تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 430 از 947 اولاول ... 330380420426427428429430431432433434440480530930 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,291 به 4,300 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

اگه نباشه جاش خالی می مونه Fanava-Mashhad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

اگه نماینده فن آوا هستی یه آمار بده ببینم مرکز خواجه ربیع کی سرویس میدین؟
    سلام به شما، نه متاسفانه فعلا برنامه خاصی برای راه اندازی مرکز مخابراتی خواجه ربیع نداریم. ولی سال 1394 انشاا... مراکز بیشتری خواهیم داشت.

2. 3 کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.
    این شرکت برای دانلود شبانه چطوره؟
    سلام با توجه به تعداد محدود کاربران و پهنای باند خالی مخابراتی، به نظر میاد مشکلی وجود نداشته باشه.

4. این کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

الان فن آوا چندتا نماینده داره تو مشهد؟آقای قلی زاده بود تو نمایشگاه؟جای شما هستن؟
    فن آوا فقط یک نماینده در مشهد داره، بله ایشون هم در نمایشگاه حضور داشتند و هم در دفتر نمایندگی.

6. 2 کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

اقا ما روز 5 گیگ دانلود داریم بهترین سرویس برای من از فن اوا نامحدود کدومه من کرمانشاه هستم میخوام از مخابرات به دلیل محدودیت جمع کنم خواهشا راهنمایی کنید روزی 5 گیگ حداقل باید دانلود داشته باشم؟

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

یه جاهایی هست که یه سیاستی داره، اول واسه اینکه مشتری جمع کنه یه چیز خوبو با قیمت خوب میده. بعد که دید مشتریا جمع شدن قیمتو میبره بالا. خودشون به این حرکت میگن سیاست بازاریابی (فن آوایی ها صداش میکنن ارتقاء سرویس! ) ولی ملت بهش میگن شارلاتان بازی!
    من 512 نامحدود داشتم. حالا که گرون شد جمع میکنم میرم مخابرات. امروز رفتم پرسیدم نامحدود داره مخابرات با همون 24 تومن. یه حرفی میزنم اگه منطقی نبود هر چی دلتون خواست بگین:
    هر pap ای رو به اسمی میشناسن. مثلا شاتل واسه کم مصرفایی که سرعت خوب میخوان، فن آوا رو هم به اسم نامحدوداش میشناختن وگرنه محدود که تو مقایسه قیمت یه گونی شرکت دیگه هست که به صرفه تره. حالا با این حرکت گرون کردن نامحدودا شک نکنین نصف مشتریاشو از دست میده (که من شرط میبندم اکثر مشتریای فن آوا مشتریای نامحدوداشن) پس دوباره برمیگرده به روزایی که یه نفرم اسم این شرکتو نمیشناخت. همه مدل گرون شدنی دیده بودیم جز 50 درصد گرون شدن نتی که همه دارن داد میزنن باید ارزون شه. متاسفم براتون.
    سلام، ممنونم از اظهار نظرتون، متاسفانه سرویس های نامحدود سرویس هایی هست که روی اون از همه جوانب زوم میشن. سرویس نا محدود برای سرویس دهنده ها سرویس خوبی به حساب نماید، چون پهنای باندشون همیشه پر میشه و عملا نمی تونن سرویس دهی مناسبی به سایر کاربرانشون داشته باشن. البته شرکت فن آوا تلاش کرده تا با عدم اعمال سیاست هایی نظیر مصرف عادلانه و ... بهترین سرویس نامحدود رو ارائه بده ولی نظارت های مختلفی روی این نوع سرویس وجود داره که شرکت فن آوا هم چاره ای نداره. امیدوارم سرویس خوبی رو از شرکت مخابرات دریافت کنید و اگر پشتیبانی مناسبی نداشتید می تونید به عنوان مشترک قدیمی فن آوا با پشتیبانی مشهد تماس بگیرید تا در خصوص مشکل سرویستون راهنمایی بگیرید.

9. این کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

جالبه من از صبانت فرار کردم اومدم فناوا 512 نامحدود. واقعا کیفیت اینترنت فناوا یک سر و گردن از صبانت بالاتر بود ولی حیف که اینم از ما گرفتن.
    تنها راه منم برای ماه بعدی مخابراته.
    شنیده ها حاکی از خوب شدن پینگ مخابراته
    من متوجه مشکلتون با فن آوا نشدم، قیمت؟

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بسیار خوش آمدید و بسیار ممنونم که سر حرفی که زدید ماندید که این انجمن رو رصد خواهید کرد.بنده بیصبرانه منتظر رانژه شدن خطم توسط شما هستم.البته متاسفانه حرفهایی هست که عده ای با آمدن به فن آوا نویز خطشون زیادتر شده که البته عده ای هم رد کردنش.یا مثلا اینکه چیزشکنها در فن آوا مرتب قطع میشه.که اونم فعلا در حد حرف هست.ایشالله با برقرار شدن سرویسم خود من تمام اینها رو تست میکنم و گزارشش رو میدم.درباره سرعت شبانه هم به دوستان بگم تا جایی که من فهمیدم متوسط بین 120 تا 170 هست.البته نمایندگی مشهد به من گفت حتی مشترکانی هم داشتند در یک مرکز مخابراتی خاص که گفتند سرعت شبانشون از روزانه بیشتر بوده و کلا خیلی به مرکز مخابراتی ربط داره.اما من متوسطش رو گفتم.در هر صورت امیدوارم با حضور نماینده فن آوا مشهد در این تاپیک که وجدان کاری بالای ایشون رو میرسونه بتونیم بهترین تاپیک isp های مختلف در پی سی ورلد رو داشته باشیم.ضمنا نماینده بودن ایشون رو خودم تایید میکنم چون منزل ما تقریبا در همسایگی دفتر نمایندگی فن آوا هست و من با این دوستان حضورا سر و کار دارم.باز هم دوستان میتونند مستقیما توسط ایمیل دفتر نمایندگی فن آوا در مشهد با این دوستان در ارتباط باشند. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    متشکرم، نویز خط عوامل زیادی می تونه داشته باشه، انشاا... به زودی سایت اطلاع رسانی پشتیبانی هم راه اندازی میشه و اطلاعات تکمیلی رو اونجا خدمتتون ارائه میدم.
    ما هم منتظر بازخوردهای سرویس شما و سایر دوستان هستیم.

12. این کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.
    لطف کنید به چند تا سوال من پاسخ بدهید تا برای انتخاب این ISP مطمئن بشوم :(تهران)
    1- سرعت 128 با چه سرعتی دانلود می کنه (آیا روی سرعت های بالاتر بسته شده)؟
    2- سرویس 128 نامجدود که گفته حداقل 5.4 گیگ , آیا بعدش محدود می کنه ؟
    3- اگر من در مجموع ماهی 30 گیگ استفاده داشته باشم , سرویس 128 نامحدود کار من رو راه می اندازه ؟

ممنون
    سلام
    1- بستگی به مرکز مخابراتی شما داره و نمیشه اظهار نظری دقیقی کرد. بهتره با همکاران بخش فروش تهران تماس بگیرید.
    2- خیر محدودیت هایی مثل سیاست مصرف عادلانه و ... در فن آوا وجود نداره.
    3- متاسفانه باز هم نمیشه اظهار نظر کرد. پاسخ 1.
    Last edited by Fanava-Mashhad; 05-10-2014 at 09:52.

14. 4 کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام و درود بر دوستان عزیز

طرح فن آوا گستران در مشهد به این صورت هست که شما اگر یکی از دوستان خودتون رو به فن آوا معرفی کنید، یک گیگا بایت هدیه دریافت می کنید.
    برای مشترکینی که سرویس نامحدود دارن هم مبلغ ترافیک اضافه تخفیف داده میشه.

16. این کاربر از Fanava-Mashhad بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال S M Λ S Ħ's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2014
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

فن اوا برای یوزرهای جدیدش 3 گیگ 3 ماه رو رایگان ارائه داد؛

برای یوزرهای فعلیش طرحی نداره ؟؟

من انصافا مصرفم بالاس (مواد مخدر نیس به خدا )

الان من برای خرید ترافیک اضافی که از توی پنل زدم، 10 گیگ رو زده بود 24 تومن؛ من شنیده بودم به ازای هر گیگ خرید 25% هم گیگ بیشتر میدن؛

حالا اگه من 10 گیگ بگیرم، چن گیگ به حسابم واریز میشه؟

18. 3 کاربر از S M Λ S Ħ بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •