تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 927 از 947 اولاول ... 427827877917923924925926927928929930931937 ... آخرآخر
نمايش نتايج 9,261 به 9,270 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه mehdi 78's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

سلام.
    بعد مدتها به خاطر افزایش قیمت شاتل رو تخلیه کردم و برگشتم به فن آوا..
    دو مشکل هست سرویس 16 مگ خریداری کردم رو 8 بستن و میگن خط نمیکشه ... فعلا ثبت شکایت کردم.
    مورد دوم چیز پی ان هست که شرکتی هست و قبلا رو شاتل و ... رو pptp هیچ مشکلی نبوده الان رو فن آوا واتس اپ و اینستاگرام و ... مثلا رو pptp باز نمیشن.اگر کسی چیز پی ان شرکتی که روی pptp بدون مشکل باشه در pv بگه ممنون میشم.

خلاصه که اگه این دو مورد که خیلی رو اعصابه درست نشه مجدد باید تخلیه کنم و نمیدونم چه شرکتی دیگه بگیرم...! راهنمایی کنید
    فکر کنم تهران یا البرز هستید شما چون تو سایر استان ها، فن آوا مشترکینش رو داد به نمایندگی ها. اونا هم پنل خودشون، پشتیبانی خودشون، تعرفه های خودشون و... رو دارن و عملا جز پورت چیزی دست فن آوا نیست.
    راهنمایی هم اینه که تخلیه کنید برید یه شرکت دیگه. منم الان دنبال یه isp جدید هستم. شاید های وب، شاید پیشگامان شاید هم دیدبان نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام.
    بعد مدتها به خاطر افزایش قیمت شاتل رو تخلیه کردم و برگشتم به فن آوا..
    دو مشکل هست سرویس 16 مگ خریداری کردم رو 8 بستن و میگن خط نمیکشه ... فعلا ثبت شکایت کردم.
    مورد دوم چیز پی ان هست که شرکتی هست و قبلا رو شاتل و ... رو pptp هیچ مشکلی نبوده الان رو فن آوا واتس اپ و اینستاگرام و ... مثلا رو pptp باز نمیشن.اگر کسی چیز پی ان شرکتی که روی pptp بدون مشکل باشه در pv بگه ممنون میشم.

خلاصه که اگه این دو مورد که خیلی رو اعصابه درست نشه مجدد باید تخلیه کنم و نمیدونم چه شرکتی دیگه بگیرم...! راهنمایی کنید
    الان یه دو ماهی میشه های وب دارم و تو این مدت که PPTP و L2TP مشکل خاصی نداشتن .

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

وضعیتش چطور هست؟ پینگ و تک کانکشن خوبی داره؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

پيش فرض

فکر کنم تهران یا البرز هستید شما چون تو سایر استان ها، فن آوا مشترکینش رو داد به نمایندگی ها. اونا هم پنل خودشون، پشتیبانی خودشون، تعرفه های خودشون و... رو دارن و عملا جز پورت چیزی دست فن آوا نیست.
    راهنمایی هم اینه که تخلیه کنید برید یه شرکت دیگه. منم الان دنبال یه isp جدید هستم. شاید های وب، شاید پیشگامان شاید هم دیدبان نت

بله تهران هستم مرکز کخابراتی نبوت.
    شاتل واقعا خوب بود و الان فک میکنم اشتباه کردم تخلیه کردم . اونم با شکایت و اینا تخلیه کردم واسه سریعتر تخلیه شدن
    الان هر تاپیکی رو نگاه میکنم همه شاکی هستند . پارس آنلاین افت سرعت از 9 تا 1 شب یکی حجم خوری و...
    های وب رو جویا نشدم

عزیز چه سرویسی دارین دقیقا؟ سرعت دانلود با vpn , بدون vpn . میفرمایید؟
    مشکلی با ارسال وویس و عکس با vpn تو واتس اپ و تلگ ندارید؟

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

بله تهران هستم مرکز کخابراتی نبوت.
    شاتل واقعا خوب بود و الان فک میکنم اشتباه کردم تخلیه کردم . اونم با شکایت و اینا تخلیه کردم واسه سریعتر تخلیه شدن
    الان هر تاپیکی رو نگاه میکنم همه شاکی هستند . پارس آنلاین افت سرعت از 9 تا 1 شب یکی حجم خوری و...
    های وب رو جویا نشدم

عزیز چه سرویسی دارین دقیقا؟ سرعت دانلود با vpn , بدون vpn . میفرمایید؟
    مشکلی با ارسال وویس و عکس با vpn تو واتس اپ و تلگ ندارید؟
    فن آوا برای من خیلی خوب بود ولی تعرفه هایی که نمایندگی داره اصلا قابل قبول نیستن. 50 هزار تومن 8 مگ 140 گیگ. پیشگامان هم الان متوجه شدم اینجا سرویس نمیده
    موند هایوب و دیدبان نت

پروفشنال fafool70's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

افتضاح تر از این فن اوا و این کارهاش ندیدم. خوزستان داده به یک شرکت داده گستر اروند سرعت ۱۳ کیلوبایت بیشتر نمیشه. ۲ ماه هرچی زنگ میزنم میگن مشکل داره درست میشه. فعلا شکایت کردم ۱۹۵ هیچ خبری نشده تا امروز. اگه درست نشه تخلیه می کنم.

فرستاده شده از SM-G930Fِ من با Tapatalk

اگه نباشه جاش خالی می مونه sh93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2012

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

افتضاح تر از این فن اوا و این کارهاش ندیدم. خوزستان داده به یک شرکت داده گستر اروند سرعت ۱۳ کیلوبایت بیشتر نمیشه. ۲ ماه هرچی زنگ میزنم میگن مشکل داره درست میشه. فعلا شکایت کردم ۱۹۵ هیچ خبری نشده تا امروز. اگه درست نشه تخلیه می کنم.

دقیقا
    من هم افتادم دست همین شرکت. تعرفه هاش هم جالب نیستن ولی خدا رو شکر مشکل سرعت ندارم. حالا احتمال زیاد برم های وب. میخواستم برم پیشگامان که تو اهواز اصلا سرویس نمیده

شما کجا هستید؟

داره خودمونی میشه !AL's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2016

پيش فرض

دقیقا
    من هم افتادم دست همین شرکت. تعرفه هاش هم جالب نیستن ولی خدا رو شکر مشکل سرعت ندارم. حالا احتمال زیاد برم های وب. میخواستم برم پیشگامان که تو اهواز اصلا سرویس نمیده

شما کجا هستید؟
    متاسفانه خیلی کیفیت خراب شده...این جریان مشکل داره درست میشه رو منم احساس کردم سر کاری هست...البته من خیلی وقت نیست مشکل پیدا کردم ولی دیگه فکر نمی کنم درست بشه...ظاهرا مشترک ها رو نمی خوان!!
    اطلاع دارین از کی مشترک ها رو منتقل کردن به نمایندگی ها؟

تاريخ عضويت
    Jun 2014

پيش فرض

متاسفانه خیلی کیفیت خراب شده...این جریان مشکل داره درست میشه رو منم احساس کردم سر کاری هست...البته من خیلی وقت نیست مشکل پیدا کردم ولی دیگه فکر نمی کنم درست بشه...ظاهرا مشترک ها رو نمی خوان!!
    اطلاع دارین از کی مشترک ها رو منتقل کردن به نمایندگی ها؟
    حدود ۲ هفته هست.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •