تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 930 از 947 اولاول ... 430830880920926927928929930931932933934940 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,291 به 9,300 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه moderntalking123's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

اتفاقا 4 روز پیش تمدید کردم اینم به قیمتا مثل بقیه شرکتا 20درصد اضافه کرده، همیشه میگم کاش یکساله تمدید کنم ولی بازم نمیکنم
    چون هر ماه قیمت اینترنت هم مثل چیزای دیگه بالا میره. ولی همه شرکتا افزایش دادن این ماه قیمتاشونو.

داره خودمونی میشه !AL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

اتفاقا 4 روز پیش تمدید کردم اینم به قیمتا مثل بقیه شرکتا 20درصد اضافه کرده، همیشه میگم کاش یکساله تمدید کنم ولی بازم نمیکنم
    چون هر ماه قیمت اینترنت هم مثل چیزای دیگه بالا میره. ولی همه شرکتا افزایش دادن این ماه قیمتاشونو.
    وضعیت تک کانکشن چه طوریه؟

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

وضعیت تک کانکشن چه طوریه؟
    اینم عالیه نسبت به سرویسهای ایران تک کانکشن ساعتای اوج نهایتاً 20درصد پایینتر بیاد. البته بازم میگم قضیه برای فن آوا نیست. احتمالا از هر شرکتی بگیرم کیفیت همین خواهد بود. همسایه ما داتک داشت کیفیت خط دقیقا مثل ما بود.

تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

اینم عالیه نسبت به سرویسهای ایران تک کانکشن ساعتای اوج نهایتاً 20درصد پایینتر بیاد. البته بازم میگم قضیه برای فن آوا نیست. احتمالا از هر شرکتی بگیرم کیفیت همین خواهد بود. همسایه ما داتک داشت کیفیت خط دقیقا مثل ما بود.
    می تونید یه اسپید تست بگیرین

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

6. 2 کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

دوستان من پیشگامان دارم یک ساله، پینگ و سرعتش راضیم اما چون این ماه آخر شدید گرون کرد میخوام بیام بیرون.
    کیفیت خطم بد نیست الان پینگ 110-120 با اروپا میگیرم بیام فن آوا همین حدود میده یا شانسیه؟

بعد این سرویسای فیلمبازش چطوریه؟ زده 8 مگ 320 گیگ 50 تومن بعد سرویس عادی به همین قیمت 80 گیگ بیشتر نمیده خوب آدم عاقل چرا باید عادیشو بخره؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

این فن آوا چقدر سایتش داغونه! چه وضعیه آخه!

بعد نوشته فن آوا "جامع ترین هلدینگ ICT در ایران"

اول برو سایتت رو درست کن جامع ترین هلدینگ

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by The Dreadnaught; 19-09-2019 at 00:20.

9. این کاربر از The Dreadnaught بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    My room

پيش فرض

دوستان من پیشگامان دارم یک ساله، پینگ و سرعتش راضیم اما چون این ماه آخر شدید گرون کرد میخوام بیام بیرون.
    کیفیت خطم بد نیست الان پینگ 110-120 با اروپا میگیرم بیام فن آوا همین حدود میده یا شانسیه؟
    همین میشه اگه مشکل خاصی نباشه فقط قبلش بپرس ببین جا داشته باشن و سریعتر عوض کن چون وقتی یکی گرون میکنه بقیه هم نوبتی تا جا داره پشت سرش گرون میکنن.

بعد این سرویسای فیلمبازش چطوریه؟ زده 8 مگ 320 گیگ 50 تومن بعد سرویس عادی به همین قیمت 80 گیگ بیشتر نمیده خوب آدم عاقل چرا باید عادیشو بخره؟
    منم زنگ زدم همینو پرسیدم یسری چیزا گفت تقسیم پهنای باند یکی بیشتره این سرعت تضمینه اون تضمین نیست و این داستانا ولی در نهایت من فیلمباز گرفتم و هیچوقت سرعتم پایین نیومده حالا یا خوش شانس بودم یا عملا فرقی نداره.

11. این کاربر از moderntalking123 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

همین میشه اگه مشکل خاصی نباشه فقط قبلش بپرس ببین جا داشته باشن و سریعتر عوض کن چون وقتی یکی گرون میکنه بقیه هم نوبتی تا جا داره پشت سرش گرون میکنن.

منم زنگ زدم همینو پرسیدم یسری چیزا گفت تقسیم پهنای باند یکی بیشتره این سرعت تضمینه اون تضمین نیست و این داستانا ولی در نهایت من فیلمباز گرفتم و هیچوقت سرعتم پایین نیومده حالا یا خوش شانس بودم یا عملا فرقی نداره.
    ممنون
    این طرحا الان جدید نیست؟ یعنی ممکنه بیام اینجا بعد ماه بعد اینم مثل پیشگامان داغون بشه قیمتاش؟
    بعد اینکه شما 8 مگ داری؟ قفل میکنن رو 8 مگ یا باز میزارن؟
    چون من الان 8 مگ پیشگامان که دارم تا 12 باز گذاشتن و 1.5 مگ سرعت دانلود دارم، این چطوریه؟

تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

اون سرویس هایی که روی سایتش هست متعلق به تهرانه...بقیه استان ها متفاوت هست
    فیلمباز هم به گفته خودشون سرعتش تضمین شده نیست ولی قبلا که دوستان داشتن افت سرعت عجیب غریبی نداشت
    پینگ معمولا خوب بود...پینگ 8.8.8.8 حول حوشه همون 110 120... فقط وضعیت تک کانکشن رو دیگه خودتون باید ببینید چه طور براتون
    در کل اگر تهران و کرج هستین با توجه به طرح ها گزینه قابل تاملی هست فناوا

14. این کاربر از !AL بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •