تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 947 123451151101501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

11 Adsl Fanava / شركت فن آوا

سلام دوستان عزيزم من يك مشكل دارم كه از
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فناوا سرويس adsl گرفتم 128 اما سرعت دانلودم از 4 بالا تر نميشه
    و همش قطي داره هر كاري هم كه بگين انجام دادم زنگ زدم اول مي گفتن شايد عيب از سيستم خودتونه اما اين جوري نيست سيستمم پاك پاك هستش 100 بار اسكن كردم 2 بار هم ويندوز عوض كردم بهم گفتن مي خوايم پهناي باند بديم درست ميشه حالا مي خوام فردا يا پسفردا خطمو پس بدم حالا نمي دونم چيكار كنم سرعت ديال اپ از من بيشتره اگه ميشه راهنمايم كنيد من اخه 1 هفته ي هست adsl گرفتم تقريبا تازه كارم
    Last edited by Re Z a; 15-04-2009 at 22:25.

2. این کاربر از Re Z a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

این از ترفند های ISP هاست .چون توی قرار داد هایی که می بندن یه مدت زمان مشخص مثل 99 % زمان قرار داد تعهد دارن که سرویس رو بدون مشکل ارایه بدن در غیر اینصورت کاربر میتونه مبلغش رو پس بگیره یا فسخ کنه.

ما هم همین مشکل رو با یکی از این ISP ها که البته تو سطح کشور هم معروفه داریم و الان چند روزیه وضع ما هم مثل شماست با اینکه سرویس خوبی داریم گاهی اوقات بیشتر از 20 نمی تونیم
    DL کنیم.

البته سرعت ADSl به خیلی چیزا ربط داره مثلا فاصله شما از مرکز ارایه دهنده سرویس .وضع خط تلفن شما.حتی مودمتون.

به هر حال نمیشه گفت که حتما مشکل از ISP هست!

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

این از ترفند های ISP هاست .چون توی قرار داد هایی که می بندن یه مدت زمان مشخص مثل 99 % زمان قرار داد تعهد دارن که سرویس رو بدون مشکل ارایه بدن در غیر اینصورت کاربر میتونه مبلغش رو پس بگیره یا فسخ کنه.

ما هم همین مشکل رو با یکی از این ISP ها که البته تو سطح کشور هم معروفه داریم و الان چند روزیه وضع ما هم مثل شماست با اینکه سرویس خوبی داریم گاهی اوقات بیشتر از 20 نمی تونیم
    DL کنیم.

البته سرعت ADSl به خیلی چیزا ربط داره مثلا فاصله شما از مرکز ارایه دهنده سرویس .وضع خط تلفن شما.حتی مودمتون.

به هر حال نمیشه گفت که حتما مشکل از ISP هست!
    حالا بنظرتون من چي كاركنم صبر كنم يا پس بدم در ضمن اگه پس بدم خطم نامحدوده دانلودش. مودمو نگهر دارم آخه خريدمش يا اينكه پس بدمش ؟ اسم مودمشم اينه SiEMENS Adsl C-110 Router ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به نظر من قبل از اینکه به ای اس پی گیر بدیم اگه خط تلفن دیگه ای دارین بگو تا پهنای باند رو بر روی خط دوم شما برقرار کنند و شما از خط دومتون اینترنت رو داشته باشین و از اون خط سرعت دانلود رو تست کنید و

احتمال اینکه خط شما نویز زیاد داشته باشه هست . و اول از روی خط دیگه هم مطمون شین و بعدش قرار داد رو فسخ کنید ....

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

دارم يه خط ديگه دوست من اما اونم مال همون مركز مخابراتيه
    Last edited by Re Z a; 15-04-2009 at 23:06.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دارم يه خط ديگه دوست من اما اونم مال همون مركز مخابراتيه شماره هاشم شبيهه هم ديگن اگه مي شه پست اولمو يك بار ديگه دوستان بخونن ممنون از پيگيري تون

دوست عزیز . اشکال و نویز داشتن خط مربوط به مرکز مخابرات نیست ... یعنی :

اگه بر فرض مثال شما خیابان دانشگاه میشینین اگه خط دوم شما هم مال مرکز مخابرات دانشگاه باشه اون یکی هم نویز داشته باشه ... نویز ممکنه به دلیل اشکالات فیزیکی در اون خط خاص بوجود اومده باشه و اگه از طرف مخابرات باشه باید همه کاربرانی که در محدوده خ دانشگاه اینترنت adsl دارند هم همون مشکل رو داشته باشند .

پس اگه خط دیگه ای دارین حتما تست کنید ....

حالا خ دانشگاه میشینید یا خیام یا جام جم یا دروازه خاش یا ؟؟؟!! ما 3 سالی مهمون شما بودیم ! از سال 76 تا 79

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

به به من چاكرتونم هستم
    Last edited by Re Z a; 23-12-2007 at 02:24.

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

به به من چاكرتونم هستم والا من بزرگمهر مي شينم اگه بيشتر زاهدان بوديد سنگ تموم ميزاشتم براتون حيف كه الان نيستيد اما من شركت مهندسي ساختمان طراحي دارم اگه كاري از دستم بر مومد من درخدمتتون هستم :x
    ما چاکریم ...

من به علت مقعیت شغلی پدرم که یک نظامی بود و اون موقع فرمانده پاسگاه راهنمایی و رانندگی زاهدان بود اونجا بودم . ما اول ها تو منتطقه مسکونی جام جم میشستیم بعد رفتیم کوی پلیش در خ دانشگاه داخل کوچه فنی و حرفه ای . راستش الان دیگه شنیدم خیلی خطرناک شده زاهدان !!!! دیگه اگه کلام هم بیفته ظاهرا نباید بیام ...

ولی خیلی شهر توپی بود اون موقع . من سال 82 هم رفتم برا گرفتن دیپلم خودم .لی خیلی تغییر کرده بود . زیرگذر زده بودن برادروازه خاش .

ولی ناراحت نشی من با بچه های بلوچ اونجا و سنی ها خیلی بیشتر حال میکردم . ادم های با معرفتی بودن .

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

12

ما چاکریم ...

من به علت مقعیت شغلی پدرم که یک نظامی بود و اون موقع فرمانده پاسگاه راهنمایی و رانندگی زاهدان بود اونجا بودم . ما اول ها تو منتطقه مسکونی جام جم میشستیم بعد رفتیم کوی پلیش در خ دانشگاه داخل کوچه فنی و حرفه ای . راستش الان دیگه شنیدم خیلی خطرناک شده زاهدان !!!! دیگه اگه کلام هم بیفته ظاهرا نباید بیام ...

ولی خیلی شهر توپی بود اون موقع . من سال 82 هم رفتم برا گرفتن دیپلم خودم .لی خیلی تغییر کرده بود . زیرگذر زده بودن برادروازه خاش .

ولی ناراحت نشی من با بچه های بلوچ اونجا و سنی ها خیلی بیشتر حال میکردم . ادم های با معرفتی بودن .
    قربونتون لطف دارين شما
    Last edited by Re Z a; 15-04-2009 at 22:26.

آخر فروم باز ramyar.v's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    bavaria

پيش فرض

به نظر من تا فردا ظهر صبر کن
    چون احتمالا الان ترافیک بالاست
    تا فردا ظهر صبر کن اگه همینطور موند یه زنگ بهشون بزن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •