تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 835 از 947 اولاول ... 335735785825831832833834835836837838839845885935 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,341 به 8,350 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

قبلا یه کاربری بود اینجا که نماینده فن اوا توی مشهد بود، چیشدن ایشون؟ من که رفتم دفترشون قشنگ ضایع کردن منو برگشتم..!
    وقتی خوندم اینکه شبانه رو حذف کردن بدون اطلاعیه، دلم برا اون عزیزی سوخت که شب گذاشت دانلود بشه و صبح پاشد دید حجمش به فنا رفته
    چه وضعشه اخه؟! هرجای دنیا بگی میخندن بهت با این شرایط نت ایران
    باور کن بهت اقامت دائم هرجارو میدن وقتی اینو بهشون بگی که ما هم محدودیت حجمی داریم هم شبانه رایگانی داریم که یهویی هم حذف میشه!

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

قبلا یه کاربری بود اینجا که نماینده فن اوا توی مشهد بود، چیشدن ایشون؟ من که رفتم دفترشون قشنگ ضایع کردن منو برگشتم..!
    وقتی خوندم اینکه شبانه رو حذف کردن بدون اطلاعیه، دلم برا اون عزیزی سوخت که شب گذاشت دانلود بشه و صبح پاشد دید حجمش به فنا رفته
    چه وضعشه اخه؟! هرجای دنیا بگی میخندن بهت با این شرایط نت ایران
    باور کن بهت اقامت دائم هرجارو میدن وقتی اینو بهشون بگی که ما هم محدودیت حجمی داریم هم شبانه رایگانی داریم که یهویی هم حذف میشه!
    سرويس شبانه واسه كسايي كه دارن تا آخر دوره باقي ميمونه ولي بعدش حذف ميشه.

من درخواست تجديد نظرم تو سايت 195 هم نتيجه اي نداشت و براي تجديد نظر دوم يه مطلب تند نوشتم.

اي كاش بقيه دوستان هم شكايت مي كردند.
    Last edited by amirpers; 15-07-2017 at 16:12.

3. این کاربر از amirpers بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

به من زنگ زدند که پورت خالی شده میخوای گفتم شبانه داره گفت نه دیگه همه برداشتن و اینا...منم گفتم نمیخوام...اونایی که شبانشون حذف شده میتونن شکایت کنن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

جالبه حالا فن آوا انواع فن باکسا رو داره ارائه میده که مشتری هاش نپرن. به هر حال مصرف من با شبانه سازگارتره تا طرحای این فن باکس. مخصوصا این که فقط به یه دوره بعد منتقل میشه.
    Last edited by donya1370; 16-07-2017 at 15:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2010

پيش فرض

سلام.
    خب معلومه یه چیزی مفت باشه خیلی بیشتر حال میده. اما خب تصمیمیه که isp ها اومدن با هم گرفتن ...
    ولی خب مطلبی که هست من مدتی از سرعتش خیلی ناراضی بودم ، تایم پیکشون خیلی زیاد بود . ولی مشکل برطرف شده و از سرعت و کیفیت کاملا راضی هستم ...
    الان واقعا ارزش داره از این فن باکسا خرید .

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان تعجب می کنم انقدر بحث شبانه می کنید !!!! هر وقت دانلود داشتید ( روزانه یا لینک ها رو جمع کنید چند روز یکبار ) از ایرانسل و همراه اول استقاده کنید - همراه اول داره میده 29 تومن برای 1 ماه !!!! کم کم روزی 15 گیگ می تونی (این حداقل بستگی به سرعتت داره واسه من تا روزی 80 گیگ هم دانلود داشتم )
    ای دی اس ال رو بزارید برای مصارفی غیر از دانلود ( بازی ، شبکه های اجتماعی ، ....

8. این کاربر از mohammad_1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز amirpers's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    در پناه خدا

پيش فرض

دوستان تعجب می کنم انقدر بحث شبانه می کنید !!!! هر وقت دانلود داشتید ( روزانه یا لینک ها رو جمع کنید چند روز یکبار ) از ایرانسل و همراه اول استقاده کنید - همراه اول داره میده 29 تومن برای 1 ماه !!!! کم کم روزی 15 گیگ می تونی (این حداقل بستگی به سرعتت داره واسه من تا روزی 80 گیگ هم دانلود داشتم )
    ای دی اس ال رو بزارید برای مصارفی غیر از دانلود ( بازی ، شبکه های اجتماعی ، ....
    چه سرویسی؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Apr 2011
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سرویس نامحدود شبانه - هر دو اپراتور دارن ولی همراه اول ارزونتره

11. این کاربر از mohammad_1992 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012

پيش فرض

خب برای همه سرعت یا انتن دهی خوب نیست...مثلا سرعت نت همراه اول من محدود شده رو دو مگ....بعلاوه کسی که شبی یکی دو گیگ دانلود داره لازم نیس ماهی بیست و نه تومن هزینه کنه،نهایتا ماهی هفت تومن شبانه شاتل

13. 2 کاربر از ehsanehsan007 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز shayan0o21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

ستاره 1000 مربع بگیــرید اینترنت نامحدود ، 2 مدل هم داره یکی از 1 تا 8 یکی هم 2 تا 7 به نظر مرقون به صرفه اســــت
    تقریبا سرعـــت هم فیــکس روی 1 مــگ هست

15. این کاربر از shayan0o21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •