تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 100

نام تاپيک: کرک یا سریال نامبر برنامه تغییر صدا AV Voice Changer Software Diamond 4.0.35

پروفشنال shahbab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض کرک یا سریال نامبر برنامه تغییر ص

دوستان کسی هست که سریال این برنامه برای ورژن 4 رو داشته باشه ؟
    AV Voice Changer Software Diamond 4.0.35

مال ورژن 3اش هست به این ورژن نمی خوره.
    ممنون

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شهباب جان سلام
    تاپيك تكراري است. يه جستجو بكني در همين انجمن پيدا مي كني جواب سؤالت رو.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

مهــــدی جون جستجو کردم ..
    برای این ورژن چیزی موجود نبود ( سوال بود ولی جواب نه !)

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شهباب جان سلام
    در اين تاپيك كرك ورژن 4.0.39 موجود هست. صد در صد هم كار مي كنه.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

مهدی بسیار عزیز سلام .
    آنچه Cracki در آن توپیک داده کرکه یا اصل برنامه باضافه کرک؟
    ظاهرا که باید دومیش باشه که البته بعد از نصب اعلام صدمه دیدن (damag)می کنه و اینکه باید reinestall بشه و یه چیز دیگه.... این ورژنی که cracki گذاشته 2MBحجم داره در حالی که ورژن های دیگه 8-7 مگا بایت حجم دارن اگرم این فقط یه patch ـه پس لینک اصل برنامه کجاست ؟

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

شهباب جان سلام
    متاسفانه من از اين برنامه استفاده نكرده ام. اگه فرصت كنم حتما اون فايل رو چك مي كنم. اما به نظرم بد نيست اگه يه پي ام به خود كركي بزني و از خودش بپرسي . چون خودش آپلود كرده حتما مي دونه كه چيه.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

رفتم برای PM به cracki هر چند که قبلا یه PM ام رو جواب نداده و ازش دلخورم.

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

دوست عزیز شهاب جان .

قبل از هر چیزی در مورد اون فایل که در یک تایپک دیگر آپلود کرده بودم یک توضیح مختصر بدم.

در اونجا دوستی درخواست کرک برنامه رو کرده بود یعنی اینکه اون شخص خود برنامه رو داشت ولی کرکش رو نداشت . به همین دلیل من هرچند که خود برنامه رو هم داشتم ولی فقط فایلی رو که به نسخه فول تبدیل میکنه همراه با کرکش برای اون شخص آپلود کردم.

یعنی الان این فایلی که شما دارید یک فایل اینستال توشه که برنامه Demo رو تبدیل به نسخه فول میکنه و بعد از این کار هم توسط کرک هایی که توشه میتونید کرکش کنید.

نسخه برنامه هم تا جایی که من میدونم باید یکی باشه یعنی این کرک فقط بر روی نسخه اعلام شده کار میکنه و بر روی نسخه های دیگر تضمینی در کار نیست . مثل همین مشکلی که شما پیدا کرد و درخواست یک فایل جداگونه رو میکنه.

اما در مورد پی ام که دادید.
    دوست عزیز مسائل خصوصی بهتره که خصوصی و یا به صورت پی ام های شخصی باقی بمونه. و اینکه جواب شما رو ندادم ... شما اگر کمی بیشتر اندیشه کنید به جواب سوال خودتون میرسید.

شما 2 روز پیش به من پم دادید و انتظار دارید که من 24 ساعت پای کامپیوتر بشینم تا که ببینم کی بهم پم میده تا بهش جواب بدم.

حالا بزار تا واست بگم....

1 >>> همسر دارم

2 >>> دانشجوی رشته کامپیوتر Data Technic و زبان انگلیسی و سوئــــدی بصورت همزمان و در یک ترم هستم.

3 >> روزی 3 ساعت هم در بیرون شاغلم.

حالا بقیه ش رو نگفتم چون تا همین جا کافیه.

دوست عزیز برای همه این 3 مطلب بالا که اشاره کردم وقت میخواد و اگر کس دیگری رو بهش پم دادی و یا زنگ زدی خونش نبود زود قضاوت نکن و حکم رو صادر نکن. چون اگر همه قاضی های دنیا زود قضاوت کنند اونوقت نصف بیشتر مردم دنیا به دلیل مشغول بودن باید مجازات بشن.

هر کاری صبر میخواد.

بعد از نیم ساعت ...

برای اینکه دیگه دوستان با مشکل دیگه ای روبرو نشن من نسخه فـــــــــــــــــول این برنامه را همراه با کرک و سریال که در داخل خود فایل میباشد رو براتون آپلود کردم.

البته در داخل فایل افکتهای گوناگونی هم که برای تغییر صدا استفاده میشه در داخلش وجود داره که شما محتوای این فایل رو میتونید در عکس زیر مشاهده کنید و بعد در صورت تمایل اقدام به دانلود آن نمائید.

کل این فایل 21 مگابایت میباشد و نسخه فول هم است اما نکته ای که باید اینجا بهش تاکید کنم اینه که بعد از کرک کردن این برنامه حتمــــــــــــــــــا جلوی وصل شدن آن به اینترنت را بگیرید و هرگز هم آپدیتش نکنید چون دوباره از حالت رجیستر بودن خارج شده و به همان نسخه دمو تبدیل خواهد شد. اما اگر آن را توسط فایروال خود بلوک بکنید برای همیشه میتوانید از نسخه فول و کاملا رجیستر شده این برنامه استفاده بکنید.

برای دانلود کردن فایل زیر هم حتما از دانلود منیجر استفاده کنید. به این صورت که اول لینک زیر را گپی کرده و بعد به دانلود منیجری که ازش استفاده میکنید بدهید و توسط آن فایل زیر را دانلود کنید .

AV Voice Changer Diamond 4.0.39 FULL Version

Size: 21 MG

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    موفق باشید.

تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض تشکر از cracki عزیز و بقیه بچه های با

cracki جان حالم گرفته شد ... گفتم من دلخورم و اصلا نمی خواستم تو دلخور بشی .
    میدونی ... بنظر من شما و برخی از دوستان نظیر Mehdi-Best و مدیران سایت ها و برخی دیگر از رفقای فعال غیر از از اینکه به این موضوعات علاقه دارند یک کار ملی و نوعدوستانه انجام می دهند بی هیچ چشم داشتی حتی شهرت و معروفیت پس همه ما واقعا سپاسگذاریم اما...
    آنچه گاها توقع افرادی مانند مرا زیاد می کند تسلط و احاطه شما بر علو م رایانه ای و خاکی و صمیمی بودن شما در پاسخ به مشکلات دیگران است و سابقه خوشایندی که در حل برخی از مشکلات بوسیله راهنمایی های شما عزیزان داریم .
    شما اگر جواب مرا هم مستقیم ندهید دیگر برایم مهم نیست و در هر حال ما از شما بفیض ( بقول ملاها ) می رسیم.
    شما باعث افتخار این سر زمین هستید که در یک کشور دیگر با انبوهی از مشکلات می جنگید و علاوه بر آن از شادابی و انگیزه کافی برای ارتقا خود و دیگران بر خور دارید

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

ممنونم شهاب جان.

من هم از شما هیچ کدورتی به دل ندارم. فقط خواستم که دلیل پاسخ ندادنم به پم را آن هم گاهی اوقات بدهم که شما کدورتی نداشته باشید.

بهر حال امیدوارم که فایل بالا به درد شما و همچنین بقیه دوستان نیز بخوره. باز هم کاری داشتید چه شما و چه دوستان دیگر من به نوبه خودم تا جایی که از دستم بر بیاد انجام میدم.

موفق و پیــــــروز باشید.

صفحه 1 از 10 12345 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •