تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 917 از 947 اولاول ... 417817867907913914915916917918919920921927 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,161 به 9,170 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

کاربر فعال انجمن اینترنت misam5526's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

نت من بالاخره وصل شد . سرویس 8 مگ خریدم ولی سرعت میانگین کمتر از 4 مگابیته
    با پشتیبانی هم تماس گرفتم و گفتم سرعت پایینه اولش کاملا ریلکس گفتن که سرعتتون باید حدود 400 کیلوبایت باشه . یعنی کاملا از وضعیت پهنای باندشون آگاهن و مشتری رو احمق فرض میکنن
    بعد که گفتم باید 1 مگابایت باشه خودشونو زدن به اون راه و بعد از چند تا کار الکی گفتن این سرعت خوبه دیگه ، خطتون بیشتر از این کشش نداره
    حالا سوال من اینه که وقتی Max Rate من روی 13 مگابیت هست آیا ممکنه که خط کشش نداشته باشه؟ کشش خط به عامل دیگه ای هم بستگی داره؟

خط شما برای 8 مگ عالیه و هیچ مشکلی نداره. جوابی که تحویل شما دادن یه چیزی اونور مزخرفه.

در ساعات مختلف با اسپید تست هم سرور داخلی و هم خارجی تست بگیر و کد نتایجش رو جمع اوری و بصورت مستندات دربیار. اونوقت به 195 بابت کم فروشی و سرعت زیر قرارداد بارائه مدارک شکایت کن.

2. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

A E

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2017

پيش فرض

نت من بالاخره وصل شد . سرویس 8 مگ خریدم ولی سرعت میانگین کمتر از 4 مگابیته
    با پشتیبانی هم تماس گرفتم و گفتم سرعت پایینه اولش کاملا ریلکس گفتن که سرعتتون باید حدود 400 کیلوبایت باشه . یعنی کاملا از وضعیت پهنای باندشون آگاهن و مشتری رو احمق فرض میکنن
    بعد که گفتم باید 1 مگابایت باشه خودشونو زدن به اون راه و بعد از چند تا کار الکی گفتن این سرعت خوبه دیگه ، خطتون بیشتر از این کشش نداره
    حالا سوال من اینه که وقتی Max Rate من روی 13 مگابیت هست آیا ممکنه که خط کشش نداشته باشه؟ کشش خط به عامل دیگه ای هم بستگی داره؟

دوست عزیز میشه بگی اغلب اوقات سرعتت روی چند کیلوبایته ؟؟؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

داره خودمونی میشه A E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

خط شما برای 8 مگ عالیه و هیچ مشکلی نداره. جوابی که تحویل شما دادن یه چیزی اونور مزخرفه.

در ساعات مختلف با اسپید تست هم سرور داخلی و هم خارجی تست بگیر و کد نتایجش رو جمع اوری و بصورت مستندات دربیار. اونوقت به 195 بابت کم فروشی و سرعت زیر قرارداد بارائه مدارک شکایت کن.
    ممنون بابت راهنمایی ، حتما همین کار رو میکنم.

دوست عزیز میشه بگی اغلب اوقات سرعتت روی چند کیلوبایته ؟؟؟

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    بین 250 تا 500 کیلوبایت متغیره
    لحظه ی شروع دانلود تا چند ثانیه به هفتصد کیلوبایت هم میرسه
    Last edited by A E; 17-03-2018 at 19:00.

5. 2 کاربر از A E بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز George Shelly's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

کی می خواید متوجه بشید فناوا آشغاله ؟ خیلی زوده هنوز ،نه ؟ دوس دارید خودتون تجربه کنید حتما ؟

فک کردید چون دو نفر گرفتن راضین پس خوبه ؟

شرکتی فوق العاده کم فروشی هست من 16 خریدم به من سه مگ داد سه ماه پیش از اون موقع هم درست نکرده!

بعد ادمین پیجش تو اینستا به من DM میده میگه ما دزد نیستیم جناب" !!!! پس عمه من دزده ؟ دزدید دیگه!

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

کی می خواید متوجه بشید فناوا آشغاله ؟ خیلی زوده هنوز ،نه ؟ دوس دارید خودتون تجربه کنید حتما ؟

فک کردید چون دو نفر گرفتن راضین پس خوبه ؟

شرکتی فوق العاده کم فروشی هست من 16 خریدم به من سه مگ داد سه ماه پیش از اون موقع هم درست نکرده!

بعد ادمین پیجش تو اینستا به من DM میده میگه ما دزد نیستیم جناب" !!!! پس عمه من دزده ؟ دزدید دیگه!
    بله متاسفانه با کمبود شدید پهنای باند مواجه هستند ولی زیر بار هم نمیرن . من ازشون 8 مگ برای ماه اول و 16 برای ماه دوم خریدم ولی مولتی کانکشن روی 4-6 مگ و تک کانکشن خارجی هم به زور به 2مگ میرسد . منم دیدم درست بشو نیست تخلیه کردم .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2011
    محل سكونت
    آمل

پيش فرض

ممنون بابت راهنمایی ، حتما همین کار رو میکنم.

بین 250 تا 500 کیلوبایت متغیره
    لحظه ی شروع دانلود تا چند ثانیه به هفتصد کیلوبایت هم میرسه
    داداش خطتت خیلی راحت میکشه، دقیقا میدونم چی میگی، اولین لحظه تا انتهای ظرفیت نتت میره و این نشون میده که این نامردا کمبود پهنای باند دارن که بعضی ساعتا بالاست بعضی ساعتا پایین! برا خودم به شخصه ساعتاش دستمه! از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ خوبه، از ظهر تا ۶ غروب داغون، ۶ تا ۸ شب دو ساعت خوبه! بعد از ۸ شب تا ۲ ۳ نصفه شب فوق داغون، و عجیب تر از ۳ تا ۸ صبح که شبانست عالی!!!!!

9. این کاربر از pourya_sanru88 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

A E

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

تقریبا یک ماه میشه که دوتا از دوستای نزدیکم از سرویس 16 مگ فن اوا استفاده میکنن.

در مورد سرعت بین 8 مگ تا 16 مگ در نوسانه ولی از 8 مگ که گاهی در ساعات پیک ( شب) اتفاق میفته کمتر نشده. تک کانکشنش هم در همون حدود نوسان داره و فعلا قابل قبوله.

پینگش خوب نیست. ولی در عین حال برای استریم ویدئو 1080 کوچکترین مشکلی نداره.

و شبانش هم هرچند استفاده نمیکنن خیلی ولی در مواردی که استفاده کردن عالی بوده و با نهایت کشش خطشون از شبانه استفاده کردن.

در کل با توجه به 1000 گیگ بودن ترافیک این سرویس میشه گفت تا اینجا کاملا رضایت بخش بوده تجربه استفاده از سرویسهای فن اوا برای این عزیزان.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

سمت فن آوا نیاید به درد نخوره، منم 16 داشتم اواخر سرویسم بالای 600 کیلوبایت نمیرفت تخلیه کردم. قبل از تخلیه یکبار تو 195 به خاطر سرعت شکایت کردم زنگ زدن گفتن مشکل داریم اونجا و از این حرفا که به همه میگن. چون میدونن مرگشون چیه اصلا پیگیری هم نکردن. بعدا رفتم آسیاتک خیلی بهتر بود ولی دیدم شب ها از حدود 8،9 شب تا آخر شب سرعت کم میشه شکایت کردم کلی پیگیری کردن الآن بهتر شده بعضی شبا از 11 شب سرعت کم میشه فقط، یعنی 95 درصد اوقات سرعت درسته. ولی فن آوا هیچکاری واسم نکرد
    تنها نکته مثبت فن آوا 1000 گیگ حجمش بود. واقعا یک ماه اینترنت نامحدود واقعی داشتم

داره خودمونی میشه A E's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2013

پيش فرض

من به خاطر طرح نوروزی که با هزینه کم سرعت بالا میداد و شبانه هم داره اومدم سمت فن آوا که اون هم اینطوری از آب دراومد .
    دیشب شکایت ثبت کردم و صبح تماس گرفتن گفتن توی منطقه شما توانایی ارائه ی 8 مگابیت نداریم و میتونید طرحتون رو به 4 یا 2 مگ تغییر بدید . این سرویس های معمولیش هم که به درد نمیخوره. الان شک دارم بگم تخلیه کنن یا با همین سرعت فعلا سر کنم.
    تغییر Annex_M
    به A کمکی به سرعتم میکنه؟
    اگه تخلیه کنم حجم و زمان باقی مونده رو دقیق حساب میکنن پس میدن یا اونم دردسر داره؟
    Last edited by A E; 18-03-2018 at 23:53.

تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

من به خاطر طرح نوروزی که با هزینه کم سرعت بالا میداد و شبانه هم داره اومدم سمت فن آوا که اون هم اینطوری از آب دراومد .
    دیشب شکایت ثبت کردم و صبح تماس گرفتن گفتن توی منطقه شما توانایی ارائه ی 8 مگابیت نداریم و میتونید طرحتون رو به 4 یا 2 مگ تغییر بدید . این سرویس های معمولیش هم که به درد نمیخوره. الان شک دارم بگم تخلیه کنن یا با همین سرعت فعلا سر کنم.
    تغییر
    Annex_M به A کمکی به سرعتم میکنه؟
    اگه تخلیه کنم حجم و زمان باقی مونده رو دقیق حساب میکنن پس میدن یا اونم دردسر داره؟
    کمبود سرعت شما بخاطر نبود پهنای بانده وگرنه تنظیمات مودم شما مشکلی نداره.

اگه فردا درخواست تخلیه بدید احتمالا تا 7 فروردین سرویس جدید برای شما برقرار نشه و یه 7-8 روزی نت نخواهید داشت چون تعطیلاته.

14. این کاربر از misam5526 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

A E

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •