تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 42

نام تاپيک: Help for "AGP" Card

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

مشکل همه مبتدی ها و اونایی که از سخت افزار سر در نمیارن اینه که فاکتور اصلی واسه انتخاب کارتشونو رم کارت گرافیک در نظر میگیرن در صورتی که به نظر من مهمتر از همه قدرت GPU هست و همون CORE CLOCK
    کارت گرافیک سرعت پردازش عملیات گرافیکی و سرعت تبادل اطلاعات است که قدرت کارت رو افزایش میده نه مقدار حافظه کارت .
    و این مسئله باعث شده تا یه فروشنده که میبینه طرفش زیاد بارش نیست یه کارت ضعیف رو صرفا بخاطر رم 256 یا 512 یا .... خیلی با قیمت بالا به یارو میندازه اینم از معایب نداشتن اطلاعاته .
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه Lamerdsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

11

chaos theory جان
    اول از همه- به قول دوست ما مگس-ویز چرا میزنی
    دوم- شما قیمت خواستی من هم دادم
    سوم -من نخواستم خرید و فروش راه بندازم یا به قول شما کاسبی کنم (نیازی به این کار ندارم)
    چهارم -شرکت ما 10000 تا 10000 کارت گرافیک و مادربرد میاره ما ها رو با مغازه دارها اشتباه نگیر
    پنجم- اینکه شما می گی مشتری اطلاعاتش پایین هست و براساس رم کارت رو می خره خوب مملکت ما اینه
    ششم-حق با شماست مهم ترین فاکتور در انتخاب کارت چیپ هست ولی وقتی برد و گارانتی خوبی نداشته باشه ......
    هفتم-تا شما تبلیغات نکنی نمی تونی تو بازار جون بگیری و جنست رو تو بازار معرفی کنی
    هشتم-ATI بد قوله(AMD)
    نهم-Nvidia نمی یاد تو تبلیغاش بگه مال من خوبه و......... میاد و میگه منم هستم اما اگه ATIتبلیغ نمی ده دلیل بر نبودنش نیست
    دهم-9600 خیلی قوی تر از 6200 هست تستش رو میارم
    .
    .
    .
    پایان

پروفشنال Captain_Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ناتليوس

پيش فرض

mother bord man pci expreess saport nemikone dostan lotf konid ye cart "AGP" be man moarefi konid
    دوست عزيز لطفاً ساير مشخصات سيستمت رو هم اينجا بزار واسه اينکه مشخص بشه عمکرد کارت های مختلف رو سيستمت چه جوری ...

به نظر من اگه CPU کامپيوترت زير 3GHz باشه يا رمت 512mb یا کمتر باشه ... عمکرد 6200 و 9600 عملاً فرقی نمی کنه و همچنين خريدن کارت های قوی تر هم عملاً پول دور ريختنه ...

در کل به نظر من خريدن 6200 بهتره ... چون پيکسل شيدر 3 رو ساپورت ميکنه متونه بازی های جديدتر مثل Splinter Cell4 رو هم با کيفيت متوسط جواب بده در صورتی که 9600 نمی تونه... ولی قبول دارم که 9600 تا اندازه ای قوی تره...

در نهايت بهترين کاری که ميتونی انجام بدی اينه که سيستمتو ارتقاء بدی و يه کارت PCI-E سری 8 بخری ...

آخر فروم باز chaos theory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

chaos theory جان
    اول از همه- به قول دوست ما مگس-ویز چرا میزنی
    دوم- شما قیمت خواستی من هم دادم
    سوم -من نخواستم خرید و فروش راه بندازم یا به قول شما کاسبی کنم (نیازی به این کار ندارم)
    چهارم -شرکت ما 10000 تا 10000 کارت گرافیک و مادربرد میاره ما ها رو با مغازه دارها اشتباه نگیر
    پنجم- اینکه شما می گی مشتری اطلاعاتش پایین هست و براساس رم کارت رو می خره خوب مملکت ما اینه
    ششم-حق با شماست مهم ترین فاکتور در انتخاب کارت چیپ هست ولی وقتی برد و گارانتی خوبی نداشته باشه ......
    هفتم-تا شما تبلیغات نکنی نمی تونی تو بازار جون بگیری و جنست رو تو بازار معرفی کنی
    هشتم-ATI بد قوله(AMD)
    نهم-Nvidia نمی یاد تو تبلیغاش بگه مال من خوبه و......... میاد و میگه منم هستم اما اگه ATIتبلیغ نمی ده دلیل بر نبودنش نیست
    دهم-9600 خیلی قوی تر از 6200 هست تستش رو میارم
    .
    .
    .
    پایان
    اول از همه - خیالت راحت باشه اینجا کسی دستش به کسی نمیرسه
    دوم:شما لطف کردی
    سوم:اینجا هم جاش نیست
    چهارم: من فکر میکنم دیگه همه ی پی سی ورد فهمیدن شما صاب شرکتی
    پنجم:خیلی ها هم هستن تو همین مملکت از من و شما که ادعامون میشه بیشتر بارشونه ربطی به مملکت نداره آدم خودش باید دنبال اطلاعات بره
    ششم:پستای قبل رو ببین کسی در مورد گارانتی حرف نزد داشتیم در رابطه با قدرت کارت صحبت میکردیم
    هفتم:این دیگه توضیحه واضحات بود
    هشتم: اینو نگرفتم؟
    نهم: خوب ما هم که همینو گفتیم
    دهم:بازم شما انگار حواست نیست منم همینو میگم چرا بدون اینکه پستای قبل رو بخونی میای پست میدی؟
    و یازدهم که از همه مهمتره اینه که من فکر میکنم شما همش تو هر تاپیک ظاهر میشی و شلوغش میکنی تو این هفته تاپیکای مختلف سرک کشیدم همش بحثای شما رو دیدم تو یه تاپیک هم که هیوای عزیز خوب جوابتو داد حالا افتادی به جون ما
    ببین عزیز دلم ما میخوایم اینجا از هم دیگه چیز یاد بگیریم در همه موارد هم به هم کمک کنیم فکر نمیکنم هدف از ایجاد یه همچین انجمنی غیر از این باشه با بحث و کل کل چیزی درست نمیشه آقا ما کوتاه اومدیم و تسلیم.

داره خودمونی میشه makmalmk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

1. Sharmande Ke Rozha Nemitonam Sar Bezanam
    2. Man Az Bas To In Hafte Bazarhaye Computer Ro Gashtam Dige Taghriban Hameye Pasaj Manro Be Onvan Ye Khahan Agp Mishnasan Vali Faghat 5 Model Bishtar Mojod Nabod Fx5200 & Fx5500 & 6200 & X800 & 6800gt Ke Be Khatere Gheymat Bayad Dor 2taye Akhar Khat Bekesham
    3. Az Lotfet Mamnon Vali Jense Daste 2 Nemikharam
    4. Sistemam 4x Saport Mikone
    5. Moshakhasate Sistemam : Mb Asus Kt266a Ddr , Cpu Amd Athlon Xp 1700+ , Ram 256mb , Grafik Ati 32mb Agp 4x
    6. Moshakhasat Mohemi Ke Hengam Kharid Bayad Tavajoh Konam Che Chizaee Hast

داره خودمونی میشه makmalmk's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

Zemnan Ye Ram 256mb Ham Mikham Bezanam Tangesh

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ناتليوس

پيش فرض

1. Sharmande Ke Rozha Nemitonam Sar Bezanam
    2. Man Az Bas To In Hafte Bazarhaye Computer Ro Gashtam Dige Taghriban Hameye Pasaj Manro Be Onvan Ye Khahan Agp Mishnasan Vali Faghat 5 Model Bishtar Mojod Nabod Fx5200 & Fx5500 & 6200 & X800 & 6800gt Ke Be Khatere Gheymat Bayad Dor 2taye Akhar Khat Bekesham
    3. Az Lotfet Mamnon Vali Jense Daste 2 Nemikharam
    4. Sistemam 4x Saport Mikone
    5. Moshakhasate Sistemam : Mb Asus Kt266a Ddr , Cpu Amd Athlon Xp 1700+ , Ram 256mb , Grafik Ati 32mb Agp 4x
    6. Moshakhasat Mohemi Ke Hengam Kharid Bayad Tavajoh Konam Che Chizaee Hast
    دوست عزيز با مشخصات سيستمی که گفتی کارت 5500، 6200 و ATI9600xt همه تقريباً یه جور رو سيستمت کار ميکنه ...

به نظر من همون 6200 رو بگير و خودت رو راحت کن ... چون برای 5500 بردهای بدرد بخور تو بازار نيست و 9600 هم اگه نوش پيدا بشه از 6200 گرونتره و عمکردش هم فرق زيادی نميکنه... 6200 با برد XFX و گارانتی سازگار ارقام بگير ...

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ناتليوس

پيش فرض

در ضمن اگه فارسی بنويسی خوندنش خيلی راحت تره ...

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دوست عزیز هیچ کس دنبال دردسر نمی گرده
    توی مملکت ما اگه از کامپیوتر سر در نیاری خوب می کنن تو پاچت درسته پس User باید اطلاعات کافی داشته باشه!!!اگر هم می بینی من عین جمله جنابعالی رو گفتم، تائیدش کردم!!!atiهم بدقوله به قول هایی که می ده عمل نمی کنه در ضمن شما داری تاپیک رو به دعوا می کشونی من کاری ندارم در ضمن اشتباه کردم ببخشید نیازی به بحث نیست شما تمام حرف هایی که نباید به طرف بگین رو می گین بعد هم آخرش کوتاه میاین درک کن شما باشین کوتاه میاین !!!!!!!! حالا ما هم کوتاه اومدیم و تسلیم هستیم ####
    Last edited by Lamerdsystem; 16-08-2007 at 12:21.

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

راستی X1650 هم اهتمام داره کارت خوبیه قیمتش هم حدود 110-120 هست
    برندش کلاب تی ری دی هست خوبه 512 مگابایت هم هستش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •