تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 31 1234511 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 304

نام تاپيک: انتخاب رشته ی مجازی سنجش

اگه نباشه جاش خالی می مونه un4giv3n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    UnderGround!

13 انتخاب رشته ی مجازی سنجش

سلام به همه.
    میخواستم الان برم انتخاب رشته رو ثبت کنم که یک نفر یک حرفی زد که به نظر من صحت نداره و درست نیست.
    روی اینترنت هم تحقیق کردم و چیزی ندیدم.
    این آقا میگن که اگر رشته ها رو به ترتیب خاصی نزنی ( گفت ترتیبشو نمیدونم!) قرائت نمیشه.
    یعنی مثلا اگر بیای اولی رو بزنی غیر انتفاعی بعد روزانه بعد شبانه بعد غیر انتفاعی و.... تصحیح نمیشه!!!!!!
    اصلا مگه خوندن فرم ها ترتیب داره؟ یعنی مثلا اول میان تمام روزانه های همه داوطلب ها رو بررسی مکنن، بعد میان شبانه های همه و .......؟
    با تشکر.
    منتظرم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه IcY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    در آن خلوتگه تاريك و خاموش

پيش فرض

نه عزیز به احتماله 99.99%دروغ گفته.چون همچین این اگه وجود داشت خیلی مهم بود و من وقتی داشتم انتخاب رشته میکردم همچین چیزی تو سایت سنجش ندیدم که هشدار بده

3. 2 کاربر از IcY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه un4giv3n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    UnderGround!

پيش فرض

دوست عزیز خیلی خیلی ممنونم! از نگرانی در اومدم! متشکرم!

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض انتخاب رشته مجازی سنجش

توجه : پاسخنامه هفتادوپنج هزار نفر اول گروههای ریاضی ، تجربی و انسانی و ده هزار نفر اول گروههای هنر و زبان از روز یکشنبه 88/5/11 از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
    منم اینو دیدم ولی منظورشو ندونستم
    یعنی این همه نفر اول شدن؟
    یا گروه اوله؟
    چیه منظور؟

آخر فروم باز rosenegarin13's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

منم اینو دیدم ولی منظورشو ندونستم
    یعنی این همه نفر اول شدن؟
    یا گروه اوله؟
    چیه منظور؟
    سلام
    يعني 75000 داوطلب نخست!(از داوطلب 1 تا 75000)
    و 10000 نفر نخست
    پاسخنامه هاشون رو مي تونن ببينن.

7. این کاربر از rosenegarin13 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2008

پيش فرض

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ممنون از کمکتون این سایت مربوط به نتایج کانونه و همه شهرها را انتخاب میکنه من یه نرم افزار مثل شریف می خوام اگه کمک کنید ممنون میشم .

آخر فروم باز .:HAMED:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    حامد

پيش فرض

اطلاعات ثبت نامي و آزموني :

سهميهزبان خارجيدينسال تولدشماره شناسنامهجنسنام خانوادگي و نامشماره پروندهمنطقه 3انگليسياسلام70921425724مردكيخا مازيار3444459
    معدل کتبي ديپلم * کد منطقه اخذ ديپلم کد دانش آموزي سال اخذ ديپلم کد ديپلمعنوان ديپلممعلوليتصحيح اعشار16161528766828710رياضي فيزيك----
    ----
    ----17/38
    تذکر مهم :* تاثير 15 درصدي معدل کتبي ديپلم فقط براي داوطلباني که سال هاي 84 ، 85 ، 86 و 87 در رشته هاي رياضي فيزيک ، علوم تجربي ، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي ديپلم خود را در مدارس تابع آموزش و پرورش جمهوري اسلامي ايران اخذ نموده باشند اعمال شده است قطب بوميناحيه بومياستان بوميمحل تولد محل اخذ سال ماقبل ديپلممحل اخذ ديپلممحل اخذ مدرک پيش دانشگاهي دوهشتخراسان رضويخراسان رضوي - مشهد - مركزيخراسان رضوي - سرخس - مركزيخراسان رضوي - سرخس - مركزيخراسان رضوي - سرخس - مركزي
    تذکر : چنانچه در رابطه با مشخصات شناسنامه اي ، مشخصات داوطلبي و موارد مندرج در اعلام علاقمندي بر اساس تقاضانامه و همچنين نوع ديپلم ، سال اخذ مدرک ديپلم (براي داوطلبان نظام جديد ديپلم سال 84 ، 85 ، 86 و 87) ، استان ، شهرستان وبخش محل اخذ ديپلم و سال ما قبل ديپلم ودو سال ماقبل ديپلم و محل تولد مندرج در اين کارنامه با توجه به اطلاعاتي که در تقاضانامه ثبت نامي اعلام نموده ايد اشکالي مشاهده مي نماييد لازم است پس از تهيه پرينت از کارنامه بر روي کارنامه دور مورد يا موارد اشکال را با خودکار قرمز خط بکشيد و صحيح آن را در بالاي آن بنويسيد و حداکثر تا تاريخ 15/5/88 با پست پيشتاز به صندوق پستي تهران 1314-15875 سازمان سنجش ارسال نماييد . بديهي است به مواردي که بعد از اين تاريخ ارسال شود ترتيب اثر داده نخواهد شد.
    اعلام علاقه مندي بر اساس تقاضانامه:

کارمنديآموزگارغير انتفاعي ، پيام نور و تربيت معلم ---- خيربليوضعيت مجاز به انتخاب رشته در دوره هاي مختلف هر يک از گروههاي آزمايشي :

تربيت معلم غير انتفاعي پيام نور نيمه حضوري و مجازي و بين الملل روزانه و شبانهشماره داوطلبي مجاز مجاز مجاز مجاز مجاز علوم رياضي و فني1147194مجاز مجاز مجاز مجاز مجاز هنر2254236----مجاز مجاز مجاز مجاز زبان23516301147194: شماره داوطلب وضعيت رتبه و نمره کل داوطلب در هر زير گروه ، گروه آزمايشي : علوم رياضي و فنيپنجچهارسهدويک------674654572نفر58884رتبه در سهميه بين ------770875636846نفر 273668رتبه کشوري (بدون سهميه) بين ------934694079496نمره کل

نمرات خام دروس امتحاني گروه آزمايشي : علوم رياضي و فني نمره درس عنوان درس رديف 57/4زبان و ادبيات فارسي 156/0زبان عربي 277/4فرهنگ و معارف اسلامي 366/7زبان خارجي 450/4رياضيات550/8فيزيك مكانيك636/2شيمي7
    رتبه کل در سهميه و آخرين رتبه مجاز شده در دوره هاي روزانه و شبانه گروه آزمايشي علوم رياضي و فني :
    رتبه کشوري (بدون اعمال سهميه): 7101آخرين رتبه مجاز در سهميه رتبه کل در سهميه ماکزيمم نمره کل زير گروه ها 283036019496
    خداییش خودت فهمیدی چی از کجا کپی کردی؟
    آخه اینا چین؟
    اگه میخوای پستات زیاد بشه این راهش نیست

10. این کاربر از .:HAMED:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

لطفا يكي از دوستان بگيد كه نتايج معرفي شدگان رشته هاي داراي شرايط خاص كه تو سايت سنجش بود و ثبت نام كردم كي مياد.
    من دانشگاه سوره غير انتفاعي تهران رو انتخاب كردم ولي نتيجه اش نيست

آخر فروم باز seyyedi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    بوشهر

پيش فرض

دوستان سلام
    آرش جان فکر میکنم باید که اون تیک زدن فقط اعلام علاقه مندی بوده
    و الان باید اون رشته ای که می خوای دوباره توی انتخاب هات وارد کنی
    البته این برداشت من بوده
    شاید این طور نباشه
    علی علی

داره خودمونی میشه maziar92142's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    mash

پيش فرض

لطفا يكي از دوستان بگيد كه نتايج معرفي شدگان رشته هاي داراي شرايط خاص كه تو سايت سنجش بود و ثبت نام كردم كي مياد.
    من دانشگاه سوره غير انتفاعي تهران رو انتخاب كردم ولي نتيجه اش نيست
    مشكل منم هست مي خوام ببنيم امام صادق و اين حرفا قبولم يا نه؟

صفحه 1 از 31 1234511 ... آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •