تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 5 از 5

نام تاپيک: همه چيز درباره AMD ATHLON64 و هسته K8

داره خودمونی میشه fattahi2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    قم

پيش فرض همه چيز درباره AMD ATHLON64 و هسته K8

در راستای تقویت هر چه بیشتر هسته K8 چهار نوآری جدید رادر این هسته مشاهده می کنیم :
    .Enhanced Virus Protection و Cool'n'Quiet ، Hyper Transport Bus، DDR Memory Controller
    كه در اين مقاله به توضيح Enhanced Virus Protection مي پردازيم ودر مقاله هاي بعدي بقيه موضوع ها:
    با اي نوآوري جديد كه مختص هسته k8 و پردازنده هاي 64 بيتي شركت اي ام دي است كاربران از تهيه و نصب ضدويروس بي نياز مي باشند چرا كه نرم افزارهاي ويرس ياب بدليل اين كه عميليات ورودي و خروجي را كنترل مي كنندنيازمندمقيم شدن در حافظ مي باشند ولذا ميزان بسيار زيادي از حافظه دستگاه اشغال شده و به ميزان قابل توجهي از راندمان و كارايي سيستم كاسته مي شود . بااين تكنولوژي كه تنها نياز نرم افزاري آن مجهز بودن به WINDOWS XPهمراه UPDATE SERVICE PACK2 است از ورود كليه ويروس ها - WORMها و TROJAN هابه سيتم جلوگيري مي شود.
    با اميد به اينكه از اين مقاله نهايت بهره برداري را كرده باشيد ضمنا آماده به پاسخ هاي شما پيرامون سي پي يو هاي اي ام دي هستم.
    با تشكر محمدرضافتاحي

حـــــرفـه ای HamidFULL's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    تهران - بازار رضا

پيش فرض

fattahi2006 عزيز شما ديگه شورش رو در اورديد!!! آقا سری به قوانين انجمن بزنيد واسه هر مطلبی تاپيک ميزنيد!!!! اين بحث هارو در تاپيک مربوط مطرح کنيد اينجا قانون داره در ضمن ما تو اين انجمن بچه های حرفه ايی کم نداريم :arrow: اگه ميخوايد بحث کنيد در تاپيک پردازنده ها

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

می شود بیشتر توضیح دهید مگر می شود همچین چیزی تازه اگر هم باشه هکرها بیکار ننشستن کاری می کنند که ای ام دی درشو تخته کنه

آخر فروم باز Navid's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2004

پيش فرض

اول اینکه دست شما درد نکنه fattahi2006 جان . ولی حمید راست می گه . هر چیزی سر جای خودش . البته شما تازه عضو شدی و ممکنه با قوانین آشنایی کامل نداشته باشی . پیشنهاد می کنم قوانین رو بطور کامل بخونی و در تاپیکی که مخصوص amd هست مطالب خوبیت رو بزاری ( البته باید سرچ کنی تا تاپیک مربوطه رو پیدا کنی )

به هر حال منتظر ادامه مقالات شما هستم ولی با این شرط که در جای مخصوص خودش باشه .

ممنون

تکمیلیه :
    اینی که شما می فرمایی هیچ ویروس و تروجانی اشتباه هست !
    این نوع cpu ها فقط جلوی تعدادی از ویروس ها رو می گیره که سیستمشون مشابه هست مانند بلستر

البته من خودم طرفدار خفن amd هستم ولی این حرف شما ! ...

آخر فروم باز sAsAn.K's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    اصــــــفهان

پيش فرض

navid_kashani, جون ایول طرفدار AMD منم مثل خودت AMD بازم :lol:
    بروبچز فتاحی جون راست میگه توی BIOS میتونی Virus Protection رو فعال کنی :lol: 8)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •