تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 897 از 947 اولاول ... 397797847887893894895896897898899900901907 ... آخرآخر
نمايش نتايج 8,961 به 8,970 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

بهبود فوق العاده پینگ فن آوا بدون پروفایل گیمینگ در سرویس 16 مگابیت امروز 9 دی ساعت 10:11 شب:

شما یکی از معدود اشخاص بشدت راضی از این شرکت هستید. اگر می تونی سرعت تک کانکشن را در زمان های بین ساعت های 7- 8 بعداظهر تا 12 - 1 شب امتحان کن و نتیجه رو در اینجا با ما اشتراک بزار.
    من از پارس آنلاین خدمت اینترنت دارم در طول روز مشکلی وجود نداره اما در ساعتهای پایانی روز منتهی به نیمه شب با نوسان سرعت در تک کانکشن مواجه می شم که گاه گداری بسیار بد میشه ( یا دست کم در دو روز گذشته اینطور بوده ).
    چیزی که تا الان متوجه شدم مهم نیست از چه شرکتی خدمت دارید در این ساعتهای ذکر شده نوسان سرعت تک کانکشن بسیار زیاد است و حتی گاهی افت شدید سرعت تک کانکشن پیوسته و برای مدت نیم ساعت تا یک ساعت نیز اتفاق می افته که عملاً استریم ویدیو رو برای کاربر سخت می کنه مگر این که کسی بخواد با رزولوشن 240p یا 360p تماشا کنه.
    جالبه چیزهایی که یک زمانی می شنیدیم و بدلیل نبود حجم زیاد اهمیت نمی دادیم اکنون پر اهمیت شده. این جزء اصلی کیفیت اتصال اینترنت است و در واقع می خوام بگم ما داریم پول تک کانکشن ( 16 م.بیت یعنی یک اتصال 16 م.بیت نه چند اتصال که مجموع آنها 16 میشه ) رو می دیم اما در عمل اون رو به ما نمی دن.
    روی این موضوع باید در این انجمن بیشتر بحث بشه.
    اینکه با IDM می تونی با سرعت بالا یک فایلی که چند تکه شده رو دانلود کنی اونقدر اهمیت نداره که تک کانکشن داره چونکه اگر این مورد خوب باشه باقی چیز ها قطعاً خوب خواهند بود.
    شاید این روش دزدی نوین شرکت های اینترنتی است. پهنا باندی که باید به یک شخص مثلاً من اختصاص داده بشه بین چند نفر توزیع میشه. از اونجایی که شاید همه ی اونها در طول روز از اون استفاده نکنند، من در طول روز مشکلی نداشته باشم اما به محض اینکه همه ی اون مشتری های دیگه از کار به خونه هاشون می آیند و از اینترنت استفاده می کنند ناگهان نوسان و افت سرعت تک کانکشن آغاز میشه.

اگه نباشه جاش خالی می مونه OnlyRealMadrid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

شما یکی از معدود اشخاص بشدت راضی از این شرکت هستید. اگر می تونی سرعت تک کانکشن را در زمان های بین ساعت های 7- 8 بعداظهر تا 12 - 1 شب امتحان کن و نتیجه رو در اینجا با ما اشتراک بزار.
    من از پارس آنلاین خدمت اینترنت دارم در طول روز مشکلی وجود نداره اما در ساعتهای پایانی روز منتهی به نیمه شب با نوسان سرعت در تک کانکشن مواجه می شم که گاه گداری بسیار بد میشه ( یا دست کم در دو روز گذشته اینطور بوده ).
    چیزی که تا الان متوجه شدم مهم نیست از چه شرکتی خدمت دارید در این ساعتهای ذکر شده نوسان سرعت تک کانکشن بسیار زیاد است و حتی گاهی افت شدید سرعت تک کانکشن پیوسته و برای مدت نیم ساعت تا یک ساعت نیز اتفاق می افته که عملاً استریم ویدیو رو برای کاربر سخت می کنه مگر این که کسی بخواد با رزولوشن 240p یا 360p تماشا کنه.
    جالبه چیزهایی که یک زمانی می شنیدیم و بدلیل نبود حجم زیاد اهمیت نمی دادیم اکنون پر اهمیت شده. این جزء اصلی کیفیت اتصال اینترنت است و در واقع می خوام بگم ما داریم پول تک کانکشن ( 16 م.بیت یعنی یک اتصال 16 م.بیت نه چند اتصال که مجموع آنها 16 میشه ) رو می دیم اما در عمل اون رو به ما نمی دن.
    روی این موضوع باید در این انجمن بیشتر بحث بشه.
    اینکه با IDM می تونی با سرعت بالا یک فایلی که چند تکه شده رو دانلود کنی اونقدر اهمیت نداره که تک کانکشن داره چونکه اگر این مورد خوب باشه باقی چیز ها قطعاً خوب خواهند بود.
    شاید این روش دزدی نوین شرکت های اینترنتی است. پهنا باندی که باید به یک شخص مثلاً من اختصاص داده بشه بین چند نفر توزیع میشه. از اونجایی که شاید همه ی اونها در طول روز از اون استفاده نکنند، من در طول روز مشکلی نداشته باشم اما به محض اینکه همه ی اون مشتری های دیگه از کار به خونه هاشون می آیند و از اینترنت استفاده می کنند ناگهان نوسان و افت سرعت تک کانکشن آغاز میشه.
    من در تمام ساعت های شبانه روز ( ساعتی نمونده که از زیر دستم در رفته باشه ) تست کردم و افت سرعت نداشتم. اون تست های اولیه رو هم که از فن اوا گذاشتم، IDM رو روی تک کانکشن تنظیم کرده بودم. حتی یکبارم قطعی نداشتم تو این مدت که این مهمترین چیزه. عزیزانی هم که کلا تو هر شرکتی چه نت ثابت چه همراه این روزا قطعی دارن، دلیلش واضحه که اینجا جای گفتنش نیست
    الان ساعت 6:43 صبح هستش و پینگم همچنان محدوده 105 میچرخه. آسیاتک که بودم همچین پینگی رو تو خوابم نمیدیدم

3. 4 کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه malthael's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دوستان بعد از واریز پول خودشون درخواست رانژه رو میفرستن یا باید با پشتیبانیشون تماس بگیری ؟

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

من در تمام ساعت های شبانه روز ( ساعتی نمونده که از زیر دستم در رفته باشه ) تست کردم و افت سرعت نداشتم. اون تست های اولیه رو هم که از فن اوا گذاشتم، IDM رو روی تک کانکشن تنظیم کرده بودم. حتی یکبارم قطعی نداشتم تو این مدت که این مهمترین چیزه. عزیزانی هم که کلا تو هر شرکتی چه نت ثابت چه همراه این روزا قطعی دارن، دلیلش واضحه که اینجا جای گفتنش نیست
    الان ساعت 6:43 صبح هستش و پینگم همچنان محدوده 105 میچرخه. آسیاتک که بودم همچین پینگی رو تو خوابم نمیدیدم
    نرم افزار IDM برای آزمایش سرعت تک کانکشن به هیچ وجه مناسب نیست من در ساعت های شلوغ هم سرعت تک کانکشن کمتر از 1.7 م.بایت.ب.ث در این نرم افزار نداشتم. اون دلیل واضح کاهش سرعت که درباره اش گفتی مد نظرم نبود که احتمالاً همون باعث کندی در روز های گذشته است ( در کل انقدر که از این چیزا زیاد هست گاهی فراموش می کنم )
    سرعت تک کانکشن را در وبسایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امتحان کن. این وبسایت نتیجه صحیح و دقیقی از سرعت تک کانکشن بهت میده. البته ابتدا باید به بخش تنظیمات اون بری و در هر یک از فیلد های No. download stream و No. upload stream عدد 1 رو درج کنی سپس روی دکمه ی سبز رنگ save کلیک کنی در صفحه بعد روی next کلیک کنی و اکنون در صفحه اصلی بایستی روی DSL کلیک کنی تا آزمایش انجام بشه و نتیجه رو مشاهده کنی. مطمئن باش نتیجه در ساعت ها ی مختلف روز متغیر خواهد بود.
    Last edited by shahram83; 31-12-2017 at 15:55.

6. این کاربر از shahram83 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    یزد

پيش فرض

نمردیم و یه بارم تک کانکشن و پینگ اوضاعش خوب شد

اینم سایتی که دوستمون معرفی کردند...
    دو ثانیه آخر از 12 مگ به 4 مگ میرسه

8. 2 کاربر از reza_meybod بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

نرم افزار IDM برای آزمایش سرعت تک کانکشن به هیچ وجه مناسب نیست من در ساعت های شلوغ هم سرعت تک کانکشن کمتر از 1.7 م.بایت.ب.ث در این نرم افزار نداشتم. اون دلیل واضح کاهش سرعت که درباره اش گفتی مد نظرم نبود که احتمالاً همون باعث کندی در روز های گذشته است ( در کل انقدر که از این چیزا زیاد هست گاهی فراموش می کنم )
    سرعت تک کانکشن را در وبسایت [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] امتحان کن. این وبسایت نتیجه صحیح و دقیقی از سرعت تک کانکشن بهت میده. البته ابتدا باید به بخش تنظیمات اون بری و در هر یک از فیلد های No. download stream و No. upload stream عدد 1 رو درج کنی سپس روی دکمه ی سبز رنگ save کلیک کنی در صفحه بعد روی next کلیک کنی و اکنون در صفحه اصلی بایستی روی DSL کلیک کنی تا آزمایش انجام بشه و نتیجه رو مشاهده کنی. مطمئن باش نتیجه در ساعت ها ی مختلف روز متغیر خواهد بود.
    این خدمت شما: ( طبق تنظیماتی که خواسته بودین )

یعنی دقیقا بعد از تبدیل بیت به بایت، سرعت دانلود تک کانکشن رو این سایت 1.540 مگابایت اعلام کرده. اونم در این روزهای اختلال سراسری اینترنت. IDM دقیقا 200 تا بالاتر بود. پس نتیجه میگیریم همین تک کانکشن رو هم میشه با IDM سنجید
    Last edited by OnlyRealMadrid; 31-12-2017 at 22:58.

10. 2 کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

این خدمت شما: ( طبق تنظیماتی که خواسته بودین )

یعنی دقیقا بعد از تبدیل بیت به بایت، سرعت دانلود تک کانکشن رو این سایت 1.540 مگابایت اعلام کرده. اونم در این روزهای اختلال سراسری اینترنت. IDM دقیقا 200 تا بالاتر بود. پس نتیجه میگیریم همین تک کانکشن رو هم میشه با IDM سنجید
    برای شما هم نوسان داره و من منظورم همین نوسان ها است. از 12 تا به 2 پایین میاد سپس تا 5 بالا میره و از این جور فراز و نشیب ها که باعث میشه بطور مثال در رزولوشن 720p ویدیو استیریمینگ دچار lag های لحظه ای کوتاه یا بلند بشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من خیلی وقته پیش داشتم اون موقع که دلار 1400 بود الان خبر ندارم امنیت درست حسابی هم که نداره
    همین adsl رو استفاده کن ضرر نمیکنی اگه خیلی دانلود نداری 2مگ بسه که میشه 40 گیگ بین الملل اگه مثله منی شبانه روز دانلود 16مگ بگیر
    نه برام جالب بود یه بار تستش کنم ببینم چطوریه حداقل افلاینش. آنلاینش بدرد ما نمیخوره مگر درامدمون دلار باشه. یه بنده خدایی که نصاب حرفه ای بود باهاش حرف زدم گفت اگر گردون داری خوبه. چون جهت هاش مدام عوض میشه اون وقت نمیشه ثابت بذاری رو یه جهت. اگر تست کنم نتیجه رو میگم.
    اینترنت ۲ مگ هم که گرفتم امروز دیدم چراغ dsl ثابت میشه ولی انگار نویز رو خطه میوفته باز وصل میشه. فعلا از شرکت زنگ نزدن. خط هم رو ۳ بستن از مودم دیدم. یوزر پسورد ورودی پنل هم زدم وصل نشد.
    اینم وصل شه تستشو میذارم. ۱۶ مگ پدر جیبمون در میاد که هیچ یه هارد هم باید بذاریم برای دانلود مثل اینترنت افلاین میشه ) بعد من زیاد چیزی ندارم غیر فیلم یا کمی سریال و برنامه بخوام بگیرم. میزنه به سرم چت میکنم الکی چرت و پرت میگیرم تازه شبانه هم داره.
    ولی ۱۶ مگ حتی سرعت کمترش هم یه خوبیش اینه که الافی تو دانلود خیلی کمتره ادم پیر نمیشه.

13. این کاربر از NIMA_AZX بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jan 2012
    محل سكونت
    Tehran - NezamAbad

پيش فرض

برای شما هم نوسان داره و من منظورم همین نوسان ها است. از 12 تا به 2 پایین میاد سپس تا 5 بالا میره و از این جور فراز و نشیب ها که باعث میشه بطور مثال در رزولوشن 720p ویدیو استیریمینگ دچار lag های لحظه ای کوتاه یا بلند بشه.
    چند بار دیگه تست کردم هر دفعه یه چیز نشون میده! این سایت فکر نکنم قوی باشه. شما از سایت معروف اسپیدتست که تست بگیری، فوقش با چند کیلوبایت اختلاف هر دفعه نشون بده نه اینقدر. به هرحال تو این روزا کلا نمیشه همچین تست هایی گرفت. تمام شرکت ها منظورمه. این روزا رو تست و این چیزای سنجشی و دقیق، حساب نکنید

15. این کاربر از OnlyRealMadrid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2011

پيش فرض

چند بار دیگه تست کردم هر دفعه یه چیز نشون میده! این سایت فکر نکنم قوی باشه. شما از سایت معروف اسپیدتست که تست بگیری، فوقش با چند کیلوبایت اختلاف هر دفعه نشون بده نه اینقدر. به هرحال تو این روزا کلا نمیشه همچین تست هایی گرفت. تمام شرکت ها منظورمه. این روزا رو تست و این چیزای سنجشی و دقیق، حساب نکنید
    بله، واقعاً نمیشه با این وضعیت به ثبات و کیفیت اتصال اینترنت مطمئن بود چونکه این احتمال هست که عمداً تغییر داده شده باشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •