تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 937 از 947 اولاول ... 437837887927933934935936937938939940941 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,361 به 9,370 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

13

وقتی از کیفیت خطم و SNR بالا میگم، منظورم دقیقا اینه :

به نظر شما این خط باید مدام قطعی و وصلی داشته باشه؟!!!!!!!!!!

2. 2 کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

خب مودم جدیدم خریدم به قیمت 2 میلیون و 175 تومن! ( این مودم قبل از عید 1 میلیون 700 بود! )
    در واقع یه چیزی خریدم که دهن فن آوا بسته بشه تا بفهمم مودم من مشکل داشته یا فن آوا!

این مودم ( ASUS AC55U ) شرایط خطم رو بهتر کرد ( نویز رو کمتر و SNR رو بیشتر و کشش آپلود خط رو هم بیشتر کرد ):

به هرحال امیدوارم مشکل از مودم قبلیم یعنی D-Link 2730U بوده باشه

4. 2 کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

خب مودم جدیدم خریدم به قیمت 2 میلیون و 175 تومن! ( این مودم قبل از عید 1 میلیون 700 بود! )
    در واقع یه چیزی خریدم که دهن فن آوا بسته بشه تا بفهمم مودم من مشکل داشته یا فن آوا!

این مودم ( ASUS AC55U ) شرایط خطم رو بهتر کرد ( نویز رو کمتر و SNR رو بیشتر و کشش آپلود خط رو هم بیشتر کرد ):

به هرحال امیدوارم مشکل از مودم قبلیم یعنی D-Link 2730U بوده باشه

خط شما عالی هست و هیچ مشکلی نداره! بدون هیچ مشکلی میتونید سرعت دانلود رو بگین براتون پشتیبانی تا 16 مگابیت هم تنظیم کنه! و آپلود هم به راحتی 2 مگابیت، چون کیفیت خط حرف نداره، ولی اگه مشکل دارین ISP رو عوض کنین، فن آوا فک نکنم ISP خوبی باشه، من تا حالا نظر مثبت براش ندیدم، مخصوصا پیج اینستاش که همه مینالن ازش، به نظرم عوض کنید، کیفیت خط هم عالیه و به راحتی میتونید 16 مگابیت رو دریافت کنید. اگه مشکل تون با فن آوا رفع نمیشه، برید سراغ آسیاتک و پیشگامان و شاتل (پیشگامان و آسیاتک حجمشون بیشتره)

6. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال alottadamage's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2020

پيش فرض

وقتی از کیفیت خطم و SNR بالا میگم، منظورم دقیقا اینه :

به نظر شما این خط باید مدام قطعی و وصلی داشته باشه؟!!!!!!!!!!

درسته مودم جدید تون خیلی بهتره و نویز کمتری نسبت به 2730 میده، ولی این مودم 2730 با این شاخص کیفیت خط هم به هیچ وجه نباید قطعی داشته باشه، من وضعیت خطم بدتر از این هست، شما با مودم 2730 میرایی یا attenuation آپلود تون 13 هست و مال من 15! و میرایی دانلودتون 20 هست و مال من 24! با این حال که مال من بیشتره ولی من هیچ گونه قطعی ای ندارم (با اینکه حتی سرعت بیشتر از شما آپ کرده واسم پشتیبانی)، پس این مشکل نمیتونه از سمت شما باشه، چون کیفیت خط کاملا مناسب و مطلوب هست.

البته بعضی موقع ها مودم دچار نقص هایی میشه و قطعی به وجود میاد (با اینکه کیفیت خط مطلوبه) شما مدتی با مودم جدید هم کار کنید، اگه اونم قطعی داشت، پس دیگه مشکل حتما از فن آوا هست.
    Last edited by alottadamage; 13-05-2020 at 16:17.

8. این کاربر از alottadamage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

مودم رو حالت ANNEX A هم تست کردم که میزان کشش آپلود خط اومد رو 1 مگ و میزان کشش دانلود خط به طرز قابل توجهی زیاد شد و الان دقیقا 21 مگ کشش خطم شد ( SNR دانلودم اومد روی 29.7 ) که البته هم در این حالت و هم در حالت قبلی، میزان کشش خط ثابت نمیمونه و متغیره ولی در کل اگر سرعت دانلود براتون مهمتره و این مودم رو دارید، روی ANNEX A بذارید ولی اگر آپلود بالا میخواید، روی ANNEX M بذارید ( البته حالتی داره به اسم ANNEX A/I/J/L/M که وقتی اینو انتخاب کنید، حالت دیفالت هستش و براتون روی ANNEX M تنظیم میشه )
    فعلا حدود 1 ساعتی میشه از مودم جدید استفاده میکنم و هنوز قطعی نداشتم! اما حتما چه قطعی داشته باشم و چه نداشته باشم، در این تاپیک اعلام خواهم کرد
    ضمنا Firmware مودم رو هم به آخرین نسخه که در تاریخ 2020/01/16 منتشر شده، به روز کردم

خط شما عالی هست و هیچ مشکلی نداره! بدون هیچ مشکلی میتونید سرعت دانلود رو بگین براتون پشتیبانی تا 16 مگابیت هم تنظیم کنه! و آپلود هم به راحتی 2 مگابیت، چون کیفیت خط حرف نداره، ولی اگه مشکل دارین ISP رو عوض کنین، فن آوا فک نکنم ISP خوبی باشه، من تا حالا نظر مثبت براش ندیدم، مخصوصا پیج اینستاش که همه مینالن ازش، به نظرم عوض کنید، کیفیت خط هم عالیه و به راحتی میتونید 16 مگابیت رو دریافت کنید. اگه مشکل تون با فن آوا رفع نمیشه، برید سراغ آسیاتک و پیشگامان و شاتل (پیشگامان و آسیاتک حجمشون بیشتره)
    بله کیفیت خط حرف نداره و به هرحال مودم رو عوض کردم ببینیم چی میشه ...
    آسیاتک قبلا داشتم، پیشگامان هم نظرات مثبتی راجع بهش نمیگن ولی در کل تنها ISP موجود که حجم های بالایی میده، فقط همین فن آواست

درسته مودم جدید تون خیلی بهتره و نویز کمتری نسبت به 2730 میده، ولی این مودم 2730 با این شاخص کیفیت خط هم به هیچ وجه نباید قطعی داشته باشه، من وضعیت خطم بدتر از این هست، شما با مودم 2730 میرایی یا attenuation آپلود تون 13 هست و مال من 15! و میرایی دانلودتون 20 هست و مال من 24! با این حال که مال من بیشتره ولی من هیچ گونه قطعی ای ندارم (با اینکه حتی سرعت بیشتر از شما آپ کرده واسم پشتیبانی)، پس این مشکل نمیتونه از سمت شما باشه، چون کیفیت خط کاملا مناسب و مطلوب هست.

البته بعضی موقع ها مودم دچار نقص هایی میشه و قطعی به وجود میاد (با اینکه کیفیت خط مطلوبه) شما مدتی با مودم جدید هم کار کنید، اگه اونم قطعی داشت، پس دیگه مشکل حتما از فن آوا هست.
    اگر قطعی دیگه بوجود نیاد، نتیجه میگیریم که مودم قبلیم نیمسوز شده بود ( که بدترین حالت همینه چون نه کامل میسوزه که آدم مطمئن بشه سوخته و نه کامل درست کار میکنه! ) ولی اگر با این مودم درجه 1 ایسوس، بازم قطعی بوجود بیاد، حضوری میرم دفتر فن آوا و سرویسشون میکنم چون 3 ماهی میشه که به خاطر کرونا بیکارم و این قیمتی که برای این مودم دادم، خیلی برام سنگین بود
    Last edited by OnlyRealMadrid; 13-05-2020 at 16:25.

10. این کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

فعلا از زمان خریداری مودم جدید تا الان قطعی نداشتم، بنابراین تماس گرفتم و گفتم سرعتی که خریداری کردم رو برام برگردونن ( 12 مگ خریده بودم که تا الان روی 8 مگ بود ) و پروفایل گیمینگ هم گفتم برام فعال کنن و پینگم اومد پایین تر و بهتر شد. الان مسلما SNR اومد پایین تر و از الان به بعد مهمه که چک کنم ببینم قطعی و وصلی پیش میاد یا نه

12. این کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

فعلا از زمان خریداری مودم جدید تا الان قطعی نداشتم، بنابراین تماس گرفتم و گفتم سرعتی که خریداری کردم رو برام برگردونن ( 12 مگ خریده بودم که تا الان روی 8 مگ بود ) و پروفایل گیمینگ هم گفتم برام فعال کنن و پینگم اومد پایین تر و بهتر شد. الان مسلما SNR اومد پایین تر و از الان به بعد مهمه که چک کنم ببینم قطعی و وصلی پیش میاد یا نه
    خب بالاخره امروز 99/3/1 یکبار قطع شد. مودم جدید قابلیت اینو داره که کشش خط هرچقدر بالا و پایین بشه، در حد توانش استیبل نگه داره و بعد از قطع شدن حدود 10 دیقه مدام نگاه کردم و فهمیدم نوسان کشش خط از سمت مخابرات شدید شده و مدام با سرعتی که دارم یعنی 12 مگ، مماس میشه و مودم تا جایی که میتونه در مقابل قطعی مقاومت میکنه ولی مودم قبلیم نمیتونست مقاومت کنه و قطع میشد

نتیجه گیری:
    مشکل 100% از سمت تجهیزات قدیمی و آشغال فن آوا در مرکز مخابراتیه و به هیچ عنوان هم زیر بار تعویض تجهیزاتشون نمیرن و هردفعه به دروغ میگن کارشناس رفته چک کرده و مشکلی نداشته!

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

خب بالاخره امروز 99/3/1 یکبار قطع شد. مودم جدید قابلیت اینو داره که کشش خط هرچقدر بالا و پایین بشه، در حد توانش استیبل نگه داره و بعد از قطع شدن حدود 10 دیقه مدام نگاه کردم و فهمیدم نوسان کشش خط از سمت مخابرات شدید شده و مدام با سرعتی که دارم یعنی 12 مگ، مماس میشه و مودم تا جایی که میتونه در مقابل قطعی مقاومت میکنه ولی مودم قبلیم نمیتونست مقاومت کنه و قطع میشد

نتیجه گیری:
    مشکل 100% از سمت تجهیزات قدیمی و آشغال فن آوا در مرکز مخابراتیه و به هیچ عنوان هم زیر بار تعویض تجهیزاتشون نمیرن و هردفعه به دروغ میگن کارشناس رفته چک کرده و مشکلی نداشته!
    درود پینگت با المان 4.2.2.4 روی پروفایل گیمینگ چند هست و مودمت چیه

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

درود پینگت با المان 4.2.2.4 روی پروفایل گیمینگ چند هست و مودمت چیه
    امروز هم 3 بار قطع شد و زنگ زدم و کار به فحش و فحش کاری کشید
    پروفایل گیمینگم گفتم بردارن و الآن در حالت عادی ام
    مودمم ASUS AC55

16. این کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

امروز هم 3 بار قطع شد و زنگ زدم و کار به فحش و فحش کاری کشید
    پروفایل گیمینگم گفتم بردارن و الآن در حالت عادی ام
    مودمم ASUS AC55
    راهش اینه بری دنبال vdsl یا فیبر اگه تونستی.همه isp ها روز به روز دارن بدتر می شن.

18. این کاربر از mohandes23 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •