تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 932 از 947 اولاول ... 432832882922928929930931932933934935936942 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,311 به 9,320 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

اهان
    فرق دانلودر و دورهمی و FIP چیه؟
    بالاتر توضیح داده شده تفاوت چندانی نیست. شاید کمی نوسان سرعت.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خدایی خیلی گرون شده
    پارسال فکنم یه ساله 2400 گیگ رو سیصد و خورده ای گرفتتم
    الان یه ساله 1200 گیگ 720 تومن

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

خدایی خیلی گرون شده
    پارسال فکنم یه ساله 2400 گیگ رو سیصد و خورده ای گرفتتم
    الان یه ساله 1200 گیگ 720 تومن
    خیلی چیزا پارسال ارزون بوده و امسال بالای 4 برابر شده. اگه اینترنت ارزونتر با این ترافیک و سرعت و حجم پیدا کردید به ما هم بگید بگیریم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

وقتی من طرح 300 گیگ بین المللی رو میگیرم 60 تومن که هیچوقت تموم نمیشه چرا باید 200گیگ حجم اضافه بگیرم 130 تومن خب میرم مجدد تمدید اشتراک میکنم اگه تموم بشه
    طرح هم شاگردی گذاشته الان که بدرد هیچی نمیخوره قیمتها همچنان فضایی هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

خیلی چیزا پارسال ارزون بوده و امسال بالای 4 برابر شده. اگه اینترنت ارزونتر با این ترافیک و سرعت و حجم پیدا کردید به ما هم بگید بگیریم.
    مصرف کننده دیگه نباید اینو بگه
    ضمنا مگه همه هزینه هاشون چهار برابر شده؟
    حقوق کارمنداشون چهار برابر شده یاچی؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

مصرف کننده دیگه نباید اینو بگه
    ضمنا مگه همه هزینه هاشون چهار برابر شده؟
    حقوق کارمنداشون چهار برابر شده یاچی؟
    داداش جوری میگی انگار اینجا کارمندا میشینن زحمت میکشن اینترنت تولید میکنن شرکتا هم هرچقدر میخوان گرون میفروشن
    وقتی قیمت دلار و همه اجناس حتی برق و آب و گاز تولید داخلی میره بالا قطعاً اینترنت هم که تولید داخلی نیست گرون میشه. هیچ شرکتی هم حق نداره از محدوده تعریف شده گرونتر یا ارزونتر بفروشه. این شرکتا همه واسطه هستن مثل مغازه دارا.
    من و شما هم این وسط کاری نمیتونیم بکنیم. اگر شرکتی توانایی داشته باشه قطعاً میخواد قیمتاشو ارزونتر بده که مشتری جمع کنه توی این بازار خراب که شرکتا یکی پشت هم ورشکست شدن و دارن تعطیل میکنن.

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

2 ماهی میشه که مرتب قطعی دارم. جالب اینجاست در یه بازه زمانی خاصی قطع میشه و تنها ISP هست که وقتی قطع میشه، 20 دیقه طول میکشه تا دوباره وصل شه! شکایتم کردم تاثیری نداشت. قبلا خودشونم کارشناس فرستادن از دم در چک کرد دیدن همینه و سیم کشی خونه هیچ مشکلی نداشته و بعد چند ماهی خوب بود و تو این 2 ماه انقدر قطع و وصل میشه که دیگه اعصاب واسم نذاشته. آخرم گفتن مشکل بین مسیر داری و باید به مرکز مخابراتی منطقه تون ( شهید نظری ) مراجعه کنی! میترسم ISP رو عوض کنم و مشکل واقعا از مرکز مخابراتی باشه! حوصله تغییر ISP ندارم. قبلا آسیاتک داشتم که اومدم فن آوا. قطعی و وصلی های فن آوا فاجعست

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

2 ماهی میشه که مرتب قطعی دارم. جالب اینجاست در یه بازه زمانی خاصی قطع میشه و تنها ISP هست که وقتی قطع میشه، 20 دیقه طول میکشه تا دوباره وصل شه! شکایتم کردم تاثیری نداشت. قبلا خودشونم کارشناس فرستادن از دم در چک کرد دیدن همینه و سیم کشی خونه هیچ مشکلی نداشته و بعد چند ماهی خوب بود و تو این 2 ماه انقدر قطع و وصل میشه که دیگه اعصاب واسم نذاشته. آخرم گفتن مشکل بین مسیر داری و باید به مرکز مخابراتی منطقه تون ( شهید نظری ) مراجعه کنی! میترسم ISP رو عوض کنم و مشکل واقعا از مرکز مخابراتی باشه! حوصله تغییر ISP ندارم. قبلا آسیاتک داشتم که اومدم فن آوا. قطعی و وصلی های فن آوا فاجعست
    دوست عزیز، شما توی امضاتون به آسیاتک فحش دادی و میگی آشغال ترین شرکته، بعدش هم میفرمایید فن آوا فاجعست، فکر نمیکنی شاید مشکل از شرکتا نباشه و از زیرساخت یا جای دیگه باشه؟ چون در هر صورت از هرجا شما بگیرید کیفیت خطتون همین داستانه. به نظر من از ADSL بکشید بیرون و سراغ روشهای دیگه از جمله TDLTE یا POINT یا WIRELESS برید راحت ترید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

دوست عزیز، شما توی امضاتون به آسیاتک فحش دادی و میگی آشغال ترین شرکته، بعدش هم میفرمایید فن آوا فاجعست، فکر نمیکنی شاید مشکل از شرکتا نباشه و از زیرساخت یا جای دیگه باشه؟ چون در هر صورت از هرجا شما بگیرید کیفیت خطتون همین داستانه. به نظر من از ADSL بکشید بیرون و سراغ روشهای دیگه از جمله TDLTE یا POINT یا WIRELESS برید راحت ترید.
    امضای من خیلی قدیمی بود. آسیاتک قطعیش پایین بود. شاید ماهی 1 الی 2 بار. نوشته بودم آشغالترین چون پشتیبانیش افتضاح بود و گرون میداد و الانم حجم هاش نسبت به فن اوا و دیده بان نت و داتک بده. من دانلود زیاد میکنم و نت نامحدود میخوام فقط زیتل برای من مناسبه که متاسفانه تحت پوشش دهیش نیستیم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2019

پيش فرض

فن آوا هم طبق انتظار گرون کرد ، هرچند مشترکش نیستم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •