تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 92 از 399 اولاول ... 4282888990919293949596102142192 ... آخرآخر
نمايش نتايج 911 به 920 از 3981

نام تاپيک: ✔ كنكور كارداني به كارشناسي [ قوانین در پست اول !! ]

اگه نباشه جاش خالی می مونه Mr.ahad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

با سلام

کسی فرق این دو تا رشته میدونه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار و مهندسی تکنولوژی نرمافزار کامپیوتر
    سلام دوست من !
    راستش رشته ی ساختمان قبلن مدارک دانشگاه های سراسریش با مدرک کارشناسی عمران دانشجویان خود را فراق تحصیل اعلام می کردند و دانشکاه آزاد با ارائه چند واحد بیشتر به دانشجویان مدرک مهندسی عمران رو اعطا می کرد ( در واقع تبلیغی بود که دانشجویان به سمت دانشگاه آزاد میل پیدا میکردند گرچه در ظاهر امر این گونه بود ودر باطن هیچ فرقی نمی کردند ! وزارت علوم تصمیم به برداشتن این تبعیض میان دانشگاهای آزاد و سراسری شد و تمام دانشگاها مدرک دانشجویان این رشته رو به مهندسی تکنولوژی عمران - عمران تغییر داد تا جای این بحث ها پایان پیدا کند !
    تمام این ها رو گفتم و چون در مورد رشته ی خودم اطلاعات رو داشتم اگه رشته هایی که شما گفتین هم از پارسال تا امسال اسمشون تغییر کرده به همین دلیلی بود که گفتم !

اگه نباشه جاش خالی می مونه n.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

با سلام

کسی فرق این دو تا رشته میدونه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار و مهندسی تکنولوژی نرمافزار کامپیوتر
    سلام ...
    اونایی که رشتشون نظری بوده و کارشناسی قبول شدن ... مدرکشون میشه مهندسی کامپیوتر
    ولی اونایی که رشتتشون فنی یا کارو دانشه یعنی اونایی که کارشناسی ناپیوسته هستن ...
    میشن مهندسی تکنولوژی نرم افزار ...
    البته این عنوان قبلا نبود
    ولی مدرک ورودی های های 87 به بعد و ظاهرا ورودی های 86 هم میشه " مهندسی تکنولوژی نرم افزار ".
    اینم برا دانشگاه علمی - کاربردی هستش که دانشگاه های غیر انتفایی هم از اون استفاده می کنن برای اونایی که کارشناسی ناپیوسته هستن .
    موفق باشین ...

پروفشنال wahid2003vj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    هرمزگان-بندرعباس-خلیج تا ابد فارس

پيش فرض

سلام ...
    ولی اونایی که رشتتشون فنی یا کارو دانشه یعنی اونایی که کارشناسی ناپیوسته هستن ...
    البته این عنوان قبلا نبود
    ولی مدرک ورودی های های 87 به بعد و ظاهرا ورودی های 86 هم میشه " مهندسی تکنولوژی نرم افزار ".
    اینم برا دانشگاه علمی - کاربردی هستش که دانشگاه های غیر انتفایی هم از اون استفاده می کنن برای اونایی که کارشناسی ناپیوسته هستن .
    موفق باشین ...
    بعدا واسه شغل پیدا کردن مشکل ساز نمیشه؟

پروفشنال emp-ehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

سلام
    من دانشجوي برق قدرت در مقطع كارداني دانشگاه علمي كاربردي هستم. مي خواستم بدونم آيا بعد از فارق التحصيل شدنم مي تونم در زمينه ديگري غير از رشته فني مثلا در رشته مديريت بازرگاني ( كه بهش علاقه دارم ) براي كارداني به كارشناسي سراسري ، علمي كاربردي و يا آزاد ادامه تحصيل بدم؟
    Last edited by emp-ehsan; 21-10-2008 at 19:07.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ni_nigc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام ...

دوست عزیز این چه حرفیه ؟
    نظر Mr.ahad تایید میشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ni_nigc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    من دانشجوي برق قدرت در مقطع كارداني دانشگاه علمي كاربردي هستم. مي خواستم بدونم آيا بعد از فارق التحصيل شدنم مي تونم در زمينه ديگري غير از رشته فني مثلا در رشته مديريت بازرگاني ( كه بهش علاقه دارم ) براي كارداني به كارشناسي سراسري ، علمي كاربردي و يا آزاد ادامه تحصيل بدم؟

ازاد و سراسری رو نمی دونم ولی میدونم که دانشگاه علمی - کاربردی میشه .
    البته دروس تخصصی اون رشته ی مخصوص هم توی ازمون با ضریب مخصوصش لحاظ می شه .

7. این کاربر از Ni_nigc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه n.s's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست عزیز این چه حرفیه ؟
    نظر Mr.ahad تایید میشه .
    چرا خوب !!!
    این حرف درسته ...
    قبلا دانشگاه های غیر انتفایی و سراسری برا کارشناسی ناپیوسته ها مدرکشون بود " کارشناسی نرم افزار "
    ولی الان شده " مهندسی تکنولوژی نرم افزار " ... واین عنوان رو مدرکای اونایی نوشته می شه که ورودی 87 به بعدن و البته ورودی های 86 هم هستن !!!
    این که خلاف گفته هایMr.ahad نبود ؟

بعدا واسه شغل پیدا کردن مشکل ساز نمیشه؟
    قبلا اونایی که کارشناسی ناپیوسته از سراسری مدرک می گرفتن مدرکشون " کارشناسی " بود ...
    الان که شده " مهندسی " ... و اون " تکنولوژی " هم برا اینه که کارشناسی نا پیوسته ها با اون یکیا تفاوتشون معلوم باشه
    Last edited by n.s; 21-10-2008 at 20:35.

پروفشنال emp-ehsan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

ازاد و سراسری رو نمی دونم ولی میدونم که دانشگاه علمی - کاربردی میشه .
    البته دروس تخصصی اون رشته ی مخصوص هم توی ازمون با ضریب مخصوصش لحاظ می شه .
    منابع كنكور علمي كاربردي براي مديريت بازرگاني چيه؟ شما مي دونيد؟

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

5 دروس امتحاني رشته مهندسي تكنولوژي نرم افزار كامپيوتر دانشگاه آزاد (كارشناسي ناپيوسته 87)

سلام دوستان

من كارداني فناوري اطلاعات (it) خوندم و دروسي كه در طول دوره خوندم با رشته نرم افزار كامپيوتر فرق داره

مي خوام كارشناسي نرم افزار بدم

الان كه دفترچه هاي كارشناسي ناپيوسته آزاد 87 اومده دروسي رو كه نوشته اينا هستن :

رياضي و آمار (ضريب 3) ،
    زبان تخصصي (ضريب 1) ،
    مدار منطقي (ضريب 2) ،
    برنامه سازي كامپيوتر (ضريب 4) ،
    دروس تخصصي شامل : سيستم عامل - ذخيره بازيابي اطلاعات - ساختمان داده ها (ضريب 5)

سوال 1 :
    ضريب 5 چطور بين اين 3 درس تخصصي تقسيم ميشه ؟

سوال 2 :
    من مدار منطقي + برنامه سازي كامپيوتر + ذخيره و بازيابي اطلاعات نخوندم و بقيه دروس رو خوندم ولي سرفصل و چيزي كه براي دانشجويان فناوري اطلاعات تدريس ميشه با نرم افزار خيلي فرق داره ...
    ممنون ميشم منو راهنمايي كنين تو اين وقت كمي كه مونده (امتحان 29 آذر) چي و كدوم دروس و كدام كتابها رو تهيه كنم و بخونم تا بتونم به اميد خدا قبول شم ..

منتظر جواب هستم

پروفشنال vahid_203's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    آذربايجان شرقي

4

سلام

سلام دوست عزيز

تو علمي - كاربردي : مشكلي نداري .. ميتوني هر چي خواستي انتخاب كني (فقط پيش نياز ميخوري)

تو سراسري : مشكلي نداري .. ميتوني هر چي خواستي انتخاب كني (فقط پيش نياز ميخوري)

تو آزاد : اگه كاردانيت پودماني باشه نه نمي توني و فقط بايد رشته متجانس با كارداني پودمانيت رو انتخاب كني و تازه 20 واحد هم پيش نياز داري .... ولي اگه ترمي باشي مشكلي نداره

12. این کاربر از vahid_203 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •