تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا مطالب به درد بخور بوده یا نه

راي دهنده
9. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • خیلی

2 22.22%
  • خوب بودن

1 11.11%
  • زیاد نه

4 44.44%
  • اصلا خوب نیست

2 22.22%
صفحه 2 از 15 اولاول 12345612 ... آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 147

نام تاپيک: بحث درباره ی کارایی و مدل های مختلف X2900xt

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بعد اگر یادتون باشه اولین باری که انویدیا سری هشت را وارد کرد بافاصله آنها را جمع کرد و همه اصلاح شدن و هیچ مشکلی هم پیش نیومد و میبینیم الان به چه قدرتی رسیده در صورتی که میتونست حرف و حدیثایی داشته باشه
    مطما باشید ای تی آی با این همه تاخیر کاری نمیکنه که دچار شکست و ضرر زیادی بشه اینو مطمین باش.

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

آرش عزیز AMD اعلام کرده سری Radeon 3000 رو تا چند ماه دیگه عرضه میکنه. خبری هم از اصلاح درایور برای HD 2900 نیست.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Lamerdsystem's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

البته خوب ان ویدا هم اعلام کرده که سری 9 رو به بازار عرضه می کنه تا چند ماه دیگه
    خدا می دونه تا چند ماه دیگه شاید تا سال دیگه شایدم ورشکست شد ولی خودمونیم این ها حرف زیاد می زنن
    هر وقت امد در موردش بحث کنین یادتون نیست اون موقعی که سری 8 اومد خیلی بی خبر اومد و لی خوب پر قدرت ظاهر شد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بله شما درست میگید ولی اگه کنجکاو بودید میدیدید که ای تی آی از آن موقعی که X2900xt را زده 7 تا درایور عوض کرده شما هم اگر در مقاله ای که سایت سخت افزار دات کام گذاشته بود را بخونید میبینید که انویدیا در سری آخر سخت افزاری کار کرده بود ولی ای تی آی نرم افزاری پس میفهمیم که ای تی آی بیخود این هفت تا درایور رو نزده و بیخود اصلاحشون نکرده در نتیجه میبینیم که با نصب درایور جدید کارت از این رو به آن رو میشه ولی انویدیا چنین سیاتی نداشته و نخواهد داشت

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

حالا یک سوالی دارم از خود شما کسی هم این دو تا رقیب با هم تست کرده من شخصا تست کردم و دیدم که واقعا معرکست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

تازه اگر توجه کرده باشید میبینید که اول همه یا بیشتر بازی ها تبلیغ انویدیا رو میکنن و در سایت ها هم همینتور ببینید انویدیا تو تبلیغ حرف نداره و حتی اگه نتونه رقیب خودشه ببره حد اقل تو تبلیغات پوزشو میخوابونه پس من تاکید میکنم که بیشتر خودتون عملی تست کنید و صرفا با دیدن بنچ مارک اینها رو نگین خدا رو چه دیدی اومدیمو تبلیغ انویدیا هم اول ورود به سایت دیدیم !!!!!!

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

بله شما درست میگید ولی اگه کنجکاو بودید میدیدید که ای تی آی از آن موقعی که X2900xt را زده 7 تا درایور عوض کرده شما هم اگر در مقاله ای که سایت سخت افزار دات کام گذاشته بود را بخونید میبینید که انویدیا در سری آخر سخت افزاری کار کرده بود ولی ای تی آی نرم افزاری پس میفهمیم که ای تی آی بیخود این هفت تا درایور رو نزده و بیخود اصلاحشون نکرده در نتیجه میبینیم که با نصب درایور جدید کارت از این رو به آن رو میشه ولی انویدیا چنین سیاتی نداشته و نخواهد داشت
    بیشتر از 7 نسخه درایور جدید داده و تو هر نسخه هم پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته. ولی هنوز یک درایور خوب و کامل برای HD 2900XT نیومده. nVidia هم هفته پیش با درایورش تقریبا 7 درصد به قدرت کارتهاش اضافه کرد. اسم کارت هم HD 2900XT هست نه X2900XT

حالا یک سوالی دارم از خود شما کسی هم این دو تا رقیب با هم تست کرده من شخصا تست کردم و دیدم که واقعا معرکست
    بله من هم HD 2900XT 1GB رو دیدم از نزدیک با برد Diamond . روی مادربورد GIGABYTE P35-DQ6 هم تست کردیم. کارت خیلی خوبیه ولی مشکلاتش خیلی بیشتر از 8800 هاست. در کل با درایورهای حال حاضر ضعیفتر از 8800GTX است. با اینکه از HDMI پشتیبانی میکنه و روی خودش کارت صدای آنبرد داره ولی اینها دلیل نمیشه برای بهتر بودن.

تازه اگر توجه کرده باشید میبینید که اول همه یا بیشتر بازی ها تبلیغ انویدیا رو میکنن و در سایت ها هم همینتور ببینید انویدیا تو تبلیغ حرف نداره و حتی اگه نتونه رقیب خودشه ببره حد اقل تو تبلیغات پوزشو میخوابونه پس من تاکید میکنم که بیشتر خودتون عملی تست کنید و صرفا با دیدن بنچ مارک اینها رو نگین خدا رو چه دیدی اومدیمو تبلیغ انویدیا هم اول ورود به سایت دیدیم !!!!!!
    بستگی داره چه سایتی باشه. سایتهایی هم هستند که بنچمارکهای معتبر ارائه کنند.
    Last edited by Stream; 09-08-2007 at 04:28.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقای ویرگیل پروفیسیونال من امروز 3 تا مجله کامپیوتر گرفتم که یکی از آنها که ماله انتشارات عصر رایانه بود بهترین کارت گرافیک رو برای بازی و کارهای گرافیکی همین Hd 2900xt اعلام کرد نظر شما چیست البته با مادر بورد P35

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

ببخشید ماله عصر ارتباط بو نه رایانه عذر میخاهم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من علاقه شدیدی به کارت های جیفورس دارم ولی داری میبینی که ای تی آی چشامو کور کرده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •