تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 2 اولاول 12
نمايش نتايج 11 به 18 از 18

نام تاپيک: چگونگی تغییر پسوند فایل؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi_pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    سراي موقت

پيش فرض

من هم می دونم که هر فرمتی رو نمی شه تبدیل کرد. این که واضحه! اما شما می تونی امتحان کنی فرمت dat رو میشه از این طریق به wma تغیر داد بدون اینکه در اجراش مشکلی ایجاد بشه.

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه جیر شما اشتباه می کنی با این کار فرمت تغییر نمی کنه بلکه فرمت همون dat هست فقط چون نرم افزاری که فرمت wma رو میشناسه فرمت dat رو هم می شناسه و این دو فرمت تغریبا مثل هم هستند اون فایل رو می تونه بخونه ولی نه در کیفیت تغییر ایجاد میشه نه در حجم و نه در هیچ چیز دیگه
    شما همینطور می تونی فایل bmp ر بکنی jpg ولی حجمش تغیر نمی کنه اما اگر واسه این کار فایل bmp رو با paint باز کنی و گزینه save as رو بزن بعد فرمت jpg رو انتخاب کنی کلی از حجمش کم می شه
    در ضمن فرت dat رو به mpg می تونی تغییر بدی این کار هم فقط یک فایده داره اونم اینه که وقتی روی فایل dat کلیک کنی عکسش در پنجره نشون داده نمی شه اما اگر به صورت دستی فرمت dat رو به mpg تبدیل کنی وقتی روی فایل تصویری کلیک می کنی عکسی از اون فایل در کادر details واقغ در گوشه چپ پنجره دیده می شود
    چقدر حرف زدم بای

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

نه جیر شما اشتباه می کنی با این کار فرمت تغییر نمی کنه بلکه فرمت همون dat هست فقط چون نرم افزاری که فرمت wma رو میشناسه فرمت dat رو هم می شناسه و این دو فرمت تغریبا مثل هم هستند اون فایل رو می تونه بخونه ولی نه در کیفیت تغییر ایجاد میشه نه در حجم و نه در هیچ چیز دیگه
    شما همینطور می تونی فایل bmp ر بکنی jpg ولی حجمش تغیر نمی کنه اما اگر واسه این کار فایل bmp رو با paint باز کنی و گزینه save as رو بزن بعد فرمت jpg رو انتخاب کنی کلی از حجمش کم می شه
    در ضمن فرت dat رو به mpg می تونی تغییر بدی این کار هم فقط یک فایده داره اونم اینه که وقتی روی فایل dat کلیک کنی عکسش در پنجره نشون داده نمی شه اما اگر به صورت دستی فرمت dat رو به mpg تبدیل کنی وقتی روی فایل تصویری کلیک می کنی عکسی از اون فایل در کادر details واقغ در گوشه چپ پنجره دیده می شود
    چقدر حرف زدم بای

داره خودمونی میشه sofia79's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من این تغییر پسوند واسه فیلمای دانلودیم میخواستم .
    آقای جواد ریوف از نکاتتون ممنون و از آقای امین هم بابت راه حلشون که در اول تاپیک گفتن متشکرم.

داره خودمونی میشه shad-shad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

4 نمیشه بابا

اون آقا با چه انگیزه ای این جواب مسخره رو داد؟
    این کار فقط باعث می شه پسوند قابل مشاهده باشه،اگه قرار به این کار بود چرا بری Folder Option?
    همونجا عوض می کردی که سنگین تر بود!
    نرم افزار جدیدی اومده به نام Microsoft change appliagation victory
    با هزار بدبختی گیرش آوردم.
    می تونی تمام پسوند ها رو به هم تبدیل کنی.
    فقط باهاش فایل exe نمیشه زد.
    بسیار سرعت لاگین بالایی داره.فقط تنها ایرادش اینه که آنتی ویروس اونو تروجان شناسایی می کنه!
    بدون محدودیت در تعداد نصب هم هست.

عضو تیم زیرنویس فارسی p30time's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب

پيش فرض

اون آقا با چه انگیزه ای این جواب مسخره رو داد؟
    این کار فقط باعث می شه پسوند قابل مشاهده باشه،اگه قرار به این کار بود چرا بری Folder Option?
    همونجا عوض می کردی که سنگین تر بود!
    نرم افزار جدیدی اومده به نام Microsoft change appliagation victory
    با هزار بدبختی گیرش آوردم.
    می تونی تمام پسوند ها رو به هم تبدیل کنی.
    فقط باهاش فایل exe نمیشه زد.
    بسیار سرعت لاگین بالایی داره.فقط تنها ایرادش اینه که آنتی ویروس اونو تروجان شناسایی می کنه!
    بدون محدودیت در تعداد نصب هم هست.
    يك كمي با ادب تر باشي بهتره ها ...

يعني چي نمي شه؟! ملت دارن همه از اين استفاده مي كنن بعدا مي گي نميشه؟ اين كار فقط پسوند رو عوض مي كنه و .... ( توضيحات مفصل رو آقا جواد دادن! ) شما اصلا امتحان كردي كه مي گي نميشه!

همونطور كه sofia79 عزيز گفتن .... براي عوض كردن پسوند فيلم هاي دانلودي مي خوان كه هيچ ربطي به خود فايل نداره يعني ماهيت اون رو عوض نمي كنه .... ( توضيحات بيشتر درباره اين مطلب رو در پست 7 همين تاپيك! )

اگر برنامه خاصي هم وجود داشته باشه، ماهيت فايل رو عوض ميكنه!
    ( حالا شايد اطلاعات من ناقصه! ولي نظرم اينه .... )

اگه نباشه جاش خالی می مونه matrix10's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

فایده ی دیگش اینه که مثلا در نرم افزاری مثل پریمایر که فایل dat رو باز نمی کنه می تونی فایل تصویری یک سی دی رو تبدیل به مثلا wma کنی و اونجا ویرایشش کنی.
    توي پريمير dat جز كليپ حساب نميشه ولي بهترين و راحترين راه اينه كه شما فقط پسوند فايل را mpg تبديل كنيد و راحت import كنيد. در ضمن فايل تصويري به wma كه فرموديد تبديل نميشه. wma= windows media audio مربوط به صدا هستش يعني فرمت فشرده از صدا . اصولا بايد به wmv= windows media video كه فرمت فشرده تصويري است تبديل شده كه با اين كار كيفيت تصوير پايين مياد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه reza.majazi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

11

من این تغییر پسوند واسه فیلمای دانلودیم میخواستم .
    آقای جواد ریوف از نکاتتون ممنون و از آقای امین هم بابت راه حلشون که در اول تاپیک گفتن متشکرم.

1- بهتر بود شما اول می گفتین این تغییر پسوند رو برای چه کاری و چه فایلهایی می خواین وقراره چه پسوندی

رو به پسوند دیگه تبدیل کنید تا تاپیک به دعوا کشیده نشه .

تشکر.

2- برای تغییر فرمت های مختلف فیلم ها و همچنین ویرایش اونها من VIDEO STUDIO رو پیشنهاد میکنم .

3- برای فقط تغییر فرمت که این برنامه شامل بیشتر فایلهای شناخته شده می باشه و کار با اون هم نیاز به

تخصص نداره وخیلی ساده و جذاب هست همچنیین از بیشتر پسوندها ی صوتی تصویری پشتیبانی میکنه من VIDEO CONVERT MASTER رو پیشنهاد میکنم

صفحه 2 از 2 اولاول 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •