تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 7 از 947 اولاول ... 345678910111757107507 ... آخرآخر
نمايش نتايج 61 به 70 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

داره خودمونی میشه ariyayi2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

سلام دوستان

من الان ند وقت adsl دارم چند بارم شرکت طرف قرار داد رو عوض کردم .این ها خیلی زرنگ هستن حواستون باشه ولی خود را شکر من درست نشوندمشون سر جاشون فکر می کردن با تازه کار طرف هستن . من سفارش سرویس 256 داده بودم رفتم گفتم این که 128 هسته . گفتن چرا گفتم 1 . توی برنامه مودم هم رسیو هم ترانسمیت 128 هستش .2 : سرعت دانلود 128=13 ولی 256 =27 تو این حدوداست . دیگه فهمیدن دنیا دست کیه گفتن ببخشید اشتباه شده در هنگام وارد کردن اطلاعات .. خلاصه اگه می خواهین بفهمین واقعا سرویس درخواست روی خط شماست به این ادرس برین یه تست بکنین ?ww.computers4sure.com/speed.asp

اگه نباشه جاش خالی می مونه skhammari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سلام
    اون سایتی که بالا گذاشتید سرعت دانلود رو نشون میده یا چیز دیگه رو؟

آخر فروم باز Re Z a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

بهترين سايت براي تست سرعت
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

داره خودمونی میشه jtiran2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض ادامه

واقعا جای تاسف و تاثر داره .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام به همه دوستان من سرويس s2 انتخاب كردم و 20 هزار تومان پنج شنبه ريختم بانك روال كاري اين شركت فناوا چطوري كي ميان وصل كنن چند روز طول ميكشه خودشون هرچي ميگن آدم متوجه نميشه لطفآ راهنمايي كنيد مرسي

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام به همه دوستان من سرويس s2 انتخاب كردم و 20 هزار تومان پنج شنبه ريختم بانك روال كاري اين شركت فناوا چطوري كي ميان وصل كنن چند روز طول ميكشه خودشون هرچي ميگن آدم متوجه نميشه لطفآ راهنمايي كنيد مرسي

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

سلام دوست عزيز منم s2 گرفتم و راضيم بعد از 2 روز كاري هم آمدن نصبش كردن حالا من نمي دونم شما چي مي خواين توضيح بدم حالا هر 1گيگ مي خواين استفاده كني بايد 3500 تومان اضافه بر پولي كه ماهيانه ميريزيد پرداخت كنيد!

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

اقا ما چقدر از دنیا عقبیم بر فضل مثال من رفیقم آلمانه سرعتش 2mb هستش و ماهیانه 40$ پرداخت می کنه سرعتشم خداست خودتون قضاوت کنین دیگه!!... اما ما توی همین 128 kb هم share هستیم و امثال من نوعی میان از هیچ جا جواب نگرفته مشکلاتشونو اینجا فقط میتونن مطرح میکنن
    میدونی علت چیه
    صدا سیما میگه : ایرانی لایق بهترین هاست
    تو امریکا مردم از خطوط DSL با سرعت 14 مگابایت در ثانیه استفاده میکنند انوقت شرکتهای مادارند برای 128 کیلو بیت مردم رو قتل عام میکنن ومی چپونن تو پاچشون
    راستی کسی با ADSL داتک کار کرده ببینه خوبه یا نه؟

ترو قران مملکت ما به کجا داره پیش میره الان رفتم سرعت اینترنتمو (Dial up) تست کردم زده بود 12.5 kbps این یعنی فاجعه

یه سری به این سایت بزنید وببینید وضع سرعت تو بقیه کشور ها چه خبره
    کد:
    Last edited by BLACK-BLACK; 29-03-2008 at 06:39.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    سرزمین آریایی

پيش فرض

میدونی علت چیه
    صدا سیما میگه : ایرانی لایق بهترین هاست
    تو امریکا مردم از خطوط DSL با سرعت 14 مگابایت در ثانیه استفاده میکنند انوقت شرکتهای مادارند برای 128 کیلو بیت مردم رو قتل عام میکنن ومی چپونن تو پاچشون
    راستی کسی با ADSL داتک کار کرده ببینه خوبه یا نه؟

ترو قران مملکت ما به کجا داره پیش میره الان رفتم سرعت اینترنتمو (Dial up) تست کردم زده بود 12.5 kbps این یعنی فاجعه

یه سری به این سایت بزنید وببینید وضع سرعت تو بقیه کشور ها چه خبره
    کد:
    تاييد ميشه!! جالبه قبلا كه سرعتش از ديال آپم پايين تر بود فن آوا, بهشون زنگ زدم گفتم بابا سرعت 128 نا محدودتون از ديال آپي كه رفيقم استفاده مي كنه پايين تره!! در ضمن سرعت دانلودم روز و شب از 4 بالا تر نمي رفت! حالا جالب جوابيه كه دادن به من بود , منشيه گفت connection ديال آپ با connection adsl خيلي فرق مي كنه! اصلا من گيريم درست باشه اين حرفش اما ما هم خر نبوديمو از دانلود شدن يك clip فيلم گرفتيم منو دوستم Mail كرديم واسشون!! كه ديال آپ سري تر دانلود مي كنه ! تازه با speed Dll 7 خلاصه كه الان سرويس S2 ازشون گرفتم اين باز الكي واسه دل خوشي سرعت دانلود 13 يا 19 مي زنه ! كه ديگه من چيزي نمي گم چون زبونمون مو در آورده! جديدن هم فهميدم سرويس هاي نامحدود يا همون T ورداشتن كلا!

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

تاييد ميشه!! جالبه قبلا كه سرعتش از ديال آپم پايين تر بود فن آوا, بهشون زنگ زدم گفتم بابا سرعت 128 نا محدودتون از ديال آپي كه رفيقم استفاده مي كنه پايين تره!! در ضمن سرعت دانلودم روز و شب از 4 بالا تر نمي رفت! حالا جالب جوابيه كه دادن به من بود , منشيه گفت connection ديال آپ با connection adsl خيلي فرق مي كنه! اصلا من گيريم درست باشه اين حرفش اما ما هم خر نبوديمو از دانلود شدن يك clip فيلم گرفتيم منو دوستم Mail كرديم واسشون!! كه ديال آپ سري تر دانلود مي كنه ! تازه با speed Dll 7 خلاصه كه الان سرويس S2 ازشون گرفتم اين باز الكي واسه دل خوشي سرعت دانلود 13 يا 19 مي زنه ! كه ديگه من چيزي نمي گم چون زبونمون مو در آورده! جديدن هم فهميدم سرويس هاي نامحدود يا همون T ورداشتن كلا!
    درود
    به نظرم نا محدود رو بردارن
    درست میشه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •