تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 5 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 42

نام تاپيک: Help for "AGP" Card

داره خودمونی میشه makmalmk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

14 Help for "AGP" Card

mother bord man pci expreess saport nemikone dostan lotf konid ye cart "AGP" be man moarefi konid

پروفشنال Captain_Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ناتليوس

پيش فرض

دوست عزيز اقتصادی و نسبتاً بهترين کارتی که ميتونی تهيه کنی Geforce 6200 256mb هست ... البته اکثر بردهاش 64 بيتیه...
    يه سری کارت های سری 7 هم برای AGP اومده که به نظر من ارزش خريدن نداره...

کاربر فعال خودرو های آمریکایی mohamad.hejazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

پیشنهاد من هم 6200......البته نباید انتظار زیادی ازش داشته باشی.قیمتشم حدود 60 هزار تومان است.اگه خواستی بخری برد gigabyte یا xfx بخر.

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

mother bord man pci expreess saport nemikone dostan lotf konid ye cart "AGP" be man moarefi konid
    از من میشنوی یه ATI radeon 9600xt بگیر که از 6200 به مراتیب قویتره و قیمتشم 70000 تومنه من خودم دارم ازش استفاده میکنم تو هیچ بازی هم کم نیاوردم بازیهایی مثل STALKER ,HITMAN BLOODMONEY
    OBLIVION,INFERNAL,FEARو بازیهای قوی دیگه

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

از من میشنوی یه ATI radeon 9600xt بگیر که از 6200 به مراتیب قویتره و قیمتشم 70000 تومنه من خودم دارم ازش استفاده میکنم تو هیچ بازی هم کم نیاوردم بازیهایی مثل STALKER ,HITMAN BLOODMONEY
    OBLIVION,INFERNAL,FEARو بازیهای قوی دیگه
    تایید میشه
    حیف که از شادر 2 پشتیبانی نمیکنه

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

ببین دوست من ، من هم مشکل شما رو داشتم . شما دو راه دارید :
    1 - اگه مشکل مالی ندارید بهترین کار اینه که سیستمتون رو ارتقا بدید .
    2 - اگه از نظر مالی مشکل دارید می توانید کارتهایی رو که دوستان پیشنهاد کردند رو تهیه کنید یا اینکه برای تهیه کارتهایی قویتر یه مقدار جستجو کنید .
    من خودم Radeon 1600 Pro رو پیدا کردم که کارت خوبی بود اما پس از جستجوی بیشتر تونستم Geforce 7600GS تهیه کنم که در حال حاضر کاملا از اون راضی هستم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Lamerdsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

6

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اولین پیشنهاد من به شما عوض کردن سیستمتون هست خب البته هزینه میبره اما اگهAGP میخوای برو به لینک های بالا AGP دارن خواستی من واسط گیر میارم ولی به نظر من سیستمتو عوض کن!!!!

داره خودمونی میشه pedram rayaneh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگر کارت agp بگیری این رو بدون که حداکثر تا 6 ماه دیگه کم میاره پس مادربرد خودت رو عوض کن یه asrock 775 dual vsta بگیر تا هم pci expres ساپورت کنه و هم خیالت راحت یاشه این مادربورد با کارایی بالا قیمتی معادل 40 تا 60 هزار تومان داره که انواع سی پی یو های دو هستهای رو هم ساپورت میکنه بعد که این مادربورد رو گرفتی یه کارت گرافیک 8500 gt بگیر که direct x10 هم ساپورت میکنه و مارک گیگابایت بگیر که بهترینه و قیمتش هم 114000 تومان هست و اینن رو بدون که آخر گیم و تا 2 یا 3 سال و یا حتی بیشتر هم راحتی
    قیمت کل
    1-مادربورد 40 تا 60 هزار تومان asrock 775 dual vsta
    2- گرافیک 114000 تومان gigabyte

داره خودمونی میشه makmalmk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

az komak hamegi sepasgozaram vali man shadidan moshkele mali daram va nemitonam systemam ro avaz konam
    khodam ham tarif ATI radeon 9600xt ro shenide bodam vali harchi to bazar gashtam gir nayavordam
    mishe begi az koja gheymat dari

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

az komak hamegi sepasgozaram vali man shadidan moshkele mali daram va nemitonam systemam ro avaz konam
    khodam ham tarif ATI radeon 9600xt ro shenide bodam vali harchi to bazar gashtam gir nayavordam
    mishe begi az koja gheymat dari
    من این کارت رو دارم و به سختی هم گیرش آوردم حدود 5 ماهه دارم ازش استفاده میکنم چون قصد ارتقا سیستم دارم میخوام به یه قیمت خوب بفروشمش به جرات بگم در رده agp کارت فوق العاده قدرتمندیه چون ازش استفاده کردم دارم میگم .
    مشخصاتش هم اینه:
    GIGABYTE ATI radeon9600 xt 128mbDDR 128bit engine speed 500mhz agp8x shadermodel:2support همراه با گارانتی آواژنگ

اگه تونستی نوشو گیر بیاری که چه بهتر اگه هم گیرت نیومد دلت خواست من کارتمو میدم فقط دوستان نظر بدن یه قیمت مناسب بذارن که مورد تایید طرفین باشه بنده حرفی ندارم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •