تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 15 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 145

نام تاپيک: همراه با پخش مجدد كارتون‌های قديمی

اگه نباشه جاش خالی می مونه Niloofarak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

دیدین آخرشم قسمت آخر نل رو نشون نداد؟
    ازشون متنفرم!

راست ميگي !!
    من رو باش فكر كردم دير از خواب پا شدم و از دستم پريده !!
    روم نشد بگم !
    پس يه دليل ديگه اينكه ما قسمت آخر اكثر كارتونها رو يادمون نيست معلوم شد !
    ]
    چرا قسمت آخر ر نشون ندادن؟؟؟؟؟؟

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

]
    چرا قسمت آخر ر نشون ندادن؟؟؟؟؟؟
    دليلش معلوم نيست ! كارتون نل 26 قسمت داشته كه تلويزيون ما 25 قسمتش رو بيشتر نشون نداد !

ممكنه يه قسمتش رو نشون نداده باشن و كارتون رو در 25 قسمت رند كرده باشن !
    ولي قسمت 25 در حالي تموم شد كه نل مريض شده بود و ماريو هم در جنگل ماهيت و چهره اصلي خودش رو به پدربزرگ نل نشون داد و به ديدن نل هم رفت و ... پايان ! اگر واقعا پايان كارتون همين جا بوده بايد بگم حتي پايان اين كارتون هم متفاوت بود ! كلا كارتون غم انگيزي بود ! تو كدوم كارتون اينقدر آدم مي مرد و مرگ شخصيت ها رو اينقدر رك نشونمون ميدادن ! نديدن مجدد مادر هم كه آخر داستان حسابي ضد حال بود . حقيقتي كه تا آخر هم براي مخاطب مطرح نشد و .....

من که نگاه نکردم یادم نمی یاد بابا و مامانش چطوری پیدا شدن اما قسمت آخرش یادمه حالا از شنبه چی می ذارن؟
    فكر مي كنم در ادامه همون ماجرايي كه بلفي و لي لي بيت و دوستاش تصميم گرفتن برن و دريا رو ببينن پدر و مادر بلفي پيدا مي شدن ! چطوريش رو نمي دونم !

خب امروز شنبه بود ولي خبري از پخش كارتون قديمي نبود !
    همش شاهكارهاي سفارشي مركز صبا رو نشون ميدادن !!

کـاربـر بـاسـابـقـه EHSANRF's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

من خيلي به كارتون چوبين علاقه داشتم!

ولي متاسفانه اصلاً تلويزيون فيلمي ازش نشون نميده!

همچنين تيتراژ برنامه كودك وك وك وك رو هم خيلي دوست دارم ببينم!

اگه كسي داره لطف ميكنه!

داره خودمونی میشه dislocation's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

دليلش معلوم نيست ! كارتون نل 26 قسمت داشته كه تلويزيون ما 25 قسمتش رو بيشتر نشون نداد !

ممكنه يه قسمتش رو نشون نداده باشن و كارتون رو در 25 قسمت رند كرده باشن !
    ولي قسمت 25 در حالي تموم شد كه نل مريض شده بود و ماريو هم در جنگل ماهيت و چهره اصلي خودش رو به پدربزرگ نل نشون داد و به ديدن نل هم رفت و ... پايان ! اگر واقعا پايان كارتون همين جا بوده بايد بگم حتي پايان اين كارتون هم متفاوت بود ! كلا كارتون غم انگيزي بود ! تو كدوم كارتون اينقدر آدم مي مرد و مرگ شخصيت ها رو اينقدر رك نشونمون ميدادن ! نديدن مجدد مادر هم كه آخر داستان حسابي ضد حال بود . حقيقتي كه تا آخر هم براي مخاطب مطرح نشد و .....
    من یک چیز مبهمی یادم هست که نل وقتی به پارادایس می رسد می فهمد مادرش مرده، شاید به همین دلیل قسمت آخر رو نشون ندادند.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

من یک چیز مبهمی یادم هست که نل وقتی به پارادایس می رسد می فهمد مادرش مرده، شاید به همین دلیل قسمت آخر رو نشون ندادند.

اتفاقا همين رو كه گفتي تو قسمت 25 نشون داد ، خيلي راحت !

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

12

خب مثل اينكه فعلا شبكه دو براي ساعت 10 هر روز صبحش كارتون قديمي ديگه اي نداره ! جز گوش مرواريد كه نامنظم تو اين ساعت هنوز پخش ميشه چيز ديگه اي براي ديدن نداره ! گوش مرواريد هم ديگه داره كم كم به اواخرش نزديك ميشه ، چون به قسمتهايي رسيده كه گوش مرواريد رفته شهر پيش خاله جونش ! از اينجا به بعد از نظر من جذابيت اين كارتون افت ميكنه ! چون ديگه خبري از تيز دندون و پليس دهكه و ... نيست و دو تا گربه ( برادر بزرگه و كوچيكه !) و يه سري شخصيت هاي ديگه جاشون رو گرفتن ! ما هم كه فقط با تيز دندون صفا مي كرديم و اون « گوري گوري » گفتن هاش !

₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪₪

اما بد نيست دوباره زمان پخش كارتون هاي قديمي رو از شبكه يك يادآوري كنم ؛ پنج شنبه ها در بخش ساعت 4 الي 5 بعد از ظهر .

معاون كلانتر ،‌ پلنگ صورتي و تنسي تاكسيدو فعلا در همين زمان و روز حال پخش هستند !

₪₪₪

اما خبر خوب اينكه كماندار نوجوان هم در همين ساعت و روز داره دوباره پخش ميشه كه واقعا ارزش دوباره ديدن رو داره !

بله ! رابرت استرانگ ، گيلبرت ، ماريان ، بارون آلواين ، جاني و نيچي ، ويني فرد و آجي كوچيكه ، تاك و ...

جنگل سبز و صد البته مرموز و شگفت انگيز كه هنوز واكنش ها و داستانهاي عجيبش رو از ياد نبرده ام .

شخصيت جذاب گيلبرت كه شواليه سياه ولي سفيد پوش گروه رز سفيد بود و بعد از سقوط به دره به خاطر نجات ماريان ، جذابتر هم شد ...

صداي سازي كه رابرت با برگ ميزد و در سكوت معنادار جنگل مي پيچيد ....

هر چند تغييراتي در دوبله كارتون ديده ميشه كه تغيير صداي پادشاه و بارون آلواين بيشتر از همه تو ذوق مي زنه !

با اين حال و با وجودي كه اين كارتون زياد قديمي نيست و يكي دو بار ديگه هم قبلا پخش شده ولي ؛

همگي اينها خاطراتي را براي ما زنده مي كنند كه لذت غم انگيزي است ....

حـــــرفـه ای m.beh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

هر چند تغييراتي در دوبله كارتون ديده ميشه كه تغيير صداي پادشاه و بارون آلواين بيشتر از همه تو ذوق مي زنه !

مگه دوباره دوبله اش می کنند؟
    یعنی میگی سری جدیدشه

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

مگه دوباره دوبله اش می کنند؟
    یعنی میگی سری جدیدشه
    نه ! همون کارتونه قدیمی هست که دوباره داره پخش میشه !
    ولی نمی دونم چرا صدای این دو تا به شکل تابلویی تغییر کرده !
    شاید فقط قسمت های اولش اینطوری شده باشه ، امیدوارم ، چون من خودم شخصا صدای قبلی این دو تا رو بیشتر دوست داشتم !

داره خودمونی میشه sepide***'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

فكر ميكنم ديروز (5 شنبه 11 بهمن) آخرين قسمت بلفي و لي لي بيت بود ...

بلفي كه پدر و مادرش رو پيدا كرده بود
    زلزله اومد و دهكده رو خراب كرد
    اهالي تصميم به ساخت دوباره دهكده در همون جنگل گرفتند و ...

چقدر پايان شادي بود !

راستي من 2-3 قسمت قبلش رو نديدم ! از اون قسمتي كه بلفي و لي لي بيت با قايق مي رفتن پي دريا !
    پدر و مادر بلفي از كجا پيداشون شد ؟

من از اونجایی دیدم که بلفی پدر و مادرشو شناخت...گویا پدر و مادرش آواره بودن ((میدونی که چرا؟!))واز یه شهر به شهر دیگه میرفتند تا اینکه به اونجا رسیدند و هوس کردن که برن دخترشونو ببینند که عموی بلفی اونارو شناخت و ...بقیشو هم که میدونی؟؟البته عموی واقعیاش هم که نبود...!

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

همين ساعت و روز داره دوباره پخش ميشه یعنی چی؟ یعنی امروز که دوشنبه است؟ شبکه اول اما ساعت چند؟
    بخشکی شانس! قسمت چندمشه؟ من دیوانه کارتونش بودم
    بعدشم گیلبرت شوالیه رز سیاه بود نه سفید
    بعدشم صدای آلواین و هرفورد دوبار در طول کارتون عوض می شه و ماریان سه بار پس ناراحت نباشین فراموشکارا!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •