تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 20

نام تاپيک: FFLocker پدیده ای جدید در امنیت نرم افزاری !!

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

13 FFLocker پدیده ای جدید در امنیت نرم افزاری !!

سلام به همگی !

متشکرم که به این تاپیک سر زدید.
    این تاپیک رو زدم که برنامه نویسای عزیز و کرکر های عزیز اگه دوست داشتن بیان اینجا ، هم علم کرکشون رو امتحان کنن و هم اگه نظری در مورد برنامه داشتن یا باگی پیدا کردن ، لطف کنن و بگن تا باگ های برنامه ی FFLocker رو برطرف کنم.

توضیحات در مورد این برنامه :
    این برنامه با دریافت فایلهای ستاپ نرم افزار شما و گذاشتن کلمه ی عبور بر روی انها از فایلهای ستاپ برنامه ها محافظت می کند . از ویژگی های این برنامه می توان به :

1- داشتن سه اجرا . برای مثال برای محافظت از فایلهای ستاپ نرم افزار Alcohol 120% چند فایل وجود دارد که یکی از این فایلها فایل Setup.exe و دیگری فایل Patch.exe می باشد که می توان از طریق این برنامه ابتدا فایل Setup.exe به اجرا دراورد و پس از خاتمه یافتن اجرای Setup.exe فایل بعدی که فایل Patch.exe می باشد به اجرا در می آید و به این ترتیب برنامه ی الکول هم نصب و هم Patch می شود . برای اجرای سوم هم می توان فایلی دیگر را به دلخواه تعین کرد تا آن فایل اجرا شود . در ضمن تعیین این اجرا ها به دلخواه می باشد.

2- چک کردن مشخصات بسیاری از [I'm ASHAMED] که در اینجا از گفتن این موارد معذوریم .

3- درج متنی به عنوان About شرکت شما در فایل قفل گذاری شده .

4- کنترل فایل قفل گذاری شده از طریق اتوران یا فایل دیگر .

و ... .

کارکرد این برنامه به صورت Client And Server می باشد ; به این صورت که کاربر در محیط اصلی نرم افزار فایلهای مورد نظر ( مثلاً فایلهای Alcohol 120% ) خود را به لیست اضافه می کند . سپس تنظیمات نرم افزار که شامل : کلمه ی عبور ، اجرا ها ، توضیحات و بخش امنیت می باشد را تکمیل می کند . کلیه ی عمل های گفته شده کار Client می باشد . در آخر Client اخرین وظیفه ی خود که کمپایل کردن هست را انجام می دهد و فایل های مورد نظر شما را در یک فایل ذخیره می کند . این فایل که همان Server می باشد وظیفه ی Extract کردن فایلهای درون خود و تامین امنیت فایلهای درون هارد می باشد . حال اگر فایل Server را اجرا کنید از شما کلمه ی عبور را در خواست می کند و پس از وارد کردن کلمه ی عبور صحیح ، فایلهای درون Server به ترتیبی که شما تعیین کرده اید اجرا می شوند و پس از خاتمه فایلها از هارد پاک شده و در اینجا کار Server خاتمه می یابد.

این برنامه کامل نمی باشد و باگ های بسیاری در فایل Server وجود دارد . حال از شما دوست عزیز خواهانیم که نکات امنیتی خود را پس از بررسی فایل گذاشته شده در پایین ، در این تاپیک ارائه دهید . در ضمن در فایل گذاشته شده در پایین فقط چند مورد از موارد امنیتی [بیش از 30 مورد ] درج شده است .
    این برنامه در جشنواره ی خوارزمی شرکت کرده و در اولین مرحله پذیرفته شده می باشد و برای اینکه به مرحله ی کشوری راه پیدا کند ، تا 20 مرداد برای تکمیل پروژه وقت داده شده است .

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم
    شماره حساب : اسکان - 111111

با تشکر از شما ، در صورت علاقه به بررسی فایل ، فایل را از لینک زیر دانلود کنید و آن را بررسی کنید . در صورت پیدا کردن باگهای آن ، لطف کنید و در یک پست آنها را ارائه دهید تا از پیشنهادات و انتقادات شما بهرمند شویم .

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by MFiRE; 07-08-2007 at 18:08. دليل: لینکو گذاشتم _ 1

آخر فروم باز Alireza_Shafaei_PCworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

حالا که مشخصات برنامتو میخونم میبینم که با اونی که یاشار گفته فرق داره

اگر برنامه ها را روی هارد Extract یا Unpack میکنی امنیتش صفر میشه

اگر نه بهتر توضیح بده
    چون توضیحاتت در همین حده
    Last edited by Alireza_Shafaei_PCworld; 07-08-2007 at 01:24.

اگه نباشه جاش خالی می مونه yashar8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض عجب پروتكشني

بابا از شما ديگه بعيده؟؟

اينه همش

اين كه زمين تا آسمان با پروتكشن من فرق ميكنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

11 نه به این راحتی ها !

دوست عزیز کلیه ی فایلهایی که کاربر قفل گذاری کرده در هارد کپی می شن ، بعد به ترتیب اجرا می شن .

البته اینجوری که شما می گید هم نیست ... امنیت 0 ؟!
    می شه یه کارایی کرد .

اتفاقاً یه سورس هم در همین رابطه نوشتم که توی این نسخه ی که لینک گذاشتم نیست ولی می تونید همین فایل رو دانلود کنید و ببینید خیلی راحت می شه فایلها رو کش رفت یا نه.

البته یه البته ی دیگه هم هست :
    اگه بدونید الان خیلی از نرم افزار های جدید دارن از برنامه ی شرکت Inno استفاده می کنن ... حالا این فایلها رو می شه با یه حالت خاصی قفل گذاری کرد که دسترسی به فایلها چیز بیهوده ای است و فایلهای اصلی خراب هستند ... ولی برنامه اونها رو اجرا می کنه و کارشو انجام می ده .

البته روشهای زیادی هست که می شه رو برنامه اعمال کرد و عملاً هم قابل اجراست ... ولی باز هم امنیت برنامه به 99% هم نمی رسه !!

آخر فروم باز Alireza_Shafaei_PCworld's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2004
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

خوب پس اگر روی هارد فایل سالم کپی میشه تضمین میکنم امنیتش از 10 هم بالاتر نمیره

حداقل چند تا از بایتاش را خراب کن و بعد روی حافظه درستش کن
    حداقل اینطوری عاقلانه تر

اینم اولین نظرم

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض PLZ Get Source Code

خوب پس اگر روی هارد فایل سالم کپی میشه تضمین میکنم امنیتش از 10 هم بالاتر نمیره

حداقل چند تا از بایتاش را خراب کن و بعد روی حافظه درستش کن
    حداقل اینطوری عاقلانه تر

اینم اولین نظرم
    دوست عزیز می دونید که من اصلا وقت ندارم سرچ کنم که کد پیدا کنم اگه شما همچین کدی رو تو وی.بی دارید برای دانلود بزارین.
    در ضمن اون چیزی رو که گفتم در مورد Inno ، یه چیزی تو همین مایه هاست که شما گفتی .

ممنون
    Last edited by MFiRE; 07-08-2007 at 03:25.

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

پيشنهاد ميكنم كپي شدن فايلها اون هم به طور سالم روي هارد رو بيخيال شيد چون راههاي خيلي زيادي براي مسيريابي اونها و پيدا كردنشون روي هارد وجود داره.به فكر انكد/ديكد كردن در مموري باشيد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

بله دوست من !
    واقعا از پست شما ممنون .
    ولی مشکل اینجاست که همچین سورسی رو من ندارم !
    همونطور که می دونید متاسفانه من وقت زیادی ندارم . اگه شما چنین سورسی رو دارید لطف کنید و برای دانلود بذارید .

ممنون

حـــــرفـه ای hakhamanesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    اورجینال کی

پيش فرض

فكر كنم mjo0t داشته باشه بهش پيام خصوصي بده
    البته يه نفر ديگه هم داره كه اون چون اعتقاد داره يك خط كد نويسي مجاني حرام شرعيه عمرا بهت بده

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

5

فكر كنم mjo0t داشته باشه بهش پيام خصوصي بده
    البته يه نفر ديگه هم داره كه اون چون اعتقاد داره يك خط كد نويسي مجاني حرام شرعيه عمرا بهت بده
    ایول هخامنش جون
    متشکرم 1532 بار
    ولی می شه بقیه ی دوستان هم کس دیگه ای رم معرفی کنن
    اومدیمو اقای mjo0t عزیز چند روزی نبود
    بعد چیکار کنیم
    ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •