوردبين در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار داشت: 2 بازيكن خارجي كه از آفريقا و صربستان در تمرين شركت كرده اند، در حد پرسپوليس نيستند و نمي‌توانند براي ما مفيد باشند. هيچ برتري نسبت به بازيكنان ايراني ندارند.
    وي ادامه داد: در پرسپوليس همه يكدل هستند و هم قسم شده اند كه تلاش خود را براي موفقيت انجام دهند. اميدوارم گام اول را در ليگ برتر محكم برداريم تا ديگر هيچ حرفي پشت سر تيم نباشد.
    سرپرست پرسپوليس افزود: هرچه حاشيه كمتر باشد، امكان موفقيت بيشتر مي‌شود. درست مثل زمانيكه در اين تيم بازي مي‌كرديم و همه فقط براي موفقيت پرسپوليس تلاش مي كردند.
    وي تاكيد كرد: اگر بازيكنان جديدي كه جذب كره ايم مثل اقايي و خليلي بتوانند از تمام تواني خود استفاده كنند و بازيكنان فصل گذشته مانند نيكبخت با تمام توان بازي كنند، هيچ مشكلي در آبادان نخواهيم داشت؛ حتي مي توانيم با اختلاف چند گل اين تيم را شكست دهيم.

تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    m.s

پيش فرض اخبار باشگاه : حضور احتمالي ليت سينگي در پرسپوليس

مدير برنامه‌هاي الونگ از احتمال پيوستن يك مهاجم خارجي در پرسپوليس خبر داد.
    مدير برنامه‌هاي الونگ ابتدا درخصوص حضور الونگ اظهار داشت: چنانچه مشكل پروازي خاصي پيش نيايد الونگ راس ساعت 17 چهارشنبه (امروز) در تهران خواهد بود تا پس از بازي با صنعت‌نفت در تمرينات گروهي پرسپوليس شركت نمايد.
    وي در ادامه صحبت‌هايش از حضور يك بازيكن كامروني ديگر در پرسپوليس خبر داد. وي در اين خصوص گفت: يك فوروارد كامروني كه آقاي گل ليگ كامرون نيز محسوب مي‌شود، مدنظر ما براي حضور در پرسپوليس است. «ليت‌سينگي» كه گلزن بسيار خوبي به شمار مي‌آيد، شنبه آينده به تهران مي‌آيد تا در صورت تاييد فني كادرفني و توافق بر سر مسائل مالي، به عضويت پرسپوليس درآيد.

تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    Under My Skin

پيش فرض

نيمه ي اول:

پرسپوليس 2 - 1 صنعت نفت آبادان

بازيه زياد جالبي نيست

به نظرم بي برنامن

حـــــرفـه ای sudotux's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    OpenSource

پيش فرض

مردیم تا بردیم

بدترین بازیکن زمین : محمد نصرتی

نیکبخت عجب ضربه چیپ قشنگی زد !!

بازی زیاد جالبی نبود ولی بازی اول بود و بچه ها بیشتر باید با هم هماهنگ بشوند .

به امید قهرمانی پرسپولیس

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •