تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 101 از 947 اولاول ... 5191979899100101102103104105111151201601 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,001 به 1,010 از 9467

نام تاپيک: Adsl Fanava / شركت فن آوا

پروفشنال whitewolf's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام عزيز يكم قاطي شد اينجا منظورم اين بود كاربر vaitaa نام كاربريشو بده كه از شبانه شاكي هست نه شما مهربون
    سرويس شما هم از نماينگي هست اگر پنلتو باز كنم اونوقت دفعه بعد مسئول خوده شركتتون نميتونه واردش بشه و بايد بزنگه بما تا باز كنيم بنابراين ديگه پنلتو باز نميكنم
    منظورم با كاربر vaitaa بود كه ميگه از فن اوا داره و شبانش قطعه كه من اسرار دارم قطع نيست مهربون
    ايشون ميگه از فن اوا سرويس داره وشبانشم وصل نيست
    منم گفتم امكان نداره اگر اينطور باشه بهت 1گيگ رايگان ميدم فكر كنم اونجا تو كواات هايي كه زدم باعث سو تفاهم شد
    بهرحال من در فن اوا هستم كسي كاري داشت بگه مشكليم بود رو سرويسا بگيد چك ميكنم
    مطلب بعدي بچه هايي كه از ما سرويس دارند كيا مودم زيمنس خوده شركت گرفتند اعلام كنند كار دارم
    من این حرف ها سرم نمیشه . 1 گیگمو بده.من 1 گیگمو می خوام.....
    ......
    شوخی کردم
    پس شما هم pm جدید منو ignore بگیر.
    راستی من از نمایندگی سرویس ندارم از خود شما دارم
    حالا پست شما چیه دقیقا توی شرکت؟ یعنی پشت تلفن بگیم با کی کار داریم؟ همون قضیه پارتی و اینا

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

اهان. من زیمنس داشتم سوخت. دوباره عوضش کردم (گارانتی) بازم سوخت. دیگه قاطی کردم رفتم یه مارک دیگه خودم گرفتم. الانم مثل بنز کار می کنه. پولشم قرار شده بهم پس بدن ولی 1 هفته و نیم شده و فعلا خبری نیست. هروقتم می زنگم میگه شما توی نوبتین.
    از طرف من به مدیر شرکتتون بگین انقدر زیمنس .... (بیـــــپ) نفروشین به مردم. به درد نمی خوره.گرونم هست.

لعنتی. یوزر کاربریم رو هم بهتون گفتم دیگه باید بیشتر مواظب حرف زدنم باشم، وگرنه می زنین دودمان اینترنتم رو به فنا میدین

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

بالاخره قانونا نمایندگی ها موظف هستن شبانه بدن یا نه؟
    اگه میشه این رو پیگیری کنید که بعضی از نمایندگی ها بعد از بسته شدن اکانت نایت اون شبانه با اکانت اصلی رو فعال نکردن
    قبلا گفتم اگر زمان عقد قرار داد يا تمديد شركت گفته رايگان ميديم بايد الان براتون رايگان فعال كنه
    توجه كنيد برخي نمايندگي ها حتي تا امروز شبانه رو تنظيم نكردن اما به محض تنظيمش بايد هرچي مشترك تو شب مصرف كرده س بدن اگر ندادند با 88338833-021 تماس بگيريد و داخلي 3 بخش نمايندگان هست حتما گزارش تخلف بديد و نترسيد رسيدگي ميشه
    پس شد نمايندگان كه با مشترك قرارداد داشتند شب رايگان بدن الانم بايد بدن اين از اين
    حالا دوتا سوال از شما دارم
    1. شب بين ساعت 2:02 دقيقه وصل شدي ببيني كم ميشه از سرويست
    2. كدوم نمايندگي سرويس داري ؟ سايتشم بذار برام
    3. كدوم شهر هستي ؟
    اگر ميخواي نام كاربريتو بده برات چك ميكنم سرويستو

اهان. من زیمنس داشتم سوخت. دوباره عوضش کردم (گارانتی) بازم سوخت. دیگه قاطی کردم رفتم یه مارک دیگه خودم گرفتم. الانم مثل بنز کار می کنه. پولشم قرار شده بهم پس بدن ولی 1 هفته و نیم شده و فعلا خبری نیست. هروقتم می زنگم میگه شما توی نوبتین.
    از طرف من به مدیر شرکتتون بگین انقدر زیمنس .... (بیـــــپ) نفروشین به مردم. به درد نمی خوره.گرونم هست.

لعنتی. یوزر کاربریم رو هم بهتون گفتم دیگه باید بیشتر مواظب حرف زدنم باشم، وگرنه می زنین دودمان اینترنتم رو به فنا میدین
    خوب مودم زيمنس كي گرفتي از شركت كه سوخت بيشتر از دو ماهه ؟
    من فردا برات اگر بتونم پيگيري ميكنم اخه ميدوني بخش فروش و پشتيباني يكم جداس ولي برات پيگيري ميكنم ببينم چي ميشه چرا پولو برات برگشت نزدن
    مدل مودمت دو پورته ديگه ؟
    ضمنا پيام خصوصيتو قبل از اينكه اينجا رو ببينم جواب دادم ببخشيد ديگه مهربون

4. این کاربر از شـیـفــو بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

خوب مودم زيمنس كي گرفتي از شركت كه سوخت بيشتر از دو ماهه ؟
    من فردا برات اگر بتونم پيگيري ميكنم اخه ميدوني بخش فروش و پشتيباني يكم جداس ولي برات پيگيري ميكنم ببينم چي ميشه چرا پولو برات برگشت نزدن
    مدل مودمت دو پورته ديگه ؟
    ضمنا پيام خصوصيتو قبل از اينكه اينجا رو ببينم جواب دادم ببخشيد ديگه مهربون
    مودم اولی رو 2 ماه پیش گرفتم. بعد از یک ماه کار (یعنی یک ماه قبل) سوخت. بعد که مودم جدید از شرکت گرفتم اونم فورا سوخت . پس اخرین مودمم برای یک ماه قبله.
    برای پیگیری هم ممنون. فقط این نکته که قضیه توی بخش مالی به اسم خودم ثبت شده ولی شماره حساب یکی دیگه رو دادم. طرف میگفت اگه مشکلی پیش میاد تماس می گیریم (به خاطر 2 اسمی بودن)
    مدل مودم هم Siemens c-110 از اون مشکی ها بود

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

فن آوای مشهد قدیما زیمنس میداد ، الان یک سالی هستش که meganet میده اگر مشتری خواست. چن وخ پیش Zyxel هم داشت. حالا چه گیری سر مودم دارین؟ خودتون هرچی خواستین بخرین ، من ASUS AM602 دارم مآآآآآآآآآآآه. با فن آوا هیچ مشکلی هم نداره.
    Last edited by Masoud.Neshat; 29-06-2010 at 17:22.

تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

حالا چه گیری سر مودم دارین؟ خودتون هرچی خواستین بخرین ، من ASUS AM602 دارم مآآآآآآآآآآآه. با فن آوا هیچ مشکلی هم نداره.
    مشکلی نداریم. درباره زیمنس سوال شد ماهم جواب دادیم
    ولی اینکه شرکت ها (همه شرکت ها) هیچ وقت مودم های خوب به مشتری هاشون نمیدن واقعیته

آخر فروم باز شـیـفــو's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    تهران | Tehran

پيش فرض

مشکلی نداریم. درباره زیمنس سوال شد ماهم جواب دادیم
    ولی اینکه شرکت ها (همه شرکت ها) هیچ وقت مودم های خوب به مشتری هاشون نمیدن واقعیته
    خوب تركوندي شمام با اين مصرفتا مشترك خوب به تو ميگن
    ميبينم كه نوشته بالاتم تشكر داره يكي.
    چقدر دلتون خونه ها ؟
    سوالم اين بود توي مودم زيمنس شما ها تا حالا تنظيم vci رو انجام داديد
    بهتر بگم توي مودم هاي تي پي لينك حتما بايد اونو تنظيك كنيد اما تو زيمنس ها چي ؟

پروفشنال Masoud.Neshat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

پست ویرایش شد
    Last edited by Masoud.Neshat; 30-06-2010 at 05:43.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2010

پيش فرض

سلام دوستان.من تو کرج هستم مرکز مخابراتی شهید رشیدی(273)
    میخواستم بدونم شرکت فن آوا تو این منطقه چطوره؟؟؟
    سرویس 128 نامحدود حداکثر و حداقل سرعت چنده؟؟؟

آخر فروم باز 251251's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    پیش عمو مارتین و دایی فینچر

پيش فرض

من که کاملا از فن آوا ناامید شدم . نمیدونم دلیل این خوشمزه بازی ها و حذف اکانت شبانه چی بوده ! این دو روز دیگه رو هم تحمل میکنم دوره ی این ماه من تموم بشه میرم شاتل . هرچقدر هم مزخرف باشه هم پشتیبانی اش جواب میده هم شبانه داره

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •