تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 11 از 38 اولاول ... 78910111213141521 ... آخرآخر
نمايش نتايج 101 به 110 از 374

نام تاپيک: تعميرات سخت افزار (آموزش) - دعوت به همكاري

حـــــرفـه ای Lord_theOne's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    بچه بوشهرم

پيش فرض

مادربرد هم عوض كن ببين مشكل دارد دوباره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوستان گل من یه سوال داشتم من امروز یک پرینتر hp laserjet 1018 خریدم بار اول به همان روشی که باید اول نصب کرد بعد یو اس پی جا زد عمل کردم درست شد و کار افتاد که البته هنگام نصب usp این عبارت را هم در حین نصب داد usb device not recognized اما درست شد وپرینت گرفت اما وقتی که کامپیوتر را خاموش و دوباره روشن کردم دیگر پرینت نگرفت برای همین پرینت را دوباره نصب کردم ولی ایندور هر کار میکنم پرینتر نصب نمیشه خواهش میکنم اگر می تونید راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام دوستان گل من یه سوال داشتم من امروز یک پرینتر hp laserjet 1018 خریدم بار اول به همان روشی که باید اول نصب کرد بعد یو اس پی جا زد عمل کردم درست شد و کار افتاد که البته هنگام نصب usp این عبارت را هم در حین نصب داد usb device not recognized اما درست شد وپرینت گرفت اما وقتی که کامپیوتر را خاموش و دوباره روشن کردم دیگر پرینت نگرفت برای همین پرینت را دوباره نصب کردم ولی ایندور هر کار میکنم پرینتر نصب نمیشه خواهش میکنم اگر می تونید راهنمایی کنید

سلام
    من هم مشکل پرینتر شما را داشتم . یه بار پرینت می کرد یه بار نه . من پس از پرس و جوی زیاد فهمیدم که مشکل مربوط به کابل هست . این کابل های معمولی سفید رنگ که معمولا قیمتشون 1000 تومان هست روی hp خوب کار نمی کنه . مشکل من من با خرید یه کابل مشکی hp اصل چینی که قیمتش هم 4500 تومان بود حل شد . الان پرینتر خیلی خوب کار می کنه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

محمد جان خود فروشنده ام گفت ممکنه کابل خراب باشه دقیقا هم 1000 تومان خریدم پس چرا دیگه نصب نمیشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

محمد جان خود فروشنده ام گفت ممکنه کابل خراب باشه دقیقا هم 1000 تومان خریدم پس چرا دیگه نصب نمیشه
    سلام
    پرینتر من هم اول در موقع نصب در ویزارد setup پرینتر پیغام می داد که پرینتر تشخیص داده نشد و اصلا پرینتر روی بعضی از ویندوزها نصب نمی شد . احتمالا پرینتر با usb 2.0 سازگار هست اما نوع usb کابل usb 1.1 هست و برای همین پیغام "usb device ..." نمایش داده می شود یعنی دستگاه usb تشخیص داده نشد . مشکل نصب و کار با پرینتر با تعویض کابل با کابل اصل حل می شه .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

بله با تعویض کابل درست شد محمد جان ممنون

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض اینم یه ساین برای رفع عیوب دستگاههای پلیر و Cdrom

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در آغاز فعالیت masoud debug's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    یه جای خوب

پيش فرض

ممنون میشم اگه برای هر کدام از قسمتهای سخت افزارهای کامپیوتر کتاب به زبان فارسی معرفی کنین که حاوی تصویر و رفع عیب سخت افزاری و آموزش تکنولوژی ساخت اون قطعه کامپیوتر باشه

داره خودمونی میشه سیاوش با مرام's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام مثله اینکه از دوستان قدیمیمون خبری نیست
    با با این دوتا سی دی رام من از هر 20 بار یه بار دتکت میشن وقتی سیستم رو روشنش میکنم چراغاشون روشن میشه درشم باز میشه اما ایکنش نمی یاد

آخر فروم باز javadshahvand's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

با سلام مثله اینکه از دوستان قدیمیمون خبری نیست
    با با این دوتا سی دی رام من از هر 20 بار یه بار دتکت میشن وقتی سیستم رو روشنش میکنم چراغاشون روشن میشه درشم باز میشه اما ایکنش نمی یاد
    کابل دیتا رو عوض کن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •