تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 569 از 947 اولاول ... 69469519559565566567568569570571572573579619669 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,681 به 5,690 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

پروفشنال amin_v30's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    021

پيش فرض

یعنی همین دیگه حتی با ۲ مسئول فروش مختلف صحبت کردم شماره مستقیمشون و اسمشون هم دارم اگه خواستید ، فروش مستقیم تهران هستن !

اون خانم دومی که یه فاکتور زده بود واسه فاکتورش حتی با شماره موبایل خودشم بهم زنگ زد ( چون چند بار زنگ زد مشغول بودم جواب ندادم ! ) که یهو خدای نکرده کنسل نکنم !!

اصلا هم از طرز برخوردشون خوشم نیومد اول میگفت فقط یه پورت داریم فقط و همین یدونه مونده !! اگه تا ۵ دقیقه دیگه واریز نکنید پور میشه !!!!!! یعنی تو دروغ رو ببین چقدر ضایع ! بعد من گفتم خب الان که نمیتونم ! گفت بزارید با مدیریت صحبت کنم ! بعد ۲ ثانیه هلد کرده میگه خب گفتن تا ۱۵ دقیقه دیگه وقت دارید !! انگار مسابقه داریم !! خلاصه سرتون رو درد نیارم من تا ۴ ساعت بعدشم نزدم به حساب بازم پورت سر جاش بود و خالی بندی ایشون هم سر جاش ! خیلی هم علاقه داشتن سرویس های گرون بدون شبانه بندازن به ما که من گفتم پس هیچی اصلا نمیخوام میرم از آسیاتک میگیرم ! اینو که گفتم دوباره هلد کردن با مدیریت صحبت کنن که انگار میز بقلی ایشون بودن چون ۲ ثانیه ای جواب میدادن !! دوباره گفتم خب مشکلی نیست مدیریت اجازه دادن !!

یعنی فقط میتونم بگم دنبال پول بودن که واریز بشه هرچی هم بیشتر بهتر !!

خدا رحم کنه با این شرکت ببینم به کجا میرسیم ، خوب نباشه فردای وصل شدن تخلیه میکنم میرم جای دیگه

Sent from my iPhone using Tapatalk
    جالبیش اینه که منم که 3 ماه پیش که مشترک شدم همین حرف رو زدن،زنه گفت فقط 1 دونه پورت خالی داریم تو مرکز مخابراتیتون،سریع باید پولو بریرزین !!!
    1 هفته طول کشید وصل نشد،دیگه از طریق 195 پیگیری کردم،نگو پورت خالی نداشتن اصن دروغ گفته بودن،تا شکایت کردم پورت خالی شد

2. 2 کاربر از amin_v30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

میشه گفت نمایندگی های فن آوا واسه اینکه یوزرهای سرگردان و فراری شرکت های دیگه رو جمع کنن این بازی رو راه انداخته و میگن پورت نداریم

چون یوزر به چند شرکت زنگ میزنه اینا هم میخوان سریع جذب کنن و خلاصه با سرویس های متفاوتی که دارن راضی نگهشون دارن

شما که به نماینده زنگ میزنی هر اپراتور پورسانت مادام میگیره یعنی وقتی به شما میفروشه 10 تا 15 درصد تا ماامی که شما رو اون سرویس دهنده هستی حلا هر کجا و به هر شکل که تمدید کنی به حساب همون نماینده میره

فن آوا رو بنده 5 سال پیش تست کردم یکی از دوستان اشاره کرد همه چیز دستی بود بله بنده واسه تمدید باس میرفتم شرکت مستقیم پول میدادم بعضی وقتا شب ها قطع میشد باس تا صبح میموندم و واسه تغییر هم باس میرفتم شرکت حضوری تغییر میداد

به نسبت شرکت های دیگه شناخته شده نیست چون تبلیغات نداره

مثل چارس و شاتل همه جا بیلبورد بزنه و کلی مقال و جایزه بگیره و با دروغ سرویس های کم فروش و دزدی اسم در میکرد خوب بود ؟

4. این کاربر از shah125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام
    یعنی شما بررسی کردی و گفتن فرستادن؟ یعنی من الان می تونم یوزر پس ورد رو بگیرم؟
    سلام
    نه دیگه بررسی لازم نداری وقتی میگی تخلیه کردی و اونا هم میگن پورت خالی داریم . ما نهایتا یک ساعت بعدش درخواستها رو به مخابرات میدیم و بعدش هر گندی زده میشه داخل مخابرات هست که انقدر طول میکشه .
    اگر آشنا دارید داخل مرکز حتما پیگیری کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

میشه گفت نمایندگی های فن آوا واسه اینکه یوزرهای سرگردان و فراری شرکت های دیگه رو جمع کنن این بازی رو راه انداخته و میگن پورت نداریم

چون یوزر به چند شرکت زنگ میزنه اینا هم میخوان سریع جذب کنن و خلاصه با سرویس های متفاوتی که دارن راضی نگهشون دارن

شما که به نماینده زنگ میزنی هر اپراتور پورسانت مادام میگیره یعنی وقتی به شما میفروشه 10 تا 15 درصد تا ماامی که شما رو اون سرویس دهنده هستی حلا هر کجا و به هر شکل که تمدید کنی به حساب همون نماینده میره

فن آوا رو بنده 5 سال پیش تست کردم یکی از دوستان اشاره کرد همه چیز دستی بود بله بنده واسه تمدید باس میرفتم شرکت مستقیم پول میدادم بعضی وقتا شب ها قطع میشد باس تا صبح میموندم و واسه تغییر هم باس میرفتم شرکت حضوری تغییر میداد

به نسبت شرکت های دیگه شناخته شده نیست چون تبلیغات نداره

مثل چارس و شاتل همه جا بیلبورد بزنه و کلی مقال و جایزه بگیره و با دروغ سرویس های کم فروش و دزدی اسم در میکرد خوب بود ؟
    سلام
    واقعا با وضع فعلی دیگر شرکتها پر شدن پورتها دور از ذهن نیست و شاید بعضی از مراکز تهران واقعا پر شده باشن شاید کمی اغراق هم به کار رفته باشه !
    بعید میدونم بچه های تهران پورسانت بگیرن هر چند دقیق اطلاعی ندارم ولی فکر میکنم یکی دو باری که دیدم پنل همشون یکی بود که عملا فرضیه پورسانت گرفتن رو کنسل میکنه .
    در مورد تمدید هم الان دیگه اینجوری نیست . شما میتونی اینترنتی هر لحظه از شبانه روز پول بریزی و یک ثانیه بعد استفاده کنی و یا حتی بدون واریز مبلغ از آپشن اضافه بر قرارداد استفاده کنی
    در مورد خط اخر هم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

بله عرض کردم قبلا اینطوری بوده الان دوباره فن آوا دارم و اینزجطوری نیست

چون خودم هم یه زمانی نمایندگی اسیاتک داشتم میدونم نماینده ها اینزوری کار میکن هرچقدر بفروشی پورسانت میگیری

کاش تو شهر ما هم اینطوری بود والا من الان 49 تومن دارم میدم چند روزم هست سرویسم شده همون 256 با سرعت 32 و افتضاحه ولی با توجه به سیاست های جدید دولت الکترونیک !!! همین هم غنیمته و باید منتظر بدتر از اینا بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

بله عرض کردم قبلا اینطوری بوده الان دوباره فن آوا دارم و اینزجطوری نیست

چون خودم هم یه زمانی نمایندگی اسیاتک داشتم میدونم نماینده ها اینزوری کار میکن هرچقدر بفروشی پورسانت میگیری

کاش تو شهر ما هم اینطوری بود والا من الان 49 تومن دارم میدم چند روزم هست سرویسم شده همون 256 با سرعت 32 و افتضاحه ولی با توجه به سیاست های جدید دولت الکترونیک !!! همین هم غنیمته و باید منتظر بدتر از اینا بود
    سلام
    آره ماها که پورسانت میگیریم . در راه رضای خدا کار نمیکنیم که . حال نمیده فکر کردم کارمندهای فن آوا رو میگی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

سرویس های برنزی حداکثر 25 درصد اضافه میشه

یعنی شما 128 سیلور رو با سرعت 16 تا 20 دانلود میکنی

256 برنزی رو با سرعت حدود استاندارد یعنی همون 28 تا 32

سرویس های گلد 2 برابر بوده که من قبلا اشتباه گفتم ، با این ال چون قیمت ها تقریبا یمی هستن همون bu پیشنهاد میشه

محاسبات واسه ملت سختش نکن
    bu = سرعت اسمی
    su = ضرب در 1.5
    gu = دو برابر
    به همین راحتی کلا این su gu باید جمع بشه چون هیچ فایده ای نداره فرقش فقط توی مصرف منصفانست که اونم فن آوا نداره. وگرنه وقتی 1024 bu داریم 512 gu میخوایم چیکار

10. این کاربر از hadi777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2009

پيش فرض

از صبح پیگیری کرد فن آوا و الان زنگ زد گفت اوکیه میدیم منم 1024 BU ثبت نام کردم.ایشالا که خوب باشه و میانگین دانلود 100 رو بده به من حداقل.میده ایشالا؟؟
    512 مخابرات داشتم و واقعا نتونستم تحمل کنم. :|
    مخابرات چند روزه جمع میکنه؟ فن آوا چقدر طول میکشه وصل کنه؟
    با سلام مشكل نامحدود مخابرات چي بود. سرعت متوسط دانلود براي سرويس 512 چند بود. من بيشتر از 7 سال است مشترك فن اوا هستم. ولي با اين افزايش شديد قيمتها ( از 26000 تومان به 39000 تومان براي سرويس 512 نامحدود )فكر كنم اجحاف زيادي دارند مي كنند. در اين شرايط پارس آنلاين 256 نامحدود فكر كنم بهتر است . من حجم استفاده ماهانه ام 20 گيگ است. لطفا در مورد كيفيت سرويس 512 و ميانگين سرعت آن اگر اطلاعاتي دوستان دارند اعلام كنند . از بين پارس انلاين و مخابرات ميخوام يكي را انتخاب كنم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

محاسبات واسه ملت سختش نکن
    bu = سرعت اسمی
    su = ضرب در 1.5
    gu = دو برابر
    به همین راحتی کلا این su gu باید جمع بشه چون هیچ فایده ای نداره فرقش فقط توی مصرف منصفانست که اونم فن آوا نداره. وگرنه وقتی 1024 bu داریم 512 gu میخوایم چیکار
    این چیزی بود که خود نماینده مشهد گفت ، su 1.5 برابر نمیشه تازه اونم نوسان داره یعنی 128 بین 16 تا 20 و 256 بین 32 تا 40 میره

gu هم همیطور اگه جز این باشه که دیگه 1024 bu بی معنی میشه

ولی خوب خودشونم گفتن یه سری سرویس ها مثل همین 128 su و 512 gu اینا باس جمع بشه واقعا بی معنیه

13. 3 کاربر از shah125 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

با سلام مشكل نامحدود مخابرات چي بود. سرعت متوسط دانلود براي سرويس 512 چند بود. من بيشتر از 7 سال است مشترك فن اوا هستم. ولي با اين افزايش شديد قيمتها ( از 26000 تومان به 39000 تومان براي سرويس 512 نامحدود )فكر كنم اجحاف زيادي دارند مي كنند. در اين شرايط پارس آنلاين 256 نامحدود فكر كنم بهتر است . من حجم استفاده ماهانه ام 20 گيگ است. لطفا در مورد كيفيت سرويس 512 و ميانگين سرعت آن اگر اطلاعاتي دوستان دارند اعلام كنند . از بين پارس انلاين و مخابرات ميخوام يكي را انتخاب كنم.

512 سرعت دانلودم 45-55 مخابرات ( مساله اینه ثابت نبود میرفت رو 20 اینا باز 1 ساعت رو 50 میموند )
    سرورا خارجی پکیده بود... سرور ایران دانلود 55-65
    پینگ هم جالب نیست اغلب اوقات
    قطع و وصلی زیاذ
    پشتیبانی ..... :|
    ( خودم یه 1 مگ مخابرات از قبل هنوز دارم و مطمئن باش غیر از قیمتش که از همه پایین تره هیچ چیز دیگه ای نداره که بخوای بیای از مخابرات بگیری )
    امروزم که تاپیک مخابراتو ببینید میفهمید خودتون
    امروز رفتم خود یارو دیگه میدونست در عرض 1 ساعت خطم جمع شد. فعلا منتظر فن آوام تا بیبینم جی میشه

بقیه به کارم نمیاد چون ماهی 100 گیگ رو حداقل استفاده دارم و مصرف منصفانه و از این بساط ها دارن

15. 2 کاربر از sh93 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •