تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 3 اولاول 123 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 22

نام تاپيک: Hard Truck: Apocalypse

داره خودمونی میشه Gestapo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

ببخشید تو اون مرحله ای که باید برای oracle دو تا artific یا همچین چیزی پیدا کنی کجاهارو باید بگردی؟
    این بازی رو من تابستون پارسال بازی کردم ولی موندم تو مرحلش دیگه بازی نکردم
    اگه میشه از نقشش عکس بگیرین واسم بذارین.ممنون میشم

داره خودمونی میشه Bob_'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    زير گنبد كبود

12 Hard Truck Apocalypse

ببخشید تو اون مرحله ای که باید برای oracle دو تا artific یا همچین چیزی پیدا کنی کجاهارو باید بگردی؟
    با سلام :
    من هم عینا" مشکل دوستمون Gestapo رو دارم تصادفا" به این تاپیک که از قرار پارسال ! زده شده برخوردم
    امیدوارم جواب من هم به تابستان سال آینده موکول نشه !
    در مورد بازی البته یک کمی جلوتر رفتم و شهر متروکه مورد نظر رو پیدا کردم و با یک ماشین کوچک و یک مسلسل
    سبک که در محوطه بود تونستم از راه باریک کنار راه آهن وارد شهر یا کارخانه قدیمی و متروکه بشم اما هر چقدر
    گشتم نتونستم اون دو ابزار, وسیله یا به قول دوستمون artific رو پیدا کنم. اول فکر کردم همون ماشین و اسلحه سبک جواب معماست اما نه توانستم با اون ماشین از منطقه بیرون بیام و نه توانستم این دو وسیله را سوار کامیون کنم .
    چند نفر دیگر را هم میشناسم که تو این مرحله گیر کردن و از خیر بقیه بازی گذشتن. زیاد اهل بازی نیستم و راستش
    این اولین بازی بود که نصب کردم نمیخوام ناتمام ولش کنم اگه جواب معما رو دارین خیلی خوشحال میشم در این تاپیک قرار بدین.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2013

پيش فرض حل مشکل

با سلام :
    من هم عینا" مشکل دوستمون Gestapo رو دارم تصادفا" به این تاپیک که از قرار پارسال ! زده شده برخوردم
    امیدوارم جواب من هم به تابستان سال آینده موکول نشه !
    در مورد بازی البته یک کمی جلوتر رفتم و شهر متروکه مورد نظر رو پیدا کردم و با یک ماشین کوچک و یک مسلسل
    سبک که در محوطه بود تونستم از راه باریک کنار راه آهن وارد شهر یا کارخانه قدیمی و متروکه بشم اما هر چقدر
    گشتم نتونستم اون دو ابزار, وسیله یا به قول دوستمون artific رو پیدا کنم. اول فکر کردم همون ماشین و اسلحه سبک جواب معماست اما نه توانستم با اون ماشین از منطقه بیرون بیام و نه توانستم این دو وسیله را سوار کامیون کنم .
    چند نفر دیگر را هم میشناسم که تو این مرحله گیر کردن و از خیر بقیه بازی گذشتن. زیاد اهل بازی نیستم و راستش
    این اولین بازی بود که نصب کردم نمیخوام ناتمام ولش کنم اگه جواب معما رو دارین خیلی خوشحال میشم در این تاپیک قرار بدین.
    با سلام
    اون دو تا قطعه رو لازم نیست بذاری داخل وسیله هم پیداش کنی تمومه
    یکی بین پشت ساختمون و کنج 90 درجه دیوار........دقیقا اونور دیوار ادامه راه آهنه............اون اطراف یک چاله که توش یک لوله است هم هست
    اون یکی هم در امتداد خط آهنه........باید از روی دیوار رد شی اونور دیواره...........خط راه آهن دومی
    مسیر خط راه آهن رو ادامه بدین به سطح شیب دار یکطرفه میرسین که به مسیر اصلیتون بر میگردین

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    مشکلی بود ایمیل کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

10 مشکل در مرحله

خب ببین یکیش پشت کوه یه ماشین کوچیکی هستش دقیق بگم زمانه که میری سمت اون ریله یه خورده عقب تر سمت راست بین کوه ها رو بری یه ماشین کوچیک میبینی.
    برو سمتش خودکار اون ماشین کوچیک رو بر میداره.
    از روی ریل قطار به سمت چپ مستقیم برو تا وارد اونجا بشی.
    بعد سمت راستت رو در هین حرکت نگاه کن یه ورودی میبینی که لوله ای هستش داخل اونا هی برو جلو تو از یه جاییش میایی بیرون.
    یکی از این 2 تا که گفتی پشت یه ساختمونه و یکی دیگش رو باید از روی یه چیزی بالا بری تا وارد ایستگاه های قطال بشی.
    پشت اون ایستگاه ها یکی دیگه هست.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2016

پيش فرض

عاقا من هم یه مشکل دارم.
    هر کاری میکنم نمیتونم ماشین های کوچیک یا پاترول بخرم.
    چه کار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

سلام.
    در بازی hard truck apocalypse

وقتی میخوام بین مپ ها (شهرها) جابه جا بشم بازی یا همون اول موقع لود شدن مپ جدید بازی کرش میشه (از بازی ناگهان خارج میشه و ارور زیر رو میده) یا بعد از لود شدن مپ یکمی که توی شهر جدید پیش میرم بعد یهو کرش میشه و با ارور:

Unhand exception!

ExpcCode:0×80000003

Expflag:0

ExpAdress×0074BEC4

Please report!

مواجه میشم.

توی گوگل هم سرچ زدم بعضی افراد دیگه هم دقیقا همین مشکلو دارن ولی راه حلی هنوز پیدا نکردم.

ممنون میشم کمک کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2018

پيش فرض

در بازی hard truck apocalypse

وقتی میخوام بین مپ ها (شهرها) جابه جا بشم بازی یا همون اول موقع لود شدن مپ جدید بازی کرش میشه (از بازی ناگهان خارج میشه و ارور زیر رو میده) یا بعد از لود شدن مپ یکمی که توی شهر جدید پیش میرم بعد یهو کرش میشه و با ارور:

Unhand exception!

ExpcCode:0×80000003

Expflag:0

ExpAdress×0074BEC4

Please report!

(عکس ارور رو فرستادم)مواجه میشم.

توی گوگل هم سرچ زدم بعضی افراد دیگه هم دقیقا همین مشکلو دارن ولی راه حلی هنوز پیدا نکردم.

ممنون میشم کمک کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2018

پيش فرض

سلام میشه بگین غول Loaderرو چطور نابود کنم

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

من لینک دانلودش رو میخوام میشه محبت کنین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2020

پيش فرض

سلام ، چجوری باید هلکوپتر oracle رو شکست داد هر بار که نابودش میکنم یه متنی میاد و بعد گیم اور میشم لطفا کمک کنین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •