تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 947 اولاول ... 401451491497498499500501502503504505511551601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه Fanava-Mashhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان یه جوانمرد یه توضیح درست و حسابی در مورد این سرویس های طلایی، نقره ای و برنزی و حداقل ترافیک ماهانه میده؟ این همون مقدار حجم مصرفی منصفانه است؟ یعنی قبلش سرعت چنده بعدش چند میشه؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    سلام
    در پست های قبل توضیحات کامل رو در مورد سرویس های نا محدود عرض کردم و اگر به هر دلیل اون شرایط رو ندارید، می بایست حتما با پشتیبانیتون تماس بگیرید.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Fanava-Mashhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

دوستان عزیز شهر مشهد، قبلا هم عرض کردم، مجدد هم تاکید می کنم، به هیچ عنوان نباید مشکل افت پهنای باند و یا تغییر در سرویس هاتون داشته باشید.
    لطفاً هر گونه مشکل رو یا به ایمیل امضای بنده ارسال و یا با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید. بنده مطمئن هستم در حال حاضر شهر مشهد هیچ گونه مشکل پهنای باند نداره و در صورتی که با افت سرعت مواجه هستید باید بررسی شده و مشکل برطرف بشه.

دوستان سایر شهرها هم در نظر داشته باشند متاسفانه اینکه جوابشون رو کمتر میدم، فقط به این علت هست که در جریان وضعیت پهنای باند، نوع تجهیزات و .... مراکز مخابراتیشون نیستم و به همین دلیل ازتون تقاضا دارم لطفا قبل از اینکه هر گونه نگرانی داشته باشید مشکلتون رو با پشتیبانی در میون بگذارید. اگر با پشتیبانی به نتیجه نرسیدید، هر شهری که هستید ممنون میشم با ایمیل امضای بنده در تماس باشید تا شاید من بتونم حداقل متوجه مشکلات شرکت فن آوا بشم.

3. 3 کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

اقای فن اوا موقع ثبت نام که این چیز ها رو نمی خواستی الان می خوای چی کار؟؟؟
    کپی کارت ملی واسه تخلیه میخواین چی کار؟؟؟
    دوست داری کارت به شکایت و شکایت کشی برسه؟؟؟
    نماینده قبلی خیلی ادم خوبی بود
    خوب یادمه وقتی خواستم از شما بگیرم می خواستین 10000 پول رانژه از من بگیرید!!!!
    خجالت هم خوب چیزی هست!!!!
    Last edited by hermidass; 29-10-2014 at 22:58.

5. این کاربر از hermidass بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

دوستانی که در جریان نیستند باید عرض کنم من موقعی که می خواستم فن اوا بگیرم اول زنگ زدم به شرکت نماینده فعلی فن اوا که ایشون می خواست 10000 بابت رانژه از من بگیرن
    واسه همین زنگ زدم به شرکت دیگه ای که همین چن وقت پیش نمایندگی فن اوا رو پس داد و متاسفانه شرکت بسیار بزرگ و خوبی بود
    حالا ما موندیم با تنها نمایندگی فن اوا در مشهد
    اقای محترم به جای اینکه دنبال بگردی چه جوری جلو تخلیه رو بگیری زنگ بزنید تهران بگید سرعت ها رو درست کنند!!!!! نه که سنگ بندازی جلو پا ملت بگی فلان مدارک واسه تخلیه رو بیارید!!!!!
    Last edited by hermidass; 29-10-2014 at 23:12.

7. این کاربر از hermidass بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

یک پشتیبانی داخل این تاپیک میومد معلوم نیست کجا رفتن از دیشب که سرعتها افتضاح شده!!! یک احتمال خراب شدن سرعت به اینه که سرعتهای محدود از دستی پایین آوردن سرعت که اکثریت به طرف سرویسهای نامحدود این شرکت جذب بشن که این سرویسها را هم بدون کوچکترین اعمال تغییری دو برابر گرون کردن که راحت سود خوبی به جیب بزنه این شرکت بنظر من اگر امشبم به اینصورت بود بهترین گزینه بین های وب و پارس آنلاین
    باور کنید سناریوتون اشتباس
    نامحدود در 90 درصد موارد ضرر ده نباشه سودده هم نیست !
    سود توی اینترنت حجمی هست نه نامحدود که یک شرکت بخواد مشترکهاشو بیاره روی نامحدود !!!

9. 2 کاربر از iman2482 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

اقای فن اوا موقع ثبت نام که این چیز ها رو نمی خواستی الان می خوای چی کار؟؟؟
    کپی کارت ملی واسه تخلیه میخواین چی کار؟؟؟
    دوست داری کارت به شکایت و شکایت کشی برسه؟؟؟
    نماینده قبلی خیلی ادم خوبی بود
    خوب یادمه وقتی خواستم از شما بگیرم می خواستین 10000 پول رانژه از من بگیرید!!!!
    خجالت هم خوب چیزی هست!!!!
    دوست عزیز خودتون رو بزارید جای ما !
    یک نفر تلفنی زنگ بزنه و بگه من فلانیم و فلان خط رو تخلیه کنید ! ما هم قبول کنیم و تخلیه کنیم .
    حالا یک آدم مریض یا اصلا سالم که قصد شوخی با شما رو داشته باشه و نه خود شما !!!
    خود شما نمیاید اینجا داد و بیداد راه بندازید که چه شرکت بی در و پیکریه ؟!!!
    کاش جای گیر الکی کمی هم خودمون رو جای افراد دیگر بزاریم و بعد داد و بیداد راه بندازیم ! گرفتن کپی کارت ملی هم بخاطر اینه که بخدا ما هم آدمیم دلیلی نداره قیافه ها و صدای چند هزار آدم یادمون بمونه !!!
    باورتون نمیشه روزی چند نفر پای تلفن احساس پسر خاله بودن با ما دارن در حالی که ما اصلا نمیشناسیمشون و انواع و اقسام خواسته های عجیب و غریب هم پشت سرش میاد که واقعا نمیتونیم اجابت کنیم ! آخرش هم میشیم بد و دزد و ....
    مطمین باشید اگر جایی خراب باشه و مشکل داشته باشه خود نماینده بیشتر تو عذاب که زودتر مشکل رو برطرف کنه ! آبرو و اعتبار یک طرف ! مشترکهایی که 10 دقیقه یکبار زنگ میزنن یک طرف !
    آخرش هم با مخ داغون انواع و اقسام حرفها رو میشنویم !!!

11. 3 کاربر از iman2482 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2013

پيش فرض

این ها بهانه الکی هستش
    اقای فن اوا من که از پشت کوه نیومدم
    چطگور موقع وصل کردن فرض رو به سر کاری بودن نمی ذارید الان می ذارید؟؟؟ جالبه!!!!
    به هر حال من که وقت هم چین کاری رو ندارم که بخوام به دست شما برسونم
    احترام 2 طرفه حکم می کنه که اینقدر سنگ جلو پا ادم نذارید!!!
    لطفا احتراما با تهران در میان بذارید و بگید که سر عت ها خراب هست!!!
    در غیر این صورت تا اخر همین ماه تخلیه من و ان نفر مثله من رو شاهد خواهند بود!!!
    من مشتری 2 ساله هستم پس حق اب و گل دارم و الکی اعتراض نمی کنم چون وقتش رو ندارم ولی وقتی با مشتری قدیمی این طوری رفتار میشه ادم حس می کنه طرفش اونو خر فرض کرده!!!
    در هر صورت اقای فن اوا این کاراتونو نکنین !!! به راحتی تخلیه کنید که کار به شکایت نرسه!!!
    با تشکر از شما
    Last edited by hermidass; 29-10-2014 at 23:36.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

این ها بهانه الکی هستش
    اقای فن اوا من که از پشت کوه نیومدم
    چطگور موقع وصل کردن فرض رو به سر کاری بودن نمی ذارید الان می ذارید؟؟؟ جالبه!!!!
    به هر حال من که وقت هم چین کاری رو ندارم که بخوام به دست شما برسونم
    احترام 2 طرفه حکم می کنه که اینقدر سنگ جلو پا ادم نذارید!!!
    لطفا احتراما با تهران در میان بذارید و بگید که سر عت ها خراب هست!!!
    در غیر این صورت تا اخر همین ماه تخلیه من و ان نفر مثله من رو شاهد خواهند بود!!!
    من مشتری 2 ساله هستم پس حق اب و گل دارم و الکی اعتراض نمی کنم چون وقتش رو ندارم ولی وقتی با مشتری قدیمی این طوری رفتار میشه ادم حس می کنه طرفش اونو خر فرض کرده!!!
    در هر صورت اقای فن اوا این کاراتونو نکنین !!! به راحتی تخلیه کنید که کار به شکایت نرسه!!!
    با تشکر از شما
    1- والا با یک تماس ساده میتونید ببینید مشکلتون از کجاس ! طبیعتا هر کدوممون میدونیم شهرمون مشکل داره یا نه ! و وقتی نزدیک به مشکلم بشه فوری اقدام میکنیم و درخواست اضافه شدن پهنای باند میدیم چون کار زمان بریه و همون سازمانی که ماشالله شما هر دقیقه به رخ ما میکشید اشک آدم رو در میاره تا پهنای باند رو زیاد کنه !!! هر چند این دوستمون میگه که گویا پهنای باند مشهد مشکلی نداره پس یک تماس ساده مشکلتون رو حل میکنه !!!
    2- از اون حرفها میزنیدا ! موقع ثبت نام شما پول میدید ! دیوونس مگه پول بده که کسی رو سرکار بزاره !

14. 4 کاربر از iman2482 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز بی زحمت از طرف همه صحبت نکنین!!!! با تشکر
    اگه نیگاه کنید بحث در مورد تایم رایگان هست !!!!!
    هر چند که چند وقته کلا پینگ مینگ سرعت مرعت همه چی داغون شده!!!
    اگر شما هم نماینده فن اوا هستید بگید رو راست و روشن !!!!
    از طرف همه؟
    صحبت در مورد تایم رایگانه جدا؟

دوست عزیز کار من روی اینترنته از همون شب تا صبح بیدار بودم که سرعت به شدت کاهش یاقته بود این جزو تایم رایگان حساب نمیشه؟
    من سرویس 512 نامحدود دارم برای همین گفتم دیشب مشکل همگانی بوده چون منم مشکل داشتم پس حداقل دیشب هیچ ربطی به تایم رایگان نداشته.
    نه جناب نماینده نیستم جدیدا همه شدن نماینده! ولی یک مشترک مثل شما هم نیستم! خود بنده بعد از گرون شدن سرویس ها با تهران تماس داشتم پیگیر شدم انتقاد کردم پیشنهاد دادم و جناب قلی زاده هم در جریان گذاشتم امیدوارم به نتیجه برسه.
    اگر مشکلی هست زنگ بزنید پشتیبان حل نشد زنگ بزنید تهران حل نشد برید تخلیه کنید به همین راحتی! هیچ شرکتی هم پایدار نیست همه مشکل دارند.

16. 4 کاربر از hadi777 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

18. 2 کاربر از masoudboy بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •