تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 10 اولاول 123456 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 100

نام تاپيک: کرک یا سریال نامبر برنامه تغییر صدا AV Voice Changer Software Diamond 4.0.35

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    من امروز وقتي شهباب جان گفتند كه از كركي جان ناراحت هستند مي خواستم بنويسم كه حتما و يقينا دچار سوءتفاهم شده اند. كه ديدم مشكل حل شده و خوشبختانه سوءتفاهمات از بين رفته.
    كركي جان كسي نيست كه نخواد جواب نده يا مثلا كلاس بگذاره.
    بالاخره يه مواقعي هست كه يك نفر يا آنلاين نيست يا مثلا ممكنه پيغام رو بخونه ولي به علت ازدياد پيغام هاي خصوصي يا مشغله كاري فراموش كنه كه زود جواب بده (چيزي كه براي خود من هم پيش اومده) اما اين دليل بر اين نيست كه نخواهيم جواب بدهيم.
    به هر حال كركي جان از دوستان عزيزي هستند كه هميشه وقت و انرژي صرف مي كنند براي كمك به ديگر دوستان. اطلاعات بسيار قوي و ارزشمندي هم دارند كه باعث مي شه پستهاي ايشون هميشه خوندني باشه.
    خوشحالم كه سو›تفاهمات پيش آمده با خوبي و خوشي برطرف شده و دوستي شما هم پايدارتر از قبل خواهد شد.

پروفشنال shahbab's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005

پيش فرض

واقعا خوشحالم ( البته یخورده از یه انجمن علمی به انجمن عاطفی تبدیلش کردم مثل اینکه....)
    اول اینکه بزرگان P30Worldواقعا منو شرمنده کردند
    دوم اینکه چند دقیقه پیش نتایج کنکور کارشناسی ناپیوسته رو سایت آمد و منهم هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــورا !!!!!!!
    آگه همدیگرو دیدیم یه سور طلبتون ( آخه من ساکن شهرستانم)
    به قول ابــی : قربــــــون !!! همه تون!

آخر فروم باز PC-PC's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

من یه سریال پیدا کردم ولی می شه بگین کجا باید وارد کنم؟
    42575523

حـــــرفـه ای Cracki's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

PC-PC

Shoma Serial ra dar noskheye Demo nemitavanid vared konid.

Serial Not Working with Demo version . Plz try with full version of Av Voice Changer ok!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

کرکی جان آخه این لینکی که شما گذاشتی resume رو ساپورت نمی کنه چون حجمش زیاده خیلی طول می کشه شما لینک دیگه ای نمی شناسی که resume رو هم پشتیبانی کنه؟

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

PC PC دیروز من تایپ فرسی در سیستمم مشکل پیدا کرده بود.

دوست عزیز این لینکی که من در بالا معرفی کردم. که اگر تا الان از کار نیافتاده باشه . خودم آپلودش کردم یعنی نسخه فولشه. و هیچ جا دیگه هم گیر نمیاد. اینو مطمئن باش.

مگر اینکه یکی مثل من پیدا بشه و نسخه فوله اونو برات آپلود کنه. تمامی نسخه هایی که در اینترنت برای دانلود وجود دارند نسخه Demo میباشند و این یعنی اینکه غیر قابل رجیستر شدن هستند.

فقط نسخه فول آن هست که کامل رجیستر میشه.

من خودم اگر هاست داشتم مطمئنن از سایتهای مجانی برای آپلود استفاده نمیکردم. البته شاید در طول این یک ماه یک هاست تهیه کنم. ولی فعلا تا اون نیست باید با سایتهای آپلود مجانی سر کرد.

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

کرکی جان اگه من بهن هاست سایت خودم رو بدن واسم و البته واسه بقیه دوستان Upload می کنی؟
    اگه این کارو کنی خیلی عالی می شه
    آخه به خدا با این سرعت اینترنت ایران دانلود 20 mb اونم بدون Resume یعنی مرگ
    اگه اینکارو کنی خیلی عالی می شه
    ما 500 mb ftp دداریم اگه خواستی می تونم واسه این فایل بهت بدم که Upload کنیش
    ممنون می شم زودتر جوابمو بدی
    بابای

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط PC-PC
    کرکی جان اگه من بهن هاست سایت خودم رو بدن واسم و البته واسه بقیه دوستان Upload می کنی؟
    اگه این کارو کنی خیلی عالی می شه
    آخه به خدا با این سرعت اینترنت ایران دانلود 20 mb اونم بدون Resume یعنی مرگ
    اگه اینکارو کنی خیلی عالی می شه
    ما 500 mb ftp دداریم اگه خواستی می تونم واسه این فایل بهت بدم که Upload کنیش
    ممنون می شم زودتر جوابمو بدی
    بابای
    آقا جواب ما چی شد؟

تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    ســـــوئد

پيش فرض

PC PC جان من 2 روز نبودم .

دوست عزیز جواب شما اگر دیر داده میشه دلیل بر این نیست که نادیده گرفته شده. بلکه شاید طرف کاری براش پیش اومده و نتونسته که با این سایت مراجعه کنه. و شاید دلیل های دیگری هم داشته باشه... که شما خودتون هم شاید حتی برای یک هفته کاری براتون پیش بیاد.

در ضمن قبل از اینکه شما پست بالا رو بنویسید قولی را از طرف من که نشان دهنده جواب من باشد نمیبینید. یعنی قبل از پیغام شما من هیچ حرفی را نزده بودم که قراره فلان کار را انجام بدم. بنابراین با کمی صبر و تحمل کردن شما به جواب خودتون میرسید.

یک نکته دیگه که اینجا باید اشاره کنم دزیافت نکردن پیغام میباشد. من خودم بارها شده که در تایپکی بحث کردم و آن طرفی که میخواستم جواب بده هیچ جوابی رو ازش دریافت نکردم . بعدا ها که به اون شخص گفتم ... میگفت که من اصلا دیگه به این تایپک مراجعه نکردم که بفهمم شما برای من پیغام گذاشتید. پس دوست عزیز دلیل دیگری هم شاید باشه و اون ندیدن پیغام شماست به دلیل مراجعه نکردن مکرر به یک تایپک خاص.

اما حالا من هم برای شما برنامه ای را که می خواستید Upload کردم با قابلیت Resume در ضمن خود برنامه رو به تکه های کوچکتری تقسیم کردم که بتونید هر روز یک قسمتی از اون را دانلود کنید.

شاید افراد دیگری نیز از این لینک ها استفاده کنند و در اینجا لازم میدونم که توضیح مختصری رو در مورد نحوه دانلود کردن آنها بدم چون که شاید بعضی ها با چگونگی این نوع دانلود ها آشنایی نداشته باشند.

Av Voice Changer Diamond 4.0 FULL Version

این برنامه 21 مگابایت حجم داره که هم فایل اینستال توشه و هم کرک آن که 100 درصد تست شده و کار میکنه. اگر موفق به کرک آن نشدید اشکال از کمبود اطلاعات در مورد نحوه کرک کردن است نه خود کرک.

بعد از کرک کردن آن حتما جلوی اتصال برنامه به اینترنت را توسط فایروال خود بگیرید یا به عبارتی دیگر Block کنید.

در داخل همین فایلی که دانلود میکنید افکتها و قالبهایی نیز وجود دارند که افکتهای آن برای تغییر صدای بیشتر استفاده میشه .

اما حالا میرسیم به خود فایل .... همانطور که در بالا گفته شد خود این فایل 21 مگابایت حجم داره اما به دلیل اینکه دوستان در داخل ایران با فایلهای سنگین مشکل پیدا نکنند من آن را به 5 قسمت تقسیم نمودم که 4 قسمت آن 4.76 مگ حجم دارد و قسمت پنجمی یعنی آخری 1.7 مگ. بعد از دانلود کردن همه فایلها توسط برنامه وین رار که یک برنامه فشرده سازی فایل میباشد آن را بهم بچسبونید.

شما برای بهم چسباندن فایلها به این صورت عمل میکنید...

بر روی فایل اولی کلیک راست کنید و گزینه Extract to... را انتخاب کنید که بعد از این عمل شما برنامه Winrar به صورت اتوماتیک فایلهای دیگر را پیدا کرده و یک فولدری را با حجم 21 مگ براتون خواهد ساخت ... در ضمن همه فایلهای دانلود شده برای سهولت کار بهتره که همگی در داخل یک فولدر باشند نه اینکه یکی را بر روی Desktop ذخیره کرده باشید و فایلهای دیگر را در Program .

تا لینکها از کار نیافتاده بهتره که سریعتر دانلود خود را آغاز کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

دوست عزیز ممنون از پاسخگوییت ولی دو تا مطلب رو می خواستم بگم:
    1-این لینکها کار نمی کنن
    2- من که به شما پیشنهاد دادم از ftp من استفاده کنید جوابمو ندادید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •